Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Kultura i sztuka > Malarstwo

Galerie
Wpisy
Sortuj wg :
11. Arkana Galeria Sztuki Współczesnej


Galeria Arkana to nowe i wyjątkowe miejsce na artystycznej mapie Łodzi. Galeria znajduje się na parterze kamienicy w centrum Łodzi przy ul Więckowskiego 18. Ideą Galerii jest reprezentacja selektywnie wybranych, młodych i wybitnych artystów, absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, umożliwiająca ich dalszy rozwój twórczy. Prezentowane w Galerii kolekcje prac artystycznych odnoszą się do zagadnień ponadczasowych, pozwalając ich odbiorcom poznać i zgłębić tajemnice sztuki. Celem galerii jest jednocześnie wzmocnienie kultury i świadomości artystycznej, a także rozwój rynku sztuki w Łodzi dzięki prowadzonej działalności handlowej. Oferta Galerii skierowana jest zarówno do instytucji zainteresowanych tworzeniem kolekcji jak i osób zainteresowanych dokonaniem zakupów na rynku sztuki.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka > Malarstwo

Data dodania: Oct 21, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

12. EUGENIUSZ GERLACH - MALARSTWO


Oficjalna strona WWW poświęcona twórczości artysty malarza Eugeniusza Gerlacha. Znaleźć tu można galerie malarstwa, pasteli, rysunku, grafiki, akwareli i gwaszy oraz fotografii autora. Zapoznać się także można z jego biografią oraz dorobkiem artystycznym. Eugeniusz Gerlach urodził się w roku 1941 w Bieniawie k. Tarnopola (na kresach wschodnich). Na ziemie odzyskane przybył w roku 1946 zamieszkując w Paczkowie (powiat Nysa). Tam też uczęszczał do szkoły podstawowej w latach 1949-1955. W latach 1955-1960 uczęszczał do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. W latach 1960-1966 studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, na Wydziale Malarstwa i Grafiki. Malarstwo sztalugowe i architektoniczne studiował w pracowni prof. Wacława Taranczewskiego, natomiast grafikę u prof. Mieczysława Wejmana. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w 1966 roku. Promotorami jego pracy dyplomowej byli m.in. Wacław Taranczewski, Czesław Rzepiński, Jonasz Stern i Hanna Rudzka-Cybisowa. Od roku 1966 jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. W swoim dorobku ma ponad 30 wystaw indywidualnych i udział w ok. 50 wystawach zbiorowych - okręgowych i ogólnopolskich, na których zdobywał nagrody i wyróżnienia.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka > Malarstwo
Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz

Data dodania: Oct 25, 2009 Trafień: 6 Ocena: 4.12 Głosów: 8
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

13. Street Art


Artysta uliczny pochodzący z Katowic (Silesia) tworzący szeroko pojęty street art, graffiti, reklamy (również oryginalne reklamy graffiti), malarstwo dekoracyjne, ilustracje książek i czasopism, fotografie artystyczne, zdjęcia okolicznościowe i inne nowoczesne i alternatywne formy sztuki. Inne zajęcia to malowanie i ozdabianie modeli i kolejek, czy artystyczne i niekonwencjonalne malowanie wnętrz (domy, mieszkania, restauracje). Strona zawiera galerie przykładowych prac z tych dziedzin.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka > Malarstwo
Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz

Data dodania: Oct 29, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

14. Reklama Białystok


Grafiką zajmuję się długi czas. Oferuję rozległą gamę usług związanych z szeroko pojętą grafiką. Wykonuję wizytówki, ulotki reklamowe, projektuję okładki do płyt - wszelkie artykuły służące do reklamy. Maluję ręcznie, w szczególności pastelami oraz na szkle. Oferuję zarówno takie usługi jak retusz zdjęć. Tworzę też biżuterię. Wszystkie wymienione zajęcia są moją pasją, którą pielęgnuję od długiego czasu. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony w celu zapoznania się z całą ofertą.
Grupa w katalogu:   Internet > Reklama i marketing
Kultura i sztuka > Malarstwo

