Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja

Wszystko czego można się nauczyć.
Wpisy
Sortuj wg :
11. Active English and Languages Education Centre-Szkoła Języków Obcych


Szkoła Języków Obcych Active English And Languages Education Centre oferuje profesjonalną naukę języków :

portugalskiego, japońskiego, chińskiego, niderlandzkiego, norweskiego, fińskiego, szwedzkiego, arabskiego, tureckiego, hebrajskiego, hausa, greckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, chorwackiego, angielskiego, duńskiego, twi, swahili, polskiego, rosyjskiego, łacińskiego, koreańskiego, języka migowego, wietnamskiego, joruby, igbo, tagalogu, urdu, hindi, litewskiego, laotańskiego, albańskiego, bośniackiego, bułgarskiego, węgierskiego, rumuńskiego, perskiego, ukraińskiego, słoweńskiego, słowackiego i macedońskiego.
www.activeschool.com.pl, tel. 071 34 19 154, 071 34 19 110
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: May 4, 2009 Trafień: 10 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

12. MATURA Z MATEMATYKI, DZI?I NAM MATEMATYKA STAJE SI?PRZYST?NIEJSZA


Matematyka portal - zawiera wiele przydatnych i ciekawych informacji niezbędnych w czasie przygotowywania się do egzaminów związanych z matematyką.
Matematyka portal - www.matematyka.pl, matematyka portal, matematyka, zadania, rozwiązania, wzory, przykłady, podstawówka, gimnazjum, liceum, matura,
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: May 7, 2009 Trafień: 265 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

13. Tłumacze i szkoły językowe


Największa w Polsce wyszukiwarka kursów językowych - Lingua-World. Najskuteczniejszy sposób na odnalezienie kursy językowego w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Serwis Lingua-World zawiera ogłoszenia językowe z całej polski. Dodawanie ogłoszeń, kursów, szkół, księgarni i tłumaczy jest zupełnie bezpłatne. Celem strony jest zbudowanie największej bazy informacyjnej o ofertach językowych w Polsce - tłumacze w serwisie Lingua-World.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: May 7, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

14. Szkoły Policealne


NOVA Centrum Edukacyjne ma najbogatszą ofertę edukacyjną w Warszawie. Prowadzimy nabór na blisko 100 kierunków kształcenia w 2 - letnich szkołach policealnych, rocznych szkołach policealnych
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: May 12, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

15. kalendarz: ludzie i wydarzenia


Kalendarz na bieżący rok. Imieniny na bieżący dzień i na cały rok. Urodziny i zgony znanych ludzi: polityków, naukowców, artystów, sportowców. Kalendarium wydarzeń z historii Polski i świata - najważniejsze bitwy, katastrofy. Chronologiczny układ zawartości. Możliwość sprawdzenia dowolnej daty dziennej. Sprawdź kto urodził się w tym samym dniu co i Ty.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Jun 15, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

16. Studia podyplomowe


Oferta studiów podyplomowych prowadzonych przez uczelnie publiczne. Serwis emta.pl publikuje aktualne informacje o rekrutacji na studia podyplomowe a także prezentacje uczelni, w których można znaleźć informacje potrzebne kandydatom na studia oraz szczegółowe, przygotowane przez uczelnie, opisy kierunków i specjalności.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Jun 15, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

17. Nauka Jazdy, Prawo Jazdy, Największa Baza Ośrodków Szkolenia Kierowców


Największa Baza Ośrodków Szkolenia Kierowców. Serwis poświęcony problematyce wyboru ośrodka szkolenia kierowców, Największa baza OSK w Polsce, kontakty, adresy, telefony, strony www, mapa. Gdzie znaleźć naukę jazdy, bezpłatna baza ośrodków szkolenia kierowców w Polsce. Jeżeli szukasz miejsca do nauki jazdy to bazaosk ułatwi ci wybór odpowiedniego ośrodka szkolenia kierowców, wybierając najlepszy w twoim miejscu zamieszkania. Serwis udostępnia promowanie szkół jazdy i zdobywanie nowych kursantów.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Internet > Reklama i marketing

Data dodania: Jul 1, 2009 Trafień: 13 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

18. Angielski24.com - Nauka angielskiego


Chcesz nauczyć się języka angielskiego? Wejdź na Angielski24.com Znajdziesz tu testy, wypracowania, gramatykę języka angielskiego, forum, pomoc w nauce angielskiego, słownictwo angielskie. Zapraszamy do odwiedzenia strony i do rozpoczęcia nauki angielskiego już dziś!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Gimnazja

