Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja

Wszystko czego można się nauczyć.
Wpisy
Sortuj wg :
91. Prywatne Liceum - międzynarodowa szkoła w Warszawie


Mamy zaszczyt przedstawić Państwu Monnet International School. Jesteśmy zespołem szkół, w skład którego wchodzi: Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32 im. Jeana Monneta, Prywatne Gimnazjum nr 33, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 95 również Międzynarodowe Przedszkole Misia Paddingtona. Filozofia szkoły zakłada interdyscyplinarne podejście do szkolenia uczniów. Dokładamy wszelkich starań, by rozbudzić ciekawość świata podopiecznych. Dużą uwagę skupiamy na społecznym, fizycznym, emocjonalnym dodatkowo kulturalnym rozwoju ucznia. Rozwijamy wrażliwość na doznania innych, cechy charakteru opisane w sylwetce ucznia IBO. Więcej informacji przekazujemy na witrynie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Mar 10, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

92. EWA ROMANOW-GŁOWACKA dekorator wnętrz, kursy we Wrocławiu


Akademia Wnętrz Ewa Romanow-Głowacka z siedzibą we Wrocławiu jest Niepubliczną Placówką Oświatową, w której organizowane są kursy i szkolenia dotyczące projektowania wnętrz mieszkalnych, jak również przygotowywania nieruchomości do sprzedaży bądź najmu, czyli tzw. home stagingu. Naszymi partnerami są czołowe przedsiębiorstwa tj. CERMAG, Tubądzin, Villeroy & Boch, Sky Tower, InteriCad, które zapewniają niezbędne w pracy projektowej materiały. Po zakończeniu zajęć i otrzymaniu wymaganych zaliczeń, wystawiane są certyfikaty na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dokładne informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Mar 13, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

93. Makilen polish for foreigners


Szkoła języków obcych Makilen posiada swoją siedzibę w Krakowie. zachęca do uczenia się mniej znanych lub nietypowych języków obcych, takich jak arabski, chiński, japoński lub esperanto. Urządza także lingwistyczne kursy specjalistyczne i skierowane do konkretnych grup zawodowych, w tym język medyczny, techniczny oraz biznesowy. Każdy, kto pragnie zacząć naukę w szkole Makilen, jest traktowany indywidualnie, w miarę możności uwzględniane są wszelkie jego sugestie dotyczące zajęć. Może skorzystać również z obfitej oferty zajęć uzupełniających, takich jak wspólne gotowanie albo wykłady tematyczne. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów i propozycji znajdują się na stronie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Mar 27, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

94. ELFIK Żłobek prywatny w Sosnowcu


Dzieci kochają przebywać w Centrum Zabawy i Rozwoju "Elfik" z siedzibą w Sosnowcu. Z pomocą naszych doświadczonych pedagogów czują się bezpiecznie, bawią się i uczą nowych rzeczy. Pracujemy w oparciu o nasz sprawdzony, autorski program. Prowadzimy żłobek oraz przedszkole. Zapraszamy ponadto do rejestrowania Pociech na nasze popołudniowe zajęcia dla Dzieci od 6 miesięcy do 6 lat, a ponadto organizowania u nas urodzin oraz innych imprez. Mamy nadzieję, iż Państwa Dziecko poczuje się u nas radosne. Szczegółowe wiadomości o naszej działalności opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej, do odwiedzenia jakiej, zapraszamy serdecznie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja

Data dodania: Apr 2, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

95. Dobre liceum w Łodzi


Zapisując się do Liceum Szkoły Europejskiej zyskujesz lepszą perspektywę na przyszłość. Nasza szkoła oferuje naszym uczniom między innymi: najwyższą biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim na poziomie C2, certyfikaty międzynarodowe z trzech języków obcych, możliwość zdobycia polskiej matury dwujęzycznej i dodatkowych punktów na świadectwie. Warto wiedzieć, że matura międzynarodowa otwiera wstęp na prestiżowe kierunki na uczelniach zagranicznych.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Apr 7, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

96. Lekcje angielskiego przez Skype


Prowadzimy kursy angielskiego za pomocą nowoczesnych technologii- poprzez Skype oraz specjalistyczną platformę e-learningową.

Lekcje angielskiego przez Skype skuteczność korepetycji plus wygoda nauki we własnym domu. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne, a dodatkowo odchodzi koszt dojazdu do szkoły.

Zamiast przerabiania książek wolimy uczyć indywidualnie, dostosowując się do preferencji, zainteresowań i potrzeb ucznia. Nie zostawiamy ucznia samego na zajęciach, a nawet po lekcjach możemy odpowiadać na pytania i wątpliwości.

Dzięki wykorzystaniu wirtualnej tablicy, nauki nie ograniczają kwestie techniczne. Obsługa naszej platformy jest bardzo prosta i nikomu nie sprawi problemu.

