Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja > Przedszkola

Oferty przedszkoli.
Wpisy
Sortuj wg :
51. Przedszkola Ciuchcia Targówek


Zlokalizowane na obszarze stolicy Przedszkola Ciuchcia Puch Puch są bardzo ciekawym miejscem dla pociech. Zapewniamy najmłodszym odpowiednie warunki do nauki oraz zabawy. Zajęcia kierowane są przez doskonale wyedukowanych specjalistów, którzy dbają o korzyść każdego uczestnika. Poprzez metodę imersji językowej efektywnie uczymy dzieci mówienia w języku obcym. Dzięki lektorowi posługującemu się językiem angielskim, dzieci od małego oswajają się z obcą wymową. Prowadzimy szereg zajęć dodatkowych, rozwijających pasje uczestników.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Aug 12, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

52. Www.krainamarzen.net


Nasze przedszkole Kraina Marzeń działa w Warszawie na Żoliborzu. Wszystkim naszym podopiecznym i ich rodzicom zapewniamy najlepsze warunki. Małe grupy, bogato wyposażone sale, zielony plac zabaw, profesjonalny catering, wiele zajęć dodatkowych u nas każdy dzień jest udany. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej znajdą tu Państwo także zasady rekrutacji prowadzone w przedszkolu Kraina Marzeń. Zapraszamy Państwa!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Dec 3, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

53. Przedszkole w Józefowie


Zapraszamy wszystkich rodziców poszukujących przyjaznego przedszkola w Warszawie. Prowadzimy doskonale wyposażone placówki edukacyjne w Józefowie oraz Włochach, które czynne są w godz. 7:00-18:00. Nasze przedszkola posiadają przestronny ogród z placem zabaw dla dzieci. Oferujemy doskonałą opiekę, zajęcia oparte na podstawie programowej MEN oraz szereg zajęć dodatkowych. Dzieci chodzą na lekcje angielskiego, niemieckiego, chińskiego oraz taniec, rytmikę, basen, dziecięcą matematykę, balet, zumbę.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Jan 13, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

54. PROMYK przedszkole na Osiedlu Majowym w Szczecinie


Poszukujesz idealnego przedszkola dla swojego dziecka? Chcesz zapewnić mu najlepsze warunki do nauki i rozwoju osobistego? W Niepublicznym przedszkolu PROMYK ze Szczecina rozumiemy, jak ważnym etapem rozwoju jest edukacja przedszkolna, dlatego każde dziecko otaczane jest u nas wyjątkową troską i opieką przez doświadczony personel. Przedszkole Promyk zapewni wieloaspektowy rozwój dziecka w wygodnych warunkach. Absolwenci naszego przedszkola to dzieci otwarte na świat, kreatywne, osiągające bardzo dobre wyniki w nauce szkolnej. Zapewniamy dobrze zorganizowane, atrakcyjne zajęcia w bogato wyposażonym, bezpiecznym budynku. Więcej informacji na stronie internetowej.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Jan 22, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

55. KONRADEK klub maluszka w Warszawie


Poszukujesz dobrego przedszkola dla swojego dziecka? Takiego, w którym zostanie zaakceptowane przez rówieśników oraz poczuje się bezpieczne? Wybierz nasze przedszkole Konradek, jakie ma swoją siedzibę w Warszawie. Angażujemy personel, jaki posiada najwyższe kwalifikacje oraz dba o prawidłowy rozwój podopiecznych. Nauczyciele realizują program przedszkolny zgodny z właściwymi ustawami i uzupełniają go o indywidualne i sprawdzone metody. Każdego dnia maluchy mają zajęcia plastyczne, ruchowe i muzyczne, co pozwala im rozbudzać indywidualne talenty. Oferujemy też rozległy pakiet zajęć uzupełniających, w tym balet, taniec oraz karate. Więcej dowiesz się na naszej witrynie internetowej.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Feb 23, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

56. Przedszkole w Warszawie - Kidzcorner.pl


Naszeprzedszkola działają na terenie Warszawy, gdzie naszym dzieciom zapewniamy naukę pod okiem doświadczonych pedagogów oraz native speakerów, które realizowane są dwujęzycznie. Nauka w naszych przedszkolach działających na Mokotowie oraz Białołęce realizowana jest zgodnie z autorskimi programami jednocześnie w języku polskim oraz angielskim. Nauczanie pozwala na nabycie w sposób naturalny umiejętności porozumiewania się w języku angielskim. Zapraszamy!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Mar 30, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

57. RadosnaPlaneta.com - przedszkole integracyjne - Śródmieście


W Radosnej Planecie Państwa dziecko będzie mogło nie tylko beztrosko i bezpiecznie spędzać dzień, ale również będzie w stanie doskonale się rozwijać. Czyli jeżeli są Państwo zainteresowani przedszkolem w Warszawie, zapraszamy do nas. Takie wartości jak dobre maniery, wyrozumiałość, szacunek dla innych, rzetelność, uczciwość, tolerancja są dla nas czymś niesamowicie istotnym. Kładziemy również duży nacisk na kwestie językowe. Zapraszamy zainteresowanych.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Jun 10, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

