Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Nauka
Wpisy
Sortuj wg :
21. Forum o uczelniach


Forum ouczelniach.pl to miejsce, w którym możesz wyrazic swoje zdanie na temat uczelni jesli studiujesz oraz zasięgnąc informacji o tym, gdzie najlepiej studiować jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji o studiowaniu
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Jun 7, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

22. Unisono - Akademia Rozwoju Artystycznego - Rytmika dla Dzieci - Szczecin


UNISONO - Akademia Rozwoju Artystycznego w Szczecinie - oferuje zajęcia rytmiczne, plastyczne, gimnastykę, naukę języka angielskiego przez zabawę już dla maluchów od 4 miesiąca. Dla dzieci od 1 do 6 lat zorganizuje zabawę urodzinową dla Twojego dziecka. Szeroka oferta zabaw dostosowana do upodobań dzieci. W ofercie posiadamy także zajęcia relaksacyjne dla kobiet w ciąży. Indywidualnie uczymy: pianina, keyboardu, gitary, skrzypiec, fletu poprzeczne, flet prostego, a także Wokalu.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Jun 7, 2009 Trafień: 14 Ocena: 1.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

23. JAZDY DOSZKALAJ?CE WARSZAWA


Jazdy doszkalające kat.B na terenie Warszawy. Solidne, profesjonalne i bezstresowe przygotowanie do egzaminu pańowego. Nauka jazdy, doszkalanie. Zapraszamy serdecznie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Jun 8, 2009 Trafień: 18 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

24. Studia podyplomowe


Oferta studiów podyplomowych prowadzonych przez uczelnie publiczne. Serwis emta.pl publikuje aktualne informacje o rekrutacji na studia podyplomowe a także prezentacje uczelni, w których można znaleźć informacje potrzebne kandydatom na studia oraz szczegółowe, przygotowane przez uczelnie, opisy kierunków i specjalności.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Jun 15, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

25. Baza prawna


Serwis internetowy poświęcony zagadnieniom prawnym. Można tu znaleźć wzory dokumentów wraz z ustawami, monitor polski, Konstytucję RP, akty prawne, ustawy podatkowe . Serwis posiada pokaźną bazę adresową adwokatów, notariuszy, doradców podatkowych oraz instytucji państwowych takich jak sądy, prokuratury, urzędy skarbowe, oddziały ZUS.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Jun 17, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

26. WSEiZ - ochrona środowiska, architektura wnętrz


Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania jest Uczelnią o wieloletniej tradycji. Powołana została decyzją Ministra Edukacji Narodowej w lipcu 1995 roku i zarejestrowana pod numerem 62. Początkowo prowadziła studia inżynierskie na dwóch kierunkach: ochrona środowiska oraz zarządzanie i marketing.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Jun 24, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

27. pisanie.info-wszystko co powinienieś wiedzieć o CV i Liście Motywacyjnym


Pisanie.info serwis w całości poświęcony pisaniu pism tj. cv, życiorys, list motywacyjny. Tylko u nas znajdziesz najobszerniejsze informacje na temat prawidłowego pisania pism. Strona posiada też przykładowe wzory pism urzędowych.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Jun 24, 2009 Trafień: 13 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

28. Co Po Szkole


Informator szkolny. Coposzkole.info to katalog szkół wyższych i policealnych w Polsce, katalog szkół państwowych i prywatnych. Informacje dla studentów, maturzystów i absolwentów szkół średnich. Informacje o rekrutacji i jego sposobach. Baza danych teleadresowych polskich szkół wyższych.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Jun 25, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

29. Zakład Produkcji Pomocy Szkolnych - Sklep On-line


Produkujemy tablice szkolne i gabloty. Tablice białe suchościeralne i zielone kredowe, ceramiczne, korkowe i tekstylne. Gabloty i parawany ogłoszeniowe oraz informacyjne. Wszystkie nasze produkty to wynik długoletniego doświadczenia w produkcji pomocy szkolnych. Od początku istnienia naszym celem jest dotrzymanie zasady - Najniższa cena za najwyższą jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż

