Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy

Strony internetowe oferujące i opisujące instalacje alarmowe.
Wpisy
Sortuj wg :
31. Budowa sieci LAN | Informatycy |Alarmy | Monitoring oraz inne zabezpieczenia techniczne


Prowadzimy pomoc komputerową na terenie GOP dla firm oraz osób prywatnych. Specjalizujemy się w usługach informatycznych (zabezpieczanie sieci , konfiguracja , programy ułatwiające zarządzanie) jak również budową sieci LAN. Dzięki współpracy ze specjalistami z branży budownictwa , nasze instalacje są wykonane w sposób profesjonalny , na co udzielamy gwarancji. Dodatkowo specjalizujemy się w kompleksowej instalacji monitoringu oraz alarmów.
Zapraszamy do współpracy
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Oct 11, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

32. Rejestracja czasu pracy


Obszary, które wymagają doskonałego zabezpieczenia, korzystają przede wszystkim z biometrii. O czym mowa? Przede wszystkim serwerownie czy też biura zarządu, kancelarie to miejsce, do ochrony których wykorzystuje się czytniki biometryczne. To niezawodne systemy bezpieczeństwa, które wykorzystują indywidualne cechy fizyczne określonych osób. Dzięki nim można również dokonywać ewidencji czasu pracy zatrudnionych, co wyklucza również wszelkiego rodzaju pomyłki. Aktualnie taka kontrola dostępu- powiązana z kontrolą czasu pracy- jest wykorzystywana coraz częściej, zwłaszcza przez duże firmy.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy
Regiony , miasta > Pomorskie

Data dodania: Oct 10, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

33. Nowoczesne instalacje elktryczne i automatyka domowa.


Na terenie Tarnowa, Dębicy, Gorlic, Szerzyn, Tuchowa, Biecza, Ryglic, Pilzna oraz okolicznych miejscowościach prowadzimy budowę instalacji elektrycznych, alarmowych oraz RTV dla budynków mieszkalnych oraz gospodarczych, przeprowadzamy odpowiednie pomiary odbiorowe oraz wystawiamy protokoły pomiarowe. Montujemy siłowniki do bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych i montujemy niezbędną automatykę dla sterowania bramami przez pilota w ofercie mamy również montaż szlabanów wjazdowych. Świadczymy usługi również w zakresie montażu systemów bezpieczeństwa takich jak alarmy, telewizja przemysłowa czy czujniki dymów i gazów wraz z systemem powiadamiania GSM. Instalujemy naziemną telewizję cyfrową DVB-T czyli montujemy i ustawiamy anteny stroimy odbiorniki dobieram odpowiednie tunery dla starszych odbiorników telewizyjnych oraz dobieramy odpowiednie wzmacniacze antenowe. Zajmujemy się montażem wideodomofonów.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy
Regiony , miasta > Małopolskie

Data dodania: Oct 15, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

34. Systemy antykradzieżowe


Firma COMPLEX-SYSTEM to największa firma w Polsce dostarczająca systemy antykradzieżowe, systemy monitoringu, systemy nagłośnienia, wizualizacji transakcji, czy jakże popularny liczniki klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie według jego potrzeb, przez co jesteśmy w stanie zaoferować zoptymalizowane rozwiązania dostosowane w pełni do państwa działalności. Mamy nadzieję, że przedstawiona przez nas oferta zachęci państwa do wieloletniej współpracy z naszą firmą i dołączą państwo do naszego dużego grona klientów.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy

Data dodania: Dec 3, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

35. Automaty do bram w Warszawie


Każdy system parkingowy składa się z kilku modułów, których płynność działania decyduje o płynności ruchu na parkingu. Jednym z kilku zasadniczych elementów jest terminal wyjazdowy. Umożliwia on podnoszenie i opuszczanie szlabanu, wykrywanie pojazdu i odczyt biletów i kart zbliżeniowych. Terminal daje też możliwość komunikacji głosowej z obsługą parkingu. Po uiszczeniu opłaty przez klienta parkingu z terminala można sterować barierą - szlabanem, słupkami lub bramą. Można również sterować sygnalizacją świetlną. Terminal może pracować wyłącznie na zasilaniu 230V, nie wymaga przewodów komunikacyjnych.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy

Data dodania: Dec 12, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

36. Zamki firmy GERDA


Gerda to jeden z największych na Świecie producentów systemów antywłamaniowych oraz antykradzieżowych. Ofertę firmy stanowi szeroki wachlarz drzwi wejściowych, wewnętrznych, bram garażowych. Ponadto zamki drzwiowe wpustowe, nawierzchniowe, wkładki oraz wiele różnego rodzaju kłódek, zamki elektromagnetyczne itp. Szeroki asortyment oraz pełna gama zabezpieczeń na wielu poziomach skuteczności to cecha rozpoznawcza firmy Gerda. Sztab wyszkolonych pracowników w placówkach w całej Polsce jest do Państwa dyspozycji.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane

