Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane

Oferty firm remontowo-budowlanych.
Wpisy
Sortuj wg :
121. KO-MAT


KO-MAT wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy usługi w zakresie profesjonalngo doradztwa,sprzedży,montażu,konserwacji oraz serwisu.Systemów chłodniczych,klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.Obecnie jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym wiodących firm:York,Fujitsu,Aux,Svs.Montowane przez nas produkty posiadają wmagane prawem polskim i unijnym certyfikaty.Szeroki wachlarz asortymentu pozwala nam na współpracę z klientem indywidualnym jak i również z branżą:przemysłową,gastronomiczna,hotelarską oraz handlową.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Klimtyzacja
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane

Data dodania: Oct 31, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

122. Remonty


Wykończeniami wnętrz i remontami zajmujemy się od 1994 roku. Nabyte doświadczenie i wiedza na temat nowych technologii i sprawdzonych technik wykonywania usługi w połączeniu z dobrą organizacją i zaangażowaniem w to, co robimy, pozwala nam zaspokoić oczekiwania naszych klientów co do jakości i terminowości.
Wyznajemy dewizę; nie marginalizować małych zamówień, każdemu zlecającemu niewielką, czy też dużą pracę potencjalnemu klientowi poświęcić należytą uwagę i zadbać o odczucie komfortu zleceniobiorcy jako kogoś dla nas ważnego, a nie jednego z wielu. Będąc wiernym tym zasadom pragniemy zdobyć zaufanie klienta, jest to istotne, gdyż partnerskie relacje zlecający-wykonawca oraz wzajemny szacunek sprzyjają dobrze wykonanej pracy, co w rezultacie daje satysfakcję i wymierną korzyść obu stronom.
Remontujemy głównie mieszkania i domy, jak również biura czy obiekty handlowe.
Usiłujemy nie gardzić żadnym zleceniem, począwszy od zwykłego malowania pojedynczego pomieszczenia, po remont kapitalny np. całego mieszkania. Kiedy pojawia się odcinek pracy, któremu nie jesteśmy wstanie podołać, wyręczamy klienta w poszukiwaniu wykonawcy, gdyż bezpośrednio współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi usługodawcami. Jesteśmy elastyczni w przypadku nietypowych zleceń, oczekiwań czy zapytań; każdego traktujemy indywidualnie, do wszystkiego staramy się podchodzić zdroworozsądkowo.
Służymy pomocą przy aranżacji wnętrza. Można na nas polegać w przypadku, gdy brakuje Państwu czasu na zakup niezbędnych materiałów oraz kiedy nie posiadacie Państwo rozeznania w szerokiej gamie produktów potrzebnych do przeprowadzenia remontu. W takiej sytuacji nie pozostawimy Państwa samym sobie, to my dokonamy odpowiednich zakupów lub z Państwem wybierzemy się do placówki handlowej aby doradzić w kwestii odpowiednich materiałów i wspólnie wybrać, co niezbędne.


ABART
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane

Data dodania: Nov 1, 2009 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

123. Cięcie laserowe


Guanes jest firmą z branży metalowej. Świadczymy usługi obróbki metalu. Koncentrujemy się głównie na cięciu blach. Posiadamy nowoczesne rozwiązania pozwalające na świadczenie wysokiej jakości usług. Blachy tniemy technologią laserową, plazmową i gazową (CNC). Guanes jest nowoczesną firmą, która na pierwszym miejscu stawia klienta. Pracujemy, rozwijamy się i ulepszamy nasze procesy produkcyjne po to by nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane

Data dodania: Nov 1, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

124. kafelkarz


Usługi remontowo - budowlane Complex
woj.pomorskie
Oferujemy pełny zakres usług budowlanych, remontowych, wykończeniowych. Profesjonalnie przygotujemy obiekt do naszych prac, zapewniamy dowóz materiałów. Wykonamy projekt i kosztorys naszych prac.Jesteśmy dobrze zorganizowani i dokładni w swoim fachu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą. Dostosujemy się do każdego klienta.
Fachowo i na czas.
Zapraszamy do współpracy
515-265-567
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane

Data dodania: Nov 3, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

125. Energo-Tec: audyt energetyczny, termowizja


Firma Energo-Tec skupia swe działanie wokół szeroko pojętego audytingu i doradztwa energetycznego. Naszym celem jest promowanie nowoczesnych przedsięwzięć energooszczędnych. Wykorzystujemy do tego zarówno tradycyjne metody oparte o normatywne obliczenia projektowe składające się na audyt energetyczny oraz metody innowacyjne polegające na jakościowej analizie termowizyjnej.

