Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Nauka
Wpisy
Sortuj wg :
91. Pisanie prac po angielsku


Piszesz pracę licencjacką lub magisterską i nie wiesz od czego zacząć? Właśnie z myślą o takich osobach i sytuacjach powstała nasza witryna. Zawartość strony prezentuje szereg informacji i wskazówek dotyczących procesu przygotowania jak i samego pisania prac po angielsku. Poruszone kwestie dotyczą wyboru seminarium, tematu pracy, sporządzania planu, pisania poszczególnych komponentów oraz wielu innych aspektów. Nasze doświadczenie i wiedza mogą służyć właśnie w Twojej sprawie. Zapraszamy do odwiedzenia witryny.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Apr 12, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

92. Kurs rysunku w Krakowie


MDK-Kurs rysunku w Krakowie- szkoła rysunkowa prowadzi specjalistyczne kursy rysunku architektonicznego na architekturę.
Poprzez kurs można uzyskać kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na architekturę oraz architekturę Krajobrazu. Nasi kursanci zdają z powodzeniem i studiują architekturę w Krakowie, Gliwicach, Rzeszowie, Wrocławiu i innych uczelniach. Pod kierunkiem architektów, na bazie sprawdzonego programu nauki przygotowujemy do egzaminów od strony technicznej oraz tematyki, realizując zadania w podobnej formie jak na studiach.
N astronie pracowni można oglądać rysunki odręczne uczniów, powstałe w trakcie nauki rysowania od rysunku martwej natury przez rysunek architektury i krajobrazu po projekty o charakterze architektonicznym.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Aug 6, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

93. Edukacja w Krakowie


Portal głodni wiedzy został stworzony, aby uprościć odbiorcom dostęp do wszystkich usług edukacyjnych. W Polsce funkcjonuje wiele kursów, szkół i korepetycji, które uważają że ich oferta jest lepsza od konkurentów. Naszym zamiarem jest stworzyć przejrzysty i prosty system, który pozwoli w łatwy sposób odszukać najciekawsze oferty edukacyjne. Natomiast poprzez możliwość głosowania na firmę, która waszym zdaniem spełnia swoją misję na światowym poziomie, można wypromować ich ofertę na stronie. Poza możliwością wyszukiwania ofert edukacyjnych na stronie można znaleźć wiele ciekawych artykułów z różnych dziedzin nauki oraz najnowsze informacje ze świata.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Oct 1, 2012 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

94. Sklep papierniczy


W sklepie internetowym Firmowe Biurowe znajdą Państwo wszystkie potrzebne artykuły biurowe, szkole i papiernicze. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dodatkowo prowadzimy sklep stacjonarny. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu tylko najwyższej jakości produkty. U nas nie ma miejsca na słabej jakości chińskie towary. Dla nas bardzo istotne jest zadowolenie klienta, a można je zbudować tylko za pomocą bogatego i wysokiej jakości asortymentu. Dlatego zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego i internetowego.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Nov 7, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

95. Odlewy


Firma nasza specjalizuje się w dostawie odlewów (waga od około 0,5 kg do około 4000 kg) oraz odkuwek matrycowych (waga od około 0,5 kg do około 50 kg), a także odkuwek swobodnie kutych (waga do około1000kg).

Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów i usług, dzięki współpracy z wysoko wyspecjalizowanymi zakładami produkcyjnymi.
Większość naszych podwykonawców posiada wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością wg PN ISO 9001:2000.
Proponowane przez nas towary i usługi posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, potwierdzające ich jakość.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Nov 30, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

96. Szkolenia okresowe BHP


Centrum Kształcenia Kadr - "CKK Teresin" prowadzi profesjonalne szkolenia okresowe BHP, na których szkoleni właściciele przedsiębiorstw, oraz kierownicy wydziałów, oddziałów, działów, mistrzowie, brygadziści, menedżerowie, liderzy. Czyli wszystkie osoby mające pod sobą innych pracowników. Szkolenia prowadzone są w siedzibie firmy w Teresinie, albo w miejscowościach atrakcyjnych turystycznie. Firma zapewnia w cenie pobyt oraz całodzienne wyżywienie. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej firmy.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Dec 3, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

97. Szkoły policealne


Młodzi miłośnicy aranżacji wnętrz i przyszli projektanci nie musza dziś długo szukać szkoły, która w sensownym czasie da im podstawy do wykonywania wymarzonego zawodu. Jednym z kierunków szkoły policealnej zrzeszonej w ROE jest właśnie Studium aranżacji wnętrz, które przygotowuje do projektowania wnętrz obiektów użyteczności publicznej, mieszkań i domów. Słuchacze poznają zasady projektowania, uczą się sztuki designu w architekturze a także zdobywają wiedzę z dziedziny wzornictwa przemysłowego i z zakresu historii sztuki. Roczna nauka w trybie zaocznym kończy się uzyskaniem świadectwa.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Dec 12, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

