Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja > Przedszkola

Oferty przedszkoli.
Wpisy
Sortuj wg :
21. przedszkole Śląskie


Od lutego 2010 zapraszamy do nowego niepublicznego przedszkola w Wojkowicach. W naszym przedszkolu e ramach opłat podstawowych dziecko uczestniczy w następujących zajęciach: zajęcia plastyczne; zajęcia muzyczne; gimnastyka; zajęcia z ART TERAPII; nauka języka angielskiego; zapoznanie się z postępowaniem w sytuacjach kryzysowych; zajęcia sportowe. Dysponujemy dużą salą sportową, w której dzieci zapoznają się z grami zespołowymi (koszykówka, siatkówka). Dysponujemy również bardzo dużą Bawilandią oraz w sezonie letnim ogródkiem o powierzchni 700 m² w pełni wyposażonym do gier i zabaw na świeżym powietrzu. Ogródek jest ogrodzony bez możliwości wejścia osób postronnych i zwierząt
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Dec 15, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

22. Przedszkole Niepubilczne Czerwony Kapturek w Wałczu


Przedszkole Niepubliczne Czerwony Kapturek w Wałczu zaprasza na swoją stronę internetową. Jako prywatna placówka opieki nad dzieckiem w wieku przedszkolnym oferujemy pełną gamę zajęć dla dzieci już od 2,5 roku życia. Żeby umilić maluchom pobyt w przedszkolu, specjalnie dla nich stworzyliśmy trzypoziomową piłkolandię złożoną z wielu torów przeszkód i spiralnej zjeżdżalni. Czerwony Kapturek mieści się w ścisłym centrum miasta, otoczony jest dużym placem zabaw i zielonymi ogrodami.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie

Data dodania: Feb 24, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

23. CZARODZIEJSKI ŚWIAT Kraina Maluszka


Zapraszamy Dzieci w wieku od 2 do 5 lat.
Oferujemy opiekę dzienną od godz 6:45 do 18:00 w domu z uroczym ogrodem, z rodzinną atmosferą , ciepłem domowego zacisza, bajkowym wnętrzem i wyposażeniem;gdzie Państwa Pociechy będą jednakowo ważne i kochane.

Znajdujemy się w spokojnej dzielnicy Psiego-Pola(Sołtysowice)
Wrocław ul. Gimnazjalna 2

Atrakcyjne ceny abonamentów i karnetów! Rodzeństwo korzysta z 25% zniżki.

Organizujemy również przyjęcia urodzinowe dla Dzieci.

Kontakt:
tel. 0-516-186-077
www.czarodziejskiswiat.eu
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Jan 31, 2010 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

24. Przedszkole Charbrowo


Gminne Przedszkole w Charbrowie, Gmina Wicko. Jesteśmy przedszkolem umożliwiającym w sposób profesjonalny rozwój zdolności i zainteresowań każdego dziecka na wszystkich etapach jego rozwoju. Posiadamy dobrze przygotowaną bazę do profesjonalnego i ciekawego prowadzenia zajęć. Przedszkole zatrudnia 5 nauczycielek o wysokich kwalifikacjach, kompetentnych i doświadczonych. Są to pedagodzy, z co najmniej kilkuletnim stażem pracy, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Feb 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

25. Przedszkole Niepubliczne Wesołe Krasnale Warszawa Ursynów


Naszym celem jest zapewnienie wszechstronnego, bezpiecznego i radosnego rozwoju wszystkim wychowankom przy uwzględnieniu ich indywidualnych upodobań oraz zdolności. A wszystko to w klimacie wzajemnego szacunku i zaufania.
Przedszkole to miejsce przeznaczone dla dzieci od 20 miesiąca życia do 5 lat. Miejsce, gdzie można zostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych opiekunek tylko na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dnie. Dzieci poniżej 2,5 roku życia zapraszamy do grupy Małych Krasnali.

Staramy się, aby dla tych najmłodszych Przedszkole było drugim, równie bezpiecznym domem, zaś dla starszych dzieci miejscem, które oferuje liczne atrakcje, zabawę i radosne spędzanie czasu.

Z myślą o samopoczuciu najmłodszych stworzyliśmy program w taki sposób, aby nic dziecku nie narzucać, ale sprawić by czuło się szczęśliwe i wiedziało, że w każdej z opiekunek ma prawdziwe oparcie. Program ten został opracowany przez grono współpracujących z nami pedagogów i psychologów, pod kątem jak najlepszego rozwoju intelektualnego i ruchowego Waszych dzieci.

Chcemy pomóc wychować Państwu zdrowe, aktywne, wrażliwe i samodzielne dzieci, które już od najmłodszych lat posiądą zdolność radzenia sobie z drobnymi i większymi problemami.
Zapraszamy!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Mar 15, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

26. Akademia Inspiracji - Coaching rodzicielski


Na naszych szkoleniach oferujemy Państwu indywidualne podejście i kompleksowy zestaw propozycji radzenia sobie z różnymi trudnościami życia rodzinnego. Dzięki licznym ćwiczeniom praktycznym każdy Rodzic odnajdzie to, co będzie dla niego najkorzystniejsze w jego indywidualnej sytuacji rodzinnej. Pokazujemy w jaki sposób myślą dzieci i skąd się biorą sytuacje trudne dla rodziców. Tłumaczymy nieoczekiwane reakcje dzieci na różne sytuacje i pokazujemy jak sobie z nimi radzić. Zajęcia odbywają się w małych grupach, więc każdy jest traktowany bardzo indywidualnie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Mar 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

