Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja > Przedszkola

Oferty przedszkoli.
Wpisy
Sortuj wg :
11. Przedszkole niepubliczne


Niepubliczne przedszkole Złota Rybka to miejsce, gdzie Twoje dziecko rozwinie swoje talenty, zdobędzie nowe umiejętności, rozwinie wyobraźnię, spotka przyjaciół i będzie świetnie się bawić. Poprzez kreatywną naukę i zabawę rozbudzi ciekawość poznawania otaczającego świata oraz naturalną spontaniczność.

Wiek przedszkolny to bardzo ważny etap w rozwoju młodego człowieka. Właśnie teraz Twoje dziecko uczy się podstaw umiejętności społecznych, komunikacyjnych, ruchowych, umysłowych niezwykle ważnych dla osiągnięcia sukcesu w późniejszym życiu.

My to wiemy. Dlatego w przedszkolu Złota Rybka kładziemy nacisk na wspieranie indywidualnego rozwoju każdego z naszych podopiecznych. Sprzyjają temu mało liczne grupy.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Oct 26, 2009 Trafień: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

12. Przedszkole Niepubliczne Wesołe Nutki


Państwa dziecko będzie u nas radosne i muzykalne.

Placówka świadczy usługi w zakresie opieki, wychowania i edukacji dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Czas pracy przedszkola 6:30 17:30 (istnieje możliwość zmiany godzin pracy na prośbę rodziców)
Opieką, wychowaniem i edukacją dzieci zajmuje się wykwalifikowana kadra.
Przedszkole zapewnia dzieciom możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych, dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Kultura i sztuka > Muzyka

Data dodania: Oct 26, 2009 Trafień: 15 Ocena: 5.00 Głosów: 4
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

13. Agencja Opiekunek YVONNE - Bydgoszcz


Jesteśmy Agencją Opiekunek specjalizującą się w pośrednictwie pracy. Nasi Klienci cenią w szczególności nasz profesjonalizm związany z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników.

Działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.
Głęboki nacisk kładziemy na zaufanie i profesjonalizm.

Posiadamy Certyfikat Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego potwierdzający dokonanie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5984.

Jeśli poszukujesz opieki dla swoich najbliższych, potrzebujesz pomocy w prowadzeniu domu lub w opiece nad zwierzętami, z przyjemnością wskażemy Ci odpowiednią osobę, która dzięki temu, iż posiada wieloletnie doświadczenie bardzo dobrze rozumie potrzeby swoich podopiecznych i z łatwością sprosta Twoim oczekiwaniom. Są to osoby serdeczne, szczere, uczciwe, szanujące nie tylko osoby starsze ale również dzieci i osoby chore.
Aby jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby proponujemy szeroką gamę usług w zakresie szeroko pojętej opieki. Świadczymy następujące usługi:
- opiekunka dla dziecka
- opiekunka dla osoby starszej
- opiekunka dla osoby niepełnosprawnej
- opiekunka dla osób chorych
- opieka nad zwierzetami
- pomoc domowa
- gosposia ( z zamieszkaniem, bez zamieszkania)
- pielegnacja ogrodów
- korepetycje
Jeśli jesteś osobą:

- z doświadczeniem w opiece nad dziećmi, osobami starszymi, chorymi lub niepełnosprawnymi
- z doświadczeniem w prowadzeniu domu
- posiadającą referencje
- kontaktową, uśmiechniętą, miłą i cierpliwą
- odpowiedzialną, dokładną i dyspozycyjną
- lubiącą dzieci, zwierzęta i kwiaty
- posiadającą wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi

I poszukujesz pracy?
Nie zwlekaj ! Zgłoś się do nas natychmiast!

Osoby współpracujące z nami mogą liczyć na interesującą pracę, zdobywanie cennego doświadczenia oraz zatrudnienie u Rodzin, które szanują i doceniają ich pracę.

„Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś”
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Nov 3, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

14. Przedszkole niepubliczne Maja Poznań


Prywatne przedszkole Maja w Poznaniu to przedszkole domowe ukierunkowane na rozwój artystyczny dziecka. Uczymy w oparciu o podstawy programowe wychowania przedszkolnego. Program naszego domowego przedszkola oparty na metodzie wychowania przez sztukę, wyzwala w dzieciach ekspresję - naturalną potrzebę komunikowania własnych uczuć, myśli i przeżyć. Przedszkolaki poznają rzeczywistość, rozwijają pamięć i spostrzegawczość. Niepubliczne przedszkole artystyczne Poznań.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Nov 4, 2009 Trafień: 9 Ocena: 3.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

15. Przedszkole Montessori w Warszawie na Mokotowie


Przedszkole dla maluszków w wieku od 2,5 do 6 lat. Całodzienna opieka wychowawczyń, zajęcia ogólnorozwojowe, tak i dla dzieci niepełnosprawnych w klasach integracyjnych wg zasad Marii Montessori. Zajęcia mające na celu edukacje, ćwiczenia ruchowe i ćwiczenia plastyczme i muzyczne. Placówka przedszkolna zapewnia nie tylko opiekę, ale jest również najprawdziwszą nauką życia i przyjaźni dla dzieci. Zasady Marii Montessori sprawiają że maluchy uczą się służyć pomocą, zakańczać rozpoczętą pracę, szanować prawa innych.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Nov 8, 2009 Trafień: 21 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

16. Wydawnictwo Kartex - pomoce edukacyjne, logopedyczne i dyplomy dla plac? o?wiatowych


Oficyna Kartex wydaje materiały dydaktyczne do zajęć i zabaw plastycznych, pomoce do inscenizacji i zabawy w teatr cieni, materiały do ćwiczeń mowy i spostrzegawczości, okolicznościowe dyplomy, programy wychowania i nauczania, opracowania metodyczne. Materiały przeznaczone są do zajęć i zabaw z dziećmi od 3 do 10 roku życia, adresowane są do rodziców, nauczycieli, logopedów, terapeutów, pedagogów z przedszkoli, szkół podstawowych oraz specjalnych, miejskich poradni psychologiczno-pedagogicznych.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Sklepy > Prezenty

Data dodania: Nov 10, 2009 Trafień: 10 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

17. Przedszkole Wilanów


Przedszkole prywatne Magic Fish to niepaństwowa placówka przedszkolna w Warszawie. Zaprojektowaliśmy własny system edukacyjny, który opiera się na rozwoju po przez zabawę co zaowocowało powstaniem profilowanego przedszkola językowo-artystycznego.

W naszej placówce nie uczy się w standardowy, państwowy sposób. Sprawdzone programy bajko-terapii dają możliwość uczenia się kontrolowania własnych emocji. Ponad to już w wieku przedszkolnym uczymy języka angielskiego, co daje dzieciom gruntowny start w kolejnych etapach życia.

Chcemy aby maluchy nie musiały się uczyć języka angielskiego w przyszłości na siłę to też w Magic Fish język angielski stosowany jest codziennie aby dzieci mogły go w naturalny sposób przyswoić.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Nov 16, 2009 Trafień: 13 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

18. Klub malucha u Puchatka- opieka nad dzieckiem Poznań


Klub malucha " U Puchatka " oferuje fachową opiekę nad dzieckiem. Nasz klub to nowoczesna placówka z przyjazną i ciepłą atmosferą. Klub Malucha mieści się w domu jednorodzinnym dzięki czemu dzieciom jest zapewniona odpowiednia przestrzeń i komfort. Właściwa opieka nad dzieckiem to dla każdego rodzica ważna sprawa. U nas żadne dziecko nie będzie się nudzić. Ich rozwój odbywa się poprzez grę i zabawę, ważne elementy szczęśliwego dzieciństwa. Klub malucha to coś więcej niż tylko opieka nad państwa dzieckiem. Klub U Puchatka to zapewnienie bezpieczeństwa oraz dobrej atmosfery pod nieobecność rodzica. Klub U Puchatka spełnia oczekiwania najbardziej wymagających rodziców. Nasza oferta kierowana jest dla miasta Poznań i okolice.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Nov 30, 2009 Trafień: 11 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