98. Przedszkole w Warszawie


Dla dzieci uczęszczających do naszego przedszkola zapewniamy: 4 duże sale dydaktyczne o powierzchni 50 m2 każda (z łazienkami), odpowiednio wyposażoną salę dla grupy "0" (50 m2), duży plac zabaw (900 m2), salę zabaw na niepogodę z dużymi zabawkami zręcznościowymi (200 m2), salę gimnastyczną z bezpiecznymi lustrami (100 m2), salę przeznaczoną i dostosowaną do nauki języka angielskiego (The English House), pracownię plastyczną i eksperymentalną, miasteczko ruchu drogowego (ulice, domy, znaki drogowe, sygnalizatory świetlne i pojazdy (300 m2), bazę piknikową na Mazurach nad jeziorem Kiernoz Wielki w miescowości Kurki, gdzie czekają na nasze przedszkolne rodzinki różne atrakcje: pływanie łodzią, kajakiem, łowienie ryb, zbieranie grzybów i inne sportowe aktywności oraz lśną bazę piknikową dla przedszkolaków w Beniaminowie nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Dec 17, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

99. Żobki w Opolu


Opieka na godziny jest znakomitym rozwiązaniem dla rodziców, którzy chcą wyjść do kina, teatru, na pizzę czy też udają się do pracy. Żłobek Kangurek zapewnia dziecku rozrywkę oraz naukę na najwyższym poziomie dostosowaną do jego wieku. Dzięki temu maluch świetnie się bawi, ale również rozwija swoją wyobraźnię i kreatywność. W placówce pracują doświadczenie pedagodzy – pasjonaci, dla których opieka i praca z dziećmi jest życiową misją. Żłobek istnieje od 2009 roku i zdobył wiele rekomendacji od rodziców.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Mar 20, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

100. Moje Stany - vademecum USA


Moje Stany przedstawiają dla Ciebie cały charakter Stanów Zjednoczonych. Znajdziesz tutaj wiele informacji o amerykańskim stylu życia, kulturze i uroczystościach. Ponadto będziesz mógł sprawnie zapoznawać się z najświeższymi wiadomościami i wydarzeniami w USA. Turystyka USA, nauka USA, wyjazd USA – to jedne z najczęściej poruszanych tutaj tematów. Dzięki stronie poznasz wiele ciekawych miejsc w Stanach Zjednoczonych, ponadto zapoznasz się bliżej z takimi zagadnieniami, jak praca w stanach, wizy do stanów i zielona karta.
Grupa w katalogu:   Podróże i wypoczynek > Za granicą
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Apr 9, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Wojciech Gałkowski Ekstrakcja zęba
Oferujemy wysokiej jakości zabiegi stomatologiczne z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. W naszej ofercie znajdziecie wypełnienia ceramiczne (onlay, inlay, overlay), leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu ekstrakcja (ze znieczuleniem), kiretaż zamknięty/zabieg płatowy - każdy ząb, pokrycie recesji (odsłoniętego korzenia zęba), korona porcelanowa, czyszczenie profesjonalne (scaling & polishing), implant wszczep i inne usługi na stronie wojciechgalkowski.pl.
W katalogu:   Regiony , miasta > Mazowieckie
ranking-seo.pl
Blog internetowy ranking-seo.pl został w całości poświęcony tematyce SEO. Skuteczne i efektywne pozycjonowanie to dobry sposób na reklamę w sieci. Problem pojawia się podczas wyboru skutecznej firmy marketingowej. Na naszym blogu znajdziesz informacje, jaką agencję marketingową wybrać, czym kierować się podczas wyboru, w jaki sposób najkorzystniej rozliczać się z wykonawcą. Seo bez tajemnic. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę ranking-seo.pl oraz do kontaktu z nami.
W katalogu:   Internet > Reklama i marketing
Wedding planner Warszawa
Nasza firma zajmuje się profesjonalną organizacją wszelkiego rodzaju imprez i uroczystości lub ich elementów. Staramy się sprostać indywidualnym potrzebom. Jesteśmy zespołem osób kreatywnych i pomysłowych dlatego jedynymi granicami naszych możliwości są granice wyobraźni. Połączyliśmy nasze doświadczenie oraz umiejętności i pomysły, aby stworzyć firmę, której celem jest uczynienie Państwa przyjęcia niepowtarzalnym, oryginalnym i jedynym w swoim rodzaju.

Wojtek - znakomity organizator imprez tanecznych, balów sylwestrowych, studniówek oraz eventów firmowych. Posiada bogate doświadczenie w pracy barmana i DJ-a w najlepszych warszawskich lokalach. Od wielu lat współpracuje z wiodącymi na polskim rynku agencjami eventovymi. Ola - wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi, łatwość nawiązywania kontaktu z dzieckiem, przygotowywanie imprez i balów dla dzieci. Poza tym odpowiedzialność i sumienność powiązana z pracą Office Supervisor w międzynarodowej korporacji.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > UsługiCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0