Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Kultura i sztuka > Malarstwo

Galerie
Wpisy
Sortuj wg :
31. Sklep dla plastyków


Każdy ma własną wizję raju. Zaryzykujemy tezę, że plastycy i malarze w naszych magazynach poczuli się jak w Edenie. Dysponujemy farbami, pastelami, papierem, ołówkami, kredkami, pędzlami, akcesoriami malarskimi i rysowniczymi. Takiego asortymentu pozazdrościliby nam Leonardo Da Vinci i Michał Anioł czołowi geniusze renesansu. Jesteśmy lepiej wyposażeni niż pracownie artystyczne zlokalizowane przy pałacach królewskich. Szybko realizujemy zamówienia i gwarantujemy najniższe ceny na rynku.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka > Malarstwo

Data dodania: Aug 12, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

32. Clemens


Dom Aukcyjny Clemens oferuje malarstwo artystów polskich i zagranicznych przełomu XIX i XX wieku. Prowadzimy aukcje w nowatorskim systemie aukcyjnym opartym o technikę aukcji holenderskich, gdzie cena obiektu jest systematycznie obniżana co godzinę. Oprócz aukcji holenderskich sprzedajemy również obiekty metoda galeryjną ze stałą ceną. Każdy obiekt przed wystawieniem na aukcje jest weryfikowany pod kontem autentyczności. Przyjmujemy obiekty w formie umowy komisowej lub kupujemy za gotówkę. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą aktualna ofertą.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka > Malarstwo

Data dodania: Dec 13, 2015 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

33. Prezent na 40 urodziny - Zewecki Art


Nasza oferta to profesjonalnie wykonane karykatury oraz portrety malowane odręcznie. Zamówienie można złożyć przez internet. Karykatury wykonujemy w kolorze, czarno białym, na płótnie lub w sepi. Wszelkie szczegóły, głównie cenę oraz termin wykonania portretu czy karykatury ustalamy indywidualnie. Ponadto nasza pracownia zajmuje się wykonaniem wszelkimi innymi pracami artystycznymi. Na stronie internetowej zewecki.pl można znaleźć więcej informacji.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka > Malarstwo

Data dodania: Jan 29, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

34. Galeria sztuki


Strona KoneserSztuki.pl to miejsce, w którym można znaleźć ofertę starannie wyselekcjonowanych dzieł malarstwa współczesnego. Właściciel strony kocha polskie malarstwo, dlatego odkupuje obrazy od zaprzyjaźnionych artystów i wystawia je na sprzedaż. W galerii można znaleźć piękne dzieła wpisujące się w nurt surrealizmu, hiperrealizmu oraz realizmu magicznego. W galerii dostępne są również wydruki Giclle. Wszystkie dzieła wpisują się w aktualne trendy malarskie i staną się doskonałą ozdobą domowych lub firmowych ścian.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka > Malarstwo

Data dodania: May 10, 2016 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

35. Roman Gruszecki - obrazy pastelowe


Chcesz zapoznać się z moimi pracami? Jeżeli tak to przedstawiam galerię moich prac dotyczących bardzo wielu tematów. Wykonywaniem tego rodzaju prac zajmuje się od wielu lat i realizuje je w bardzo różnych technikach. Zajmuje się między innymi wykonywaniem prac z zakresu rzeźby czy też malarstwa. Gwarantuje, że każdy wśród moich realizacji znajdzie takie, które mu się spodobają. Zapraszam bardzo serdecznie do mojej galerii w Kazimierzu Dolnym. Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić stronę internetową, do której adres znajduje się w szczegółach tego wpisu.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka > Malarstwo

Data dodania: Jun 18, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

36. Whiteness - Barbara Brych


Zależy Państwu na niepowtarzalnych i oryginalnych wnętrzach? Zapraszam do siebie. Nazywam się Barbara Brych i mam Państwu do zaoferowania szerokie spectrum obrazów. Tworzę z miłości i z serca dlatego też moje obrazy są pełne ciepła i nadziei. Do współpracy Zapraszam architektów i projektantów wnętrz, ale również i wielbicieli sztuki, którzy chcą nabyć obraz, aby osobiście udekorować własne mieszkania. Ze swojej strony mogę zagwarantować Państwu wzorowy model współpracy. Po więcej informacji Zapraszam na moją stronę whiteness.eu.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka > Malarstwo

Data dodania: Jan 15, 2018 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

37. Karykatury Dariusza Pietrzaka - rysowanie


Dariusz Pietrzak jako zawodowy karykaturzysta jeździ po całym kraju rysując karykatury na firmowych imprezach, weselach, targach, szkoleniach, urodzinach czy wigiliach. 3 minuty rysuje każdą karykaturę - dlatego na każdej imprezie wykonuje kilkadziesiąt karykatur. Goście reagują śmiechem i oklaskami - otrzymują nietypową pamiątkę wykonaną przez artystę. Pietrzak rysuje i maluje też karykatury w pracowni, wystarczy przysłać dobre zdjęcia. Karykatura kolorowa może być namalowana akwarelami albo pastelami. Format pracy zależy wyłącznie od potrzeby zamawiającego. Dariusz Pietrzak wykonuje także rysunki na wybrane tematy, np. do kalendarzy, katalogów - przykłady na stronie. Rysuje karykatury aktorów i śmieszne, satyryczne filmy.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Kultura i sztuka > Malarstwo

Data dodania: Feb 3, 2018 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4

 Losowe wpisy
Imprezy
Event Factory to firma zajmująca się organizacją różnego rodzaju imprez, cateringiem i wszelkimi sprawami związanymi z budowaniem relacji między ludźmi. Jeżeli zależy Ci na relacjach w Twojej firmie, pomożemy Ci wybrać dogodny sposób ich polepszania. Pomiędzy pracownikami firm często występują różne spory, często powoduje je słaba więź między pracownikami, nie mają oni do siebie dużego zaufania. Aby zmienić tą sytuację, warto sprawdzić oferty firm zajmujących się eventami, taką firmą niewątpliwie jest Event Factory.
W katalogu:   Hobby i rozrywka > Rozrywka
Dotacje unijne
Jeżeli planujecie Państwo startować z wnioskami unijnymi i chcielibyście otrzymać fachową radę to zapraszam na tą stronę internetową , gdzie swoje usługi oferują firmy Agro-Biel i Twoje Doradztwo Rolnicze, których właścicielami są Paweł Bielawski i Ilona Bielawska. Pomogą rozwiązać każdy problem związany z dotacjami, prowadzeniem działalności gospodarczej itp. Mam nadzieję, że współpraca będzie układać się dobrze dla obu stron. Warto się zainteresować, bo możliwość otrzymania dotacji pozwoli rozwinąć biznes, o którym się zawsze marzyło.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Artykuły elektrotechniczne
Ponad 4 lata doświadczenia w zakresie handlu towarami z branży elektroenergetycznej
i nie tylko pozwoliło spółce na dynamiczny start i zajęcie mocnej pozycji na rynku .

KABELHURT Sp. z o.o. kontynuuje więc najlepsze tradycje wsparte kwalifikacjami w zakresie prowadzenia firmy.

Działalność firmy koncentruje się na hurtowej i detalicznej sprzedaży artykułów elektrotechnicznych. W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment artykułów zawierający między innymi rozdzielnice, osprzęt instalacyjny, rury, kanały kablowe, oprawy oświetleniowe.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedażCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0