Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Indeks portali o tematyce informatycznej
Wpisy
Sortuj wg :
31. Oferty biznesowe


Współcześnie bezpłatne ogłoszenia biznesowe muszą być udziałem również Twojej firmy! Umożliwia to nasz międzynarodowy biznesowy Portal e-B2B.org, dzięki któremu możesz zamieścić anonse skierowane zarówno do krajowych, jak i zagranicznych odbiorców. Grupa profesjonalnie przygotowanych tłumaczy będzie mogła przełożyć przygotowane przez Ciebie ogłoszenie, dzięki czemu dotrze ono do potencjalnych kontrahentów również z zagranicy, zwłaszcza zaś do firm z krajów wschodnich, czyli: Białorusi, Rosji, Ukrainy i Polski.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes

Data dodania: Nov 8, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

32. Bezpieczeństwo w sieci


Serwis cyberbezpieczenstwo pozwoli Państwu wybrać idealne oprogramowanie antywirusowe dla domu lub firmy za darmo a co najważniejsze z licencją na użytkowania go również w celach komercyjnych. Pod każdym artykułem znajdą Państwo link do aktualnej wersji programu. Nasz serwis to nie tylko programy antywirusowe ale także aktualne informację ze świata IT, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki bezpieczeństwa : ataki hackerskie, wirusy komputerowe oraz inne zagrożenia w sieci.
Grupa w katalogu:   Internet
Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Dec 22, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

33. Specjalista SEO w Warszawie. Pozycjoner stron internetowych


Z zawodu jestem specjalistą seo , dzięki mnie twoja strona pokona konkurencję i będzie wyżej od niej w takich wyszukiwarkach jak Google. Nie trać czasu wynajmując nieodpowiednich ludzi - tylko moje usługi zapewnią ci, że twoja strona będzie naprawdę wysoko w wynikach wyszukiwania Google. Zapraszam na moją stronę internetową. Stosuje praktyki, które są najlepsze aby wypozycjonować daną frazę do top 10. Są to sprawdzone metody. Nie trać czasu i skontaktuj się ze mną. Ja jestem tym czego szukasz w internecie.
Grupa w katalogu:   Internet > Reklama i marketing
Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Feb 20, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

34. Tworzenie etykiet


Dmt Label to innowacyjny program stworzony przez firmę AutoID, znaną z szerokiej działalności w branży automatycznych systemów identyfikacyjnych. Dzięki naszemu programowi stworzycie Państwo każdy rodzaj etykiety, nawet te najbardziej skomplikowane i zaawansowane. A to wszystko przy użyciu jedynego w swoim rodzaju, prostego interfejsu, przez co praktycznie od razu po pierwszym zetknięciu się z programem można rozpocząć pracę. Bardzo zależało nam na stworzeniu programu prostego ale posiadające ogromne możliwości.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Oct 22, 2012 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

35. Serwis laptopów Sont w Warszawie


Nawalił Ci laptop? Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku i prośby naszych klientów, zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o usługi konserwacji i czyszczenia laptopów. Nasza firma posiada profesjonalnych, doświadczonych fachowców którzy potrafią usunąć każdą usterkę ale również służą radą i pomocą. Prócz szeroko pojętych napraw komputerów w naszych kompetencjach leży również rozwiązywanie problemów z internetem i urządzeniami peryferyjnymi. Działamy na terenie Warszawy i okolic – Ząbek, Marek i Radzymina.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Usługi
Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Jun 26, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

36. KlasterIT.pl


Klasterit.pl jest to strona prezentująca projekt powołany przez Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, który ma na celu realizacje przedsięwzięć sprzyjających rozwojowi informatyki regionalnej, która oparta jest o wiedzę i innowacyjność, co zwiększa atrakcyjność regionu. Dodatkowo decydując się na udział w projekcie otrzymasz profesjonalne wsparcie marketingowe, poznasz inne firmy z branży ICT, które również działają na tym samym terenie, a oprócz tego weźmiesz udział w wielu bezpłatnych szkoleniach branżowych. Dodatkowo na stronie można znaleźć terminy, w których odbywać się będą szkolenia informatyczne, a także firmy informatyczne w Rzeszowie, Przemyślu czy innych miastach na terenie Polski Wschodniej.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Portale komputerowe > Oprogramowanie

Data dodania: Dec 19, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

37. Tapety do pobrania


Serwis darmowe-tapety.com został zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą uzyskać dostęp do darmowych tapet na pulpit. Pliki graficzne znajdujące się w bazie danych prezentowanej strony są związane z wieloma tematykami. Warto też dodać, że strona ta jest przeznaczona również dla osób, które chcą się podzielić własnymi plikami graficznymi z innymi użytkownikami opisywanej strony. Należy też zapamiętać, że w bazie często pojawiają się nowe pliki graficzne.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Jun 30, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