58. Baby English Center - Nauka angielskiego dla dzieci w Łodzi


Baby English Center – zajęcia z języka angielskiego dla najmłodszych od lat 3 do lat 16. Szkoła mieści się w centrum Łodzi. Zajęcia prowadzimy raz lub dwa razy w tygodniu zależnie od wybranej grupy od poniedziałku do soboty włącznie. Grupy liczą maksymalnie do dziewięciu osób – aby zapewnić komfort podczas lekcji. Jesteśmy licencjonowaną placówką metody Genki English jako jedyna szkoła angielskiego dla dzieci w Łodzi. Zajęcia prowadzimy w bardzo aktywny, dynamiczny sposób stawiając na zajęcia w ciągłym ruchu bez nudnego siedzenia w ławkach. Dzieci uczymy mówić pełnymi zdaniami, zadawać pytania a także na nie odpowiadać – wszystko w pełni po angielsku. Do dyspozycji dzieci mamy dwie duże sale dobrze wyposażone w sprzęty wspierające prowadzenie zajęć i utrzymujące zainteresowanie dziecka przez całe 50 minut. Dla rodziców też coś mamy – kawiarnie w której mogą się napić dobrej kawy i chwilę odetchnąć lub również rzucić się w wir nauki angielskiego jak ich pociechy i odbywać zajęcia z native speaker’ami, podczas gdy trwają zajęcia dziecka lub po ustalenia indywidualnego terminu. Na terenie placówki do dyspozycji jest parking. Dzieci, które opuściły zajęcia z powodu choroby mogą odrobić zajęcia po wcześniejszym ustaleniu terminu z nauczycielem lub we własnym zakresie wykorzystując platformę e-learningową do której każdy nasz mały uczeń otrzymuje dostęp. Dzieci na zajęcia kwalifikujemy w oparciu o wiek, ale przede wszystkim indywidualne umiejętności i predyspozycje, które nauczyciel poznaje podczas pierwszej bezpłatnej lekcji pokazowej. Drogi rodzicu przyjdź do nas ze swoją pociechą a gwarantujemy, że dziecko pokocha język angielski w wydaniu Baby English Center, zapraszamy serdecznie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Regiony , miasta > Łódzkie

Data dodania: Sep 2, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

59. Przedszkole - Kabaty


Przedszkole Świat Dziecka to niepubliczna placówka z językiem angielskim. Na 760 m kwadratowych powierzchni powstał specjalnie zaprojektowany dom, zielony ogród i plac zabaw z bezpiecznym sprzętem dla dzieci. Przedszkole posiada 5 sal edukacyjnych, leżakownię i własną kuchnię, gdzie z największą starannością są przygotowywane posiłki dostosowane do potrzeb Przedszkolaka. Oferujemy niezwykle ciekawe zajęcia dla dzieci, dzięki którym stymulowany jest rozwój zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Regiony , miasta > Mazowieckie

Data dodania: Nov 12, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

60. Przedszkole w Warszawie - bajkoweprzedszkola.pl


Wszystkim rodzicom, którzy pragną, by ich dziecko już od najmłodszych lat zdobywało wykształcenie w najlepszych miejscach, jednocześnie bawiąc się i integrując z innymi maluchami, gorąco polecamy zapoznanie się z ofertą, którą przedstawiają niepubliczne integracyjne przedszkola Bajeczka. Oba mają siedzibę w Warszawie jedno na Bielanach, drugie natomiast na Bemowie. Przedszkola otwarte są codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7 18 i zapraszają dzieci w wieku 1,5 5 lat. Serdecznie zapraszamy.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Jan 3, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

 Losowe wpisy
LABLOGO to interdyscyplinarny zespół specjalistów, projektujących logo dla firm i produktów
LabLogo to marka projektów logo i symboli firmowych. Zajmujemy się projektowaniem Corporate Identity. Realzujemy usługi w zakresie designu logo dla nowych przedsiębiorstw, redesignem znaków i symboli dla marek działających.
Podstawowym zadaniem logo jest odróżnienie firmy lub produktu od konkurentów. Dobre logo jest wyraźnie inne od konkurencyjnych, a nawet od wszystkich pozostałych. Innowacyjność, indywidualność i unikatowość to cechy naszych projektów logo, logotypów, logoznaków, znaków i symboli graficznych.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
palety euro
Palety i europalety Robex. Jeżeli interesują Cię palety euro, palety Trzebinia czy palety bielsko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza firma zajmuje się handlem paletami, nieprzerwanie od 1997 roku. Przez ten okres zdobyliśmy doświadczenie w zaopatrywaniu w palety dużych jak i małych firm. Naszym zadaniem jest usprawnienie Państwa logistyki w sektorze palet drewnianych. Jesteśmy rzetelni i otwarci na propozycje klientów. Gwarantujemy niezmienność jakości dostarczanych palet i terminowe dostawy.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Mebelki dziecięce Jardrew
"Z myślą o Twoim dziecku" podążając za tym mottem firma Jardrew tworzy nową jakość mebli dziecięcych.Nasze mebelki nadają prawdziwie magiczny klimat pokojowi Twojego maleństwa. Łóżeczka z opuszczanym bokiem bądź wyjmowanymi szczebelkami, kołyski , komody oraz szafy marki Jardrew posiadają ciekawy design oraz atesty gwarantujące Twojemu maluszkowi bezpieczeństwo którego przecież tak potrzebuje. Zapraszamy do obejrzenia szerokiej gamy gotowych produktów jak również zestawów do pokoju Twojego dziecka.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > MebleCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0