Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Programy finansowe Unii Europejskiej. Dotacje.
Wpisy
Sortuj wg :
41. Euro Dotacje - Dotacje unijne - Lublin


Ze względu na oczekiwania rynku i naszych dotychczasowych klientów postanowiliśmy zaoferować Państwo ofertą przygotowywania wniosków unijnych na m.in dotacje czy fundusze. Od wielu lat duże sumy pieniędzy dotowane są przez Unią Europejską dla Polaków, na założenia własnej działalności czy pomoc w rozruchu innowacyjnych przedsiębiorstw. Działamy na rzecz rozwijania się przedsiębiorczości na terenie Lubelszczyzny oraz rozwoju regionalnego tych terenów. Do zobaczenia na www.euro-dotacje.com.pl Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Jul 1, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

42. Placówki Niepubliczne


Placowki-niepubliczne.pl, to strona internetowa zaprojektowana specjalnie dla dyrektorów placówek niepublicznych, takich jak prywatne szkoły oraz przedszkola. Serwis zapewnia dostęp do profesjonalnych porad prawnych, wygodnego terminarza oraz ponad 150 wzorów dokumentów, które są niezbędne w pracy dyrektora placówki niepublicznej. Oprócz tego użytkownik ma dostęp do forum, dzięki któremu może wymieniać doświadczenia i informacje z innymi osobami działającymi w tej branży.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Apr 24, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

43. Fotowoltaika Lioneg.pl


Energia odnawialna jest zyskującym na popularności źródłem elektryczności. Stosuje się ją zarówno w systemach zakładanych w domostwach, a także w znacznych elektrowniach, dostarczających prąd do wielu regionów kraju. Skutkiem tego powstał prezentowany serwis internetowy, dostarczający wszelkich niezbędnych informacji odnośnie do energii wygenerowanej dzięki odnawialnym źródłom energii. Odnajdziesz w tym miejscu ciekawostki o systemach fotowoltaicznych, jak też o szkoleniach OZE i ustawie o odnawialnych źródłach energii. Dział obejmujący aktualności zaopatrzy Cię w zawsze ważne informacje, tymczasem fakty i mity zobrazują Tobie całą prawdę o odnawialnych źródłach energii.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Jun 9, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

44. Dotacje unijne, Fundusze europejskie dla Firm


Zespół Dabrowsky skutecznie pozyskuje dotacje unijne, dofinansowania dla firm, dopłaty dla rolników, preferencyjne pożyczki oraz fundusze dla przedsiębiorców. Dabrowsky tworzy wnioski o dofinansowanie oraz wymagane dokumenty takie jak biznes plan i kompleksowo pozyskuje fundusze europejskie dla firm. Firma świadczy również usługi rozliczania projektów. W latach 2007-2013 firma doradcza Dabrowsky pozyskała w ramach środków unijnych dziesiątki milionów złotych dla swoich klientów. W latach 2014-2020 firma pozyska w ramach nowych programów jeszcze więcej środków. Aktualne Programy w szczególności są związane z dotacjami na innowacje, dotacjami na eksport (internacjonalizacja), dotacjami na e-usługi i ICT, dotacjami dla rolników, dotacjami w zakresie ekologii. Zmianą jest preferowanie pożyczek dla przedsiębiorców. W każdym z tych aspektów firma świadczy profesjonalne usługi doradcze. W szczególności firma Dabrowsky specjalizuje się w Programie Inteligentny Rozwój, Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich, Horizon 2020, Internacjonalizacja, Programie Wiedza Edukacja Rozwój i funduszach z odpowiednich instytucji min. AMRIR, PARP, NCBIR oraz instrumentów pieniężnych np. Jeremie.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes

Data dodania: Sep 4, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

45. Portal informacyjny o funduszach europejskich, dotacjach i dopłatach.


Dotacje.pl to portal informacyjny o tematyce funduszy europejskich. Portal zawiera kompleksowe informacje o dotacjach unijnych, preferencyjnych pożyczkach, kredytach oraz zabezpieczeniach dla firm, rolników oraz samorządów. Tematycznie dotacje.pl obejmuje wszystkie obecne i nadchodzące konkursy i programy (zarówno na poziomie Unii Europejskiej jak i na poziomie krajowym). Informacje te ujęte są w harmonogramie konkursów 2014-2020. Harmonogram obejmuje Program Rozwoju Obszarów Wiejskich, Regionalny Program Operacyjny każdego z województw, Program Operacyjny Inteligentny Rozwój (dotacje na eksport, dotacje na innowacje, dotacje na internacjonalizację). Fundusze z NCBIR, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, PARP, ARP, NOT, Dotacje na Innowacje, Program Horizon 2020 (Horyzont 2020), Dotacje w ramach Programu Polska Wschodnia. Ponadto na portalu znajdują się informacje w jaki sposób pozyskać dofinansowanie, w jaki sposób rozliczyć projekt oraz wiele innych przydatnych informacji.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Sep 4, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

