Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Biznes, pieniądze, ekonomia

Zawartość działu, to strony www i portale internetowe związane z biznesem.
Wpisy
Sortuj wg :
21. Usługi detektywistyczne


Specjalizujemy się w wykonywaniu usług detektywistycznych. Dla wszystkich klientów realizujemy usługi w różnych formach zleceń, które wynikają z Ustawy o usługach detektywistycznych. Spełniamy także indywidualne oczekiwania stawiane przez naszych klientów. Firma zatrudnia przede wszystkim byłych policjantów i byłych funkcjonariuszy służb specjalnych, a także prawników. Działalność prowadzimy na podstawie koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Gwarantujemy wysoki poziom wykonywanych przez nas usług i pełną dyskrecję.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia

Data dodania: Dec 12, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

22. Odpady niebezpieczne


Proeko to firma z wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą świadcząca usługi w zakresie recyklingu odpadów. Jesteśmy jedyną firmą kraju świadczącą usługi na najwyższym poziomie w dziedzinie recyklingu. Zapewniamy odbiór odpadów od naszych klientów, transport, właściwe przechowanie w odpowiednim miejscu, a także utylizacje. Utylizujemy różne materiały i sprzęty – komputerowe, biurowe, chemiczne, materiały niebezpieczne czy szkodliwe. Nie wahaj się ani chwili. Dołącz do naszego grona zadowolonych klientów!.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia

Data dodania: Jan 7, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

23. Lakiery samochodowe


Marchem zajmuje się produkcją różnego rodzaju czyściw do maszyn i urządzen, a nawet całych linii produkcyjnych. Nasz sztandarowy produkt to linia czyściw avatex. Produkty Marchem są wykonywane przy użyciu najnowszej technologii i ze świetnej jakości materiałów posiadających unikalne właściwości. W produkcji używamy włókniny nonwoven co zapewnia bezpyłowość i wzorową absorpcje materiału. Dzięki posiadaniu przez nasze produkty wielu modeli i kształtów klienci mają możliwość dobrania indywidualnie potrzebnego asortymentu.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia

Data dodania: Jan 7, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

24. Monetary Kursy Walut


Serdecznie zapraszamy Państwa na portal Monetary zawierający zawsze aktualne informacje dotyczące świata finansów i bankowości. Na naszym portalu można dowiedzieć się w jaki sposób zainwestować własne oszczędności aby w przyszłości otrzymać jak największe korzyści materialne. Poza tym prezentujemy zawsze świeże wiadomości dotyczące aktualnych kursów walut oraz wiele innych ciekawych informacji pochodzących z branży finansowej oraz bankowej. Serdecznie zapraszamy.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Jan 21, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

25. Jak zostać milionerem w 5 lat ?


Możesz mnie wspierać w drodze do osiągnięcia finansowej wolności i korzystać z moich doświadczeń, zasobów i umiejętności.
Sprawdzam i testuję literaturę oraz systemy prowadzące do sukcesu finansowego. Krok po kroku ukazuję jak zbliżam się do pierwszego miliona. Opisuję o motywacji jaka mi przyświeca oraz sposobach zdobywania majątku. Z obaczysz czy naprawdę można dojść od zera do milionera i dla kogo jest to droga ? Zobaczysz również moje opinie na temat wielu książek czy szkoleń które wykorzystuję do poszerzenia wiedzy na temat finansów.
Jako, że obecnie na rynku jest naprawdę mnogość podręczników i szkoleń na temat rozwoju osobistego i wiedzy finansowej, poznasz moje opinie na temat publikacji z którymi osobiście się zetknąłem.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia
Internet > Blogi

Data dodania: Jan 28, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

26. Krążki sof-lex 3mespe


Opakowania kartonowe są artykułem wielofunkcyjnym i ponadwiekowym. Można je z powodzeniem użyć w mieszkaniu do składowania czy porządkowania rzeczy. To wielkie ułatwienie dla osób, które mają dużo drobnych przedmiotów i niedużo miejsca na ich przechowywanie. Każdy z nas biedzi się z kłopotem zagraconych pomieszczeń w domu, komórek czy na strychu. Dzięki wykorzystaniu opakowań kartonowych łatwo przywrócisz ład w swoim środowisku. Ozdobne opakowania kartonowe prócz tego podnoszą walory ładne pomieszczenia. Opakowania kartonowe można także z powodzeniem wykorzystywać w biurze czy również przechowalni. Można w nich schować akta albo materiały biurowe. Dzięki temu zabiegowi bez wysiłku znajdziesz każdą potrzebną rzecz. W przechowalni opakowania kartonowe zbiorcze stosowane są do zabezpieczenia towarów przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Aktualnie widzą Państwo ile sposobności kryje za sobą na pozór proste opakowanie kartonowe. Jeśli chcesz ułatwić sobie życie już obecnie – skontaktuj się z Nami.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Feb 19, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

