Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Regiony , miasta

Regionalne serwisy i portale
Wpisy
Sortuj wg :
41. Execo - Kserkopiarki - Niszczarki - Kraków


Wachlarz możliwości, jakie oferuje firma Execo, jest niezwykle bogaty. Staramy się dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb. W naszym centrum możecie Państwo zamówić drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, centrale telefoniczne, niszczarki, faksy, telefony, bindownice, laminatory a także kserokopiarki (również poleasingowe). Zapewnimy Państwa firmie monitoring CCTV a także zainstalujemy sprawnie działającą sieć komputerową. Kompleksowa oferta EXECO to pewność jakości - zarówno jakości oferowanego przez nas sprzętu uznanych marek jak i jakości naszych usług.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta

Data dodania: Nov 16, 2009 Trafień: 0 Ocena: 4.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

42. Głuchołazy


Serwis informacyjny Miasta Głuchołazy - życie kulturalne imprezy, czas wolny, turystyka, rekreacja, wszystko co chcesz wiedzieć o naszym mieście czyli Głuchołazach. Znajdziesz tu opisy tras rowerowych i szlaków turystycznych w rejonie Gór Opawskich. Opis Parku Krajobrazowego Góry Opawskie - jego faunę i florę. Informacje o aptekach, szpitalach, szkołach, urzędach, nieruchomościach i przetargach. Najświeższe informacje z Głuchołaz i najbliższej okolicy
Grupa w katalogu:   Regiony , miasta
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Nov 28, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

43. Warszawa Pub Centrum


Warszawa Pub to strona, na której znajdziesz puby i ich opinie na mapie stolicy. Nie wiesz, gdzie iść na piwo w Warszawie? Dobrze trafiłeś.
Jeśli nie wiesz, gdzie wyjść wieczorem w Twojej okolicy lub znudził Ci się dotychczasowy pub, do którego wychodzisz ze znajomymi, ten portal ułatwi Ci życie:-)

Możesz dodawać tu własne oceny i opinie oraz czytać komentarze innych użytkowników na temat warszawskich pubów.
Jeśli nie ma w portalu jeszcze Twojego ulubionego pubu, klubu, miejsca - dodaj go teraz i podziel się opinią z innymi mieszkańcami Warszawy.Aby odnaleźć interesujące Cię miejsce kliknij na wybraną dzielnicę i przeglądaj spis lokali.

Możesz też użyć naszej wyszukiwarki. W tym celu wybierz przycisk "Szukaj" umieszczony tuż nad spisem dzielnic.
Grupa w katalogu:   Hobby i rozrywka > Rozrywka
Regiony , miasta

Data dodania: Dec 1, 2009 Trafień: 22 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

44. Prywatne przedszkole artystyczne Poznań


Prywatne przedszkole Maja w Poznaniu to przedszkole domowe ukierunkowane na rozwój artystyczny i intelektualny dziecka. Wychowanie przez sztukę stymuluje wszechstronny rozwój osobowości dziecka. Wykorzystujemy w codziennej pracy wychowawczo-dydaktycznej metody wielostronnego kontaktu ze sztuką, dzięki czemu inspirujemy dziecko do działania, przeżywania oraz budowania własnego systemu wartości. Sztuki plastyczne pozwalają dzieciom badać i odkrywać otaczający je świat. Czasami proces ten jest tylko odczuwaniem śliskiej farby na palcach, innym razem obserwacją cudownego mieszania kolorów na kartce papieru. Może też być zdziwieniem, gdy przypadkowe krople farby układają się w realistyczny obrazek. Rozmawiamy w języku angielskim i niemieckim. Niepubliczne przedszkole artystyczne Poznań.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Regiony , miasta

Data dodania: Dec 11, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

45. Galeria Sztuki Współczesnej


Citygallery - wirtualna galeria sztuki współczesnej. Współpracuje z IF Museum Innerspaces w Poznaniu. Galeria ma charakter międzynarodowy. Dotąd odbyło się ok. 30 wystaw szeroko rozumianej sztuki współczesnej. Każda comiesięczna wystawa poprzedzona jest multimedialnym zaproszeniem rozsyłanym do wielu miejsc na świecie. Ideą galerii jest prezentacja nowoczesnej sztuki za pośrednictwem internetu. W naszej internetowej galerii prezentujemy wystawy z różnych dziedzin sztuki współczesnej, fotografie artystyczne w przestrzeni publicznej, sztukę performance oraz video art, scenariusze teatralne. Można tu znaleźć obraz współczesnego miasta pokazany poprzez atakujące reklamy, życie ludzi, nastroje przechodniów.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka
Regiony , miasta

Data dodania: Dec 12, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

46. Panorama Powiatu Złotoryjskiego! Powiat Złotoryjski - Powiat Złotoryjski!


Panorama Powiatu Złotoryjskiego! Powiat Złotoryjski. Złotoryja i okolice. Portal, który warto odwiedzać! Tu znajdziesz najlepsze filmy z imprez lokalnych. Zawsze świeże i aktualne wyniki lotto oraz informacje z kraju i ze świata! Dzięki Katalogowi firm możesz łatwo znaleźć interesującą cie firmę, branżę lub usługę. W naszej giełdzie ogłoszeń szybko i skutecznie wystawisz zbędne ci rzeczy, które z pewnością ucieszą potencjalnych kupujących. Każdą informacje dokładnie sprawdzamy przed publikacją, dzięki temu nasz portal to rzetelne źródło informacji. Wszystko to i wiele innych ciekawych działów czeka właśnie na Ciebie w Panoramie Powiatu Złotoryjskiego!
Grupa w katalogu:   Internet
Regiony , miasta