46. RPO WSL - fundusze unijne - Śląsk


W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania wysokiej jakości usług prawnych. Specjalnością naszej firmy jest realizowanie doradztwa w obrębie zarówno prawa europejskiego jak też polskiego dotyczące pozyskiwania środków finansowych na potrzeby naszych klientów działających w różnych branżach gospodarczych. Gwarantujemy naszym klientom wsparcie ze strony zespołu specjalistów mających doświadczenie przy realizowaniu wielu projektów.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Jul 29, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

47. RPO Małopolska - fundusze unijne - Kraków


Od samego początku działalności, czyli już od 6 lat nasza firma zajmuje się profesjonalnymi usługami związanymi zarówno z doradztwem w zakresie pozyskiwania środków z UE, jak też doradztwem prawnym. Współpracujemy z wieloma adwokatami oraz radcami prawnymi, którzy są w stanie zapewnić doradztwo prawne w szerokim zakresie poszczególnych elementów prawa UE. Jednocześnie gwarantujemy naszym klientom indywidualnie dopasowane usługi. Osoby zaciekawione naszą propozycją szczerze zachęcamy do rychłego wejścia na naszą witrynę www, gdyż tam przeczytają Państwo szczegółowe informacje o nas i naszych usługach.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Sep 3, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

48. MG Premium - Kraków - Dotacje unijne


Zastanawiasz się jak przebiega realizacja inwestycji unijnych? Interesują Cię dotacje z Unii Europejskiej? Jeżeli tak, musisz koniecznie dowiedzieć się więcej o naszej firmie MG Premium. Jest ona odpowiedzią potrzeby małych oraz średnich firm. Zajrzyj na dotacje-unijne.org i dowiedz się o nas więcej. Zapewniamy, że nie tak trudno jest pozyskać dotacje unijne. Mamy w tej branży doświadczenie już od 7 lat. Dla klientów pozyskaliśmy ponad 16 mln złotych na różnorodne inwestycje cieszymy się zaufaniem oraz renomą.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Feb 15, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

49. Polska cyfrowa


Od ponad 6 lat zajmujemy się pomocą przy uzyskiwaniu dotacji unijnych. Dysponujemy świetną ekipą specjalistów, którzy potrafią doradzić nawet przy bardzo skomplikowanych projektów. Chcemy pomóc w zakresie projektu Polska Cyfrowa. Jest to program przeznaczony dla firm prywatnych, placówek państwowych i wielu innych osób, które związane są z telekomunikacją. Warto dzięki nam zasięgnąć tego rodzaju dotacji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Jun 17, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

50. Dotacja dla firm


W naszej ofercie znajdą Państwo doradztwo unijne i finansowe. Firmę Pl Europa tworzą eksperci z zakresu skutecznego pozyskiwania środków z Unii Europejskiej. W oczach klientów jesteśmy postrzegani, jako rzetelny i wiarygodny partner w biznesie. Z formą Pl Europa można zdobyć dotacje na inwestycje i projekty B+R. Działalność prowadzimy od ponad jedenastu lat. Za nami 247 pozytywnie napisanych projektów i 550 milionów złotych zdobytych dla naszych klientów. Zapraszamy.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne

Data dodania: Oct 21, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

 Losowe wpisy
iPhone akcesoria - ithings.pl
Nasz sklep internetowy iThings to baza akcesoriów do urządzeń marki Apple. Oferujemy Państwu elementy wykorzystywane w samochodzie, uchwyty (również w wersji wodoszczelnej i odpornej na wstrząsy), ergonomiczne futerały, ochrony na ekrany, adaptery. Dzięki nam dobierzecie Państwo również etui na ramię do smartfona przydatne przy bieganiu. W ofercie mamy również roboty sterowane iPhone, sportowe paski na smartfon, lokalizatory GPS przeznaczone domowym zwierzętom. Posiadamy bardzo bogatą, wyselekcjonowaną ofertę i darmową wysyłkę od 200 złotych.
W katalogu:   Portale komputerowe > Sklepy
Ssaki medyczne
Współpraca z naszą firmą JTA zapewni Twojej placówce medycznej najwyższej jakości materiały, wyposażenie medyczne oraz środki chroniące przed zakażeniami, epidemiami itp. Działamy na rynku od 2005 roku i posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży. Nasz wysoce wykwalifikowany personel pomoże Ci w doborze sprzętu oraz udzieli cennych wskazówek i porad. Naszymi atutami bez wątpienia są konkurencyjne ceny, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie zapewniać usługi najwyższej jakości.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Bezdech senny urządzenia Respimed
Respimed Healthcare to oficjalny dystrybutor sprzętu medycznego marki Philips Respironics w Polsce. Pomagamy uporać się z takim problemem jak bezdech senny. Oferujemy między innymi: maski CPAP, koncentratory tlenu, komory inhalacyjne, inhalatory itd. Dziedziny naszej działalności to: rehabilitacja oddechowa, nieinwazyjna wentylacja, serwowentylacja. Staramy się zapewniać indywidualne podejście do klienta, dobierając odpowiedni sprzęt w zależności od potrzeb pacjentów. Więcej o nas dowiesz się na: www.respimed.pl.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedażCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0