Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Programy finansowe Unii Europejskiej. Dotacje.
Wpisy
Sortuj wg :
21. Jacek Kachel - fundusze ue, dotacje unijne


Dowiedz się jak pozyskać fundusze unijne na nowe inwestycje, innowacje technologiczne, badania i rozwój, Internet czy pro-środowiskowe projekty inwestycyjne. Zasięgnij porady doświadczonego doradcy, jak skutecznie ubiegać się o dotacje unijne i skorzystaj z bezpłatnej wstępnej analizy projektu. Fundusze UE na rozwój Twojego biznesu. Wykorzystaj szansę, nie czekaj aż budżety się wyczerpią.Dzięki funduszom UE możesz osiągnąć przewagę konkurencyjną.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo

Data dodania: Feb 2, 2010 Trafień: 1 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

22. PNO Consultants Sp. z o.o.


PNO zajmuje się pozyskiwaniem funduszy unijnych dla przedsiębiorców oraz sektora publicznego. Spółka specjalizuje się w pomocy w procesie ubiegania się o dotacje unijne m.in. na badania i rozwój, innowacyjne inwestycje, OZE, b2b, usługi nowoczesne oraz rozwój kadr. Jednym z obszarów działalności PNO jest również rozliczanie dotacji ue.Firma PNO zatrudnia ponad 500 pracowników w 40 biurach w 13 krajach europejskich. Jako firma doradztwa grantowego zapewnia pełen wachlarz usług, świadczonych na jednakowym poziomie na obszarze całego kontynentu.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Mar 8, 2010 Trafień: 12 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

23. Kursy i szkolenia, szkolenia unijne, mediator


MEDIATOR GROUP SA to przede wszystkim: - kompleksowa obsługa funduszy unijnych, - human resources, - doradztwo zawodowe, - systemy motywacyjne, - analiza i opis stanowisk, - corporate identity, - public relations, - kursy i szkolenia.
Za główny cel stawiamy sobie pozyskiwanie dotacji unijnych a także organizację kursów i szkoleń biznesowych.
Naszym zadaniem jest także doradztwo zawodowe a także analiza i opis stanowisk.
Sprawdź naszą stronę a na pewno nie pożałujesz !
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Mar 16, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

24. Dotacje dla firm i kredyty z Master Marketing


Firma Master Marketing oferuje usługi doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorstw w zakresie zarządzania, marketingu i finansów.
Dewizą firmy jest skuteczność, rzetelność i zaangażowanie we wszelkie czynności podejmowane w celu wsparcia planowania i realizacji szeroko rozumianych działań rozwojowych przedsiębiorstw. Interdyscyplinarne podejście do zadań pozwala na kompleksową obsługę od analiz stanu obecnego, przez planowanie, opracowanie dokumentacji i pozyskiwanie środków finansowych, po wdrożenia i analizy powykonawcze. W szczególności firma Master Marketing specjalizuje się w takich obszarach jak:
- planowanie strategiczne,
- marketing,
- inwestycje,
- finansowanie rozwoju,
- dotacje,
- systemy zarządzania.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Mar 21, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

25. KarStanS Konsultanci ekonomiczni


Jesteśmy firmą doradczą świadczącą swe usługi od 19 lat. Zdobywaliśmy doświadczenie uczestnicząc w procesach prywatyzacyjnych dużych przedsiębiorstw w Toruniu. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy i rozwijamy współpracując zarówno z dużymi jak i małymi i średnimi przedsiębiorstwami.
Domeną, w której działa KarStanS jest doradztwo ekonomiczne ze szczególnym naciskiem na strategię i finanse przedsiębiorstw.
Aktualnie prowadzimy szkolenia dotowane przez UE nt controllingu.
Zachęcamy do składania rezerwacji na w/w szkolenia
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Mar 30, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

26. Fundusze strukturalne


Investia to firma świadcząca usługi doradcze w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych dla Klientów indywidualnych oraz dla małych i średnich firm. Kompleksowość świadczonych przez naszą firmę usług sprawia, że jesteśmy godnym partnerem w interesach. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wypełnianiu wniosków o dotację oraz w rozliczaniu się z uzyskanych przychodów. Fundusze unijne nie muszą być zarezerwowane dla Państwa konkurencji, weź sprawy w swoje ręce i wynajmij specjalistów. Zapraszamy do kontaktu, wszystkie niezbędne informacje natomiast znajdziecie Państwo na naszej stronie.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Apr 26, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

27. dotacje dla firm w Małopolsce


Serwis RozwijamyFirme.pl jest blogiem poświęconym tematyce dotacji, kredytów i pożyczek dla firm planującym inwestycje na terenie województwa małopolskiego. Nasz serwis specjalizuje się w przygotowaniu dokumentacji konkursowej potrzebnej do ubiegania się o dotacje, kredyty i pożyczki dla firm. W Małopolsce posiadamy prawie 90% skuteczności w pozyskiwaniu dotacji unijnych dla firm. Znamy wszystkie dostępne programy dla firm od podszewki. Z nami dostaniesz tyle, o ile wnioskujesz
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Jun 20, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

