Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Jak zaoszczędzić na podatkach. Jak płacić podatki, tak aby nie przepłacić.
Wpisy
Sortuj wg :
21. Doradztwo podatkowe


Kancelaria doradztwa podatkowego w warszawie. Pomoc podatkowa w przypadku kontroli Urzędu Skarbowego lub problemów z Urzędem Skarbowym. Wydawanie opinii podatkowych. Kancelaria specjalizuje się w reprezentacji klienta w postępowaniu kontrolnym prowadzonym przez organy podatkowe, w postępowaniach przed Sądami Administracyjnymi oraz w zakresie sądowej kontroli decyzji administracyjnych w sprawach dotyczących podatków. Kancelaria udziela porad i wydaje opinie w zakresie krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego. Współpracujemy z renomowanymi i skutecznymi kancelariami prawnymi, doświadczonymi rewidentami oraz specjalistami z innych dziedzin niezbędnych w celu efektywnej realizacji zlecenia.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Data dodania: Sep 8, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

22. Księgowość Kraków


Kancelaria Podatkowa MKM sp. z o.o. Kraków proponuje usługi z zakresu prowadzenia Ksiąg Handlowych jak również Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów, a także usług kadrowo-płacowych. Jest to kompetentna firma, która posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników wraz z wieloletnią praktyką. Współpraca z Kancelarią Podatkową MKM oznacza: zaangażowanie w sprawy Klientów, solidność oraz usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Sep 23, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

23. Usługi księgowe Żory


Świadcząc usługi księgowe stawiamy na rzetelność i indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Nasze biuro rachunkowe Żory pracuje na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych. W sposób profesjonalny reprezentujemy naszych Klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych. Zapewniamy dyskrecję, poufność i całkowite bezpieczeństwo otrzymanych informacji. Głównym zadaniem naszego
biura rachunkowego
jest świadczenie usług księgowych w zakresie prowadzenia Ksiąg Rachunkowych, Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Ryczałtowych, prowadzenia rozliczeń kadrowo – płacowych oraz rocznych deklaracji PIT.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Oct 12, 2009 Trafień: 2 Ocena: 4.90 Głosów: 10
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

24. Usługi księgowe Wrocław


Firma Eres to Spółka Doradztwa Podatkowego, która funkcjonuje na rynku usług podatkowych oraz księgowości już od 1991 roku. Z początku jako spółka cywilna dwóch licencjonowanych doradców podatkowych, natomiast w tym momencie jako Spółka Doradztwa Podatkowego, wpisana na listę Ministerstwa Finansów oraz posiadająca uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wachlarzem naszych usług dośtępnym a stronie internetowej.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Data dodania: Oct 16, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

25. Biuro rachunkowe Bydgoszcz


Interesuje Cię Biuro Rachunkowe, które zagwarantuje Ci obsługę podatkową na wysokim poziomie? Pozwoli zaoszczędzić Ci comiesięcznej pracy związanej z dostarczeniem i odbiorem dokumentów od Twojego księgowego. Zapewniamy odbiór dokumentów od klienta, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu dla siebie. Nasze biuro rachunkowe może zapobiec wielu problemom a Ty możesz skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności. Gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo! A na dodatek jesteśmy najbliżej. Zaufaj właśnie Nam, My nie zawiedziemy. Trafiłeś pod dobry adres.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Data dodania: Nov 15, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

26. Podatki.biz


Vademecum podatnika: kalkulatory, narzędzia, przepisy, klasyfikacje, aktualności, wzory umów, forum dyskusyjne. Serwis dla początkujących i profesjonalistów. Nasi subskrybenci otrzymują codzienny biuletyn informacyjny. Witryna podatki.biz jest tworzona w celu masowego udostępniania informacji podatkowej, ponieważ wychodzimy z założenia, że informacja powinna być maksymalnie dostępna dla wszystkich, którzy muszą z niej korzystać. Dlatego zapraszamy na podatki.biz.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Data dodania: Nov 20, 2009 Trafień: 0 Ocena: 4.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

27. Usługi Ksiegowe, Kadrowe, Ksiegowosc, Obsługa Podatkowa, Zwrot Vat, Warszawa, Gocław


Biuro prowadzi księgowość pełną i uproszczoną, rozlicza ZUS, reprezentuje klientów przed różnymi urzędami (urzędy skarbowe, statystyczne, ZUS, KRS i sądami). Wyprowadza zaległości i kontroluje poprawność wcześniejszych zapisów. Pomaga przy rejestracji firm. Podejmuje się również zleceń nietypowych.
Oferta biura skierowana jest do spółek z o.o., akcyjnych, firm zagranicznych, spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, jednoosobowych działalności gospodarczych, fundacji, stowarzyszeń i wspólnot mieszkaniowych.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Data dodania: Nov 26, 2009 Trafień: 3 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

28. Księgowość dla każdego.


Biuro Rachunkowe INESSA oferuje prowadzenie księgowości małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całej Warszawy z możliwością dojazdu.

