Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Jak zaoszczędzić na podatkach. Jak płacić podatki, tak aby nie przepłacić.
Wpisy
Sortuj wg :
91. Tax.soluma.pl - Biuro księgowe dla firm


Soluma TAX - nowoczesna księgowość podatkowa. Znamy się doskonale na prawie podatkowym i potrafimy je wykorzystać dla dobra Klientów. Zawsze pamiętamy o interesie firmy, która nam zaufała. Na co dzień prowadzimy księgowość przedsiębiorców, którzy z kolei prowadzą Księgę Przychodów i Rozchodów, rozliczają się na podstawie karty podatkowej i ryczałtu. U nas można liczyć na profesjonalne usługi księgowości, kadrowe i płacowe oraz znacznie więcej usług dla przedsiębiorców.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Data dodania: Jul 29, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

92. Księgowość Kraków, Biuro Rachunkowe w Krakowie


Każdy kto prowadzi swoją firmę, musi mieć na uwadze, iż przyszły sukces zależy między innymi od poprawnego prowadzenia firmy od strony finansów, płac, kadr i tym podobnych elementów. W tym celu warto skorzystać z fachowej pomocy, jaką oferuje biuro rachunkowe. W zakresie usług obsługa kadr i płac, profesjonalne porady z dziedziny, jaką stanowi doradztwo podatkowe oraz doradztwo finansowe i o wiele więcej. Sprawnie, profesjonalnie oraz z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta biznesowego.
 
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia

Data dodania: Aug 8, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

93. Kognitariat.pl - biuro księgowe w Warszawie


Biuro rachunkowe Kognitariat posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży rachunkowości. Siedziba biura znajduje się w Warszawie. Biuro zajmuje się przede wszystkim księgowością i podatkami. Przeprowadza także audyty i doradza w zakresie administracji, podatków. W ofercie biura można również znaleźć usługi online, albowiem specjalnie dla klientów uruchomiliśmy innowacyjną platformę świadczeń internetowych. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Data dodania: Nov 23, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

94. Biuro podatkowe w Lublinie - podatki-abm.pl


Nasze Biuro podatkowe Szewczuk zlokalizowane w Lublinie współpracuje z osobami prywatnymi i klientami biznesowymi. Służymy Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem. Dbamy o zadowolenie każdego klienta, dlatego zapewniamy elastyczne usługi i indywidualnie spełniamy potrzeby interesantów. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, bezproblemowy kontakt, skrupulatne działania. Prowadzimy pełną księgowość, księgi handlowe, ustalamy obciążenia podatkowe. Zapraszamy.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Data dodania: Dec 26, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

95. Smart Tax biuro rachunkowe w Warszawie


Strona internetowa www.smarttax.pl to miejsce, gdzie zapoznać można się z przedmiotem działalności firmy Smart Tax. Jest to biuro rachunkowe z dużym doświadczeniem. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest doradztwo podatkowe, rachunkowość, kadry, płace. Lokalizacja firmy to ul. Dzieci Warszawy nr 29 lok.U7 w Warszawie. Działamy na rzecz klientów indywidualnych, spółek, fundacji, stowarzyszeń oraz firm. Wykonujemy rozliczenia podatkowe, porady prawne, konsultacje, rozliczenia dochodów uzyskiwanych za granicami kraju.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Data dodania: Mar 2, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

96. Biuro księgowe w Warszawie


Profesjonalne Biuro Rachunkowe Ekspert działa na rynku od kilku lat i gwarantuje swoim klientom najwyższej jakości usługi w zakresie księgowości i prowadzenia finansów firmowych. Codziennie staramy się dokładać jak najwyższych starań, aby każdy z naszych klientów mógł być w pełni zadowolony. Dysponujemy zespołem świetnych specjalistów, którzy znają się na swojej pracy i z pewnością będą w stanie Ci pomóc. Więcej szczegółowych informacji możesz już teraz znaleźć na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Data dodania: Jun 18, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

97. Biuro rachunkowe na Mokotowie


Jesteś przedsiębiorczy i chcesz dynamicznie rozwijać swoją firmę, ale potrzebujesz pomocy? Zwróć się do nas. Anioły Przedsiębiorczości to firma, która wspiera nowo powstałe firmy w ich funkcjonowaniu. Zapewniamy wirtualne biuro, czyli adres do celów rejestracyjnych. Prowadzimy także księgowość wykorzystując w naszej pracy nowoczesne oprogramowanie księgowo finansowe. Inne działy naszej działalności to również identyfikacja wizualna oraz profesjonalna asysta prawna, prowadzona we współpracy z najlepszymi kancelariami prawnymi. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową: www.ap-wb.pl.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Data dodania: Jul 9, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

