Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja > Gimnazja

Spis wortali gimnazjów.
Wpisy
Sortuj wg :
11. Nietypowy serwis matematyczny - Matfiz24.pl


Jeżeli szukasz w Internecie konkretnego, a zarazem nietypowego serwisu matematycznego - wówczas koniecznie musisz wejść na Matfiz24.pl. Dlaczego? Bo nie prezentujemy na stronie suchej teorii, tylko najbardziej soczyste kąski matematyczne w postaci filmowych tłumaczeń zadań, które szczegółowo omawiają największe problemy i "kruczki" podczas ich rozwiązywania. Każdy artykuł w witrynie idealnie wyświetlany jest na smartfonach i innych urządzeniach mobilnych. Każdy dział matematyczny prezentowany w serwisie zaopatrzony jest w szczegółowy spis treści, co pozwala na szybkie dotarcie do wybranego miejsca na stronie. Z pewnością filmy tam prezentowane sprawią, że matematyka stanie się Twoją pasją i głęboko w to wierzymy, bo taki jest sens powstania Matfiz24.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Gimnazja

Data dodania: Dec 3, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

12. Opracowania lektur


Serwis 2l.pl zawiera zestaw pełnych tematów i wypracowań dotyczących najważniejszych lektur szkolnych. Oprócz streszczeń, zarówno szczegółowych, jak i skróconych przedstawia biografię autora, najważniejsze cytaty oraz pełne opracowanie lektury. Prezentuje główne postaci oraz ich charakterystyki, wskazuje główne wątki, problemy i motywy.

W jednym miejscu proponujemy wszystko to, czego musiałbyś szukać na wielu stronach w Internecie - streszczenia, opracowania, charakterystyki, a przede wszystkim wiele tematów wypracowań szkolnych.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Gimnazja
Kultura i sztuka > Książki

Data dodania: Feb 23, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2

 Losowe wpisy
obuwie ochronne
Wieloletnią tradycją naszej firmy jest produkcja obuwia przeznaczonego do pracy w różnych warunkach. Obuwie to doskonale chroni nogi przed olejami, poślizgiem, uderzeniami, środkami chemicznymi. Mając na celu stałe podnoszenie jakości ciągle unowocześniamy produkcję i wprowadzamy do niej coraz to nowsze materiały, które posiadają atesty i są dostarczane wyłącznie przez renomowanych producentów.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Instalacje odgromowe Olkusz
Na rynku istniejemy od 1996 roku. Przez cały ten okres wykonaliśmy bardzo wiele instalacji elektrycznych, teleinformatycznych oraz instalacji odgromowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie zdobywaliśmy przez lata, możemy sprostać wszystkim stawianym wymaganiom. Jesteśmy cenieni za profesjonalizm, oraz jakość świadczonych usług, które nie odbiegają od standardów przyjętych na zachodzie Europy. Wykonujemy duże instalacje elektryczne, odgromowe, teleinformatyczne dla firm i instytucji, jak i też małe instalacje na potrzeby klientów indywidualnych.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy
Kserokopiarki serwis
Jesteśmy firmą typowo usługową, świadczącą usługi dla firm, jak również dla osób prywatnych. Prowadzimy serwis kserokopiarek, drukarek oraz faksów takich firm jak: Canon, Develop, Konica-Minolta, HP, Panasonic, Oliwetti, Toshiba i inne. Oferujemy klientom dzierżawę kserokopiarek firmy Canon, na bardzo dogodnych warunkach. Posiadamy również w sprzedaży nowe kserokopiarki Canon, Develop, Konica-Minolta oraz używane, polizingowe urządzenia potrzebne do wyposażenia współczesnego biura.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > UsługiCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0