Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja

Wszystko czego można się nauczyć.
Wpisy
Sortuj wg :
31. projekty php, szablony allegro - PHP projekt


Świadczymy usługi webmasterskie oraz webdesignerskie. W naszej ofercie znajduje się projektowanie indywidualnych szablonów aukcji allegro, wykonywanie projektów php + MySQL oraz XHTML/HTML + CSS na zlecenie. Działamy na terenie Kielc i Krakowa. Wykonujemy projekty dla studentów, szablony allegro, strony zapleczowe. Oferujemy pomoc studentom (uczniom) w pisaniu prac na kierunkach informatycznych (język: php, mysql, xHTML, CSS, MathML, SVG, szablony smarty).
Grupa w katalogu:   Internet
Nauka i Edukacja

Data dodania: Sep 17, 2009 Trafień: 32 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

32. EEG Biofeedback Warszawa


EEG Biofeedback poprawia koncentrację, szybkość myślenia, pamięć, przyswajanie materiału przed egzaminami, a także organizację pracy, jej właściwe planowanie, uczy relaksacji i wewnętrznego wyciszenia.

EEG Biofeedback„ to połączenie słów EEG (skrót od ElektroEncefaloGrafia), Bio (od biologiczny) i feedback (ang. sprzężenie zwrotne). „Biofeedback” dosłownie oznacza: „biologiczne sprzężenie zwrotne”, a „EEG Biofeedback” - dostarczanie trenującemu informacji zwrotnej o zmianach stanu fizjologicznego mózgu. Dzięki tej informacji zwrotnej trenujący może nauczyć się świadomie zmieniać wzorce funkcjonowania mózgu.
W treningu EEG Biofeedback wykorzystuje się to, że mózg w ramach swojej aktywności wytwarza fale, które są rejestrowane przez aparat EEG. Parametry tych fal są charakterystyczne dla rożnych rodzajów aktywności mózgu. Kiedy jesteśmy głęboko zrelaksowani mózg wytwarza fale alfa (o częstotliwości 8-12 Hz), w trakcie skupienia i koncentracji – fale beta (15-20 Hz), rozdrażnieni i zdenerwowani emitujemy fale o wyższych częstotliwościach (20-35 Hz).
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Sep 28, 2009 Trafień: 11 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

33. Dydaktyka wychowania


Przed nauczycielami w dzisiejszych czasach staje nie lada wyzwanie. Wśród buntu młodych ludzi i ich całkowitej niechęci do nauki i nauczycieli, bardzo ciężko jest przekazać wiedzę. Często zdarza się, że odbiorców praktycznie jest brak. Jeżeli szukasz pomocy i złotego środka na efektywne nauczanie, odwiedź naszą stronę internetową. To właśnie tutaj znajdziesz mnóstwo informacji na temat metod kształcenia, ich celów, środków i zadań. Po lekturze tekstów na pewno twoja praca będzie bardziej efektywna. Nie zwlekaj i odwiedź nas jeszcze dziś. Jesteśmy jedynym z niewielu takich serwisów w sieci.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Oct 16, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

34. ochrona środowiska


Eko, ekologia, ochrona przyrody, ochrona środowiska, przyroda i środowisko. Wiadomości, artykuły o tematyce przyrodniczej, forum, serwisy tematyczne.

Polski Portal Ekologiczny jest tematycznym portalem popularnonaukowym. Ideą funkcjonowania naszego serwisu jest dostarczanie czytelnikom świeżych i rzetelnych informacji ze świata ekologii. Istniejemy od 2007 roku i jesteśmy zarejestrowanym tytułem prasowym. Naszymi redaktorami są specjaliści nauk przyrodniczych i ochrony środowiska
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Oct 24, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

35. technik farmaceutyczny


Studium Medan jest szkołą kształcącą w zawodzie - technik farmaceutyczny. Posiada uprawnienia szkoły publicznej, pozytywną opinię Ministra Zdrowia oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. Nauka odbywa się w systemie

dziennym oraz wieczorowym i trwa 2 lata. Zajęcia dla osób pracujących dostosowane są do ich potrzeb oraz możliwości.
Honorowy patronat nad szkołą sprawuje czołowy producent leków w Europie. Szkoła posiada doskonałe zaplecze dydaktyczne - nowoczesne laboratoria: chemiczne i technologiczne, sale wykładowe wyposażone w sprzęt audiowizualny, pracownię informatyczną , a także - co jest zupełnym novum w skali kraju - własną aptekę szkoleniową , w której słuchacze mają możliwość praktycznej nauki zawodu jeszcze przed rozpoczęciem praktyki zawodowej. Posiadamy możliwości zakwaterowania słuchaczy dojeżdżających z dalszych okolic (m.in. dostęp do internatu w budynku szkoły, pomagamy w wyszukiwaniu mieszkań na stancji). Gwarantujemy Państwu najlepsze praktyczne przygotowanie do wykonywania zawodu Technika Farmaceutycznego, możliwość zdobycia ciekawego zawodu, doskonałe zaplecze dydaktyczne oraz naukę w przyjaznej atmosferze.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Nov 24, 2009 Trafień: 9 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