19. Bajka Przedszkole Prywatne - Zapraszamy dzieci w wieku 2,5 do 6 lat (zerówka)!


Drodzy Rodzice z myślą o bezpieczeństwie i trosce o wszechstronny rozwój Waszych dzieci otworzyliśmy wyjątkowe Przedszkole. W naszej "Bajce" dzieci nauczą się poprawnego zachowania, rozwiną swoją osobowość i zainteresowania. Wszystko to będzie możliwe dzięki, naszej otwartości na potrzeby Państwa Pociech.
Zapewniamy miłą, przyjazną dziecku atmosferę, profesjonalną kadrę pedagogów i opiekę psychologa. Bezpłatne zajęcia artystyczne, spektakle oraz uroczystości przedszkolne m. in: Andrzejki, Mikołajki, Dzień seniora, Bal karnawałowy, Dzień Rodziny. Prowadzimy zajęcia w niewielkich grupach oraz zerówkę. Zapewniamy okres adaptacyjny dla dzieci!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja

Data dodania: Dec 10, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

20. Prywatne przedszkole artystyczne Poznań


Prywatne przedszkole Maja w Poznaniu to przedszkole domowe ukierunkowane na rozwój artystyczny i intelektualny dziecka. Wychowanie przez sztukę stymuluje wszechstronny rozwój osobowości dziecka. Wykorzystujemy w codziennej pracy wychowawczo-dydaktycznej metody wielostronnego kontaktu ze sztuką, dzięki czemu inspirujemy dziecko do działania, przeżywania oraz budowania własnego systemu wartości. Sztuki plastyczne pozwalają dzieciom badać i odkrywać otaczający je świat. Czasami proces ten jest tylko odczuwaniem śliskiej farby na palcach, innym razem obserwacją cudownego mieszania kolorów na kartce papieru. Może też być zdziwieniem, gdy przypadkowe krople farby układają się w realistyczny obrazek. Rozmawiamy w języku angielskim i niemieckim. Niepubliczne przedszkole artystyczne Poznań.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Regiony , miasta

Data dodania: Dec 11, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

 Losowe wpisy
Katalog Przekazy.pl
Otwarty katalog stron www Przekazy.pl linki bezpośrednie i moderowany. Katalog zawiera najlepsze linki polskiego internetu. Nasza moderacja pozwala na odfiltrowanie stron w budowie i stron i znikomej treści. Dzięki temu nasz katalog pozostaje w stanie niepowodującym spadku jego pozycji w wyszukiwarkach. Wyświetlane miniatury stron powalają na podgląd strony bez konieczności jej odwiedzenia. Natomiast zbiór kategorii pozwala na dopasowanie dodawanej strony do kategorii lub też jeżeli takowa nie istnieje można utworzyć najbardziej odpowiednią dla naszej strony.
W katalogu:   Internet > Katalogi stron internetowych
Praca - Jaworzno
Praca Jaworzno to ceniony serwis, w którym to regularnie są publikowane oferty pracy z Jaworzna oraz okolic. Każdorazowe umieszczanie w nim ogłoszeń jest tanie, a także skuteczne. Jest to portal online, który funkcjonuje poprzez Regionalne Portale Pracy. Każdego miesiąca portale te odwiedzane są przez ponad 100 tysięcy osób, co daje Tobie sporą szansę na znalezienie dla siebie odpowiedniego pracownika. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Parking BP Pyrzowice
Jeśli poszukujesz parkingu położonego niedaleko lotniska Pyrzowice, bez dwóch zdań powinieneś zaznajomić się szczegółowo z naszą ofertą. Przecież prowadzony przez nas Parking Pyrzowice jest nie tylko ze wszech miar atrakcyjnie położony, lecz również oferuje wiele innych korzyści. Parking jest naturalnie na bieżąco monitorowany i całodobowo ochraniany, a do tego jest odpowiednio zabezpieczony. Na miejscu znajduje się sklep, restauracja, lecz także stacja paliw i myjnia. Zapewniamy bezpłatny transport z parkingu na lotnisko Pyrzowice, więc nie trzeba akurat tym się za bardzo zamartwiać. Zatem zainteresowanych parkingiem w Pyrzowicach, serdecznie zapraszamy do wejścia na witrynę!
W katalogu:   Motoryzacja > Usługi
Regiony , miasta > ŚląskieCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0