Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja > Przedszkola

Oferty przedszkoli.
Wpisy
Sortuj wg :
41. Żłobek w Warszawie


Baby City to wyjątkowe warszawskie przedszkole oraz żłobek, które oferuje naukę języka angielskiego dla dzieci metodą Total Physical Response. Metoda ta opiera się na naturalnym obcowaniu z nauczycielem anglojęzycznym, dzięki czemu dzieci uczą się języka w naturalny i przyjazny dla nich sposób. W Baby City prowadzona jest ekologiczna kuchnia, która dostosowana jest do potrzeb dietetycznych dzieci już od siódmego miesiąca życia. Szczegóły dotyczące programu zajęć można znaleźć na stronie internetowej żłobka.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Dec 31, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

42. Przedszkole niepubliczne we Wrocławiu, przedszkole prywatne we Wrocławiu


W dzisiejszych czasach podczas gdy mamy coraz mniej czasu natomiast musimy raz za razem więcej pracować, przedszkole można uznać za znakomity pomysł dla rodziców, którzy wymagają opieki dla swoich brzdąców. We Wrocławiu jesteśmy prywatnym, lingwistycznym przedszkolem umieszczonym w okolicach środka miasta. Posiadamy spory teren z ogrodem, gdzie maluchy przebywają w ładne dni oraz duży gmach z wieloma przestrzennymi pomieszczeniami. Zapraszamy na wizytę u nas w przedszkolu oraz do zaznajomienia się z naszym wyposażeniem i pracującymi paniami.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Jan 28, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

43. Opieka nad dzieckiem we Wrocławiu


Niania Ania z Wrocławia jest idealnym rozwiązaniem problemów rodziców, którzy są aktywni zawodowo a nie chcą oddawać dziecka pod opiekę nieznanych i niepewnych osób. Niania Ania to gwarancja solidnej i troskliwej opieki dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Niania oferuje m.in. domową atmosferę, spacery, zajęcia manualne, plastyczne i gimnastykę, warsztaty teatralne, wyzwania intelektualne dostosowane do możliwości rozwojowych dzieci, zabawy buzią i językiem, czyli profilaktyczne zabawy logopedyczne oraz doskonałą zabawę, poprzez którą dzieci poznają rówieśników i uczą się komunikacji oraz współdziałania w grupie.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Apr 9, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

44. Prywatne przedszkole w Gnieźnie


Zabawa, nauka i śmiech - to i wiele więcej może przeżyć Twoja mała pociecha w niepowtarzalnym przedszkolu - Zabawy mistrzów. Dobry humor, rozwój talentów, nauka angielskiego oraz muzyka, wpłyną pozytywnie na rozwój Waszego dziecka. Uczymy się wraz z dziećmi i dobrze przyjmujemy każde wyzwanie. Staramy się, aby każde z dzieci czuło się wyjątkowe. Jeśli jeszcze nie wybrałeś przedszkola, bądź nie możesz się zdecydować, szczerze i z czystym sumieniem polecamy nas. Przedszkole czynne od 6:00 do 17:00.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Jun 2, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

45. Żłobek w Opolu


Cóż może być ważniejsze niż dobro Twojego dziecka oraz jego uśmiech i zadowolenie? Nasz żłobek niepubliczny w Opole to najlepsze miejsce, by zapewnić Twojemu dziecku najlepsze warunki do rozwoju i zadbać o jego uśmiechniętą buzię każdego dnia. Przyjdź i przekonaj się jak szybko Twój maluch pokocha nasze opiekunki i zabawę z innymi dziećmi. Nasze świetne referencje od rodziców i firm są dowodem na to, że rozstanie nie musi być bolesne. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. Na pewno nie zaszkodzi spróbować!
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Sep 12, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

46. Przedszkole - Rumia


Zapewnij dziecku najlepszy start wybierając mu odpowiednie przedszkole. Podopieczni placówki niepublicznej Kraina Bajek uwielbiają każdy dzień spędzony razem z naszymi nauczycielami, którzy z radością pokazują im piękno otaczającego świata, wspierają ich rozwój i talenty, wpajają takie wartości jak wzajemny szacunek, przyjaźń, tolerancja, wrażliwość, skromność. U nas dzieci mają szansę bawić się i uczyć w pięknym ogrodzie, spokojnej i bezpiecznej przestrzeni otoczonej lasem, gdzie powietrze jest czyste.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Jan 27, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

