Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Kultura i sztuka

Malarstwo może być ciekawe.
Wpisy
Sortuj wg :
31. Galeria obrazów Mychoice


Dzięki nam za nie duże pieniądze możesz stać się posiadaczem wspaniałych obrazów olejnych. W swojej ofercie posiadamy stare i autentyczne obrazy, które możesz nabyć w naprawdę atrakcyjnych cenach. Większość proponowanych obrazów pochodzi z Francji, Belgii, i Holandii. Niektóre są z Niemiec. Najczęściej pochodzą z końca XIX i pierwszej połowy XX wieku. Dlatego też zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową, gdzie znajdą państwo więcej szczegółowych informacji na temat naszej galerii obrazów.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka

Data dodania: Sep 21, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

32. Fabryka Filmów - produkcja filmowa - produkcja filmów dokumentalnych kraków - filmy reklamowe


Nasza firma zajmuję się miedzy innymi produkcją filmową, tworzeniem filmów reklamowych. Nasze produkcje filmowe do twoja droga do sukcesu. Tworzymy filmy fabularne. Jesteśmy kreatywni i oryginalni. Zajmujemy się pełną obsługą filmów wizualnych. Od montażu do postprodukcji.Oferujemy produkcję filmów fabularnych, reklamowych,filmy kaskaderskie,filmy promocyjne,filmy korporacyjne,filmy dokumentalne,filmy szkoleniowe,filmy wizerunkowe, itd.Wyróżniają nas niespotykane pomysły, szybkość i sumienność działania.Realizujemy produkcje fotograficzne. Specjalność Fabryki Filmów to pełna obsługa drugiego planu.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Sep 28, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

33. Fotografia ślubna i webdesign. Bicki Przemysław


Oferuję usługi fotografii ślubnej, okolicznościowej, reklamowej i przyrodniczej. Jestem dostępny na terenie całego kraju. Wykonuję strony internetowe, bandery, logotypy, usługi reklamowe i szablony Allegro.
Aktualnie poszukuję par, modelek i osób, które zgodzą się pozować do zdjęć zupełnie za darmo. W zamian zdjęcia do mojego i Waszego portfolio. Mogą to być zdjęcia w studio, plener lub ślubne. Pary, które zaproszą mnie na ślub, dostaną zestaw zdjęć na papierze (album), do tego wszystkie zdjęcia wykonane podczas reportażu.
Oferta:
• Zdjęcia ślubne
• komunijne
• chrzty
• pozostałe zdjęcia okolicznościowe
• zdjęcia reklamowe
• portretowe
• akty
• sesje w plenerze
• zdjęcia szkolne
Reklama:
• Branding
• plakaty
• loga
• bannery i bilboardy
• wizytówki
• ulotki, foldery i katalogi
• mapki
Webdesign:
• Strony w technologii CSS/XHTML
• instalacja CMSów
• zakładanie for internetowych
• topy na strony www
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka

Data dodania: Sep 28, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

34. Anita Bloch - ceramika artystyczna


Portfolio pracowni ceramiki artystycznej zajmującej się projektowaniem i wykonawstwem szerokiego wachlarza przedmiotów ceramicznych począwszy od biżuterii poprzez ozdoby dekoracyjne po ceramiczne elementy wykończenia wnętrz takich jak dekory, zegary, świeczniki, naczynia itp. Ich indywidualny styl determinowany jest jednostkowym charakterem projektów przez co zyskują one walor oryginalności i niepowtarzalności wzornictwa. Strona zawiera galerie przykładowych prac, kontakt, ofertę.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka

Data dodania: Oct 12, 2009 Trafień: 10 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

35. Oprawa obrazów


Tylko u nas dokonasz wyboru najwspanialszych ram dostępnych na rynku. W galerii ART-FORMA drogi kliencie znajdziesz ramy do oprawy obrazów (stylowe, nowoczesne, oryginalne) ozdobne ramy do luster (największa gama kolorów i kształtów). Ponadto naciągamy płótna na krosna i oprawiamy nietypowe prace

