Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja > Przedszkola

Oferty przedszkoli.
Wpisy
Sortuj wg :
31. misie.tv - zabawa z misiem online!


Misiowa stacja online, bezpieczna kraina gier i zabaw dla przedszkolaków, w której zamieszkał sympatyczny miś. Pluszak zagubił się w internecie i nie ma jeszcze przyjaciół, ale zaprasza dzieci do edukacyjnych zabaw w układanie autka oraz memorki. Najmłodsi znajdą tu również misiowe kolorowanki, interesujące gry, piosenki o misiach, a także specjalne misiowe konkursy. Misiowi towarzyszy wesoła, zawsze pomocna pszczółka Ulka. Jeśli chcesz ich poznać, koniecznie zajrzyj właśnie pod ten adres.
Grupa w katalogu:   Hobby i rozrywka > Gry
Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Feb 2, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

32. Przedszkola prywatne w Krakowie


Czy szukasz naprawdę fachowego przedszkola w Krakowie, w którym Twoje dziecko mogłoby nie tylko przebywać pod fachową opieką, ale i dbać o swoje zainteresowania? Krakowskie przedszkole sportowo-taneczne Fair Play jest w takim wypadku dokładnie tym, czego szukasz. W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na wychowywanie najmłodszych przez aktywność fizyczną, która wzbogaca i umacnia osobowość każdego malucha. Za wszelką cenę dążymy do tego, aby czas spędzony u nas nie był dla naszych wychowanków czasem straconym, i aby mogli oni po prostu świetnie się u nas bawić. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich rodziców wraz z ich pociechami!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Mar 2, 2011 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

33. Pomoce edukacyjne


Prawidłowy rozwój dziecka wymaga nie tylko właściwej opieki rodziców i pedagogów, ale też odpowiednio dobranych do wieku pomocy edukacyjnych.
W internetowej księgarni edukacyjnej Seventh Sea zebraliśmy wysokiej jakości książki, programy multimedialne, gry i puzzle dla dzieci, które poprzez zabawę stymulują ich prawidłowy rozwój.

Naszą księgarnię wyróżnia zbiór materiałów edukacyjnych dedykowanych dla logopedów i rodziców dzieci dyslektycznych. Oferowane ćwiczenia, zabawy i akcesoria logopedyczne pomagają rozwijać dziecko i zniwelować objawy dysleksji, a tym samym umożliwić mu normalne funkcjonowanie w społeczeństwie i dalszą naukę.

Serdecznie zapraszamy do zamawiania materiałów edukacyjnych w Eduksięgarni!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Aug 16, 2011 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

34. Oferujemy kreatywne, ekologiczne, zabawki dla dzieci, w ofercie sklepu znajdują się zabawki z tektu


Sklep internetowy oferuje kreatywne, zabawki z tektury ,kartonu, artykuły dla dzieci, place zabaw, artykuły plastyczne: farby, kredki, masy artystyczne, naklejki duże i małe
Nasze produkty powstały na bazie materiałów z recyklingu oraz po wykorzystaniu nadają się do dalszego przetworzenia, zabawki z kartonu to połączenie dobrej zabawy, pobudzenie kreatywnego myślenia a także działania w grupie. Na naszej stronie dostępne są super fajne ekologiczne masy plastyczne :glina, masa drzewna, masa papiernicza. Produkty kartonowe oferowane przez www.toysboard.pl są bardzo łatwe w składaniu jak również po zakończonej zabawie można je szybko złożyć więc nie zajmują jakże nieraz drogocennego miejsca w naszym domu.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Sklepy
Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Aug 16, 2011 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

35. Spis przedszkoli publicznych, prywatnych, nianie i opieka nad dzieckiem | Promocja przedszkola -


Obszerna baza przedszkoli publicznych, przedszkoli prywatnych, żłobków, punktów przedszkolnych i opiekunów dziennych, pomagająca rodzicom w znalezienie najlepszej opieki dla ich dzieci. Serwis dzięki któremu dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów. Intuicyjna mapa województw dzięki której z łatwością twoja oferta zostanie odszukana przez potencjalnych klientów. Możliwość oceniania danego przedszkola, galerie zdjęć i filmów z danego obiektu. Promuj swoje przedszkole za darmo, bądź widoczny/a i nie bądź z tyłu!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Nov 17, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

36. PROMYCZEK Przedszkole w Bielsku


Przedszkole Niepubliczne Promyczek mieści się w spokojnej, oddalonej od zgiełku miasta okolicy, w budynku o powierzchni 560m2, z ogrodem przystosowanym do potrzeb dzieci. Pomieszczenia są przystosowane do potrzeb dzieci i z myślą o ich bezpieczeństwie. Wyposażenie i zabawki posiadają niezbędne atesty. Dobieramy je odpowiednio do potrzeb i umiejętności dzieci. Dzieci podzielone są na cztery grupy wiekowe. Mają swoje obszerne sale. Placówka oferuje dzieciom całodzienne wyżywienie w postaci śniadania, dwudaniowego obiadu oraz podwieczorek. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Dec 15, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