38. Systemyerp.com - Rozwiązania na miarę Twojego biznesu


Zarządzanie przedsiębiorstwem to niełatwe zadanie i wymaga nie tylko świetnego zorganizowania, ale i postępowego podejścia. Krok w przyszłość robimy na systemyerp.com i pomagamy go zrobić także Twojej firmie za sprawą oprogramowania do planowania zasobów firmy. Dzięki innowacjom mającym za swoją podstawę dostęp do sieci, Twoja firma usprawni swoją pracę, a codzienne czynności staną się nie tylko bardziej atrakcyjne, ale i prostsze w obsłudze dla każdego pracownika.
O co dokładnie chodzi? Systemyerp.com przedstawiają wszystkie korzyści płynące z tego rodzaju oprogramowania zainstalowanego na komputerach i serwerach firmy. Wśród najważniejszych są: zdalne tworzenie, edytowanie i udostępnianie dokumentów z jednoczesnym zachowaniem pełnego bezpieczeństwa firmowych danych; usprawnienie komunikacji w firmie poprzez zastosowanie wieloosobowych wideokonferencji i innych rozwiązań; umieszczania firmowej bazy danych w chmurze, co prowadzi do oszczędności miejsca i pieniędzy. Na systemyerp.com wiemy, że przyda się to każdej firmie – pomożemy Ci zacząć przygodę z tego rodzaju oprogramowaniem, udostępniamy też wszelkie niezbędne informacje w postaci artykułów, testów, recenzji i aktualności. Wejdź na systemyerp.com już dziś i zmień sposób zarządzania swoją firmą na bardziej korzystny i przyszłościowy!
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Aug 12, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

39. Systemy pracy grupowej


Nasza firma należy do największych integratorów informatycznych na polskim rynku. Jednak nasze ambicje są większe, więc ciągle się rozwijamy. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, których charakteryzuje ogromna wiedza i umiejętności. Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymywaniem systemów IT. Uchodzimy za wiarygodnego partnera, bowiem zawsze wypełniamy postanowienia kontraktowe. Usługi i zlecenia realizujemy w terminie. Zaufało nam wielu klientów.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Aug 27, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

40. Tworzenie stron internetowych kurs


Jeżeli interesuje Państwa szybka i praktyczna nauka tworzenia witryn internetowych, to doskonale te oczekiwania spełni strona internetowa codemy.pl, na której każdy użytkownik może skorzystać z bezpłatnego kursu programowania dla początkujących w html i css. Na bieżąco rozwijamy naszą witrynę, przygotowując dla odwiedzających nowe kursy, które będą miały na celu usystematyzowanie nabytej wiedzy oraz podnoszenie umiejętności. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Oct 7, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 [Następna >]

 Losowe wpisy
Filtry do wody Poznań
Medi Aqua to firma zajmująca się dystrybucją filtrów i systemów uzdatniania wody. W ofercie firmy odnajdziemy urządzenia do demineralizacji i odżelazienia wody w naszym kranie, a także zmiękczacze, których używanie korzystanie wpływa na żywotność urządzeń sanitarnych i gospodarstwa domowego.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Wycena przedsiębiorstw
Wieloletnie doświadczenie firmy consultingowej Orta Business Consulting z Wrocławia pozwala na w pełni profesjonalne doradztwo w kwestiach finansowych oraz gospodarczych. Wykwalifikowana zespół z bogatym doświadczeniem trafnie oceni, przeprowadzi prognozy i pomoże w finansowaniu firmy, przekształceniach własnościowych, wycenie przedsiębiorstw i pomoże w trudnej sytuacji finansowej. Priorytetem firmy jest jej sukces a także sukcesy jej kontrahentów. Owocna i profesjonalna współpraca z zawodowcami.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
swisspharma-herbal.com
Przygotowaliśmy Państwu całkowicie naturalny program oczyszczania jelit z pasożytów oraz innych zagrożeń. Proponujemy ekstrakt z zielonej naowocni orzecha włoskiego, ekstrakt z piołunu, goździków korzennych, czy kwiatu wrotycza. To składniki odpowiedzialne za detoksykację organizmu, a także za odbudowę sił witalnych ciała. Program suplementacji możecie Państwo powtarzać raz na pół roku lub w nieco krótszych okresach. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedażCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0