Obszar działania: Gdańsk, Gdynia, Sopot, woj. pomorskie

Oferta:
- audyt energetyczny
- termowizja (termografia)
- badania i analizy termowizyjne
- doradztwo energetyczne
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

126. Fabryka Okien i Drzwi z PCV i Aluminium LANKO


LANKO - fabryka okien i drzwi to prężnie rozwijająca się firma, obecna na polskim rynku od 1999 roku. We współpracy ze znanymi producentami jak Deceuninck, Ponzio, Press-Glas czy Roto, wytwarza wysokiej jakości okna i drzwi PCV, a także aluminium, które sprzedawane są w ponad 100 punktach handlowych rozmieszczonych na terenie całego kraju. Okna są standardowo wyposażone w takie charakterystyki jak szyby termoizolacyjne, mikrowentylacja czy okucia antywłamaniowe. Klienci korzystający z usług firmy, mogą spodziewać się fachowego, wszechstronnego doradztwa w zakresie dokonywanych zakupów.
Zapraszamy do współpracy!
Lanko
ul. Kilińskiego 109
62-730 Dobra, wielkopolskie
lanko@lanko.pl
tel. (063) 289-21-65
fax (063) 279-98-92
www.lanko.pl
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane

Data dodania: Nov 17, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

127. 2M Budownictwo - projektowanie konstrukcji budowlanych, ekspertyzy budowlane, orzeczenia techniczne,


Usługi projektowe w zakresie :
-budownictwa przemysłowego
-budownictwa ogólnego (budownictwo mieszkaniowe)
-projektów budowlanych
-konstrukcji wsporczych dla różnego rodzaju urządzeń przemysłowych, a w szczególności do celów eksploatacji urządzeń transportu bliskiego
-fundamentów
-posadzek przemysłowych
-ekspertyz konstrukcji budowlanych
-orzeczeń budowlanych
-kontroli stanu technicznego obiektu
-inwentaryzacji konstrukcji i obiektów
-obliczeń statycznych i wytrzymałościowych
-konstrukcji cięgnowych
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane

Data dodania: Nov 19, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

128. Dowiedz się, czemu bramy, kraty firmy Stal-Drew są tak popularne w Krakowie.


Firma Stal-Drew działa na terenie województwa małopolskiego. Firma służy swoim klientom fachowym doradztwem przy wyborze bramy, kraty, ogrodzenia czy balustrady.Kraków i jego okoliczne miejscowości to główne tereny działania firmy. Grono zadowolonych klientów świadczy o pełnym profesjonalizmie firmy Stal-Drew.

Materiały użyte do wyrobów i zabezpieczenia przed korozją bramy, kraty czy ogrodzenia są najwyższej jakości. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta wszystkie nasze bramy czy tez kraty Kraków i jego mieszkańcy polecają każdemu.Bramy, balustrady, ogrodzenia , barierki i płoty drewniane są wyjątkowe, ręcznie kute według autorskich projektów.


Firma proponuje swoim klientom następujące usługi:

- bramy przesuwne
- ogrodzenia drewniane
- ogrodzenia kute
- balustrady
- balustrady drewniane
- kraty
- barierki
- płoty drewniane
- różne wypełnienia ogrodzenia, balustrad: kute, drewniane bądź metalowo-drewniane.

Zapraszamy z zapoznaniem się z galerią wykonanych prac, na naszej firmowej stronie www. Zobacz jak może wyglądać Twoje nowe kraty,ogrodzenia, balustrady czy barierki Kraków już od kilku lat korzysta z usług naszej firmy. Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic zapraszamy do naszej siedzimy.

Dołącz do naszych zadowolonych klientów !!
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Nov 20, 2009 Trafień: 23 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

129. Remonty Poznań


Strona studia projektowego Nickel Design dostarcza informacji o ofercie firmy w zakresie profesjonalnej aranżacji wnętrz. Firma wykonuje nowoczesne, funkcjonalne i wysmakowane projekty kuchni, salonów, garderób i łazienek. Nadzoruje i wykonuje prace remontowe oraz czuwa nad przebiegiem budowy nowego domu lub mieszkania, oddając do rąk klienta w pełni urządzone mieszkania pod klucz. Nickel Design pomaga także przy wyborze elementów wykończeniowych i mebli, zajmuje się sprzedażą okien, drzwi i rolet od uznanych producentów oraz wykonuje meble na wymiar. Na stronie znajdziemy obszerną galerię dotychczasowych realizacji firmy oraz przykładowe projekty wnętrz. Dzięki nawiązaniu współpracy z licznymi firmami produkującymi elementy wykończeniowe Nickel Design może zaproponować swoim klientom atrakcyjne ceny i liczne zniżki na zakup danego elementu.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane

