Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja

Wszystko czego można się nauczyć.
Wpisy
Sortuj wg :
91. Prywatne Liceum - międzynarodowa szkoła w Warszawie


Mamy zaszczyt przedstawić Państwu Monnet International School. Jesteśmy zespołem szkół, w skład którego wchodzi: Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32 im. Jeana Monneta, Prywatne Gimnazjum nr 33, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 95 również Międzynarodowe Przedszkole Misia Paddingtona. Filozofia szkoły zakłada interdyscyplinarne podejście do szkolenia uczniów. Dokładamy wszelkich starań, by rozbudzić ciekawość świata podopiecznych. Dużą uwagę skupiamy na społecznym, fizycznym, emocjonalnym dodatkowo kulturalnym rozwoju ucznia. Rozwijamy wrażliwość na doznania innych, cechy charakteru opisane w sylwetce ucznia IBO. Więcej informacji przekazujemy na witrynie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Mar 10, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

92. EWA ROMANOW-GŁOWACKA dekorator wnętrz, kursy we Wrocławiu


Akademia Wnętrz Ewa Romanow-Głowacka z siedzibą we Wrocławiu jest Niepubliczną Placówką Oświatową, w której organizowane są kursy i szkolenia dotyczące projektowania wnętrz mieszkalnych, jak również przygotowywania nieruchomości do sprzedaży bądź najmu, czyli tzw. home stagingu. Naszymi partnerami są czołowe przedsiębiorstwa tj. CERMAG, Tubądzin, Villeroy & Boch, Sky Tower, InteriCad, które zapewniają niezbędne w pracy projektowej materiały. Po zakończeniu zajęć i otrzymaniu wymaganych zaliczeń, wystawiane są certyfikaty na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dokładne informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Mar 13, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

93. Makilen polish for foreigners


Szkoła języków obcych Makilen posiada swoją siedzibę w Krakowie. zachęca do uczenia się mniej znanych lub nietypowych języków obcych, takich jak arabski, chiński, japoński lub esperanto. Urządza także lingwistyczne kursy specjalistyczne i skierowane do konkretnych grup zawodowych, w tym język medyczny, techniczny oraz biznesowy. Każdy, kto pragnie zacząć naukę w szkole Makilen, jest traktowany indywidualnie, w miarę możności uwzględniane są wszelkie jego sugestie dotyczące zajęć. Może skorzystać również z obfitej oferty zajęć uzupełniających, takich jak wspólne gotowanie albo wykłady tematyczne. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów i propozycji znajdują się na stronie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Mar 27, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

94. ELFIK Żłobek prywatny w Sosnowcu


Dzieci kochają przebywać w Centrum Zabawy i Rozwoju "Elfik" z siedzibą w Sosnowcu. Z pomocą naszych doświadczonych pedagogów czują się bezpiecznie, bawią się i uczą nowych rzeczy. Pracujemy w oparciu o nasz sprawdzony, autorski program. Prowadzimy żłobek oraz przedszkole. Zapraszamy ponadto do rejestrowania Pociech na nasze popołudniowe zajęcia dla Dzieci od 6 miesięcy do 6 lat, a ponadto organizowania u nas urodzin oraz innych imprez. Mamy nadzieję, iż Państwa Dziecko poczuje się u nas radosne. Szczegółowe wiadomości o naszej działalności opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej, do odwiedzenia jakiej, zapraszamy serdecznie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja

Data dodania: Apr 2, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

95. Dobre liceum w Łodzi


Zapisując się do Liceum Szkoły Europejskiej zyskujesz lepszą perspektywę na przyszłość. Nasza szkoła oferuje naszym uczniom między innymi: najwyższą biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim na poziomie C2, certyfikaty międzynarodowe z trzech języków obcych, możliwość zdobycia polskiej matury dwujęzycznej i dodatkowych punktów na świadectwie. Warto wiedzieć, że matura międzynarodowa otwiera wstęp na prestiżowe kierunki na uczelniach zagranicznych.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Apr 7, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

96. Lekcje angielskiego przez Skype


Prowadzimy kursy angielskiego za pomocą nowoczesnych technologii- poprzez Skype oraz specjalistyczną platformę e-learningową.

Lekcje angielskiego przez Skype skuteczność korepetycji plus wygoda nauki we własnym domu. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne, a dodatkowo odchodzi koszt dojazdu do szkoły.

Zamiast przerabiania książek wolimy uczyć indywidualnie, dostosowując się do preferencji, zainteresowań i potrzeb ucznia. Nie zostawiamy ucznia samego na zajęciach, a nawet po lekcjach możemy odpowiadać na pytania i wątpliwości.

