Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Programy finansowe Unii Europejskiej. Dotacje.
Wpisy
Sortuj wg :
31. Wnioski o dofinansowanie


Contenta Consulting pomaga przedsiębiorcom prywatnym zrealizować ich biznesowe plany, dzięki dotacjom unijnym. Środki z dotacji dla firm umożliwiają zwiększenie spektrum świadczonych usług oraz na polepszenie jakości. Podania o dofinansowanie, które to składa Contenta Consulting, w 94 procentach spotykają się (rok 2009) z przychylną opinią urzędników. Nasz serwis został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują zrozumiałych i rzetelnych informacji na temat funduszy unijnych.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo

Data dodania: Oct 7, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

32. Chwilówki od ręki


Świat finansów i rzeczywiście dużych pieniędzy jest w zasięgu dłoni każdego kto ma najmniejszą jakkolwiek żyłkę do biznesów. Wystarczy jedynie wytrwałość, rzetelny biznesplan i stosowne zorganizowanie teoretyczne. Inwitujemy wszystkich na portal dla nadchodzących rekinów interesu. Wabank.pl bo o nim oczywiście wypowiedź, to serwis kierowany za pośrednictwem ludzi naprawdę znających się na gospodarce. Mamy wyśmienitych redaktorów do każdego działu.
Sugerujemy również tanie kredyty, godziwe lokaty bankowe, dotacje unijne plus najróżniejsze pożyczki. Wszystko po to , aby mieć pojęcie jak rozpocząć zarabianie wielkich pieniędzy i nie utonąć w morzu finansów.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Internet > Blogi
Portale komputerowe > Usługi

Data dodania: Jan 15, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

33. Dotacje unijne


Jeżeli planujecie Państwo startować z wnioskami unijnymi i chcielibyście otrzymać fachową radę to zapraszam na tą stronę internetową , gdzie swoje usługi oferują firmy Agro-Biel i Twoje Doradztwo Rolnicze, których właścicielami są Paweł Bielawski i Ilona Bielawska. Pomogą rozwiązać każdy problem związany z dotacjami, prowadzeniem działalności gospodarczej itp. Mam nadzieję, że współpraca będzie układać się dobrze dla obu stron. Warto się zainteresować, bo możliwość otrzymania dotacji pozwoli rozwinąć biznes, o którym się zawsze marzyło.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes

Data dodania: May 3, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

34. Ośrodek Usług Technicznych i Hurtownia Narzędzi – Mezar sp. zo.o.


Mezar od wielu lat świadczy usługi techniczne oraz specjalizuje się w sprzedaży narzędzi profesjonalnych. W zakresie usług, nasi rzeczoznawcy dokonują badań i ekspertyz, wyceniają majątek (maszyny, nieruchomości, pojazdy). Sporządzamy dokumentacje rejestracyjne urządzeń podlegających przepisom Dozoru Technicznego, oceniamy zgodność wyrobu z dyrektywami UE. Posiadamy nowoczesne laboratorium zajmujące się badaniami nieniszczącymi, wytrzymałościowymi, metalograficznymi, dokonujmy pomiarów natężenia oświetlenia, badamy złącza spawane oraz wykonujemy wiele innych badań. Nasz ośrodek szkoleniowy, szkoli i egzaminuje spawaczy. Przeprowadzamy egzaminy na uprawnienia energetyczne, elektryczne i gazowe. Mezar organizuje również szkolenia na obsługę transportu bliskiego: suwnic, podestów, wózków i inne. Prowadzimy również działalność handlową – trudnimy się sprzedażą narzędzi i elektronarzędzi profesjonalnych. Posiadamy sklep firmowy w Gorzowie oraz sklep internetowy. Zapraszamy do współpracy.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Sep 27, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

35. Vademecum dotacji unijnych


Nasz wortal internetowy stanowi swoisty przewodnik po formalnościach związanych z pozyskiwaniem pieniędzy na rozkręcenie firmy. Skupiamy się głównie na pozyskiwaniu pieniędzy z Unii Europejskiej. Nie od dnia dzisiejszego wiadomo, że o dotacje unijne warto się starać. Dofinansowanie z Unii stanowi ogromną szansę dla młodych przedsiębiorców, rozpoczynających swoje ścieżki zawodowe na rynku. Jesteśmy przekonani, że w naszym przewodniku znajdziecie wiele przydatnych porad dotyczących wypełniania formularzy oraz spełniania warunków formalnych konkursów o dofinansowanie.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo

Data dodania: Jan 30, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

36. Pisanie biznes planów


Dotacje-unijne.org to strona internetowa spółki MG Premium z Krakowa, zajmującej się kompleksowym doradztwem unijnym dla przedsiębiorców na terenie Małopolski i nie tylko. Głównym elementem naszej działalności jest pomoc w zdobywaniu dofinansowania dla firm ze środków unijnych. Oferujemy pomoc w ramach działań PO IG 6.1 - Paszport do eksportu, PO IG 8.1 - dotacje na e-usługi, PO IG 8.2 - informatyczne systemy B2B, a także działanie 4.3 - kredyt technologiczny. Pomagamy w zdobyciu dotacji, właściwym zrealizowaniu inwestycji jak również rozliczeniu projektu.Dodatkowo oferujemy tworzenie biznesplanów na zamówienie.Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Oct 15, 2012 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

37. Biuro rachunkowe w Szczecinie


Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości usług biura rachunkowe czy rachunkowości dla swojej firmy do Eko-Mat będzie idealny. Działamy na polskim rynku już wiele lat ciągle podnosząc jakość naszych usług i poszerzając ich zakres. Dzięki temu nasi klienci nam ufają i powracają zlecając kolejne zadania. W naszym zespole są sami świetnie wyszkoleni pracownicy, którzy z zapałem wykonują swoje obowiązki, ponieważ ta praca jest ich pasją. Dlatego zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Nov 7, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

38. e-biznes


Mazowiecki Inkubator Technologiczny to grupa udzielająca wsparcia w zakresie rozwijania swojego pomysł na biznes. Finansowo udzielamy wsparcia w kwotach od 25 aż do 800 tysięcy złotych, ale dysponujemy również bogatym zapleczem merytorycznym a członkowie MIT będący przedstawicielami zarządów, rady nadzorczej czy właściciele spółek pomagają nam w dziedzinie biznesu. Prócz takiego wsparcia pomożemy CI w prowadzeniu firmy, gdyż wiemy jak rozwijać i dbać o swój własny biznes. Nie zwlekaj. Opisz swój pomysł na jednej stronie i nam wyślij już dziś.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje

Data dodania: Dec 12, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

39. Doradztwo strategiczne


WYG Consulting to międzynarodowa spółka doradcza, która od 1992 roku działa także w Polsce. Biura ma rozlokowane na całym świecie. W naszym kraju posiada biura m.in. w Gdańsku oraz Warszawie. Firma oferuje swoim klientom doradztwo strategiczne oraz profesjonalne szkolenia biznesowe dla firm oraz managerów. Do tego pomaga przedsiębiorcom uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej. Proponowane przez WYG Consulting działania, przekładają się wzrost konkurencyjności oraz zwiększenie kapitału finansowego oraz technologicznego.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Jan 21, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

40. Autostrady i drogi w Polsce - najnowsze informacje


Na stronie odszukać mogą Państwo najświeższe informacje dotyczące dróg, dokładne mapy dróg oraz galerie zdjęć przybliżające pojedyncze drogi. Drobiazgowe biegi dróg zaprezentowane na mapie Google to kolejny istotny plus serwisu. Dzięki nim są Państwo w stanie prześledzić bez mała każdą drogę w naszym kraju.

Zawartość serwisu można poszukiwać wg przeróżnych kryteriów. Jednym z kluczowych kryteriów jest rozdział dróg wg rodzajów. Informacje, mapy oraz galerie zdjęć można również wyszukać wg regionu kraju czy sprecyzowane do konkretnej miejscowości.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje

Data dodania: Jan 28, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

 Losowe wpisy
Dietetyk w Olsztynie - ptcenter.pl
Jesteśmy placówką łączącą ofertę treningu personalnego z fizjoterapią. PERSONAL TRAINERS mieści się w Olsztynie. Do dyspozycji naszych Klientów pozostają trenerzy personalni, dietetycy oraz wykwalifikowani fizjoterapeuci. Pomagamy osobom, które chcą pozbyć się nadwagi, odzyskać figurę po ciąży, wyrzeźbić różne partie mięśni, poprawić kondycję, przygotować się do zawodów sportowych. Oprócz treningu personalnego, konsultacji dietetycznych i treningu motorycznego, oferujemy zabiegi rehabilitacyjne prowadzone różnymi metodami. Leczymy osoby po urazach i kontuzjach, walczące z bólami kręgosłupa, po operacjach ortopedycznych.
W katalogu:   Hobby i rozrywka > Sport
Forum o reklamach telewizyjnych i nie tylko …
Wyraź swoją opinie o reklamach telewizyjnych. Szukasz muzyki z reklamy, a może denerwuje Cię jakaś reklama i masz ochotę o tym napisać. To jest właściwe miejsce by to zrobić !
W katalogu:   Internet > Fora internetowe
Internet > Reklama i marketing
Zagęszczanie włosów
W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku dystrybuowaniu wysokiej jakości kosmetyków, co pozwala nam zapewnić realizowanie zarówno profesjonalnych a jednocześnie kompleksowych usług dystrybuowania preparatu na poprawienie wyglądu włosów, który jest oparty na najnowszych technologiach. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy preparat zarówno dokładnie przebadany, co pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania oraz skuteczny. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedażCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0