Data dodania: Nov 14, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

15. Reprodukcje obrazów


Galeria LueLue - reprodukcje i zdjęcia na płótnie

Pragniemy podzielić się z Państwem naszą pasją i zaoferować fotografie na płótnie malarskim. Są one pięknym wykończeniem, zarówno wnętrz nowoczesnych, urządzonych w minimalistycznym stylu, jak również stanowią dopełnienie wnętrz klasycznych, gdzie króluje ciepła kolorystyka prowansalskich domów.
Różnorodność kulturowa i bogactwo świata wciąż inspirują nas do tworzenia nowych wzorów obrazów na płótnie, a kolejne wędrówki sprawiają, iż w mieszkaniach naszych Klientów zagoszczą nie tylko smak Orientu, zapachy Bliskiego i Dalekiego Wschodu, ale także barwne widoki Ameryki Południowej oraz egzotyczne, hebanowe kolory Afryki.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz
Kultura i sztuka > Malarstwo

Data dodania: Feb 10, 2010 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

16. KTR RAMY - PRODUCENT RAM - RAMY DO OBRAZÓW , REPRODUKCJE , FOTO-RAMKI


Producent ram do obrazów , foto-ramek , ram drewnianych , ram ozdobnych.Wykonujemy wszelkie indywidualne zamówienia. Współpracujemy z galeriami , artystami plastykami , agencjami reklamowymi , sklepami z akcesoriami dla plastyków w kraju i zagranicą. Prowadzimy sprzedaż detaliczną jak i hurtową .Będąc producentem listew ramiarskich , możemy zaproponować Państwu najkorzystniejszą ofertę cenową na rynku.Zatrudniamy 20 osób i produkujemy 200 tyś ram do obrazów rocznie sprawdź dlaczego warto współpracować z nami
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz
Kultura i sztuka > Malarstwo

Data dodania: Mar 24, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

17. Sztuka - Artstore.pl


Blog o kulturze i sztuce, na którym można znaleźć informacje w następujących tematach: wydarzenia kulturalne, artyści, rzemiosło artystyczne, malarstwo, grafika, architektura, książki, poezja, teatr, muzyka, filozofia i socjologia sztuki, zjawiska i trendy w sztuce. Często pojawiają się recenzje książek oraz wywiady z ciekawymi ludźmi zajmującymi się twórczością artystyczną. Strona promuje młodych polskich artystów prezentując ich sylwetki oraz dotychczasowy dorobek oraz zaprasza na ciekawe wydarzenia artystyczne.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka
Kultura i sztuka > Malarstwo

Data dodania: Apr 10, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

18. Efecto Gallery obrazy, kopie, reprodukcje


Nasza firma działa już na polskim rynku kilkanaście lat. Jesteśmy ośrodkiem zainteresowania wciąż powiększającej się grupy klientów oraz nowego pokolenia artystów. Współpracujemy z najlepszymi twórcami, dla których w równym stopniu liczy się tradycja, jak i nowatorskie spojrzenie na sztukę. Efecto Gallery zdobyła uznanie wielu wymagających odbiorców, których opinie są najlepszą rekomendacją dla galerii obrazów.

Doświadczenie, szybki rozwój, wysoki poziom wykonywanej pracy, gwarancja bezpieczeństwa - to główne cechy naszej galerii. Ponadto oferujemy Państwu możliwość konsultacji, co dodatkowo wyróżnia nas spośród innych galerii.

Efecto Gallery prezentuje Państwu misternie wykonane obrazy olejne, reprodukcje, obrazy na zamówienie, portrety ręcznie malowane, obrazy kopie, ponadto czas zakupu zostaje skrócony do zamówienia dzieła i dostarczenia przesyłki. Wszystkie nasze reprodukowane obrazy są ręcznie malowane, wykonane z użyciem najlepszych farb i naciągnięte na bardzo dobre krosna. Płótno jest starannie zakonserwowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem, natomiast do oprawiania używamy drewnianych ram, wykonanych z wysokiej jakości drewna.

Ponadto cechą wyróżniającą nasze dzieła od innych jest ich głęboka faktura, która dobitnie świadczy o wymagającej wysiłku, czasu i cierpliwości pracy naszych artystów. Niezwykle istotna jest bowiem kolorystyka, struktura i technika wykonania, dlatego każda nasza reprodukcja jest niejako dziełem sztuki samym w sobie. Prezentowane przez nas obrazy przedstawione są w kilku ujęciach, natomiast zdjęcia odzwierciedlają ich postać rzeczywistą. Na Państwa życzenie, możliwe jest również przesłanie mailem zdjęć w większym formacie.