37. Kolorowanki


Czy wiesz, iż nauka może łączyć się ze elegancką uciechą i frajdą? Przynajmniej u nas to jest możliwe. Opisujemy serwis crocodilac, jaki udziela sposobność frajdy w kolorowanki w odsłonie przeglądarkowej. Poprzez to, iż są osiągalne online, Twoje dziecko zdoła w kiedy chce korzystać z tej strony. Dzięki serwisowi crocodilac nauczy się wielu nowych, a zarazem przydatnych rzeczy dotyczących świata, który je otacza. Podaruj im możliwość świetnej zabawy.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Hobby i rozrywka > Gry

Data dodania: Apr 12, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

38. Przedszkole niepubliczne w Szczecinie


Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu jest miejscem, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, dziecko poprzez metodę prób i błędów dążyć będzie do osiągniecia samodzielności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zajęciom dodatkowym z gronem specjalistów, dziecko nabędzie cenne umiejętności, które wykorzysta w przyszłych latach nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu do podopiecznych, przedszkole umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyzpozycji dziecka.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: May 11, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

39. Przedszkole w Gliwicach


Nasze przedszkole Gliwice jest jednym z niewielu jeszcze przedszkoli anglojęzycznych,w którym dzieci od najmłodszych lat wprowadzane są w świat języka angielskiego w naturalny sposób, aby stał się on częścią ich codziennego życia. Jak powszechnie wiadomo, dzieci są ciekawe świata,dlatego też przez swobodną zabawę i bez żadnego stresu i obciążeń mogą przyswajać sobie ten język. Zajęcia w naszym przedszkolu prowadza zarówno pedagodzy jak i lektorzy języka angielskiego,którzy zwracają się do maluchów tylko w tym języku. Jeśli ktoś z Państwa pragnie zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia

Data dodania: May 11, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

40. Przedszkole w Warszawie


Dla dzieci uczęszczających do naszego przedszkola zapewniamy: 4 duże sale dydaktyczne o powierzchni 50 m2 każda (z łazienkami), odpowiednio wyposażoną salę dla grupy "0" (50 m2), duży plac zabaw (900 m2), salę zabaw na niepogodę z dużymi zabawkami zręcznościowymi (200 m2), salę gimnastyczną z bezpiecznymi lustrami (100 m2), salę przeznaczoną i dostosowaną do nauki języka angielskiego (The English House), pracownię plastyczną i eksperymentalną, miasteczko ruchu drogowego (ulice, domy, znaki drogowe, sygnalizatory świetlne i pojazdy (300 m2), bazę piknikową na Mazurach nad jeziorem Kiernoz Wielki w miescowości Kurki, gdzie czekają na nasze przedszkolne rodzinki różne atrakcje: pływanie łodzią, kajakiem, łowienie ryb, zbieranie grzybów i inne sportowe aktywności oraz lśną bazę piknikową dla przedszkolaków w Beniaminowie nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Dec 17, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

 Losowe wpisy
Kredyty, Konta osobiste, Lokaty
Portal centrum finansowe prezentuje ofertę popularnych polskich banków z zakresu kredytów, kart kredytowych, kont osobistych, kredytów gotówkowych, lokat, funduszy inwestycyjnych. Internauta możne złożyć wniosek online bezpośrednio na stronie w celu uzyskania dostępu do danego instrumentu finansowego.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty
Kajaki - Wigraszek
Wigraszek - Jesteśmy suwalską firmą zajmującą się produkcją sprzętu do uprawiania turystyki wodnej takiej jak: żaglówki, łódki, canoe oraz nasz produkt flagowy kajaki z najlepszych laminatów oraz akcesoriów znanych marek. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykorzystanie najlepszych materiałów do produkcji sprzętu są gwarancją bezpieczeństwa oraz niezawodności sprzętu przez długie lata użytkowania. W naszej ofercie posiadamy szeroka gamę kolorystyczną oraz rodzajową co sprawia iż każdy amator sportów wodnych znajdzie coś dla siebie.
W katalogu:   Hobby i rozrywka > Sport
Hobby i rozrywka > Wędkarstwo
Sala weselna w Łodz -sale na imprezy okolicznościowe
Sala weselna Afrodyta mieszcząca się w Łodzi świadczy kompleksowe usługi z zakresu organizacji imprez okolicznościowych (wesela, bankiety, imprezy firmowe, przyjęcia rodzinne, bale karnawałowe, Sylwestry itp.). Naszym klientom proponujemy pięknie urządzoną salę balową z wyjściem na 120-metrowy zadaszony taras (z dębowymi ławami oraz klimatycznym oświetleniem). Do dyspozycji gości pozostaje także duży ogród. Posiadamy bogate doświadczenie kulinarne oraz organizacyjne gwarantujemy udaną imprezę oraz wspaniałą oprawę. Jesteśmy otwarci na sugestie dotyczące scenariusza organizowanego przyjęcia.
W katalogu:   Regiony , miasta > ŁódzkieCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0