Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja

Wszystko czego można się nauczyć.
Wpisy
Sortuj wg :
161. Pisanie prac


Piszemy doktoraty, a także poważne opracowania naukowe z praktycznie wszystkich dziedzin nauki (nauki medyczne, humanistyczne, prawne). Obsługujemy zamówienia na podstawie ponad dziesięcioletniego doświadczenia. Oddajemy do dyspozycji interdyscyplinarny, uczciwy zespół. Piszemy prace naukowe zawsze od podstaw z uwzględnieniem specyficznych norm uczelni krajowych i zagranicznych. Podejmujemy się pisania tekstów teoretyczno praktycznych, empirycznych, teoretycznych. Skupiamy się szczególnie na ochronie prywatności zleceniodawców.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Jan 15, 2018 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

162. Szkoła Językowa w Pruszkowie - benedu.pl


Benedu to szkoła językowa z Pruszkowa zapewniająca uczniom dostęp do najnowocześniejszych metod nauczania. W ofercie kursy dla przedszkolaków, angielski dla dzieci pruszków, kursy dla młodzieży, nauka języków pruszków dla osób dorosłych. Benedu to dobra szkoła językowa, z doświadczoną kadrą lektorów i solidnie wyposażonymi salami wykładowymi. Benedu udowadnia, że efektywna nauka języków obcych jest przyjemna i bezstresowa. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Sep 13, 2018 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

163. Ortografia - jaksiepisze.pl


Prezentujemy słownik poprawnej pisowni języka polskiego w bezpłatnym modelu. Dzięki nam poznacie Państwo zasady odmiany nawet trudniejszych grup wyrazów. Uczymy stawiania przecinków we właściwych miejscach, a wszystkie zasady pisowni omawiamy w bardzo przejrzysty sposób. Dzięki nam poprawicie Państwo ortografię, co przyda się przy redagowaniu tekstów naukowych, dziennikarskich, reklamowych, komentarzy w sieci i wielu innych treści. Gwarantujemy naukę poprawnej pisowni w bardzo przejrzystym formacie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: May 3, 2019 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

164. Słownik uliczny - coznaczyslang.pl


Przekładamy slang na mowę potoczną w niezwykle precyzyjny sposób. Nasza baza grypsery rozwija się również z pomocą użytkowników. Umożliwiamy korygowanie niektórych wypowiedzi. Dbamy o poprawność słownika miejskiego. Nasza wyszukiwarka gwary działa bardzo intuicyjnie, do tego w bezpłatnym modelu. Jeżeli nie rozumiecie Państwo jakiegoś wyrażenia występującego w publikowanych tekstach zachęcamy do wykorzystania naszej wyszukiwarki. Grypsera rozwija się bardzo dynamicznie, szczególnie w przestrzeni multimedialnej.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: May 3, 2019 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

 Losowe wpisy
Wypożyczalnia samochodów Gdańsk
Wypożyczalnia samochodów AlfaSprint to profesjonalny wynajem aut osobowych i dostawczych. Firma pozwala na odebranie auta w Gdańsku, Gdyni, w Sopocie oraz okolicach. Każdy klient zostanie kulturalnie i fachowo obsłużony. Auta są zadbane, regularnie przechodzą przeglądy techniczne. Na terenie Trójmiasta auta podstawiamy gratis. W obrębie lotniska Rębiechowo nasze auta podstawiamy tuż przy terminalu. Wszystko z myślą o satysfakcji klienta. Do wynajmu samochodów podchodzimy z pasją i najwyższą dbałością o standard obsługi.
W katalogu:   Motoryzacja > Samochody
Www.notariusz-warszawacentrum.pl
Kancelaria Notarialna Piotr Pełczyński Notariusz służy Państwu radą i pomocą wykonując wszystkie czynności notarialne przewidziane przepisami obowiązującego w Rzeczpospolitej Polskiej prawa. U nas potwierdzą Państwo notarialnie również umowy nawet jeśli prawo tego nie wymaga, a z jakiś względów uznajecie to jednak Państwo za istotne. Za wszystkie czynności notarialne pobierana jest opłata podług obowiązującej taksy notarialnej. Serdecznie zapraszamy.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Rozbiórki i wyburzenia budynków, usługi koparkami - Warszawa
Firma Ew-trans S.C. jest profesjonalną firmą budowlaną oferującą usługi rozbiórkowe oraz roboty ziemne. Firma posiada nowoczesne zaplecze techniczne w postaci nowoczesnych koparek i koparko ładowarek wyposażonych w specjalistyczne oprzyrządowanie. Zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych operatorów. Dzięki temu może świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W ofercie firmy jest również sprzedaż i transport materiałów sypkich typu kruszywo betonowe, kruszywo ceglane, piasek, żwir i czarnoziem. Firma oferuje transport niskopodwoziowy naczepą o ładowności do 30 ton. Obszarem działalności firmy jest Warszawa i okolice. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm i instytucji.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlaneCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0