Data dodania: Jul 14, 2009 Trafień: 8 Ocena: 5.00 Głosów: 3
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

19. Perspektywa - firma szkoleniowo-doradcza


PERSPEKTYWA
to firma szkoleniowo-doradcza z Zakopanego. Jej atutami są: praktyczne doświadczenie wynikające z wieloletniej działalności w tym sektorze usług, współpraca z najlepszą kadrą szkoleniowców i konsultantów, nieustanne udoskonalanie się i uaktualnianie oferty, elastyczność działania oraz otwarcie na potrzeby i sugestie PT Klientów. Założycielem i właścicielem "Perspektywa" jest trenerka Anna Kucybała.
"Perspektywa" jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług szkoleniowych i doradczych. Chcemy, aby nasi Klienci - kadra zarządzająca i pracownicy - mogli skorzystać z szerokiego pakietu nowoczesnych, skutecznych narzędzi i usług w obu powyższych zakresach - a dzięki temu osiągnąć własny, na miarę swych oczekiwań i wyzwań, sukces.

Nasza firma - to przede wszystkim ludzie, którzy ją współtworzą. Wszyscy są specjalistami posiadającymi najwyższe kwalifikacje i umiejętności; ich atutem jest solidne wykształcenie specjalistyczne - połączone z dużym doświadczeniem zawodowym i wiedzą praktyczną.

Przekłada się to na formę kontaktu prowadzących szkolenia z uczestnikami szkoleń: zajęcia nie tylko uzupełniają i porządkują wiedzę teoretyczną, ale przez cały czas nawiązują do konkretnych potrzeb, oczekiwań i doświadczeń grupy, są też prowadzone w interesujący i atrakcyjny sposób. Podobnie praktyczne i interaktywne jest doradztwo prowadzone przez naszych konsultantów.

Tematyka oferowanych przez nas szkoleń i doradztwa obejmuje głównie takie dziedziny, jak: prawo, psychologia, ekonomia, zarządzanie, etyka - oraz rozmaite zagadnienia pokrewne.


Nasze działania koncentrujemy w czterech głównych obszarach, którymi są:

Szkolenia
Doradztwo HR
Coaching
Organizacja imprez i konferencji.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo

Data dodania: Jul 28, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

20. technik farmaceutyczny


Aby stać się technikiem farmaceutycznym należy ukończyć studia minimum dwu letnie. Po skończeniu studiów stajemy się technikiem farmaceutyczym i możemy rozpocząć prace w aptece. Jest to jeden z bardzo przyszłościowych zawodów.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Jul 28, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
CARBOTHERM - Instalacje przemysłowe
Musicie pamiętać Państwo, że w razie szukania sposobów pozyskiwania energii jednym z lepszych są instalacje montowane przez firmę CARBOTHERM. Czyli wystarczy rzucić okiem na chociażby nasze kotły węglowe wodne czy parowe, aby już wiedzieć, iż Państwa następną inwestycją powinny być właśnie montowane przez nas systemy. Ich największa zaleta to oczywiście ekonomiczność, powodują we wszystkich przypadkach znaczny spadek kosztów pozyskania energii. Jednakże oprócz tego ciężko nie zwrócić uwagi na to, że jakby nie patrzeć są bardzo ekologiczne, pozytywne dla środowiska naturalnego. A to na całe szczęście ostatnio coraz popularniejszy trend, po prostu wiemy, iż ekologia jest bardzo istotna.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dentysta w Sosnowcu
Już dziś możesz przełamać stereotyp bolesnej wizyty u stomatologa i skorzystać z gabinetu stomatologicznego Dentima, który sprawi, że leczenie zębów obejdzie się bez zbędnego bólu. Nasz zespół medyczny nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach i kongresach. Wysoce profesjonalny sprzęt dostosowany w pełni do standardów gwarantuje klientom bezpieczeństwo podczas każdej wizyty, niezależnie od usługi z jakiej pacjent skorzysta.
W katalogu:   Regiony , miasta > Śląskie
Niepowtarzalna Fotografia Ślubna - Rzeszów
Profesjonalna fotografia ślubna Pati-Art - to niepowtarzalne fotografie, zdjęcia ślubne w plenerze. Stonowane oraz estetyczne fotografie, które mogą wzruszyć. Piękno tkwi w prostocie.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > PodkarpackieCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0