98. Biuro rachunkowe - Rzeszów


W tym momencie biuro księgowe Officium ma profesjonalnie przygotowaną ofertę księgową dla wymagających klientów. Każdy kto będzie się decydował na nasze usługi będzie zadowolony z tego co zostało przygotowane. Można oczekiwać na sprawne przeprowadzenie rozliczeń przez naszych doświadczonych pracowników. Każdy kto zajrzy do naszych propozycji powinien dopasować do swoich oczekiwań pakiet usług. Aby zapoznać się z pełną naszą ofertą, zachęcamy do odwiedzin strony internetowej.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Data dodania: Aug 2, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

99. EDG - ceny transferowe, usługi księgowe w Poznaniu


Biuro rachunkowe EDG w Poznaniu świadczy usługi księgowe z zakresu m.in. prowadzenia księgowości, cen transferowych, audytu finansowego i innych. Zajmujemy się identyfikacją podmiotów powiązanych zgodnie z przepisami regulującymi kwestię cen transferowych, sporządzamy dokumentacje podatkowe, weryfikujemy dokumentacje klienta, sporządzamy analizy porównawcze oraz politykę cen transferowych.
Firma proponuje badanie skonsolidowanych i jednostkowych sprawozdań finansowych oraz usługi z zakresu due diligence. Zapraszamy do współpracy.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Sep 26, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

100. Biuro Rachunkowe w Krakowie - AniaFinanse


Interesuje Cię nawiązanie współpracy z rzetelnym biurem rachunkowym w Krakowie? A może potrzebujesz firmy, która zajmie się obsługą księgowości Twojej firmy niezależnie od lokalizacji? Bez względu na potrzeby, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego. W ofercie znajdziesz szereg usług księgowych, które proponujemy w postaci księgowości online oraz stacjonarnie w biurze w Krakowie. Dodatkowo oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo podatkowe. Zapraszamy do współpracy.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes

Data dodania: Sep 26, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >]

 Losowe wpisy
Logistyka, produkcja, restrukturyzacja przedsiębiorstw
Usługi consultingowe z zakresu logistyki: optymalizacja zapasów magazynowych, opracowanie systemu zarządzania opakowaniami wielokrotnego użycia, optymalizacja kosztów transportu wewnętrznego i zewnętrznego (Make or Buy), opracowanie instrukcji magazynowej, opracowanie struktury organizacyjnej Działu Logistycznego
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Nauka Jazdy STRADA Szczecin
Jeśli czekacie Państwo z wyrobieniem prawo jazdy na ostatnią chwilę, np. aż przyszły szef powie Wam, że prawo jazdy jest potrzebne lub też uznacie, że teraz stać Was na auto ale najpierw chcecie wyrobić "prawko" - nie zwlekałabym.Po pierwsze dlatego, że szef może wcale nie zechcieć czekać aż owo prawko sobie wyrobicie i weźmie na Wasze miejsce kogoś innego. A wszyscy wiemy, jak jest w naszym kraju trudno o dobrą pracę i że bezrobocie mamy nadal - bez względu na to, co mówią nam ludzie rządzący Polską dość wysokie. Druga sprawa to to, że od stycznia na szkoły nauki jazdy w Polsce zostanie nałożony haracz w postaci VAT w wysokości 22% co spowoduje lawinowe podnoszenie cen przez OSK więc jeżeli ktoś chce zrobić prawo jazdy w starej cenie powinien zrobić to teraz. Myślę że wybierzecie właściwą w Szczecinie na to aby rozpocząć kurs i otrzymać swoje wymarzone prawo jazdy i rozpocząć przygodę na drogach. Jeszcze do końca Grudnia 2009 roku w wybranych ośrodkach nauki jazdy prawo jazdy w starej cenie.
W katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi
Stomatolog w Gdańsku
Stomatologia to niezwykle szeroki kierunek i branża. Aby móc świadczy usługi dentystyczne w pełni bezpiecznie i na najwyższym poziomie, należało poświęcić wiele lat na zdobywanie odpowiedniej ku temu wiedzy. Ponadto, wiedzę trzeba cały czas rozszerzać i aktualizować biorąc udział w kursach i szkoleniach branżowych. Pracownicy Centrum stomatologicznego Neodentica to wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, którzy mają bogatą wiedzę i doświadczenie. Centrum oferuje miedzy innymi wybielanie zębów, zabiegi dentystyczne czy implanty.
W katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > PomorskieCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0