Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Internet

Wpisy
Sortuj wg :
91. Agd


Witryna sklepu internetowego oferującego artykuły agd w niewygórowanych cenach dopasowanych do realnej wartości sprzętu. Gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę, bezpieczne metody transportu oraz całościową obsługę klienta. Wszelkie szczegóły na naszej stronie.
Grupa w katalogu:   Internet

Data dodania: Aug 4, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

92. Katalog wartych uwagi witryn


Drewaniak to zbiór stron www, w którym zawarte są tylko warte uwagi i interesujące wpisy. Został założony z myślą o użytkownikach internetu - aby wygodniej było odnaleźć to czego się szuka. Swoją witrynę może załączyć każdy, aczkolwiek wpisywana witryna musi spełniać wymogi regulaminu zbioru. Zapraszamy do zamieszczenia swojej strony w naszym spisie.
Grupa w katalogu:   Internet > Katalogi stron internetowych
Internet

Data dodania: Aug 4, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

93. Lacan Technologies


Oferowane usługi:

* Outsourcing czyli zarządzanie siecią komputerową Klienta oraz Jego sprzętem i oprogramowaniem
* Projektowanie, integrowanie, zakładanie i obsługa nowoczesnych systemów IT (sieci komputerowych)
* Usługi doradcze w zakresie wyboru oprogramowania oraz sprzętu
* Budowa sieci komputerowych oraz rozbudowa isniejącej infrastruktury sieciowej
* Organizacja pomieszczeń serwerowych "pod klucz"
* Zakup sprzętu dostosowanego do konkretnych potrzeb współpracujących z nami firm i wymagań ich sieci komputerowych
* Hosting stron WWW oraz utrzymywanie systemu poczty elektronicznej Klienta
* Wysokie bezpieczeństwo sieci komputerowych Klienta uzyskane przez wdrażanie nowoczesnych systemów
* zabezpieczeń oraz tworzenie systemów archiwizacji i ochrony danych.
* Inne usługi informatyczne, np. pisanie skryptów, oprogramowania dedykowanego dla konkretnych zastosowań w firmie klienta
Grupa w katalogu:   Internet
Internet > Hosting

Data dodania: Aug 13, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

94. PROPELLER - SYSTEMY, SIECI KOMPUTEROWE


Firma komputerowa "Propeller" w Pleszewie działa od 1997 roku. Zajmujemy się sprzedażą komputerów, akcesoriów komputerowych, kas fiskalnych, telefoni bezprzewodowej, tworzeniem stron internetowych a także naprawą komputerów. Zapewniamy również opiekę informatyczną dla firm.
Grupa w katalogu:   Internet

Data dodania: Aug 13, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

95. Aukcja i licytacja online - podbij.pl i wygraj!


Portal aukcyjny Podbij.pl to ekscytująca licytacja online i dostępne non-stop aukcje internetowe, pozwalające nabyć cenne nowe przedmioty (RTV, AGD, foto, komputery, biżuteria, telefony, i in.) za przysłowiowe grosze. Licytacje dla początkujących, aukcje nocne, aukcje darmowe, aukcja na zaproszenie, aukcja 5-sekundowa... to tylko niektóre atrakcje. Podbij.pl - aukcje internetowe dla każdego, licytacje non-stop!
Grupa w katalogu:   Internet

Data dodania: Aug 13, 2009 Trafień: 25 Ocena: 1.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

96. Sieci komputerowe


Akcesoria do sieci komputerowych. Boxy - przełącznice szafkowe metalowe, gniazda przyłączeniowe, łączówki, obudowy wewnętrzne i zewnętrzne zakończeń kablowych, panele telefoniczne, rozdzielniki BOX, patchcordy
Grupa w katalogu:   Internet

Data dodania: Aug 21, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

97. Pliki


e-instalki.pl - strona na miarę waszych oczekiwań. Najlepsze, najnowsze i do tego dodajmy darmowe , w pełni legalne oprogramowanie dla Twojego ukochanego komputera. Tutaj każdy znajdzie wszystko dla siebie. Pobierz instalki i je zainstaluj i ciesz się swoimi najlepszymi instalkami dostępnymi na rynku.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Internet