Data dodania: Dec 15, 2009 Trafień: 7 Ocena: 4.00 Głosów: 4
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

47. Noclegi Zakopane


Zakopane-Online.net to serwis turystyczny poświęcony zimowej stolicy Polski jaką jest Zakopane. W serwisie znajdziecie wszystkie praktyczne i ważne informacje o mieście, tj. noclegi, historie, położenie, muzea, zabytki architektury, atrakcje turystyczne, galerie zdjęć, ogłoszenia i wiele innych. Dzięki przejrzystości i czytelności serwis jest świetnym źródłem informacji dla wszystkich turystów, a dzięki wielojęzykowości także tych zagranicznych. Serdecznie zapraszamy wszystkich internautów.
Grupa w katalogu:   Regiony , miasta
Podróże i wypoczynek > Wypoczynek w Polsce

Data dodania: Dec 18, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

48. SportoweKaszuby.pl


SportoweKaszuby.pl - pierwszy serwis sportowy na Kaszubach. Wszystko co chcesz wiedzieć zgromadzone zostało w jednym miejscu. Informacje z terenu, kalendarz imprez sportowych, galerie fotograficzne, wyniki i tabele ligowe, wywiady i rozmowy - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Bieżąca aktualizacja zapewnia najszybszy dostęp do wiedzy o sporcie i rekreacji na sporej części województwa pomorskiego. Wiemy czym Ciebie zainteresować, wiemy też jakie informacje się Tobie przydadzą.
Grupa w katalogu:   Regiony , miasta
Hobby i rozrywka > Sport

Data dodania: Dec 27, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

49. Profi Sp. J. Urządzenia Firmy Karcher


Firma od ponad 14 lat zajmuje się sprzedażą, serwisem, wypożyczalnią urządzeń Firmy Karcher. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: myjka wysokociśnieniowa, zamiatarka, systemy stacjonarne , odkurzacze przemysłowe do biura, szorowarki , myjnie do części , parownice.

Nasze maszyny są wykorzystywane we wszystkich gałęziach gospodarki. Urządzenia firmy "Kärcher" ze względu na swoją niezawodność i łatwość w obsłudze są liderem w sprzedaży na całym świecie. Wyposażamy myjnie samochodowe, warsztaty samochodowe, zakłady przemysłowe, zaklady spożywcze, firmy sprzątajace, hotele.

Korzystając z naszych usług macie Państwo równieżmożliwość wypożyczenia urządzeń. Zawsze jesto to możliwość przetestowania danego urządzenia. Zawsze po wykonaniu prac możecie się z nami podzielić swoimi spostrzeżeniami.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Regiony , miasta

Data dodania: Dec 31, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

50. Domy Kraków


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości naszego krakowskiego biura. Oferta ta obejmuje przeznaczone zarówno do sprzedaży jak i na wynajem domy, mieszkania i działki w Krakowie i okolicy. Jakość i cena zamieszczonych nieruchomości powinna zaspokoić oczekiwania każdego naszego klienta. Naszą specjalnością są okolice Krakowa szczególnie od strony zachodniej i północnej. Z tych obszarów posiadamy szeroki wybór ofert na wyłączność. Nieruchomości Feluś
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Regiony , miasta

Data dodania: Jan 8, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

 Losowe wpisy
Biuro nieruchomości HAUSE - Wrocław, Oława
Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 6183 oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nr 900612947217. Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży mieszkań, lokali użytkowych, domów oraz gruntów, jak również wynajmem mieszkań oraz lokali biurowych. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami notarialnymi, wieloma biurami obrotu nieruchomościami we Wrocławiu, doradcami kredytowymi oraz ubezpieczeniowymi. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, którym oferujemy pomoc na każdym etapie transakcji: od sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, poprzez negocjacje, pomoc w uzyskaniu kredytu, przygotowanie niezbędnej dokumentacji, aż do przekazania nieruchomości jej nowemu właścicielowi.

W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej, mając na względzie ochronę interesu klienta, rzetelność i obowiązującą tajemnicę zawodową. Działamy według naszej najlepszej wiedzy oraz z należytą starannością. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu profesjonalizmowi, fachowej, opartej o nowoczesne standardy obsłudze zapewnimy Państwu bezpieczeństwo oraz pełną satysfakcję z zawartej transakcji.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane
DesignerskiOgród.pl urządzanie ogrodu
Strona DesignerskiOgród.pl została stworzona specjalnie dla osób marzących o aranżacji modnego ogrodu, który stanie się ulubionym miejscem domowników i będzie zachwycał gości oraz przechodniów. W naszym serwisie piszemy o urządzaniu oraz dekoracji ogrodu. Podpowiadamy, jak dobierać rośliny, zewnętrzne oświetlenie i ogrodowe meble. Doradzamy sposoby na budowę i urządzenie ogrodowej altanki. Wyszukujemy i prezentujemy designerskie meble ogrodowe oraz wiele dekoracji idealnych do ogrodu lub na taras.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród
Instalacje elektryczne w Krakowie
Obiektem, działania firmy HAARP są instalacje elektryczne. Jesteśmy obecni na krajowym rynku od 2012 roku.
Oferujemy usługi w obrębie instalacji elektrycznych a także instalacji słaboprądowych, instalacji odgromowych i systemów kontroli dostępu, pomiarów elektrycznych. Nasza firma pracuje na jednych z najlepszych urządzeniach znanych i renomowanych na świecie firm a do tego wykorzystujemy najwyższej klasy oryginalnego osprzętu jak również używamy materiały z górnej półki. Nie proponujemy i nie rekomendujemy naszym klientom tworzyw czy też sprzętu nie posiadającego odpowiednich atestów.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlaneCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0