27. Ekran projekcyjny do biura


Użytkując projektor w firmie lub w szkole, początkowo umieszczamy go na biurku i wyświetlamy obraz na najbliższym wolnym fragmencie ściany. Po pewnym czasie jednak, decydujemy się zakończyć „prowizorkę” i podejmujemy decyzję o stałej instalacji rzutnika, najczęściej na suficie. W tym momencie pojawia się pytanie: czy naszą instalacje powinniśmy uzupełnić także o ekran projekcyjny, a jeśli tak, to o jaki?
Odpowiedź na pierwszą część pytania brzmi: oczywiście tak! Jakikolwiek ekran zwiększy nam jasność obrazu co najmniej dwukrotnie w porównaniu z obrazem na ścianie. Jeśli ekran projekcyjny będzie wyposażony w czarne obramowanie, to ze względu na cechy ludzkiego oka, zdecydowanie poprawi się kontrast oglądanego obrazu.
Wejdź na naszą stronę ans.sklep.pl, a zakup ekranu projekcyjnego dla Twojego projektora nie powinien sprawić Ci kłopotu.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia
Portale komputerowe > Sklepy

Data dodania: Feb 22, 2013 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

28. Projektowanie prezentacji Power Point i Prezi


Presente Design to firma której oferta obejmuje profesjonalne projektowanie i tworzenie prezentacji multimedialnych. Nasze prezentacje powstają na zlecenie klientów. Tworzymy prezentacje używając programów Power Point oraz Prezi. Nasze prezentacje prezentowane są między innymi, podczas konferencji, wykładów, spotkań firmowych i prezentacji branżowych. Klient przesyła mailowo informacje (tekst, zdjęcia), które powinna zawierać prezentacja, określa ile slajdów powinna zawierać, a my przedstawiamy ofertę i proponujemy design. Dla osób, które chcą nauczyć się samodzielnie tworzyć prezentacje, polecamy szkolenia z projektowania prezentacji Power Point i Prezi. Proponujemy szkolenia indywidualne i grupowe. Jeśli chcesz mieć naprawdę profesjonalną prezentację, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Mar 4, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

29. Lokale na sprzedaż w Lublinie


Rupes to biurowiec, który został stworzony by zachwycać, ale jednocześnie jako pierwszy tego typu budynek wyznacza wysokie standardy dla przyszłego budownictwa tego typu. Jest to biurowiec w kształcie bryły, który łączy w sobie minimalizm skandynawski oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości, co wpływa na wysoki standard budynku. Rupes posiada liczne biura, kilka dwupoziomowych apartamentów oraz garaż podziemny i rozwinięty system monitoringu wewnętrznego jak i zewnętrznego a także kontrolę dostępu do poszczególnych lokali jak i samego budynku.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia

Data dodania: Jun 2, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

30. Silscrap Skup złomu stalowego w Warszawie


Zapewniające fachowe usługi Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zaprasza do współpracy wszystkie podmioty, poszukujące doświadczonej firmy w zakresie skupu złomu wsadowego, niewsadowego i stalowego a także przerobu złomu niewsadowego na wsadowy. PPZ Silscrap prowadzi działalność na terenie Warszawy jak i województwa mazowieckiego. Działa od 1993 roku i od tego czasu przez cały czas się rozwija. W chwili obecnej to potężna firma, obejmująca duży areał ziemi, posiadająca kontenery, środki transportu oraz nowoczesny sprzęt do przerobu złomu we własnym zakresie. To kontrahent solidny, którego szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na stronie:
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia

Data dodania: Jun 2, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Pawilony
Firma SZYM-BUD działa na rynku od 1982 roku. W latach 90-tych wyspecjalizowała się w budowie obiektów z płyty warstwowej tzw. „płyty obornickiej”. Są to obiekty o szerokim zastosowaniu i przeznaczeniu

Obiekty wykonywane są estetycznie lecz najważniejszą ich cechą jest szybki montaż ale także prosta i możliwość ich dalszej rozbudowy.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Promulti - Projektowanie ogrodów trójmiasto
Promulti to kompleksowe projektowanie i zakładanie ogrodów dla klientów indywidualnych i firm. W naszej ofercie znajdą Państwo:

- Indywidualne projekty ogrodów
- Przygotowanie ziemi po budowie, montaż odwodnienia i systemów drenów.
- Zakładanie trawników z rolki i z siewu
- Budowa oczek wodnych i stawów ogrodowych
- Montaż i sprzedaż placów zabaw
- Budowa basenów ogrodowych

Na naszej stronie znajduje się duża galeria zdjęć ogrodów i wody w ogrodzie. W dodatkowych zakładkach znajdą Państwo informacje i zdjęcia o zakładaniu trawników, budowie drenaży i placach zabaw.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do prowadzenia robót w tym mini koparko ładowarką ogrodową i parkiem specjalistycznych maszyn spalinowych.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową i do współpracy.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Domy weselne
Coraz częściej narzeczeni przygotowujący wesele decydują się na wynajęcie domu weselnego, który poza samym miejscem na zabawę weselną daje możliwość rezerwacji pokoi dla gości uczestniczących w zabawie. Oferty domów weselnych doskonale sprawdzają się zarówno w trakcie organizacji ogromnych wesel, jak i małych przyjęć. Ceny rezerwacji obiektów na wesele są bardzo zróżnicowane, dlatego korzystnie jest porównać ich ofertę chociażby na specjalnych portalach internetowych.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > UsługiCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0