Data dodania: Aug 23, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

98. serwis komputerowy Kraków


Comp-Geo krakowskie pogotowie komputerowe, działamy w Krakowie i okolicach przez siedem dni w tygodniu. Nasze usługi wykonujemy najczęściej tego samego dnia u klienta w domu, z każdym indywidualnie ustalamy termin wykonania usługi. Wystawiamy rachunki, nasze usługi objęte są gwarancją
Grupa w katalogu:   Internet

Data dodania: Aug 23, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

99. tworzenie stron internetowych


Przyjaźń także w biznesie – nasze motto zobowiązuje. Czy to w trakcie tworzenia projektu, czy w razie jakichkolwiek problemów z nim.Od momentu określenia wymagań, poprzez projekt i realizacje ustalonych zamierzeń, aż do wprowadzania zmian i utrzymywania strony na serwerze, Klient może liczyć na nasze doradztwo oraz pomoc na zasadach partnerstwa.
Grupa w katalogu:   Internet > Katalogi stron internetowych
Internet

Data dodania: Aug 27, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

100. projektowanie graficzne


Witaj na stronię młodego, a zarazem kreatywnego freelancera z Poznania, który z ogromną pasją i zaangażowaniem podejmię z Tobą dłuższą współpracę lub wykona pojdedyńcze zlecenie.Doświadczenie które nabyłem podczas współpracy z wieloma klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami sprawia, że wiem czego ode mnie wymagasz oraz jakie trendy rządzą w danym okresie na świecie. Koszt oraz charakter współpracy określam indywidualnie, w zależności od nakładu pracy, złożoności oraz innowacyjności projektu. Co najważniejsze oferuję konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość
Grupa w katalogu:   Internet

Data dodania: Aug 31, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
ACTIVUMMED hawajski zabieg uzdrawiający lomi-lomi w Warszawie
Siedziba instytutu ACTIVUM-MED znajduje się w Warszawie na Ursynowie. Jesteśmy poradnią zdrowia i prowadzimy też sklep firmowy ze zdrową żywnością, akcesoriami do masażu oraz wieloma preparatami naturalnymi. Zajmujemy się masażem refleksologicznym stóp, jaki uruchamia procesy samoleczenia organizmu, relaksuje i wzmacnia odporność. Proponujemy takie metody terapii jak homeopatia, akupunktura medyczna, osteopatia i dietetyka. Zamierzamy też prowadzić szkolenia dotyczące możliwości naturalnego samoleczenia. Dodatkowe wiadomości dotyczące prowadzonej przez nas działalności są dostępne na stronie internetowej.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Nissan Nowy Sącz - nissan.wikar.pl
Autoryzowany dealer Nissana Wikar, to profesjonalny zespół z siedzibą w Nowym Sączy, który z przyjemnością zaprezentuje Ci wysokiej jakości flotę aut, w której odnajdziesz swój wymarzony samochód. Z chęcią zaprezentujemy Ci specyfikę, parametry techniczne oraz wszelkie właściwości poszczególnych modeli. Służymy profesjonalnym doradztwem oraz nieustannym wsparciem na przestrzeni trwania inwestycji. Ponadto zapewniamy również fachowy i oryginalny serwis, dzięki któremu masz pewność, że Twój nowy Nissan będzie w dobry rękach. Zainteresowany?
W katalogu:   Motoryzacja
FailShow.pl - demotywatory epic fail
Na noowopowstałym failshow.pl znajdziecie śmieszne zdjęcia z kat. absurdy dnia codziennego, epic fail (czyt. totalna porażka) czyli zwyczajnie traktuje o uwiecznionych na fotkach przykładach śmiesznych pomyłek oraz całkowitego braku rozumu. Nasze demotywatory nie zawierają podpisów - słynne no comment (bez komentarza), więc jeśli zdjęcie jest na tyle zabawne że go nie wymaga (słowem - mówi samo za siebie) jego miejsce jest właśnie na failshow. W przeciwieństwie do demotywatorów staramy się użytkownika rozbawić, choć pełnimy również misję edukacyjną, skłaniamy ludzi do zastanowienia się czy aby wykonywane przez nich czynności nie ocierają się o granicę absurdu.
W katalogu:   Hobby i rozrywkaCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0