ART.-FORMA to galeria obrazów. Nasz zespół tworzą tylko i wyłącznie najwięksi pasjonaci sztuki. To dzięki nim dostarczamy Państwu wspaniałe dzieła polskich i zagranicznych malarzy. Znajdziesz tu obrazy olejne, akwarelowe, grafiki, drzeworyty, stare mapy.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka

Data dodania: Nov 9, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

36. Fotografia ślubna Monika Kwiatkowska


Fotografia ślubna to pasja i praca. Każdy ślub to nowa historia do opowiedzenia.
Na stronie znajduje się portfolio zawierające zdjęcia z przygotowań, ceremonii,
zabawy i pleneru.Realizacja na terenie całego Kraju, głównie na terenie małopolski w takich miastach jak
Nowy Sącz,Kraków, Tarnów, Krynica, Limanowa, Stary Sącz, Gorlice, Zakopane, Jasło, Krosno.
Ciekawe kadry, indywidualne podejście do każdego klienta, bogata oferta.
Fotografia ślubna dla wymagających.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Dec 12, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

37. Galeria Sztuki Współczesnej


Citygallery - wirtualna galeria sztuki współczesnej. Współpracuje z IF Museum Innerspaces w Poznaniu. Galeria ma charakter międzynarodowy. Dotąd odbyło się ok. 30 wystaw szeroko rozumianej sztuki współczesnej. Każda comiesięczna wystawa poprzedzona jest multimedialnym zaproszeniem rozsyłanym do wielu miejsc na świecie. Ideą galerii jest prezentacja nowoczesnej sztuki za pośrednictwem internetu. W naszej internetowej galerii prezentujemy wystawy z różnych dziedzin sztuki współczesnej, fotografie artystyczne w przestrzeni publicznej, sztukę performance oraz video art, scenariusze teatralne. Można tu znaleźć obraz współczesnego miasta pokazany poprzez atakujące reklamy, życie ludzi, nastroje przechodniów.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka
Regiony , miasta

Data dodania: Dec 12, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

38. fotografia ślubna Siedlce


Fotografia to sztuka uchwycenia tego co piękne i niepowtarzalne, tego co zostawia w sercu najpiękniejszy ślad. Chwila wzruszenia przy błogosławieństwie, mistycyzm ceremonii ślubnej, radość i zabawa na przyjęciu weselnym, to jest to, co pragniemy oddać na naszych zdjęciach. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe więc podchodzimy i przygotowujemy się do niego bardzo indywidualnie. Gwarantujemy przez to unikatową, niepowtarzalną, a zarazem piękną pamiątkę ślubu w postaci zdjęć.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka

Data dodania: Dec 17, 2009 Trafień: 7 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

39. kphoto.pl - reportaż ślubny i fotografia okolicznościowa - cała Polska


kphoto.pl - Fotografia ślubna i okolicznościowa. Jeśli szukasz fotografa, który w niepowtarzalny sposób sfotografuje Twój ślub, chrzest Twojego dziecka, studniówke lub inne ważne chwile Twojego życia - znalazłeś! Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem - to moja pasja, a dla Ciebie to gwarancja satysfakcji. Przyjmuję zlecenia z całego kraju. Fotografuję na weselach, chrztach, komuniach, studniówkach i innych imprezach okolicznościowych (w tym także na spotkaniach i imprezach firmowych).
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Jan 15, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

40. euromovies.pl - najlepsze filmy kina europejskiego


Euromovies.pl jest sklepem z filmami DVD innymi niż wszystkie. Każdy film tutaj jest perłą europejskiego kina. Nie znajdziemy tu amerykańskiej papki, którą karmi się masowo widownię. Znajdziemy natomiast ambitne dzieła najwybitniejszych twórców z różnych zakątków naszego kontynentu. Są tu m.in. takie nazwiska jak Lars Von Trier ("Idoci", "Antychryst") Pedro Almodóvar ("Volver", "Matador"), Emir Kusturica ("Grbavica", "Życie jest cudem").
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka

Data dodania: Jan 19, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

 Losowe wpisy
Konkursy internetowe
Konkursy internetowe to bardzo skuteczna forma promocji. Podstawowym czynnikiem powodującym dużą wartość reklamową jest coraz szersze grono odbiorców. Obecnie internauci wywodzą się z wszystkich grup wiekowych. Ponadto konkursy przyciągają jak magnes ludzi szukających czegoś do wygrania. Dodatkowo wartościowe nagrody dopełniają sukces.
W katalogu:   Internet > Reklama i marketing
znakidrogowe24.pl - sprzedaż znaków drogowych i produkcja barier parkingowych parkingowych usługi zw
Firma DROG-ZNAK powstała w roku 1988.Na początku swojej działalności firma zajmowała się produkcją znaków z żywic poliestrowych (podświetlanych) posiadających szerokie zastosowanie w końcu lat 80 – tych.
W związku ze zmieniającym się zapotrzebowaniem rynku od roku 1990 firma rozpoczęła produkcję znaków na podkładach metalowych.
W chwili obecnej głównym profilem działalności firmy jest produkcja znaków drogowych na podkładach metalowych z podwójnie zaginaną krawędzią, produkcja barier parkingowych, oraz usługi związane z inżynierią ruchu.
Nadrzędnym celem firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie pionowego i poziomego oznakowania dróg. Poprzez wysoką jakość naszych wyrobów i usług oraz terminowość pragniemy utrzymywać i nieustannie wzmacniać naszą pozycję.
Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania w zakresie oznakowania pionowego lub poziomego dróg gwarantując w pełni profesjonalne i terminowe wykonanie. Staramy się maksymalnie szybko realizować każde zamówienie, wielokrotnie niemalże „od ręki”.
Aby sprostać coraz większym wymaganiom rynku krajowego oraz móc konkurować z innymi firmami w Europie uzyskaliśmy szereg certyfikatów potwierdzających naszą wiarygodność, niezbędnych do prowadzenia działalności tj.
* Certyfikat uprawniający nas do oznaczania naszych wyrobów znakiem bezpieczeństwa „B” wydanym przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.
* Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000
* Aprobatę Techniczną na produkowane przez nas wyroby wydaną przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie
* Świadectwo Kwalifikacji uprawniające nas do produkcji znaków i tablic drogowych oraz wykonywania oznakowania pionowego dróg

Mamy nadzieję, że informacje zawarte na naszej stronie zachęcą Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy oraz ułatwią współpracę z nami.

Adres:

ZNAKIDROGOWE 24.PL Sp. z o.o.

ul. Konopacka 19,

03-428 Warszawa

NIP: 113-276-57-05

Telefony:

Dział zamówień TEL. +48 695 500 540

Dział inżynierii drogowej TEL.+48 603 310 771

Koordynacja robót TEL.+48 601 330 310

TEL/FAX(22) 670 06 45


E-mail:

sklep@znakidrogowe24.pl

Komunikatory internetowe:

SKYPE: znakidrogowe24pl
GG: 10188281
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Sklepy > Inne oferty sklepów
ecoheaven.pl
Sklep internetowy ecoheaven.pl posiada szeroką ofertę naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. Są to szampony, odżywki, maski, olejki, balsamy, mydła oraz delikatne i bezpieczne produkty dla dzieci i niemowląt. Posiadamy produkty znanych producentów: Sylveco, Orientana, Natura Siberica, Love2Mix, Organic Shop, Fito Cosmetics, oraz Khadi. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybka dostawę. Serdecznie zapraszamy na nasza stronę internetową.
W katalogu:   Portale komputerowe > Sklepy
Sklepy > Inne oferty sklepówCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0