Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Nauka
Wpisy
Sortuj wg :
41. Matura - Zdajesz ją w tym roku szkolnym? Serwis dla wszystkich maturzystów


Najświeższe informacje o egzaminach maturalnych (terminy, wymagania, itp.), informatory maturalne, arkusze egzaminów maturalnych, rady dla maturzystów.

Pomożemy Ci się przygotować do Matury. Z nami zdasz na 100% - Na naszej stronie znajdziesz najlepsze pomoce naukowe: Vademeca, Repetytoria, Testy, Treningi Maturzysty. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy najlepiej przygotowane repetytoria ze wszystkich przedmiotów:

- języka polskiego

- matematyki

- języka angielskiego

- historii

- geografii

- biologii

- chemii

- fizyki

- WOSu

- pozostałych języków nowożytnych
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Kultura i sztuka > Książki

Data dodania: Oct 12, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

42. Choroby


Zbiór informacji o chorobach ludzkich, ich dokładne opisy wraz z poradami jak należy się leczyć oraz w jaki sposób można przeciwdziałać chorobom. Serwis jest stale rozbudowywany a jego zawartość jest tworzona na podstawie wielu encyklopedii i publikacji medycznych. Odwiedź naszą stronę już dziś i zdobądź istotne dla siebie informacje. Wydaje ci się, że jesteś chory? Wszystkie objawy świadczą, że to ta choroba? Zanim pójdziesz do lekarza, odwiedź nasz słownik medyczny. Poczytaj definicje chorób i rozwiej swoje wątpliwości. Być może to tylko fałszywy alarm. W naszym serwisie jest opisanych wiele chorób i to nie tylko tych najbardziej popularnych. W słowniku znajdują się również te rzadko spotykane. Za sprawą naszego słownika internetowego dowiesz się więcej o wielu chorobach, ich objawach, a także o leczeniu i sposobie radzenia sobie z nimi. Nie zwlekaj, sprawdź nasz słownik już teraz.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Oct 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

43. Zabawy fundamentalne


„Zabawy fundaMentalne" to program wspomagania rozwoju dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Program adresowany jest do rodziców i opiekunów, którzy chcą współpracować
z dzieckiem w celu osiągnięcia jego harmonijnego i wszechstronnego rozwoju.

Rodzice znajdą w programie:

* podstawowe informacje o rozwoju dziecka,
* radosną zabawę i bliski kontakt z dzieckiem,
* inspirację i motywację do wspierania dziecka,
* pewność, że dziecko rozwija się wszechstronnie.

Pedagodzy znajdą w programie ponadto:

* kompletne narzędzie dydaktyczne,
* setki scenariuszy zabaw,
* pomoc w ustalaniu celów edukacyjnych.

Program „Zabawy fundaMentalne” to:

* Przewodnik teoretyczny „Zabawa jest nauką”,
* Książeczki z zabawami,
* CD z materiałami pomocniczymi.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Oct 23, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

44. Task Magic


TaskMagic to pakiet narzędzi autorskich przeznaczony do tworzenia treści interaktywnych.
Jest to szybki i prosty sposób, w jaki nauczyciel dowolnego przedmiotu może, zaledwie w kilka minut, stworzyć cały zakres pokazowych i praktycznych ćwiczeń na komputer lub tablicę interaktywną, a następnie wydrukować stworzone ćwiczenia w formie papierowej jako pracę domową lub powtórzenie.TaskMagic dostarcza technik skutecznych dla osób o wszystkich stylach uczenia się. Pozwala w prosty sposób konstruować ćwiczenia, które jednocześnie stymulują kanał wzrokowy, słuchowy i kinestetyczny.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Oct 23, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

45. Multitablica


Multitablice zmieniają jakość edukacji, tworzą zupełnie nowy model dydaktyki szkolnej odwołującej się podczas lekcji do aktywnego zdobywania,
wykorzystywania i przetwarzania informacji. Wprowadzają nowy sposób komunikacji pomiędzy nauczycielem a uczniem. Dzięki nim szkoła staje się nowoczesną organizacją spełniającą wymogi społeczeństwa informacyjnego.
Multitablice to zintegrowane systemy zarządzania wiedzą w szkole! Multitablica to ekran o dużych rozmiarach, na którym za pośrednictwem projektora wyświetlany jest obraz z komputera. Elementy obrazu mogą być przesuwane i aktywowane bezpośrednio poprzez dotknięcie powierzchni tablicy palcem lub elektronicznym pisakiem, bez konieczności korzystania z myszy czy klawiatury.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Oct 23, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

46. Młody Mistrz


Młody Mistrz to kompleksowy program dla uczniów, pomagający w rozpoznaniu własnego stylu uczenia się oraz dopasowaniu odpowiednich technik uczenia się, aby uczyć się szybko i skutecznie we własnym stylu!Z uczeniem się jest jak z preferencjami kulinarnymi, ubieraniem się czy wybieraniem sposobu spędzenia wolnego czasu - każdy z nas ma swoje osobiste, ulubione menu. Jedne rzeczy lubimy bardziej, inne mniej, jeszcze innych - nie znosimy.
Z uczeniem jest dokładnie tak samo: każdy ma swoje osobiste menu uczenia się, którego podstawę tworzy przede wszystkim neurologiczna baza, osobnicza konstrukcja naszych zmysłów i mózgu.
Poznanie własnego menu uczenia się równa się posiadaniu klucza do sukcesu w uczeniu się!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Oct 23, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

