Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Indeks portali o tematyce informatycznej
Wpisy
Sortuj wg :
41. Lokalizacja telefonu


NamiarGSM to blog poświęcony technologi GSM i GPS.
Opisujemy tutaj sposoby namierzania telefonów komórkowych i zasadę działania tej czynności. Oprócz technicznych artykułów skupiających się na tzw. triangulacji sygnału, opisujemy zasadę działania sieci GSM i sygnału GPS.
Dodatkowo to szereg opisów programów na popularne mobilne systemy operacyjne służących samodzielnemu namierzaniu telefonów. Dostępny jest również ranking najbardziej przydatnych aplikacji z podziałem na system Android, Symbian i iOS.
Grupa w katalogu:   Internet > Blogi
Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Aug 13, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

42. Odzyskiwanie danych - firma z Poznania


Ratownicy IT to szeroki wachlarz usług w ramach pogotowia komputerowego. Nasza firma działa na terenie Poznania i okolic. Pomagamy rozwiązywać problemy techniczne ze sprzętem IT w firmach oraz domach. Oferujemy outsourcing IT dla firm, który może objąć podłączanie sprzętu, usuwanie problemów z drukarkami, konfigurację nowej sieci i inne usługi. Odzyskujemy również utracone dane, przyspieszamy działanie systemu Windows, usuwamy wirusy, konfigurujemy kontrolę rodzicielską na komputerze, wykonujemy kompleksowy przegląd systemu.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Sep 30, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

43. Remiza - Wiadomości Pożarnicze


Remiza to merytorycznie prowadzony portal pożarniczy. Publikujemy od 2006 roku. Zapewniamy aktualności z branży, w tym gorące tematy, prasówkę, ciekawego bloga. Dajemy ogrom wiedzy o pracy strażaków, odwiedzamy różnorodne jednostki, zbieramy doświadczenia strażaków, doradzamy przy wyborze specjalistycznego sprzętu i recenzujemy wiele nowoczesnych technologii. Mamy rozbudowaną społeczność w mediach społecznościowych oraz na dedykowanym forum pożarniczym. Doradzamy zawodowcom i cywilom w uniknięciu problemów z pożarami.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Sep 25, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

44. Hackathon


ChallengeRocket.com powstało, aby przybliżyć tematykę, jaką są konkursy IT, hackathon lub maraton programistyczny. Biorąc udział w konkursach oraz będąc członkiem naszej społeczności, masz możliwość nawiązania kontaktu ze specjalistami w branży, firmami, a nawet na zdobycie atrakcyjnej pracy. Jeżeli interesujesz się tą tematyką i zależy Ci na stałym rozwoju umiejętności programowania, to dołącz do nas i ciesz się z możliwości, jakie się przed Tobą otwierają. Zapraszamy serdecznie.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Apr 12, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

45. Ogłoszenia Samochodowe - OKENO.PL


Licencja – Sternik Motorowodny, uprawnienia elektryczne, a może liceum i szkoła policealna to coś, czego szukasz?Szukasz biżuterii? Chcesz kupić mieszkanie czy dom?Chcesz sprzedać samochód lub jakieś części samochodowe? Może masz rzeczy, których już nie potrzebujesz i chcesz je sprzedać? Zapraszamy do naszego serwisu ogłoszeniowego OKENO. U nas duży wybór, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy na naszą stronę internetową : http://okeno.pl/ .
Zapraszamy Serdecznie !
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Motoryzacja > Usługi

Data dodania: Apr 23, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

46. Serwis ups Warszawa - www.ntz-ups.pl


Najwyższej jakości usługi znajdziesz w firmie Nowoczesne Technologie Zasilania, który nieustannie urozmaica swoją ofertę dodając do niej różnego rodzaju usługi, takie jak serwis zasilaczy UPS i serwis kompletnych systemów zasilania gwarantowanego. Wiele lat doświadczenia to efekt niezwykle bogatej oferty, wśród której znajdziesz profesjonalne sprzęty które wykorzystujemy do pracy. Ponadto w naszej kadrze są doświadczeni pracownicy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Aug 6, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

47. Fizyczne zabezpieczenie komputera


Stosowne zabezpieczenie sieci i portow jest niezwykle ważne, dlatego nie powinno się takiej kwestii bagatelizować i koniecznie o tym elemencie musimy pamiętać. Taka podstawowa sprawa, która powinna wzbudzić nasze zainteresowanie to fakt, że obecnie możliwe staje się zabezpieczenie o charakterze fizycznym i taką właśnie ofertę przygotowała nasza firma. Proponujemy takie zabezpieczania i gwarantujemy Wam, że Wasze systemy zostaną zabezpieczone w taki sposób, że będziecie mieli gwarancję stałości danych i urządzeń.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Sep 18, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

48. Biznes - wapro.biz


Za pośrednictwem naszej strony mogą państwo poznać między innymi program WAPRO MAG dla Windows. Jest to nasz produkt, który służy do prowadzenia ewidencji towarowo cenowej w firmach usługowych, handlowych i produkcyjnych. Jego zadaniem jest wspomaganie sprzedaży poprzez wiele wariantów sprzedaży, upustów czy kontroli zobowiązań. Nasz program ułatwia analizę przepływu produktów,daje możliwość rozliczania i kontrolowania stanu płatności. Zapraszamy!
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce

Data dodania: Apr 2, 2018 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5

 Losowe wpisy
Ubieranki
Serwis z grami online zebranymi w różne kategorie np. ubieranki, gry dla dziewczyn, gry logiczne, gry zręcznościowe. Zabawa na całego w najlepsze gierki flash. Całkowicie za darmo ! Zapraszamy gry czekają na Ciebie !
W katalogu:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka
Http://binaryoptions4all.xyz
Istnieje wiele rodzajów zakładów binarnych, w każdym przypadku zasady są te same, zadaje się nam pytanie, na które odpowiedź może być poprawna lub błędna. Opcja binarna One Touch odnosi się do tego, czy dany indeks przekroczy ustaloną cenę przed wygaśnięciem zlecenia. Jeśli indeks przekroczy tę cenę, wartość zakładu będzie ustalona na 100, a jeśli nie - zostanie ona ustalona na 0. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o opcjach, wejdź na stronę Opcje Binarne i rozpocznij zarabianie pieniędzy. Polecamy!
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje
Naprawa telefonów komórkowych
Nasza firma Telkom działa od 2004 roku i od tego czasu oferujemy naszym klientom różnorodne telefony komórkowe nowe i używane, tablety, modemy, akcesoria telefoniczne baterie, ładowarki, pokrowce, kable, zestawy głośnomówiące i słuchawkowe. Zależy nam na tym, aby oferować naszym klientom wysokiej jakości wyroby w przystępnych cenach. W przypadku usterek jesteśmy w stanie przeprowadzić również fachową naprawę Państwa sprzętu. Zapraszamy do Telkom!
W katalogu:   Portale komputerowe > SklepyCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0