Efecto Gallery oferuje kopie obrazów najsłynniejszych dzieł plastycznych najwybitniejszych malarzy (Klimt, Lempicka, Picasso, Kandinsky, Monet, Dali, Van Gogh, Da Vinci) oraz obrazy nowoczesnych artystów.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Kultura i sztuka > Malarstwo

Data dodania: Apr 10, 2010 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

19. Wszystko do decoupage, stamperia, windows art


Jedno z najnowszych, ale przede wszystkim jedno z najciekawszych for internetowych o tematyce Decoupage.
Decoupageforum to miejsce w sieci dla ludzi z wielką pasją, którą dzielą się z innymi. Użytkownicy na stronie opisują najróżniejsze metody i sztuczki decoupage. Administatorzy tłumaczą zagraniczne kursy na język Polski i dzielą się nimi z użytkownikami.
Pomimo krótkiego istnienia strony, forum bardzo ciekawie się rozwija. Codziennie spora grupa osób dyskutuje na tematy nie tylko związane z techniką serwetkową decoupage.
Użytkownicy forum dzielą się swoim doświadczeniem, prezentują własne najróżniejsze pracę. To forum jest szczególnie dobre dla użytkowników, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę ze scrapbooking'iem lub z decoupage
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka > Malarstwo

Data dodania: May 10, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

20. obrazy olejne


Galeria sztuki użytkowej Arte. Prace wielu młodych artystów. Obrazy dzięki swojej odmiennej stylistyce i odmiennym stylom malarskim, odpowiadające do każdego rodzaju wnętrza i pomieszczenia. Sztuka współczesna idealnie nadająca się do dekoracji wnętrz. Obrazy olejne wnoszące piękno i ciepło do każdego domi i biura. Duży wybór tematów malarskich: kwiaty, pejzaże, akty, abstrakcje i wiele innych. Obrazy nowoczesne i polska klasyka, kopie mistrzów. Obrazy na indywidualne zamówienia. Wysoka jakość artykułów malarskich: farby, płótna. Dobre malarstwo na każdą okazję. Serdecznie zapraszamy!
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka > Malarstwo
Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz

Data dodania: May 18, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 [Następna >]

 Losowe wpisy
Monitory samochodowe
Za pośrednictwem naszego autoryzowanego sklepu mogą Państwo kupić produkty motoryzacyjne renomowanej marki KARMAX. Proponujemy czujniki parkowania, kamery cofania, monitory samochodowe, światła dzienne i wiele więcej. Udzielamy pełnej gwarancji na cały asortyment znajdujący się w naszym sklepie. Dodatkowo, nasi eksperci służą swoją pomocą w doborze odpowiednich akcesoriów oraz chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i wątpliwości. Zapraszamy na zakupy!
W katalogu:   Motoryzacja > Akcesoria motoryzacyjne
Klinika uzależnień - klinikauzalezniennaleczow.pl
Leczenie uzależnień oraz nałogów a także turnusy terapeutyczne zapewnia pacjentom Prywatna Klinika Uzależnień zlokalizowana w Nałęczowie. Podstawą pracy w naszym ośrodku jest terapia, warsztaty, treningi oraz zajęcia ze specjalistami. W ramach naszych metod pracy wykorzystujemy zalety podejścia holistycznego, które integruje różne nurty terapeutyczne, a w tym takie elementy jak: terapia poznawczo-behawioralna oraz dialog motywujący. Zapraszamy osoby zainteresowane naszą ofertą na: www.klinikauzalezniennaleczow.pl.
W katalogu:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Marketing bezpośredni
Internetowy marketing bezpośredni należy do najskuteczniejszych metod zjednywania konsumenta. Jako firma z doświadczeniem w tym aspekcie, jesteśmy w stanie zaoferować skuteczne usługi. Nasze zabiegi powodują, iż docieramy do jednostek zainteresowanych zakupem danego produktu. Tym samym, kooperacja z OSMG spowoduje, iż Twój interes zdobędzie sporą rzeszę kupujących w niezwyczajnie krótkim czasie. Na prośbę klienta, możemy zrealizować analizę potrzeb przypuszczalnych klientów!
W katalogu:   Internet > Reklama i marketingCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0