36. niepubliczne przedszkole Szczecin


TĘCZOWA KRAINA , W KTÓREJ: dziecko jest najważniejsze, wspieramy jego naturalny rozwój, profesjonalna, wykształcona i troskliwa kadra , przemyślany i sprawdzony program edukacyjny , prawdziwe pracownie: plastyczna, ruchowa, kuchnia dla dzieci, odpowiednio dobrane zabawki, diagnoza i opieka specjalistów ( logopedzi, terapeuci, psycholog), 1500 m2 powierzchni przedszkola i 650 m2 placu zabaw, świetna lokalizacja z dogodnym dojazdem, parking dla rodziców przyjazne, bezpieczne, sprawdzone miejsce pod każdym względem
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Nov 24, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

37. Bajka Przedszkole Prywatne - Zapraszamy dzieci w wieku 2,5 do 6 lat (zerówka)!


Drodzy Rodzice z myślą o bezpieczeństwie i trosce o wszechstronny rozwój Waszych dzieci otworzyliśmy wyjątkowe Przedszkole. W naszej "Bajce" dzieci nauczą się poprawnego zachowania, rozwiną swoją osobowość i zainteresowania. Wszystko to będzie możliwe dzięki, naszej otwartości na potrzeby Państwa Pociech.
Zapewniamy miłą, przyjazną dziecku atmosferę, profesjonalną kadrę pedagogów i opiekę psychologa. Bezpłatne zajęcia artystyczne, spektakle oraz uroczystości przedszkolne m. in: Andrzejki, Mikołajki, Dzień seniora, Bal karnawałowy, Dzień Rodziny. Prowadzimy zajęcia w niewielkich grupach oraz zerówkę. Zapewniamy okres adaptacyjny dla dzieci!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja

Data dodania: Dec 10, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

38. żłobek Warszawa


Jesteśmy przedszkolem o profilu językowo-artystycznym. Nasza placówka funkcjonuje na zasadzie dwujęzyczności. Zapewniamy dzieciom bezpieczeństwo i opiekę dwóch wychowawców: jeden nauczyciel komunikuje się z dziećmi w języku polskim, a drugi nauczyciel w języku angielskim. Naszym celem jest dopełnienie szczęśliwego rodzicielstwa, wspieranie rozwoju dziecka, zapobieganie jego aspołecznym zachowaniom oraz wyjaśnianie i przybliżanie mu rzeczywistości. Nasza placówka uczy, jak się bawić, stymuluje aktywność, pomaga dzieciom nawiązać i utrzymywać ich pierwsze przyjaźnie oraz uczy higieny i czystości.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Dec 11, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

39. Dzieci, impuls, aktywność, filmy


Dzieciaki Akcja! to miejsce przeznaczone dla dzieci i przez dzieci w dużej mierze tworzone. Na specjalnej mapie możecie znaleźć rozwiązania codziennych problemów – jeśli nie, wystarczy zadać pytanie ekspertowi, a odpowiedź zamieścimy na stronie. Serwis zawiera teksty społeczne pisane dla dzieci: o dziewczynach, chłopakach, prawach dziecka, demokracji, stereotypach itp. …a także poradnik jak zostać prawdziwym filmowcem! Znajdziecie tu także filmy dzieciaków z wrocławskich świetlic oraz forum, na którym możecie pisać o tym, co się dzieje w domu, w szkole, o uczuciach i pieniądzach, o tematach trudnych, ale i przyjemnych, czyli o wszystkim, o czym macie chęć porozmawiać.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo

Data dodania: Dec 19, 2009 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

40. Statystyka, prognozowanie, ekonometria, data mining


Forum statystyczne zrzeszające miłośników statystyki z całej Polski. Pierwsze i jedyne niezależne forum poświęcone zagadnieniom statystyki w badaniach sondażowych rynku, metodom reprezentacyjnym, statystyce opisowej, teorii estymacji, testowaniu hipotez, zagadnieniom aktuarialnym (tj. matematyce finansowej, matematyce ubezpieczeń życiowych, matematyce ubezpieczeń majątkowych), zagadnieniom data mining, sieciom neuronowym, prognozowaniu, ekonometrii.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Dec 29, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Kursy kosmetyczne
Kursy kosmetyczne – Kurs kosmetyczny: Zapraszamy na profesjonalne kursy kosmetyczne w ramach szkół AP Edukacja. Kursy kosmetyczne są dla osób zainteresowanych kosmetyką, fryzjerstwem i stylizacją; prowadzi je wykwalifikowana kadra.
W katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nowoczesne meble do salonu
Poszukując doskonałych mebli możecie zdecydować się na sklep Aldo, który postarał się przygotować dla Was idealnie skomponowane propozycje mebli w stylu francuskim. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego cały czas pracujemy nad naszą ofertą i staramy się ją udoskonalać. W sprzedaży znajdziecie przede wszystkim zróżnicowane estetycznie meble, które mogą odpowiadać wymagającym klientom. Dlatego już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepem.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Meble
RPO WSL - fundusze unijne - Śląsk
W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania wysokiej jakości usług prawnych. Specjalnością naszej firmy jest realizowanie doradztwa w obrębie zarówno prawa europejskiego jak też polskiego dotyczące pozyskiwania środków finansowych na potrzeby naszych klientów działających w różnych branżach gospodarczych. Gwarantujemy naszym klientom wsparcie ze strony zespołu specjalistów mających doświadczenie przy realizowaniu wielu projektów.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje UnijneCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0