47. Transfer Learning Solutions


Firma zorientowana na popularyzację i promocję nowoczesnej edukacji i wspomaganie wszechstronnego rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych. Świadczy usług związane z wdrażaniem nowoczesnych narzędzi edukacyjnych w różnego rodzaju instytucjach, publicznych i prywatnych.
Działaniami przyczynia się do zmian w polskim systemie edukacyjnym prowadzących do udoskonalenia warsztatu pracy nauczycieli, wzbogacenia go o innowacyjne narzędzia. Pozwoli to kształcić uczniów w sposób otwarty i nowoczesny, a tym samym lepiej przygotować ich do sprawnego funkcjonowania we współczesnym świecie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Oct 23, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

48. Fantom - pomoce dydaktyczne


Nasza firma istnieje od 1991 roku, jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Firmy 3B SCIENTIFIC - na Polskę (produkującej od 70 lat modele z zakresu anatomii człowieka, botaniki, zoologii, chemii, fizyki oraz nowoczesnych fantomów reanimacyjnych) oraz firmy SOMSO MODELS (produkującej pomoce dydaktyczne z zakresu: anatomii, zoologii i botaniki). Ponadto mamy w swojej ofercie fantomowe głowy dentystyczne firmy FRASACO oraz wiele innych pomocy znanych światowych marek. Chcielibyśmy na naszej witrynie internetowej przedstawić Państwu naszą aktualną ofertę handlową dotyczącą pomocy dydaktycznych. Proponowane przez nas pomoce posiadają międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż

Data dodania: Oct 26, 2009 Trafień: 16 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

49. Korepetycje Wroclaw Neocenter matematyka fizyka


Korepetycje w Neocenter to: zajecia indywidualne lub w malych grupach w domu ucznia badz w pobliskiej szkole, wszystkie poziomy nauczania, wszystkie grupy wiekowe, doswiadczona kadra nauczycielska, ktora zapewni najwyzsza jakosc kazdej lekcji.
W ofercie rowniez kursy przygotowujace do egzaminow maturalnych, gimnazjalnych oraz przygotowujace do egzaminow poprawkowych. Zajecia odbywaja sie w malych grupach w szkolach w Kamiencu Wroclawkim, Dobrzykowicach oraz w pobliskiej szkole w Czernicy. Zapraszamy wszystkich chetnych do zapoznania sie z nasza oferta na naszej stronie internetowej www.neocenter.pl
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Nov 3, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

50. Nauka angielskiego


Celem bloga jest dostarczanie informacji i opinii na temat procesu nauki i nauczania języka angielskiego oraz publikacja artykułów związanych z konkretnymi zagadnieniami tego języka. W blogu znajdą się informacje o różnorodnych aspektach nauki angielskiego, a także wskazówki przydatne dla maturzystów oraz osób przygotowujących się do egzaminów i certyfikatów. Oprócz przekazywania wiedzy pragnę także poruszać na łamach bloga dyskusje na temat poziomu nauczania angielskiego w szkołach oraz alternatywnych metod nauki angielskiego, w tym nauki przez internet i przy użyciu programów komputerowych.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Nov 3, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Agencja content marketing artivia.pl
Powstaliśmy wiele lat temu. Specjalizujemy się w tworzeniu treści na strony internetowe. Piszemy unikalne, przystępne dla czytelnika, wysoko merytoryczne artykuły, wpisy, treści reklamowe. Działamy elastycznie i jesteśmy dyspozycyjni. Potrafimy stworzyć treść idealnie dopasowaną do targetu. Świetnie przyciągamy czytelników i umiejętnie angażujemy ich uwagę. Dzięki treści stworzonej przez agencję Artivia Państwa strona www zyska nowych użytkowników.
W katalogu:   Internet > Reklama i marketing
Fotografia biznesowa
Forum, czyli Polska Agencja Fotografów posiada bank zdjęć, w którym znaleźć można około 13 milionów oryginalnych fotografii, związanych z różnymi tematami. Wszystkie zdjęcia zostały zaprezentowane na stronie internetowej agencji, w odpowiednich kategoriach tematycznych, co ułatwia wyszukiwanie. Z oferty agencji korzystają firmy oraz wydawnictwa. Niezależnie od posiadanego doświadczenia, agencja poszukuje fotografów do współpracy. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.
W katalogu:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Pikniki firmowe,festyny
Pikniki firmowe , pikniki, festyny. Organizujemy imprezy integracyjne i plenerowe. Oferujemy wynajem atrakcji na pikniki i imprezy. Dysponujemy także lokalem do zorganizowania imprezy plenerowej. Stawiamy na profesjonalną obsługę imprez, a nasi pracownicy zbierają wzorowe oceny od naszych klientów
W katalogu:   Hobby i rozrywka > RozrywkaCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0