Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Indeks portali o tematyce informatycznej
Wpisy
Sortuj wg :
41. Lokalizacja telefonu


NamiarGSM to blog poświęcony technologi GSM i GPS.
Opisujemy tutaj sposoby namierzania telefonów komórkowych i zasadę działania tej czynności. Oprócz technicznych artykułów skupiających się na tzw. triangulacji sygnału, opisujemy zasadę działania sieci GSM i sygnału GPS.
Dodatkowo to szereg opisów programów na popularne mobilne systemy operacyjne służących samodzielnemu namierzaniu telefonów. Dostępny jest również ranking najbardziej przydatnych aplikacji z podziałem na system Android, Symbian i iOS.
Grupa w katalogu:   Internet > Blogi
Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Aug 13, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

42. Odzyskiwanie danych - firma z Poznania


Ratownicy IT to szeroki wachlarz usług w ramach pogotowia komputerowego. Nasza firma działa na terenie Poznania i okolic. Pomagamy rozwiązywać problemy techniczne ze sprzętem IT w firmach oraz domach. Oferujemy outsourcing IT dla firm, który może objąć podłączanie sprzętu, usuwanie problemów z drukarkami, konfigurację nowej sieci i inne usługi. Odzyskujemy również utracone dane, przyspieszamy działanie systemu Windows, usuwamy wirusy, konfigurujemy kontrolę rodzicielską na komputerze, wykonujemy kompleksowy przegląd systemu.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Sep 30, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

43. Remiza - Wiadomości Pożarnicze


Remiza to merytorycznie prowadzony portal pożarniczy. Publikujemy od 2006 roku. Zapewniamy aktualności z branży, w tym gorące tematy, prasówkę, ciekawego bloga. Dajemy ogrom wiedzy o pracy strażaków, odwiedzamy różnorodne jednostki, zbieramy doświadczenia strażaków, doradzamy przy wyborze specjalistycznego sprzętu i recenzujemy wiele nowoczesnych technologii. Mamy rozbudowaną społeczność w mediach społecznościowych oraz na dedykowanym forum pożarniczym. Doradzamy zawodowcom i cywilom w uniknięciu problemów z pożarami.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Sep 25, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

44. Hackathon


ChallengeRocket.com powstało, aby przybliżyć tematykę, jaką są konkursy IT, hackathon lub maraton programistyczny. Biorąc udział w konkursach oraz będąc członkiem naszej społeczności, masz możliwość nawiązania kontaktu ze specjalistami w branży, firmami, a nawet na zdobycie atrakcyjnej pracy. Jeżeli interesujesz się tą tematyką i zależy Ci na stałym rozwoju umiejętności programowania, to dołącz do nas i ciesz się z możliwości, jakie się przed Tobą otwierają. Zapraszamy serdecznie.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Apr 12, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

45. Ogłoszenia Samochodowe - OKENO.PL


Licencja – Sternik Motorowodny, uprawnienia elektryczne, a może liceum i szkoła policealna to coś, czego szukasz?Szukasz biżuterii? Chcesz kupić mieszkanie czy dom?Chcesz sprzedać samochód lub jakieś części samochodowe? Może masz rzeczy, których już nie potrzebujesz i chcesz je sprzedać? Zapraszamy do naszego serwisu ogłoszeniowego OKENO. U nas duży wybór, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy na naszą stronę internetową : http://okeno.pl/ .
Zapraszamy Serdecznie !
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Motoryzacja > Usługi

Data dodania: Apr 23, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

46. Serwis ups Warszawa - www.ntz-ups.pl


Najwyższej jakości usługi znajdziesz w firmie Nowoczesne Technologie Zasilania, który nieustannie urozmaica swoją ofertę dodając do niej różnego rodzaju usługi, takie jak serwis zasilaczy UPS i serwis kompletnych systemów zasilania gwarantowanego. Wiele lat doświadczenia to efekt niezwykle bogatej oferty, wśród której znajdziesz profesjonalne sprzęty które wykorzystujemy do pracy. Ponadto w naszej kadrze są doświadczeni pracownicy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Aug 6, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

47. Fizyczne zabezpieczenie komputera


Stosowne zabezpieczenie sieci i portow jest niezwykle ważne, dlatego nie powinno się takiej kwestii bagatelizować i koniecznie o tym elemencie musimy pamiętać. Taka podstawowa sprawa, która powinna wzbudzić nasze zainteresowanie to fakt, że obecnie możliwe staje się zabezpieczenie o charakterze fizycznym i taką właśnie ofertę przygotowała nasza firma. Proponujemy takie zabezpieczania i gwarantujemy Wam, że Wasze systemy zostaną zabezpieczone w taki sposób, że będziecie mieli gwarancję stałości danych i urządzeń.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Sep 18, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

48. Biznes - wapro.biz


Za pośrednictwem naszej strony mogą państwo poznać między innymi program WAPRO MAG dla Windows. Jest to nasz produkt, który służy do prowadzenia ewidencji towarowo cenowej w firmach usługowych, handlowych i produkcyjnych. Jego zadaniem jest wspomaganie sprzedaży poprzez wiele wariantów sprzedaży, upustów czy kontroli zobowiązań. Nasz program ułatwia analizę przepływu produktów,daje możliwość rozliczania i kontrolowania stanu płatności. Zapraszamy!
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Apr 2, 2018 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5

 Losowe wpisy
okulary przeciwsłoneczne
Nasz sklep internetowy oferuje duży wybór markowych, oryginalnych okularów przeciwsłonecznych oraz oprawy korekcyjne znanych renomowanych firm.Do zakupionych okularów przeciwsłonecznych i opraw korekcyjnych otrzymasz markowe etui z dołączonym certyfikatem jakości i kartą z numerem oryginalności produktu.
W katalogu:   Sklepy > Inne oferty sklepów
LEK. MED. K. WASZCZUK Badania dla kierowców w Augustowie
Posiadający swoją siedzibę w Augustowie Prywatny Gabinet Lekarski Lekarza medycyny pracy Waszczuk Krystyna funkcjonuje od 1992 roku. Głównym zadaniem lekarza jest zabezpieczenie zdrowia pracowników przed szkodliwym wpływem środowiska, w którym pracują. Przeprowadzamy diagnostykę leczenia chorób zawodowych. U nas przeprowadzą Państwo badania: wstępne, okresowe, kontrolne, dla celów sanitarno - epidemiologicznych, dla operatorów maszyn w ruchu i wózków widłowych, dla kierowców, wysokościowe, dla uczniów, internistyczne, spirometryczne, audiometryczne słuchu, komputerowe badanie moczu oraz inne. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i zaświadczenia do wykonywania specjalistycznych badań. Na stronie internetowej mieści się więcej wiadomości.
W katalogu:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Energia
Portal informacyjno ogłoszeniowy z branży energii odnawialnej. Możesz dodać swoje ogłoszenie lub darmowy wpis do katalogu z kategorii takich jak: biopaliwa, biomasa, wiatraki, elektrownie wodne i inne. Zapraszamy entuzjastów ekologii i czystych źródeł energii. Z naszego serwisu korzystają inwestorzy zainteresowani nowymi technologiami, rolnicy - producenci biomasy i surowca, importerzy używanych i nowych turbin wiatrowych ale również studenci studiujący na kierunkach związanych z branżą energetyczno - środowiskową.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > OgłoszeniaCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0