Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja > Przedszkola

Oferty przedszkoli.
Wpisy
Sortuj wg :
21. przedszkole Śląskie


Od lutego 2010 zapraszamy do nowego niepublicznego przedszkola w Wojkowicach. W naszym przedszkolu e ramach opłat podstawowych dziecko uczestniczy w następujących zajęciach: zajęcia plastyczne; zajęcia muzyczne; gimnastyka; zajęcia z ART TERAPII; nauka języka angielskiego; zapoznanie się z postępowaniem w sytuacjach kryzysowych; zajęcia sportowe. Dysponujemy dużą salą sportową, w której dzieci zapoznają się z grami zespołowymi (koszykówka, siatkówka). Dysponujemy również bardzo dużą Bawilandią oraz w sezonie letnim ogródkiem o powierzchni 700 m² w pełni wyposażonym do gier i zabaw na świeżym powietrzu. Ogródek jest ogrodzony bez możliwości wejścia osób postronnych i zwierząt
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Dec 15, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

22. Przedszkole Niepubilczne Czerwony Kapturek w Wałczu


Przedszkole Niepubliczne Czerwony Kapturek w Wałczu zaprasza na swoją stronę internetową. Jako prywatna placówka opieki nad dzieckiem w wieku przedszkolnym oferujemy pełną gamę zajęć dla dzieci już od 2,5 roku życia. Żeby umilić maluchom pobyt w przedszkolu, specjalnie dla nich stworzyliśmy trzypoziomową piłkolandię złożoną z wielu torów przeszkód i spiralnej zjeżdżalni. Czerwony Kapturek mieści się w ścisłym centrum miasta, otoczony jest dużym placem zabaw i zielonymi ogrodami.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie

Data dodania: Feb 24, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

23. CZARODZIEJSKI ŚWIAT Kraina Maluszka


Zapraszamy Dzieci w wieku od 2 do 5 lat.
Oferujemy opiekę dzienną od godz 6:45 do 18:00 w domu z uroczym ogrodem, z rodzinną atmosferą , ciepłem domowego zacisza, bajkowym wnętrzem i wyposażeniem;gdzie Państwa Pociechy będą jednakowo ważne i kochane.

Znajdujemy się w spokojnej dzielnicy Psiego-Pola(Sołtysowice)
Wrocław ul. Gimnazjalna 2

Atrakcyjne ceny abonamentów i karnetów! Rodzeństwo korzysta z 25% zniżki.

Organizujemy również przyjęcia urodzinowe dla Dzieci.

Kontakt:
tel. 0-516-186-077
www.czarodziejskiswiat.eu
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Jan 31, 2010 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

24. Przedszkole Charbrowo


Gminne Przedszkole w Charbrowie, Gmina Wicko. Jesteśmy przedszkolem umożliwiającym w sposób profesjonalny rozwój zdolności i zainteresowań każdego dziecka na wszystkich etapach jego rozwoju. Posiadamy dobrze przygotowaną bazę do profesjonalnego i ciekawego prowadzenia zajęć. Przedszkole zatrudnia 5 nauczycielek o wysokich kwalifikacjach, kompetentnych i doświadczonych. Są to pedagodzy, z co najmniej kilkuletnim stażem pracy, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Feb 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

25. Przedszkole Niepubliczne Wesołe Krasnale Warszawa Ursynów


Naszym celem jest zapewnienie wszechstronnego, bezpiecznego i radosnego rozwoju wszystkim wychowankom przy uwzględnieniu ich indywidualnych upodobań oraz zdolności. A wszystko to w klimacie wzajemnego szacunku i zaufania.
Przedszkole to miejsce przeznaczone dla dzieci od 20 miesiąca życia do 5 lat. Miejsce, gdzie można zostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych opiekunek tylko na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dnie. Dzieci poniżej 2,5 roku życia zapraszamy do grupy Małych Krasnali.

Staramy się, aby dla tych najmłodszych Przedszkole było drugim, równie bezpiecznym domem, zaś dla starszych dzieci miejscem, które oferuje liczne atrakcje, zabawę i radosne spędzanie czasu.

Z myślą o samopoczuciu najmłodszych stworzyliśmy program w taki sposób, aby nic dziecku nie narzucać, ale sprawić by czuło się szczęśliwe i wiedziało, że w każdej z opiekunek ma prawdziwe oparcie. Program ten został opracowany przez grono współpracujących z nami pedagogów i psychologów, pod kątem jak najlepszego rozwoju intelektualnego i ruchowego Waszych dzieci.

Chcemy pomóc wychować Państwu zdrowe, aktywne, wrażliwe i samodzielne dzieci, które już od najmłodszych lat posiądą zdolność radzenia sobie z drobnymi i większymi problemami.
Zapraszamy!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Mar 15, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

26. Akademia Inspiracji - Coaching rodzicielski


Na naszych szkoleniach oferujemy Państwu indywidualne podejście i kompleksowy zestaw propozycji radzenia sobie z różnymi trudnościami życia rodzinnego. Dzięki licznym ćwiczeniom praktycznym każdy Rodzic odnajdzie to, co będzie dla niego najkorzystniejsze w jego indywidualnej sytuacji rodzinnej. Pokazujemy w jaki sposób myślą dzieci i skąd się biorą sytuacje trudne dla rodziców. Tłumaczymy nieoczekiwane reakcje dzieci na różne sytuacje i pokazujemy jak sobie z nimi radzić. Zajęcia odbywają się w małych grupach, więc każdy jest traktowany bardzo indywidualnie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Mar 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