Zapewniamy pełen zakres usług księgowych - prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu - obsługę kadrowo-płacową z ZUSem - pomoc przy zakładaniu firm - wyprowadzenie zaległości - rozliczenia roczne - konsultacje z księgowości.
Nasz Oferta skierowana jest nie tylko do firm, ale też do osob fizycznych nieprowadzących działalności.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą świadczonych usług.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Dec 8, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

29. Biuro Rachunkowe KFK-Services sp. z o.o.


KFK Services jest firmą świadczącą outsourcing biznesowy, czyli obsługę zewnętrzną w zakresie usług rachunkowo-księgowych, kadrowo-płacowych i administracyjnych.
W ramach prowadzonej działalności gospodarczej świadczymy następujące usługi:
- prowadzenie ksiąg handlowych
doradztwo i nadzór księgowy
- prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów
- rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego
- prowadzenie ewidencji na potrzeby podatku VAT (zakupu i sprzedaży);
- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia
- sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT oraz sprawozdań finansowych
- prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej
- sporządzanie dokumentacji i rozliczeń z ZUS
- sporządzanie dokumentacji do GUS
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Jan 14, 2010 Trafień: 0 Ocena: 4.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

30. Księgowa Nowy Sącz


Biuro Rachunkowe Firma s.c. prowadzi działalność od 1999 roku. Nasza kadra ma doświadczenie w rachunkowości od 1971 roku. Możemy się pochwalić licencją Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Oferujemy usługi m.in. dla przedsiębiorstw prywatnych, spółek z kapitałem polskim i zagranicznym, stowarzyszeń, niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej i osób fizycznych. Obsługujemy przedsiębiorstwa prowadzące działalność w branżach: produkcyjnej, usługowej i handlowej.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes

Data dodania: Feb 5, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Vector znakowanie
Malowanie garaży jest jedną z wielu usług świadczonych przez naszą firmę. Gwarantujemy, że wszystkie prace wykonujemy zgodnie z obowiązującymi standardami, na najwyższym poziomie. Oznakowane przez naszą firmę drogi transportowe w magazynie są gwarancją bezpieczeństwa pracy na terenie danego pomieszczenia. Sygnatury są bardzo przejrzyste i czytelne, co umożliwia bezkolizyjną kooperację znajdujących się w hali pracowników. Świadczymy kompleksowe usługi również jeśli chodzi o oznakowanie garaży. Wykonujemy numerację stanowisk, oznakowanie filarów, wyznaczamy miejsca parkingowe oraz stosujemy standardowe znaki, symbole i piktogramy.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dentysta Bielsko
Poliklinika stomatologiczna Polmedico z Bielska Białej oferuje zabiegi dentystyczne z takich dziedzin jak endodencja, ortodoncja, stomatologia dziecięca, protetyka czy stomatologia kosmetyczna. Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół wykwalifikowanych dentystów, którzy swoim kulturalnym i miłym podejściem do każdego pacjenta sprawią, że wizyta u nas nie będzie już kojarzyć się tylko z bólem i strachem. Na miejscu macie Państwo możliwość skorzystać z konsultacji u różnych specjalistów i w razie potrzeby poddać się leczeniu interdyscyplinarnemu. Ponadto zajmujemy się działalnością szkoleniowo-dydaktyczną, m.in. prowadząc staże podyplomowe lekarzy dentystów oraz specjalizacyjne z zakresem ortodoncji. Od 10 lat organizujemy regularne konferencje naukowe Dental Picnic, zapraszając wykładowców z różnych dziedzin stomatologii i medycyny. Poliklinika dysponuje 18 najnowocześniej wyposażonymi stanowiskami, bezpieczną, dokładna cyfrową aparaturę rentgenowską, obszerną poczekalnię a ponadto salą konferencyjną na 200 osób, a także dużym bezpłatnym parkingiem.
W katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Solidny deweloper w Krakowie
Od kilkunastu lat jesteśmy pochłonięci tworzeniem oraz realizacją inwestycji w Krakowie. W interesie naszym oraz naszych klientów jest aby lokalizacja inwestycji zawsze była atrakcyjna. Każdy nasz budynek wykonywany jest w technologii tradycyjnej ale stosujemy również nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Katalog dostępnych mieszkań, lokali użytkowych i miejsc postojowych dostępny jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz polecamy kontakt z naszym biurem obsługi.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > NieruchomościCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0