Data dodania: Nov 23, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

130. Zabudowa tarasu i balkonu


Zadaniem naszego portalu jest pomagać Klientom w zagospodarowaniu powierzchni tarasowej i balkonowej. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i nasze zabudowy balkonów i tarasów wykonywane są z bardzo dużą dokładnością i starannością co gwarantuje niezawodność.

Dlaczego w ogóle zabudowywać balkon czy taras? Balkon to bardzo duża niewykorzystywana powierzchnia mieszkaniowa. W łatwy sposób można temu zaradzić tworząc dodatkowe pomieszczenie poprzez zabudowanie go. Taras to cze większa przestrzeń, która służy między innymi do spotkań rodzinnych w cieplejsze dni. Po co zabudowywać taras? Taras może cieszyć również w zimniejsze dni, gdy możemy posiedzieć w ciepłym miejscu.

Jak wykonane są zabudowy? Kiedy najlepiej jest zacząć pracę zabudowy? Odpowiedzi na te i inne pytania na naszej stronie.

Doradzimy Ci jaką zabudowę musisz zastosować.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Regiony , miasta > Małopolskie

Data dodania: Nov 26, 2009 Trafień: 0 Ocena: 1.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Gry Online
Internet to niewątpliwie chleb powszedni 21 wieku, pełno w nim portali społecznościowych i różnego rodzaju stron. Czasami jednak przychodzi chęć rozrywki, wtedy to do wyboru mamy możliwość zagrania w gry online. Nasza strona powstała właśnie w celu zapewnienia rozrywki wszystkich odwiedzającym go użytkownikom. Znajdziesz tutaj strzelanki czyli coś dla miłośników strzelania do wszystkiego co stanie na drodze czy też dla odmiany ubieranki, czyli gierki w których dziewczyny mają ubrać wybraną przez siebie postać.
W katalogu:   Hobby i rozrywka > Gry
Trener osobisty - Łódź
Bogumił Kubiak to jeden z najlepszych trenerów personalnych z miasta Łódź, który zajmuje się opracowywaniem planów żywieniowych i treningowych dopasowanych do możliwości i preferencji klientów. Każdy może dopasować swoją dietę do zasobności portfela czy godzin posiłków. Oferta obejmuje również treningi indywidualne, grupowe oraz pracę z klasami i zespołami sportowymi. Klienci mają możliwość wykupienia wielu różnych rodzajów pakietów ćwiczeń oraz pojedynczych treningów. Dodatkowo prezentowany usługodawca oferuje konsultacje internetowe.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biuro Rachunkowe NETAX
Biuro Rachunkowe NETAX specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych o zróżnicowanej wielkości i formie organizacyjno-prawnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, odpowiednim kwalifikacjom, zapewniamy naszym klientom profesjonalizm w działaniu i usługi księgowe na najwyższym poziomie. Gwarantujemy rzetelne doradztwo, terminowe wykonywanie zleceń i profesjonalną obsługę najwyższej jakości.

Biuro Rachunkowe NETAX oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie usług finansowo–księgowych oraz kadrowo–płacowych, takich jak:
• Doradztwo i kompleksowa pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej
• Doradztwo w zakresie podatków
• Pełna księgowość
• Księgi przychodów i rozchodów
• Ewidencja ryczałtu
• Kadry i płace
• Reprezentowanie interesów Klienta w Urzędzie Skarbowym i ZUS
• Udział w imieniu Klienta w kontrolach US, ZUS, PIP

Naszą markę budujemy w oparciu o wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz indywidualne i elastyczne podejście do oczekiwań naszych Klientów. Ich potrzeby, komunikatywność i wspólne dążenie do zapewnienia wieloletniej współpracy i we wzajemnych relacjach stanowią dla nas podstawę działania. Doświadczenie i zaangażowanie naszego biura oraz kontrahentów to podstawa sukcesu.

Współpraca z Biurem Rachunkowym NETAX daje Państwu:

• Jakość i bezpieczeństwo
• Skuteczność
• Terminowość
• Wygodę
• Zespołowość i partnerskie relacje
• Etykę
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > UsługiCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0