47. Tęczowa Kraina zajęcia w przedszkolu w Wołominie


Prywatne przedszkole oraz żłobek Tęczowa Kraina ma swoje oddziały w dwóch lokalizacjach - w Kobyłce i Wołominie. Do jednostek przyjmowane są dzieci w wieku od roku do czterech lat. Jednostka zatrudnia kadrę wykwalifikowanych oraz profesjonalnych nauczycieli, jacy działają w oparciu o najświeższe procedury dydaktyczne, jakie dopasowują do konkretnego dziecka. W przedszkolu są prowadzone zajęcia dydaktyczne, rytmika z elementami gimnastyki i prace plastyczne. Dzieci uczą się także języka angielskiego. Otoczone są pomocniczą opieką logopedy oraz psychologa, którzy badają ich rozwój i postępy. Dokładne informacje na temat zapisów są dostępne na witrynie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Mar 6, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

48. GWIAZDOLANDIA BEATA WÓJCIK godzinowa opieka nad dzieckiem w Gliwicach


Klub Maluszka Gwiazdolandia powstał z myślą o zagwarantowaniu pociechom czułej opieki połączonej z rozwijaniem pasji oraz miłym spędzeniu czasu, w czasie gdy ich rodzice będą pracować bądź po prostu zamarzą o "chwili wytchnienia". Nasze Gwiazdki spędzają z nami zarówno całe dnie, jak i godzinę czy kilka w tygodniu, słowem - tyle, ile Państwo będą potrzebowali, abyśmy zapewnili im opiekę. My nie pracujemy, a oddajemy się pasji. Zadbamy o to, żeby szkraby czuły się z nami bezpiecznie i beztrosko spędziły czas. Organizujemy zabawy, bale, pieczemy ciasteczka dbając o to, aby żadne dziecko się nie nudziło. Posiadamy dwa oddziały w Gliwicach. Więcej na witrynie internetowej.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Mar 10, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

49. ELFIK Żłobek prywatny w Sosnowcu


Dzieci kochają przebywać w Centrum Zabawy i Rozwoju "Elfik" z siedzibą w Sosnowcu. Z pomocą naszych doświadczonych pedagogów czują się bezpiecznie, bawią się i uczą nowych rzeczy. Pracujemy w oparciu o nasz sprawdzony, autorski program. Prowadzimy żłobek oraz przedszkole. Zapraszamy ponadto do rejestrowania Pociech na nasze popołudniowe zajęcia dla Dzieci od 6 miesięcy do 6 lat, a ponadto organizowania u nas urodzin oraz innych imprez. Mamy nadzieję, iż Państwa Dziecko poczuje się u nas radosne. Szczegółowe wiadomości o naszej działalności opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej, do odwiedzenia jakiej, zapraszamy serdecznie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja

Data dodania: Apr 2, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

50. Przedszkola Bambino Ursus


Bambino jest jednym z najlepszych prywatnych przedszkoli w Polsce. Oprócz standardowych zajęć dla przedszkolaków, organizowane są atrakcyjne zajęcia dodatkowe. Placówka dysponuje własną kuchnią, która serwuje smaczne, estetyczne i pożywne posiłki, które chętnie będą spożywane przez dzieci. Doświadczona i wyszkolona kadra z bardzo dobrym podejściem do dzieci gwarantuje, że pobyt w przedszkolu będzie dla dziecka przyjemnością, a nie nieprzyjemnym obowiązkiem.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Apr 24, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

 Losowe wpisy
Audyt oraz certyfikat energetyczny - świadectwa energetyczne
Działalność firmy polega na profesjonalnej i wszechstronnej obsłudze z zakresów takich jak: świadectwa energetyczne, audyt energetyczny oraz wystawianie innych certyfikatów tj. certyfikat energetyczny. Służymy fachowym doradztwem.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Fornir, okleina
Firma "Okleiny i Tarcica" - sprzedaż hurtowa oraz detaliczna najwyższej jakości oklein i tarcicy. Oferujemy szeroki wybór oklein zarówno egzotycznych jak i krajowych. W stałej ofercie posiadamy ponad 100 gatunków produktów: tarcicę, obłogi, okleiny naturalne, okleiny modyfikowane ALPI oraz inne.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz
Afekt-Limo Limuzyny Szczecin
Afekt-Limo  wynajmuje amerykańskie limuzyny ślubne m-ki Cadillac oraz Lincoln. Posiadamy pojazdy nowoczesne, klasyczne, zabytkowe w kolorze białym, srebrnym oraz czarnym. Nasze limuzyny zawiozą do ślubu, na rocznicę, lotnisko, studniówki, wieczory panieńskie i kawalerskie. Dysponujemy szeroką gamą dekoracji samochodowych w różnych formach i dowolnych kolorach. Wykonujemy dekoracje według wcześniej omówionego projektu. Sprzedajemy i wypożyczamy dekoracje na samochody. Wypuszczamy gołębie.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Motoryzacja > SamochodyCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0