Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja > Przedszkola

Oferty przedszkoli.
Wpisy
Sortuj wg :
31. misie.tv - zabawa z misiem online!


Misiowa stacja online, bezpieczna kraina gier i zabaw dla przedszkolaków, w której zamieszkał sympatyczny miś. Pluszak zagubił się w internecie i nie ma jeszcze przyjaciół, ale zaprasza dzieci do edukacyjnych zabaw w układanie autka oraz memorki. Najmłodsi znajdą tu również misiowe kolorowanki, interesujące gry, piosenki o misiach, a także specjalne misiowe konkursy. Misiowi towarzyszy wesoła, zawsze pomocna pszczółka Ulka. Jeśli chcesz ich poznać, koniecznie zajrzyj właśnie pod ten adres.
Grupa w katalogu:   Hobby i rozrywka > Gry
Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Feb 2, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

32. Przedszkola prywatne w Krakowie


Czy szukasz naprawdę fachowego przedszkola w Krakowie, w którym Twoje dziecko mogłoby nie tylko przebywać pod fachową opieką, ale i dbać o swoje zainteresowania? Krakowskie przedszkole sportowo-taneczne Fair Play jest w takim wypadku dokładnie tym, czego szukasz. W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na wychowywanie najmłodszych przez aktywność fizyczną, która wzbogaca i umacnia osobowość każdego malucha. Za wszelką cenę dążymy do tego, aby czas spędzony u nas nie był dla naszych wychowanków czasem straconym, i aby mogli oni po prostu świetnie się u nas bawić. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich rodziców wraz z ich pociechami!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Mar 2, 2011 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

33. Pomoce edukacyjne


Prawidłowy rozwój dziecka wymaga nie tylko właściwej opieki rodziców i pedagogów, ale też odpowiednio dobranych do wieku pomocy edukacyjnych.
W internetowej księgarni edukacyjnej Seventh Sea zebraliśmy wysokiej jakości książki, programy multimedialne, gry i puzzle dla dzieci, które poprzez zabawę stymulują ich prawidłowy rozwój.

Naszą księgarnię wyróżnia zbiór materiałów edukacyjnych dedykowanych dla logopedów i rodziców dzieci dyslektycznych. Oferowane ćwiczenia, zabawy i akcesoria logopedyczne pomagają rozwijać dziecko i zniwelować objawy dysleksji, a tym samym umożliwić mu normalne funkcjonowanie w społeczeństwie i dalszą naukę.

Serdecznie zapraszamy do zamawiania materiałów edukacyjnych w Eduksięgarni!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Aug 16, 2011 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

34. Oferujemy kreatywne, ekologiczne, zabawki dla dzieci, w ofercie sklepu znajdują się zabawki z tektu


Sklep internetowy oferuje kreatywne, zabawki z tektury ,kartonu, artykuły dla dzieci, place zabaw, artykuły plastyczne: farby, kredki, masy artystyczne, naklejki duże i małe
Nasze produkty powstały na bazie materiałów z recyklingu oraz po wykorzystaniu nadają się do dalszego przetworzenia, zabawki z kartonu to połączenie dobrej zabawy, pobudzenie kreatywnego myślenia a także działania w grupie. Na naszej stronie dostępne są super fajne ekologiczne masy plastyczne :glina, masa drzewna, masa papiernicza. Produkty kartonowe oferowane przez www.toysboard.pl są bardzo łatwe w składaniu jak również po zakończonej zabawie można je szybko złożyć więc nie zajmują jakże nieraz drogocennego miejsca w naszym domu.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Sklepy
Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Aug 16, 2011 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

35. Spis przedszkoli publicznych, prywatnych, nianie i opieka nad dzieckiem | Promocja przedszkola -


Obszerna baza przedszkoli publicznych, przedszkoli prywatnych, żłobków, punktów przedszkolnych i opiekunów dziennych, pomagająca rodzicom w znalezienie najlepszej opieki dla ich dzieci. Serwis dzięki któremu dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów. Intuicyjna mapa województw dzięki której z łatwością twoja oferta zostanie odszukana przez potencjalnych klientów. Możliwość oceniania danego przedszkola, galerie zdjęć i filmów z danego obiektu. Promuj swoje przedszkole za darmo, bądź widoczny/a i nie bądź z tyłu!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Nov 17, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

36. PROMYCZEK Przedszkole w Bielsku


Przedszkole Niepubliczne Promyczek mieści się w spokojnej, oddalonej od zgiełku miasta okolicy, w budynku o powierzchni 560m2, z ogrodem przystosowanym do potrzeb dzieci. Pomieszczenia są przystosowane do potrzeb dzieci i z myślą o ich bezpieczeństwie. Wyposażenie i zabawki posiadają niezbędne atesty. Dobieramy je odpowiednio do potrzeb i umiejętności dzieci. Dzieci podzielone są na cztery grupy wiekowe. Mają swoje obszerne sale. Placówka oferuje dzieciom całodzienne wyżywienie w postaci śniadania, dwudaniowego obiadu oraz podwieczorek. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Dec 15, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