Data dodania: Jun 27, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

30. hello :) Bydgoszcz Akademia Języka Angielskiego


Szkoła Językowa hello :) w Bydgoszczy prowadzi kursy na wszystkich poziomach. Pod czujnym okiem nauczyciela, który posiada doświadczenie w nauczaniu, a także ukończył odpowiednie warsztaty i kursy, uczniowie rozwijają kompetencje językowe. W szkole hello :) Bydgoszcz dzięki kreatywnym i ciekawym zajęciom uczeń bardziej angażuje się w naukę i łatwiej przyswaja materiał . Szkoła Językowa hello :) oferuje także tłumaczenia z angielskiego na polski i z polskiego na angielski. W szkole hello :) tłumaczenia wykonują wykwalifikowani tłumacze. Szkoła Językowa hello :) Bydgoszcz to gwarancja sukcesu i przyjemna, efektywna nauka.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Jul 2, 2009 Trafień: 20 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Rowery Miejskie, Rower Miejski Limber
Rowery górskie i miejskie to nie tylko nasza praca, to również nasza pasja. Dużą wagę przywiązujemy do wyglądu naszych rowerów, dlatego też dbamy o dopracowanie wszystkich szczegółów technicznych, a także tonację kolorystyczną rowerów górskich i miejskich Limber. Zmierzamy do tego, aby dzięki komfortowi, trwałości i bezpieczeństwu, nasze rowery były odpowiedzią na potrzebę aktywnego spędzania wolnego czasu wspólnie z całą rodziną.
Limber to rowery dla całej rodziny. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. U nas zarówno miłośnicy jazdy w terenie, jak i Ci, którzy na rowerze poruszają się w mieście, odnajdą rower dopasowany do ich potrzeb. Rowery Limber to idealne rozwiązanie dla najmłodszych jak i tych najstarszych . Od młodych ceniących sobie dynamikę, ekspresję do starszych rowerzystów dbających o bezpieczeństwo i wygodę.
Limber to nie tylko doskonała jakość rowerów, ale również duża sieć serwisów i punktów sprzedaży. A wszystko po to, żeby każdy użytkownik cieszył się każdą chwilą spędzoną na rowerze, mając świadomość, że dokonał dobrego wyboru.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z naszą ofertą rowerów.
W katalogu:   Hobby i rozrywka > Sport
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Komornik w Jastrzębiu
Pożyczenie pieniędzy wiąże się z ich oddaniem w możliwie jak najkrótszym terminie. Jeśli ktoś nie oddaje pieniędzy mimo obiecanek - trzeba z takim człowiekiem porozmawiać, lub zwrócić się do nas - komorników. Zajmujemy się ściąganiem należności od wielu lat i na tym polu odnosimy wielkie sukcesy. Prowadzimy nasze działania tylko i wyłącznie za pośrednictwem legalnych i prawnych metod, które są niezwykle skuteczne. Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę www, telefonicznie.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Projektowanie stron www, Cames Comp, tworzenie stron www Radomsko
Projektowanie stron www, flash, css, sklepy internetowe. Najniższe ceny i ekspresowe wykonanie. Pozycjonowanie w wyszukiwarce google.Profesjonalne podejście do sprawy reklamy i marketingu w internecie. Doświadczenie w pozycjonowaniu i projektowaniu stron internetowych. Wstępny projekt całkowicie za darmo. Radomsko i okolice możliwy dojazd. Wykonujemy strony dla firm, osób prywatnych oraz innych klientów (szkoły, urzędy itp. ). Zawsze wywiązujemy się z terminów i robimy co w naszej mocy, aby projekt oddać na czas!
W katalogu:   Internet
Internet > Reklama i marketingCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0