Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Programy finansowe Unii Europejskiej. Dotacje.
Wpisy
Sortuj wg :
11. Darmowa Wyszukiwarka Przetargów


Darmowa wyszukiwarka przetargów. Możliwość subskrypcji nowych przetargów według dowolnych kryteriów. Dostajesz kilka razy dziennie maile z listą przetargów odpowiadających Twoim kryteriom. Przetargi publiczne zamieszczane w Biuletynie przetargów publicznych. Codziennie nowe przetargi. Możliwość wyboru według: województwo, kod CPV, Miejscowość, przetargi aktualne czy zakończone. Ogłoszenia o wyborze dostawcy i podpisaniu umowy. Nie płaci się za subskrypcje. Nie ma okresu próbnego.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Oct 29, 2009 Trafień: 45 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

12. EuroPG - pozyskiwanie funduszy europejskich, dotacje, doradztwo, inwestycje, innowacje, konsulting


EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy:
1) Pomoc w pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje na inwestycje, dotacje na innowacje, dotacje na ochronę środowiska, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, pożyczki, finansowanie z sektora Venture Capita/ Private Equity);
2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, doradztwo marketingowe);
3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy).

Zapraszamy do współpracy.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo

Data dodania: Oct 30, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

13. Pozyskiwanie funduszy unijnych


Pozyskiwanie funduszy unijnych oraz dotacji na projekty unijne nigdy nie było tak proste. Signum Rzeszów jest kompleksową firmą, która specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel będzie służył Państwu pomocą na każdym etapie przyznawania funduszy unijnych, od wypełnienia wniosków unijnych aż po końcowy etap zakończony wypłatą dotacji. Zapraszamy na naszą stronę na której znajdziecie Państwo naszą pełną ofertę.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Nov 5, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

14. Świadectwa Energetyczne Łódź


Firma AUDYT I WYCENA powstała w 2008r. Oferta firmy została tak skonstruowana, aby każdy poszukujący różnych dróg (do)finansowania, kapitalizowania i szacowania mógł znaleźć "coś" dla siebie. Zespół projektowy firmy tworzą specjaliści wielu dziedzin - kosztorysanci, architekci, projektanci, specjaliści ds. nieruchomości i budownictwa, rzeczoznawcy majątkowi, audytorzy energetyczni, prawnicy, ekonomiści i specjaliści ds. funduszy unijnych - zarówno praktycy jak i pracownicy naukowi. Firma oferuję pomoc w takich dziedzinach jak: dofinansowania, dotacje unijne, fundusze unijne, termomodernizacja, certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne, audyt energetyczny. Siedziba firmy znajduję się w Łodzi. Serdecznie zapraszamy!!!
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Nov 20, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

15. europrojekt


Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu pozyskiwania i obsługi projektów współfinansowanych ze środków Funduszy Unii Europejskiej. Naszym atutem jest nie tylko doświadczenie w pozyskiwaniu środków z Unii Europjeskiej i w zarządzaniu projektami, ale również praktyczna wiedza na temat administrowania i dystrybucji środków unijnych zdobyta podczas kilkuletniej pracy w instytucjach wdrażających pomoc publiczną.

Dodatkowym atutem jest nasza kadra. Stanowią ją bowiem młode, ambitne, elastyczne, mobilne i przedsiębiorcze osoby. Ich siłą jest wieloletnie doświadczenie nabyte podczas:

Obsługi funduszy unijnych dla województwa dolnośląskiego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego (ZPORR), Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw (SPO WKP) oraz Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich (SPO RZL) w Regionalnej Instytucji Finansującej dla Dolnego Śląska (Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S. A.);
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo

Data dodania: Nov 24, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

16. Zarządzanie Projektami


Przedsiębiorstwo UNVIERSE-IBS Sp. z o.o Jest nastawione na kreowane innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorstw, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ukierunkowanych na rozwój. Firma Specjalizuje się w consultingu wdrożeniowym (głównie jest to Zarządzanie Projektami) oraz w szkoleniach . UNVIERSE-IBS Świadczy także usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, przede wszystkim w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo

Data dodania: Dec 7, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

17. System monitoringu energetycznego


Informacje o systemie monitoringu energetycznego w budynkach oświatowych w Powiecie Giżyckim i w litewskim mieście Alytus. Program realizowany w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Litwa –Polska 2007–2009, obejmujący swoim zasięgiem budynki internatów i szkół ponadpodstawowych w obu regionach. System podaje wyniki pomiarów energii cieplnej i elektrycznej po wprowadzeniu zmian ekologicznych i termomodernizacji oraz przybliża ogólne założenia projektu.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Dec 23, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