27. Przedszkole Nowy Dwór Mazowiecki - Akademia Malucha


Akademia Malucha to niepubliczne przedszkole w Nowym Dworze Mazowieckim, które oferuje sprawdzone i skuteczne metody edukacyjno-wychowawcze oraz doświadczoną, wykształconą i kreatywną kadrę nauczycielską. Doskonałe warunki oraz bogata oferta zajęć dodatkowych z pewnością zapewnią wszechstronny rozwój dziecka. Przedszkole oferuje również zajęcia z języka angielskiego, które prowadzone są przez profesjonalną kadrę szkoły językowej Pupil, która zajmuje się organizacją i nauką języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Regiony , miasta

Data dodania: Mar 30, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

28. Prywatne przedszkole, prywatny żłobek


Prywatne przedszkole Wesołe Krasnoludki dziala od 2008 roku. Zaczynaliśmy jako placówka opieki dziennej nad dziećmi a z dniem 1 września 2009 uzyskaliśmy wpis do ewidencji placówek oświatowych w Żorach, pod nr 47. Przedszkole realizuje całość podstawy programowej określonej przez MEN. Budynek przedszkola posiada zatwierdzenie straży pożarnej i sanepidu w zakresie spełniania wymogów bezpieczeństwa i higieny. Łazienka dostosowana jest do wzrostu małych użytkowników. Meble w salach posiadają atesty wymagane dla przedszkoli.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Apr 6, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

29. Niepubliczne przedszkole Legnica


Planeta Zdrowia jest niepubliczną placówką przedszkolną która mieści się w przestronnym (300 m2) domu jednorodzinnym z ogrodem (700 m2) przy ulicy Małej 4 w Legnicy.

Zajęcia edukacyjne oraz zabawa odbywać się będą w kameralnych grupach (12 – 15 dzieci) w towarzystwie wykształconej, kreatywnej i pełnej zapału kadry pedagogicznej, która realizować będzie nową podstawę programową zgodnie z rozporządzeniem o nowej podstawie programowej wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego (z 23 grudnia 2008 r.).

Nauczyciele „Planety Zdrowia” posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Apr 7, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

30. Przedszkole na niedźwiedniku


Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Misiowy Raj" jest placówką wychowania przedszkolnego, nad którą nadzór sprawuje Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Placówka posiada bardzo dobre warunki lokalowe oraz duży ogród. Jest bardzo dobrze wyposażona w sprzęt i pomoce dydaktyczne.

Kadra nauczycielska to młode, kreatywne osoby z wyższym wykształceniem pedagogicznym, które jako nadrzędny cel swojej pracy stawiają uśmiech i radość każdego dziecka oraz troskę o jego prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Apr 15, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

 Losowe wpisy
Podłogi, panele, wykładziny obiektowe, dywany
Oferujemy wszystko na podłogi - panele, dywany, wykładziny obiektowe, domowe, hotelowe, dywanowe i inne.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Portale komputerowe > Sklepy
Psycholog we Wrocławiu
Bardzo dużo osób bagatelizuje objawy z własną psychiką. Twierdzą, że do leczenia wymagane są tylko sprawy fizyczne. Nic bardziej mylnego. Działamy w tej branży już bardzo długo. Jesteśmy psychologami po studiach i z dużym doświadczeniem. Możemy stwierdzić, że większość bodźców chorobowych w naszym ciele łączy się z problemami psychologicznymi. W związku z tym, warto przekonać się do tego, że psychoterapeuta jest naprawdę ważną osobą w Państwa życiu. Każdy psycholog z doświadczeniem dobrze wie, że nie istnieje osoba, której nie można pomóc. I to jest właśnie myśl naszego gabinetu. Pomagamy każdej osobie, nie istotne, z jakim problemem do nas przybędzie. W końcu dobry psycholog nikogo nie zostawi w potrzebie. Każdy otrzyma odpowiednie wsparcie, bo mamy świadomość, jak trudno jest zmagać się z problemami psychologicznymi. Głównym naszym sposobem na leczenie jest psychoterapia behawioralna. Jest to metoda w stu procentach skuteczna, ze względu na ukierunkowanie na dotarcie do jądra problemu. W szybkim tempie dzięki tej metodzie rozwikłamy, z jakim kłopotem dana osoba się zmaga. Zostanie przez nas powstrzymana bulimia. Nie dopuścimy do tego, aby nasi podopieczni mieli zaburzenia jedzenia. Każdą bolączkę nasi eksperci postarają się pokonać.
W katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Wkłady kominowe, kominy izolowane kwasoodporne i żaroodporne. - Kominy-Polska.pl
Kominy-Polska.pl w swojej ofercie prezentuje wkłady kominowe okrągłe, owalne, elastyczne i kominy izolowane wykonane z blach stalowych gatunku 1.4404 i 1.4828. Wkłady kwasoodporne i żaroodporne do każdego rodzaju paleniska. Opalasz piec: węglem, drewnem i nie wiesz jaki komin wybrać? Zapewniamy pełne doradztwo techniczne. Znajdziemy tu również masę ciekawych artykułów dla klienta detalicznego i instalatora. Systematycznie powiększany blog w tematyce kominów.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedażCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0