Nie bez znaczenia jest brak kosztów dojazdu i tracenia na nie swojego czasu. Sprawdź nas i zamów darmową lekcję pokazwową!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja

Data dodania: Apr 24, 2014 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

97. Taniec


Portal internetowy prowadzony z myślą o osobach pragnących nauczyć się tańca towarzyskiego bez konieczności chodzenia na standardowe, stacjonarne zajęcia w szkołach tańca. Ten innowacyjny portal korzysta ze środków unijnych w trakcie tworzenia niezwykłego programu nauki tańca przez internet. Każdy użytkownik po rejestracji oraz opłaceniu konta uzyskuje dostęp do swojego panelu, gdzie dostępne na kursy nauki tańca. Zapoznaj się z ofertą na http://e-taniec.eu
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: May 6, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

98. Mana Game


Gra ekonomiczna,w której tworzy się własne przedsiębiorstwo.
Zbudowana jest na bazie zdarzeń gospodarczych z przemysłu spożywczego, na które możemy
reagować.
Daje nam możliwość poruszania się po wirtualnym rynku,zdobywając wiedzę z zakresu
przedsiębiorczości oraz ekonomii.
Gra ma pomóc w kształtowaniu postawy przedsiębiorczej oraz promowaniu jej przez przedsiębiorstwa i instytucję.
Skierowana jest do uczniów oraz osób dorosłych.
Dzięki grze nauka przedsiębiorczości nie opiera się tylko na teorii.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes

Data dodania: Jun 12, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

99. Szkoła języków obcych


Poszukujesz dla siebie lub kogoś z rodziny idealnej szkoły języka angielskiego na terenie Górnego Śląska? Jeśli tak, to sprawdź już teraz najnowszą ofertę, jaka została przygotowana przez szkołę Say Ok. Oferuje ona niezwykle profesjonalne i pomocne kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w zakresie języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Każdego roku z jej usług korzysta ponad 200 słuchaczy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Jul 15, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

100. Szkoła Językowa w Kaliszu


Happy Hello to szkoła języka angielskiego, która swój kurs nauki języka obcego przygotowała dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jej oferta polega na nauce języka poprzez gry i zabawy, których zadaniem jest rozwijanie wyobraźni i zachęcanie dzieci do prawdziwej komunikacji. Uczymy ona języka angielskiego poprzez rozwijanie innych zdolności, jak: muzycznych, matematycznych, manualnych i aktorskich. Zobacz koniecznie jej pełną ofertę - odwiedź w tym celu naszą stronę www.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Jul 15, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Sprzedaż modnej odzieży damskiej prosto z Londynu - alfana.pl - sklep internetowy
Zajmujemy się sprowadzaniem i sprzedażą odzieży damskiej renomowanych marek: Next, H&M, New Look, ZARA, River Island, Atmosphere, itd. Wszystkie oferowane przez nas ubrania kupowane są bezpośrednio w sklepach firmowych w ANGLII i pochodzą z bieżących kolekcji a także z końcówek serii. Dzięki temu zapewniamy ich atrakcyjne ceny.
Nasz asortyment jest pełnowartościowy, oryginalny, wyprodukowany z najlepszych materiałów.
Każda Pani znajdzie u nas coś dla siebie lub bliskich.
W katalogu:   Sklepy > Odzież
Sklepy > Prezenty
TERMOTECHNIKA Grzegorz Siudak – systemy grzewcze.
TERMOTECHNIKA świadczy usługi w zakresie doradztwa, projektowania, montażu i sprzedaży systemów grzewczych, gazowych i sanitarnych oraz pomp ciepła. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oferuje Państwu specjalistyczną poradę techniczną w celu jak najlepszego doboru urządzeń grzewczych. W firmie znajdą Państwo najlepsze rozwiązania grzewcze dla domów i większych inwestycji.
W zależności od upodobań oraz zasobności Państwa portfela TERMOTECHNIKA proponuje albo tradycyjne rozwiązania grzewcze, albo nowoczesne z wykorzystaniem energii odnawialnej. W swojej ofercie posiada: nowoczesne kotły i piece, kominki z płaszczem wodnym, ogrzewanie podłogowe i in.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Adres dla rejestracji firmy - wirtualne biuro w Krakowie
Wirtualne biuro Kraków to najnowsze rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy, bez potrzeby wynajmowania tradycyjnego, drogiego biura, teraz w łatwy sposób zarejestrujesz firmę pod naszym adresem z możliwością odbierania korespondencji. Wirtualne biuro w Krakowie jest usługą skierowaną zarówno do nowych podmiotów gospodarczych, firm już istniejących które chcą ograniczyć koszty związane z prowadzeniem biura, wynajmu lokalu a jednocześnie stworzyć profesjonalny wizerunek firmy. Usługa skierowana jest dla przedsiębiorców szukających miejsca spotkań z kontrahentami czy też po prostu ceniących sobie elastyczność i swobodę działania.
Nasze wirtualne biuro posiada klimatyzowaną salę konferencyjną oraz powierzchnie biurowe zainstalowane nowoczesne media spełniające najwyższe wymogi.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > UsługiCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0