18. MIR Consulting firma doradcza: projekty i dotacje unijne, usługi prawne


MIR Consulting oferuje Państwu usługi z zakresu doradztwa biznesowego i outsourcingu. Nasi doradcy to zespół specjalistów zajmujących się pozyskiwaniem dotacji z funduszy unijnych dla firm i NGO oraz obsłudze prawno-finansowej podmiotów gospodarczych w zakresie realizacji i rozliczania projektów UE. Przygotowujemy wnioski o dofinansowanie projektów i niezbędne załączniki (np. biznesplan, studium wykonalności i ocena oddziaływania na środowisko). W ofercie mamy usługi prawne, które świadczymy swoim klientom w ramach stałej współpracy oraz szkolenia o szerokim wachlarzu tematycznym. Przy realizacji zleceń kierujemy się dewizą: „zadowolenie Klientów stanowi miarę jakości naszych usług”. Od momentu rozpoczęcia swej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów, które zakończone zostały sukcesem dzięki temu jak działamy – indywidualnemu podejściu do klienta i jego oczekiwań. Na stronie znajdują się referencje od naszych klientów.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Jan 10, 2010 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

19. Oprogramowanie dla drukarni, kalkulacje poligraficzne, systemy workflow dla CTP


GRANDSOFT S.A. - producent i dostawca rozwiązań wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem poligraficznym: kalkulacje, planowanie produkcji, workflow dla CTP. Oferuje autorski system ERP. System obejmuje swoim zakresem wszystkie procesy biznesowe w firmie - od zgłoszenia przez klienta zapytania ofertowego, przez prowadzenie procesu sprzedaży, prowadzenie gospodarki magazynowej, zaplanowanie i prowadzenie procesu produkcji, aż  po rozliczenie finansowe: klienta, produkcji, pracowników, a także całego przedsiębiorstwa. Obok podstawowej działalności z zakresu dostarczania rozwiązań dla firm poligraficznych, spółka realizuje również specjalne zlecenia dla firm działających w innych sektorach gospodarki. Są głównie zamówienia na: specjalistyczne oprogramowanie wspierające ich działalności, systemy archiwizacji i obiegu dokumentów, systemy analityczne i raportowe, systemy zarządzania informacją.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Jan 12, 2010 Trafień: 45 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

20. Akademia Urody Elite, kursy fryzjerskie, kurs fryzjerski


Szkolimy kadrę doskonałych fachowców. Jesteśmy jedyną placówką w Polsce działającą pod patronatem profesjonalnej marki SCHWARZKOPF Professional. Nasi kursanci otrzymują międzynardowy certyfikat potwierdzający uzyskane kwalifikacje.Nasze programy szkoleniowe nastawione są na praktyczne opanowanie technik fryzjerskich.Każdy uczestnik kursu ma szansę dołączyć do najlepszych w fachu.Zapraszamy na nasze szkolenia do naszych placówek w warszawie oraz w Gdańsku.Zajęcia odbywają się pod czujnym okiem doświadczonych edukatorów. Chętnie pomagamy tym, którzy decydują się na uruchomienie własnego salonu fryzjerskiego - każda osoba może liczyć na nasze wsparcie techniczne oraz pomoc w doborze i zakupie niezbędnych kosmetyków niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej.Serdecznie zapraszamy.
Proponowane szkolenia:
CREATIVE HAIRDRESSING - 180godzin
FRYZJERSTWO NOWOCZESNE - 120godzin
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Jan 24, 2010 Trafień: 27 Ocena: 4.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

 Losowe wpisy
Agroturystyka
Aby spędzić udany urlop, musisz wybrać region, w którym chcesz wypoczywać. Jeśli lubisz odpoczynek połączony z lekką aktywnością, wybierz wakacje nad jeziorem, zaś gdy preferujesz silniejsze wrażenia, zdecyduj się na wypoczynek w górach. Miejsce powinno odpowiadać Twoim upodobaniom, abyś spędził naprawdę miły urlop. Miły urlop nie tylko z kobietą Twojego życia lecz także z Twoją całą rodziną. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu z ofertami noclegowymi (w szczególności agroturystyka) pod adresem www.paria.pl
W katalogu:   Podróże i wypoczynek > Agroturystyka
4Rooms Studio - Projektowanie wnętrz - Pruszcz Gdański
Działające od 2014 roku w Gdańsku Studnio 4Rooms, jest owocem współpracy dwóch architektek, Pauliny Skrodzkiej i Alicji Tomaszewskiej. Warto zaznaczyć, że prace dyplomowe właścicielek 4Rooms znalazły się wśród najlepszych dyplomów projektowych 2012/2013 r. i zostały zaprezentowane na największym letnim festiwalu designu w Polsce Gdynia Design Days, już to wyróżnienie podkreśla, iż mają one nie tylko ogromną wiedzę, lecz także i znaczące osiągnięcia w branży, dlatego też realizowane przez nie projekty cieszą się niezwykle pozytywnymi rekomendacjami Klientów.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz
Ubezpieczenie motoru
Właścicielem serwisu safebike.pl jest firma SafeBike Ubezpieczenie Motocykla, mająca siedzibę w Krakowie, przy ulicy Batorego 21. Swoim klientom oferujemy ubezpieczenia motocykli dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Sprzedażą ubezpieczeń zajmujemy się od 1995 roku, więc posiadamy odpowiednie doświadczenie a także zawsze aktualną wiedzę, dzięki czemu jesteśmy zapewnić Państwo obsługę na najwyższym poziomie. Zainteresowanych zachęcamy do skontaktowania się z nami pod podanym numerem telefonu.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > UbezpieczeniaCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0