27. Przedszkole Nowy Dwór Mazowiecki - Akademia Malucha


Akademia Malucha to niepubliczne przedszkole w Nowym Dworze Mazowieckim, które oferuje sprawdzone i skuteczne metody edukacyjno-wychowawcze oraz doświadczoną, wykształconą i kreatywną kadrę nauczycielską. Doskonałe warunki oraz bogata oferta zajęć dodatkowych z pewnością zapewnią wszechstronny rozwój dziecka. Przedszkole oferuje również zajęcia z języka angielskiego, które prowadzone są przez profesjonalną kadrę szkoły językowej Pupil, która zajmuje się organizacją i nauką języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Regiony , miasta

Data dodania: Mar 30, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

28. Prywatne przedszkole, prywatny żłobek


Prywatne przedszkole Wesołe Krasnoludki dziala od 2008 roku. Zaczynaliśmy jako placówka opieki dziennej nad dziećmi a z dniem 1 września 2009 uzyskaliśmy wpis do ewidencji placówek oświatowych w Żorach, pod nr 47. Przedszkole realizuje całość podstawy programowej określonej przez MEN. Budynek przedszkola posiada zatwierdzenie straży pożarnej i sanepidu w zakresie spełniania wymogów bezpieczeństwa i higieny. Łazienka dostosowana jest do wzrostu małych użytkowników. Meble w salach posiadają atesty wymagane dla przedszkoli.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Apr 6, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

29. Niepubliczne przedszkole Legnica


Planeta Zdrowia jest niepubliczną placówką przedszkolną która mieści się w przestronnym (300 m2) domu jednorodzinnym z ogrodem (700 m2) przy ulicy Małej 4 w Legnicy.

Zajęcia edukacyjne oraz zabawa odbywać się będą w kameralnych grupach (12 – 15 dzieci) w towarzystwie wykształconej, kreatywnej i pełnej zapału kadry pedagogicznej, która realizować będzie nową podstawę programową zgodnie z rozporządzeniem o nowej podstawie programowej wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego (z 23 grudnia 2008 r.).

Nauczyciele „Planety Zdrowia” posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Apr 7, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

30. Przedszkole na niedźwiedniku


Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Misiowy Raj" jest placówką wychowania przedszkolnego, nad którą nadzór sprawuje Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Placówka posiada bardzo dobre warunki lokalowe oraz duży ogród. Jest bardzo dobrze wyposażona w sprzęt i pomoce dydaktyczne.

Kadra nauczycielska to młode, kreatywne osoby z wyższym wykształceniem pedagogicznym, które jako nadrzędny cel swojej pracy stawiają uśmiech i radość każdego dziecka oraz troskę o jego prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Apr 15, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

 Losowe wpisy
Oświetlenie studyjne
Sklep internetowy Fotcom.pl to Twoje miejsce w internecie do rozbudowy swojego zaplecza fotograficznego. W ofercie posiadamy spory wybór akcesoriów fotograficznych dla każdego: lampy błyskowe, pierścienie pośrednie, filtry fotograficzne, gripy, akumulatorki oraz wiele innych. Poza tym z nami wyposażysz swoje studio fotograficzne w sprzęt studyjny Quantuum: statywy i mocowanie teł, zestawy oświetleniowe, lampy światła ciągłego oraz przenośne lampy Quantuum Dual Power zasilane z sieci lub z zewnętrznego akumulatora. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Hobby i rozrywka > Fotografia
Usuwanie danych z dysku
Chcesz zadbać o bezpieczeństwo danych swoich klientów? Nie wszyscy przedsiębiorcy są świadomi faktu, że usuwanie danych z dysku to ich obowiązek.

Nasza firma oferuje profesjonalne i bezpieczne usuwanie danych z dysku twardego, optymalizację i demagnetyzację.

Do kasowania danych stosujemy dwie metody - twardą i miękką. Twarda metoda usuwania danych z dysku (inne nazwy: metoda fizyczna, demagnetyzacja) wymaga użycia demagnetyzera, który fizycznie usuwa wszystkie dane z dysku. Miękka metoda niszczenia danych na dysku (inna nazwa: metoda programowa) wymaga zastosowania specjalistycznego oprogramowania.

Obie metody usuwania danych z dysku są wyjątkowo skuteczne i gwarantują, że dane zostały skasowane w sposób bezpieczny. W naszej ofercie znajdują się również takie produkty, jak demagnetyzer, taśmy LTO4 i LTO5, etykiety na taśmy LTO4 i LTO5, walizki na nośniki danych.
W katalogu:   Portale komputerowe > Usługi
koncentraty
Firma Farmer jest firma rodzinną, powstał w 1991r. Wieloletnie doświadczenie i własny kapitał pozwoliły nam zaproponować okolicznym sąsiadom sprzedaż pasz własnej produkcji. Pozytywna ocena jakości naszych produktuów zachęciła nas do rozszerzania grona klientów, jak i oferty. Częste rozmowy z naszymi odbiorcami, jak i korzystanie z najnowszych osiągnięć w dziedzinie tuczu zwierząt dają w efekcie ciągle powiększającą się gamę specjalistycznych pasz, koncentratów i premiksów. 15-letnie doświadczenie pozwala nam z radościś ocenić, że nasza praca jest doceniana i pozytywnie oceniana przez szerokie grono zadowolonych klientów.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > UsługiCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0