Dzięki wykorzystaniu wirtualnej tablicy, nauki nie ograniczają kwestie techniczne. Obsługa naszej platformy jest bardzo prosta i nikomu nie sprawi problemu.

Nie bez znaczenia jest brak kosztów dojazdu i tracenia na nie swojego czasu. Sprawdź nas i zamów darmową lekcję pokazwową!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja

Data dodania: Apr 24, 2014 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

97. Taniec


Portal internetowy prowadzony z myślą o osobach pragnących nauczyć się tańca towarzyskiego bez konieczności chodzenia na standardowe, stacjonarne zajęcia w szkołach tańca. Ten innowacyjny portal korzysta ze środków unijnych w trakcie tworzenia niezwykłego programu nauki tańca przez internet. Każdy użytkownik po rejestracji oraz opłaceniu konta uzyskuje dostęp do swojego panelu, gdzie dostępne na kursy nauki tańca. Zapoznaj się z ofertą na http://e-taniec.eu
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: May 6, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

98. Mana Game


Gra ekonomiczna,w której tworzy się własne przedsiębiorstwo.
Zbudowana jest na bazie zdarzeń gospodarczych z przemysłu spożywczego, na które możemy
reagować.
Daje nam możliwość poruszania się po wirtualnym rynku,zdobywając wiedzę z zakresu
przedsiębiorczości oraz ekonomii.
Gra ma pomóc w kształtowaniu postawy przedsiębiorczej oraz promowaniu jej przez przedsiębiorstwa i instytucję.
Skierowana jest do uczniów oraz osób dorosłych.
Dzięki grze nauka przedsiębiorczości nie opiera się tylko na teorii.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes

Data dodania: Jun 12, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

99. Szkoła języków obcych


Poszukujesz dla siebie lub kogoś z rodziny idealnej szkoły języka angielskiego na terenie Górnego Śląska? Jeśli tak, to sprawdź już teraz najnowszą ofertę, jaka została przygotowana przez szkołę Say Ok. Oferuje ona niezwykle profesjonalne i pomocne kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w zakresie języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Każdego roku z jej usług korzysta ponad 200 słuchaczy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Jul 15, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

100. Szkoła Językowa w Kaliszu


Happy Hello to szkoła języka angielskiego, która swój kurs nauki języka obcego przygotowała dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jej oferta polega na nauce języka poprzez gry i zabawy, których zadaniem jest rozwijanie wyobraźni i zachęcanie dzieci do prawdziwej komunikacji. Uczymy ona języka angielskiego poprzez rozwijanie innych zdolności, jak: muzycznych, matematycznych, manualnych i aktorskich. Zobacz koniecznie jej pełną ofertę - odwiedź w tym celu naszą stronę www.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Jul 15, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Giełda ofert reklamowych i marketingowe zakupy grupowe
Nowoczesna platforma internetowa stworzona z myślą o branży marketingu i reklamy. Skupia sprzedawców produktów i powierzchni reklamowych oraz dostawców usług marketingowych. Dostarcza wielu możliwości ułatwiających promocję firmy. Planer Reklamy to narzędzie, dzięki któremu w kilka minut można wykreować kampanię reklamową dostosowaną do możliwości finansowych użytkownika, dzięki selekcji najlepiej dopasowanych ofert z tych aktualnie znajdujących się w portalu. Dzięki wystawianiu zleceń na daną usługę to wykonawcy sami zgłaszają się proponując atrakcyjne warunki realizacji zlecenia. Zakupy grupowe zwiększają atrakcyjność ofert pozwalając na ich zakup w promocyjnych cenach. Wszystko dla marketingu i reklamy firmy w jednym miejscu.
W katalogu:   Internet > Reklama i marketing
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Internetowy sklep meblowy
Kupmeble.pl jest sklepem internetowym, w którego asortymencie znaleźć można meble wyłącznie wysokiej jakości, tak cenionych marek jak chociażby Forte, Nowy Styl czy Real. Istnieje możliwość zakupu mebli dla dzieci oraz ogrodowych, jak również mebli do salonu, jadalni czy przedpokoju. Sprzedawane są dodatkowo zestawy meblowe. Dostawa towarów powyżej sumy 3000 złotych realizowana jest całkowicie za darmo. Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie www.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Meble
szkolenia
Jako pierwsze wprowadziłyśmy na rynek polski unikatowe warsztaty, wykorzystujące w swojej metodzie pracę człowieka z końmi. Warsztaty wykorzystujące konie to innowacyjna i nowatorska propozycja w Polsce, uznana w skali światowej i wykorzystywana w wielu krajach od kilkunastu lat.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > BiznesCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0