37. Kolorowanki


Czy wiesz, iż nauka może łączyć się ze elegancką uciechą i frajdą? Przynajmniej u nas to jest możliwe. Opisujemy serwis crocodilac, jaki udziela sposobność frajdy w kolorowanki w odsłonie przeglądarkowej. Poprzez to, iż są osiągalne online, Twoje dziecko zdoła w kiedy chce korzystać z tej strony. Dzięki serwisowi crocodilac nauczy się wielu nowych, a zarazem przydatnych rzeczy dotyczących świata, który je otacza. Podaruj im możliwość świetnej zabawy.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Hobby i rozrywka > Gry

Data dodania: Apr 12, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

38. Przedszkole niepubliczne w Szczecinie


Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu jest miejscem, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, dziecko poprzez metodę prób i błędów dążyć będzie do osiągniecia samodzielności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zajęciom dodatkowym z gronem specjalistów, dziecko nabędzie cenne umiejętności, które wykorzysta w przyszłych latach nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu do podopiecznych, przedszkole umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyzpozycji dziecka.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: May 11, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

39. Przedszkole w Gliwicach


Nasze przedszkole Gliwice jest jednym z niewielu jeszcze przedszkoli anglojęzycznych,w którym dzieci od najmłodszych lat wprowadzane są w świat języka angielskiego w naturalny sposób, aby stał się on częścią ich codziennego życia. Jak powszechnie wiadomo, dzieci są ciekawe świata,dlatego też przez swobodną zabawę i bez żadnego stresu i obciążeń mogą przyswajać sobie ten język. Zajęcia w naszym przedszkolu prowadza zarówno pedagodzy jak i lektorzy języka angielskiego,którzy zwracają się do maluchów tylko w tym języku. Jeśli ktoś z Państwa pragnie zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia

Data dodania: May 11, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

40. Przedszkole w Warszawie


Dla dzieci uczęszczających do naszego przedszkola zapewniamy: 4 duże sale dydaktyczne o powierzchni 50 m2 każda (z łazienkami), odpowiednio wyposażoną salę dla grupy "0" (50 m2), duży plac zabaw (900 m2), salę zabaw na niepogodę z dużymi zabawkami zręcznościowymi (200 m2), salę gimnastyczną z bezpiecznymi lustrami (100 m2), salę przeznaczoną i dostosowaną do nauki języka angielskiego (The English House), pracownię plastyczną i eksperymentalną, miasteczko ruchu drogowego (ulice, domy, znaki drogowe, sygnalizatory świetlne i pojazdy (300 m2), bazę piknikową na Mazurach nad jeziorem Kiernoz Wielki w miescowości Kurki, gdzie czekają na nasze przedszkolne rodzinki różne atrakcje: pływanie łodzią, kajakiem, łowienie ryb, zbieranie grzybów i inne sportowe aktywności oraz lśną bazę piknikową dla przedszkolaków w Beniaminowie nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Dec 17, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

 Losowe wpisy
Fotele biurowe
Sklep sieciowy mający w ofercie fotele do biura w dobrej jakości. W sprzedaży są głównie fotele obrotowe, używane w biurach, fotele dla siedzących przed monitorem oraz meble menedżerskie dla wymagających nabywców. Fotele z naszej propozycji mają paroletnią rękojmię jakości, co jest warunkiem bezstresowego użytkowania tego typu wyrobów. Fotele z naszego sklepu są w wykonaniu z siatki, meshu lub skóry, mają wiele opcji regulacji położenia oparcia, siedzenia lub podłokietników. Dostępne są dla klientów o różnych wymaganiach i możliwościach finansowych.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Meble
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
WISTER BRAM Bramy segmentowe - Śląsk
Wister Bram oferuje zaawansowane towary używane w przemyśle, a też wśród konsumentów domowych. Nasza firma absorbuje się wytwórczością oraz montażem wysokiej klasy bram rolowanych, a zarówno segmentowych użytkowanych w przemyśle. Nasza przedsiębiorstwo to przeszło 20 lat doświadczenia, które dzisiaj przekłada się w nadzwyczaj wysoką jakość oferowanych towarów, co doceniają nasi użytkownicy w całej Polsce. Poza sprzedażą i wytwórczością bram, rolet i żaluzji frapujemy się także ich fachowym montażem, wskutek czemu zapewniamy wszystkim naszym kontrahentom całkowitą usługę, z jakiej na pewno będą zaspokojeni. Dokładna propozycja marki, a też inne dostępne na stronie.
W katalogu:   Regiony , miasta > Dolnośląskie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
E-papierosy
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani e-papierosami, nowoczesnymi, solidnymi, zdrowymi oraz całkiem korzystnymi cenowo, to zapraszamy bardzo serdecznie do sklepu internetowego Smooke. Dbamy o to, aby każda z osób palących e-papierosy miała u nas możliwość zakupić coś co trafi idealnie w jej upodobania. Na uwagę zasługuje również to, że przecież umieściliśmy na stronie artykuły o papierosach oraz adresy do sklepów stacjonarnych. Szczegóły na stronie www.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedażCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0