Data dodania: Dec 31, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

37. ZIĘBUD: Pogotowie kanalizacyjne we Wrocławiu


Zapraszamy do odwiedzenia www.serwis-nieruchomosci24h.pl i zapoznania się z propozycją stałej obsługi techincznej Państwa nieruchomości. Nasza firma istnieje od 1991 roku. W ciągu ostatnich 22 lat udało nam się wyrobić renomę na rynku i dostosować ofertę pod potrzebę możliwie szerokiego grona odbiorców. Jesteśmy otwarci na ewentualne propozycje współpracy, dlatego serdecznie prosimy o kontakt wszystkich potencjalnie zainteresowanych. Siedziba naszej firmy znajduje sie we Wrocławiu przy ulicy Młodych Techników 58.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy

Data dodania: Jul 5, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

38. Usługi elektryczne w Szczecinie


Na stronie internetowej usług WK System zarówno osoby z mieszkań prywatnych jak i inwestorzy przemysłowi oraz instytucje znajdą różnego rodzaju sprzęt zabezpieczający, alarmowy i antywłamaniowy. Czyli różne usługi elektryczne szczecin. Priorytetowo zajmujemy się montażem domofonu czy systemami alarmowymi, dzięki czemu dbamy o Państwa bezpieczeństwo, a złodzieje nie mają szans. Główną siedzibę naszej firmy mamy w województwie zachodniopomorskim, ale świadczymy usługi na życzenie także na terenie całego kraju, zdobywając doświadczenie i pozytywną opinię Klientów. Serdecznie zapraszamy!
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy

Data dodania: Jul 5, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

39. Wideodomofon.com.pl - unifony


Odwiedzając sklep internetowy Wideodomofon.com.pl osoby, które poszukują profesjonalnych systemów zabezpieczeń przed wejściem niepożądanych osób na teren swojej posesji, będą mogli dokonać zakupu specjalistycznych domofonów, wideodomofonów (w tym między innymi wideomofonów IP działających z wykorzystaniem Internetu) oraz interkomów. Wszystkie produkty są nowe, posiadają gwarancję oraz pochodzą od sprawdzonych producentów. Firma przygotowała korzystną ofertę dla instalatorów.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy

Data dodania: Feb 26, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

40. Systemy alarmowe - Gorlice


Realizujemy wszechstronne usługi dotyczące montowania instalacji elektrycznych w mieszkaniach oraz biurach. Dzięki stałemu rozwojowi możemy zagwarantować Państwu porządny montaż domofonów oraz urządzeń do kontrolowania dostępu. Nasze usługi obejmują montaż oraz precyzyjną kalibrację urządzenia, dzięki temu kompleksowo wykonujemy usługę w najszybszym możliwym czasie. Możesz być pewny, że domofony instalowane przez naszą firmę są produktami solidnymi i bardzo dobrze sprawdzają się także w niezwykle trudnych warunkach. Zapewniamy solidne zrealizowanie usługi w określonym z góry terminie.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Mar 3, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

 Losowe wpisy
Filtry do wody - global.com.pl
Global Group sprzedaje energooszczędne, automatyczne systemy do uzdatniania wody. Zajmujemy się kompleksowym montażem systemów oczyszczania wody w firmach, gminach, a także w zwykłych gospodarstwach domowych i dodatkowo je serwisujemy. Mamy technologie demineralizacji, filtrację mechaniczną i na węglu aktywnym, techniki dezynfekcji UV oraz wiele innych. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Zachęcamy też do kontaktu z nami.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Olej lniany omega 3 6 9
Firma FONDERHILL jest producentem olejów roślinnych, które tłoczymy na zimno. Naszym sztandarowym produktem jest olej lniany bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3. Oferowany olej znajduje bogate zastosowanie odżywcze, pielęgnacyjne. W ofercie posiadamy olej lniany do kuchni, olej techniczny oraz olej lniany specjalnie dla koni. Polecamy także olej rzepakowy tłoczony w procesie niskotemperaturowym. Kolejną częścią asortymentu jest bogaty wybór naturalnych mydeł lnianych. Dodatkowo ofertę firmowego sklepu internetowego wzbogaciliśmy o branżowe książki.
W katalogu:   Sklepy > Spożywcze
Wzory cv
Usługa pisania profesjonalnego CV została stworzona w celu podwyższenia jakości merytorycznej i graficznej Twojego CV, a głównym celem profesjonalnego cv jest pozytywne rozpatrzenie Państwa aplikacji o pracę czego skutkiem będzie zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.Na podstawie CV i listu motywacyjnego pracodawca dokonuje wstępnej selekcji kandydatów na dane stanowisko. Dlatego bardzo ważne jest staranne przygotowanie dokumentów aplikacyjnych zarówno pod względem ich kompletności, braku błędów, przejrzystości.
W katalogu:   Sklepy > Odzież
Motoryzacja > UsługiCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0