28. Kojoty Biznesu - Strona główna


Nowoczesny serwis informacyjny dla ludzi przedsiębiorczych, którzy mają własną firmę lub poszukują informacji jak otworzyć własną firmę. Portal zawiera dużą ilość jasnych i rzetelnych informacji mogących skutecznie pomóc w tworzeniu małego i średniego biznesu.
Specjaliści z różnorodnych dziedzin związanych z biznesem współpracujący z portalem wpływają na wysoki poziom jakościowy informacji zamieszczanych w ramach serwisu.
Jednym z ważniejszych celów Kojotów Biznesu jest profesjonalna pomoc osobom, które pragną rozwijać swój biznes.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe

Data dodania: Jul 30, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

29. Dotacje na rozpoczęcie działalności


Jeśli chciałbyś dostać dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej to ten portal internetowy będzie najistotniejszym miejscem by dostać wiadomości na ten temat.
Istotą istnienia tego serwisu internetowego jest pokazanie najbardziej rzetelnych oraz najważniejszych wiadomości dla przedsiębiorczych ludzi starających się otrzymać kapitał na start własnej działalności gospodarczej.
Głównymi źródłami dotacji opisywanymi na naszym serwisie internetowym są dofinansowania z Powiatowych Urzędów Pracy, PFRON’u oraz działania 6.2 z kapitału Unii Europejskiej.
Odnajdziesz tu wiadomości, które ciężko jest czasami odnaleźć w Biuletynach Informacji Publicznej bądź też w innych źródłach informacji.
Dowiesz się tutaj kto odbiera wnioski o pozyskanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, o jaką dotacje najprościej będzie się Tobie starać oraz na jakie kwoty pieniężne i gdzie możesz liczyć.
Wszystko opisane jest w sposób rzetelny, ujmujący rzeczowo traktowany temat.
Odszukasz tutaj również część niezbędnych formularzy do wypełnienia, regulaminy oraz przekierowania do urzędów i instytucji pobierających wnioski na dofinansowania oraz wiadomości o tym jak napisać najlepszy biznesplan.
Także dowiesz się na co możesz przekazać środki finansowe z uzyskanej dotacji na zaczęcie działalności gospodarczej.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Sep 8, 2010 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

30. Dofinansowanie do kolektorów


Sprawdź jak otrzymać dofinansowanie do kolektorów słonecznych, na jakie dofinansowanie do kolektorów możesz liczyć oraz co musisz spełnić aby otrzymać dofinansowanie do kolektorów. Odwiedź nasz serwis o dofinansowaniu do kolektorów słonecznych i przekonaj się jak łatwo możesz otrzymać dofinansowanie do kolektorów. W uczciwy i obiektywny sposób piszemy o korzyściach związanych z instalacją kolektorów słonecznych oraz o możliwościach dofinansowania do kolektorów. W naszym portalu sam dobierzesz kolektor i obliczysz kiedy zwróci Ci się zakup. Możesz także znaleźć najbliższego instalatora kolektorów słonecznych i zamówić instalację kolektora. Zapraszamy serdecznie na www.inwestujwkolektory.pl
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane

Data dodania: Sep 10, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

 Losowe wpisy
Termoizolacja, izolacja dachu w Warszawie
Oferta Purterm (Pruszków, Warszawa) to termoizolacja i hydroizolacja pianką poliuretanową która jest nanoszona poprzez natrysk pianki poliuretanowej wykonywany bezpośrednio na budowie. Powłoki elastomerowe, pianka poliuretanowa stosowana jako termoizolacja i uszczelnienie dachów w budynkach, ocieplenie poddasza, budynków, strychu i domu kanadyjskiego (konstrukcje szkieletowe). Liczne realizacje - hangar, wiata, blaszak. Kurnik i hala ocieplenie oraz izolacja cieplna ścian, przechowalni, obory, chlewni. Zapraszamy - izolacja przeciw skropleniowa, przeciw wodna i izolacja natryskowa. Renowacja powierzchni dachowych - natrysk zewnętrzny. Pianka pur w Warszawie woj. mazowieckie.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Serwisy Obiadowe
Sklep internetowy, jakim jest Tasso ma do zaoferowania różnego rodzaju serwisy obiadowe, zarówno porcelanowe, jak i szklane. Nasza firma od wielu lat współpracuje z takimi firmami jak Berghoff, Villa Italia i Gerlach. Produkty oferowane i wyprodukowane przez te firmy są najwyższej jakości, a oferowane w Naszym sklepie w naprawdę bardzo korzystnych cenach. Naszymi polskimi dostawcami są Porcelana Ćmielów, Porcelana Chodzież, Porcelana Wałbrzych oraz Porcelana Śląska. Ci producenci zaś mają w Swoim zapleczu produkty wytworzone z porcelany najwyższej klasy i także znane nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Danii, Holandii, Belgii, czy nawet w Anglii. Wszyscy, których zainteresowała Nasza oferta proszeni są o skorzystanie z Naszych usług, czy chociażby bliższe zapoznanie się z Naszą ofertą. Dziękujemy Państwu bardzo i zapraszamy do Naszego sklepu.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Love and Light
Wielojęzyczna strona Fundacjo Świadomość Ziemi. Zostań Ratownikiem Ziemi i Ludzkości. Zastanawiałeś się co przyśnienie 2012 rok? Postaramy się Ci na to i podobne pytania odpowiedzieć.
W katalogu:   Hobby i rozrywka > ZwierzętaCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0