Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki

Wszystko co związane z bankowością.
Wpisy
Sortuj wg :
61. Porównaj kredyty z Kredyt4you.pl


Nasza firma o nazwie Kredyt4you służy zestawianiu istniejących na rynku kredytów gotówkowych, kredytów samochodowych, ale również kart kredytowych. Poprzez wskazanie szczegółowych preferencji, każdy zainteresowany użytkownik uzyskuje wykaz najodpowiedniejszych dla niego kredytów, dopasowanych pod jego własne potrzeby oraz możliwości. Dzięki tego typu serwisowi, każda osoba zainteresowana zaciągnięciem kredytu zaoszczędzi wiele czasu, który musiałaby spożytkować na obejście kilku czy też kilkunastu placówek bankowych.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes

Data dodania: Mar 18, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

62. Pożyczki prywatne


Braki pieniędzy zaczynają dawać się we znaki coraz szerszym grupom polskiego społeczeństwa. Mijający kryzys odcisnął piętno które dla wielu nieprędko zniknie. Takim znakiem dla wielu będzie Biuro Informacji Kredytowej, które stojąc na straży banków nie pozwoli na udzielenie nowych kredytów. Na szczęście banki nie są jedynym miejscem do pożyczania pieniędzy. Ostatnio bardzo modne stały się pożyczki społecznościowe. Takie iście prywatne pożyczki pozwalają wielu na normalne życie.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty
Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki

Data dodania: Mar 27, 2010 Trafień: 56 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

63. Pozabankowe pożyczki gotówkowe


Pożyczanie pieniędzy od rodziny lub znajomych to całkiem naturalna sytuacja. Jednak w dzisiejszych czasach problemy finansowe dotykające wielu ludzi powodują, że tylko nieliczni posiadają nadmiar gotówki. Jak na złość nie są to niestety osoby znajome. Jak zatem można skorzystać z ich oferty pożyczenia pieniędzy ? Nic prostszego - wystarczy odnaleźć witrynę pozwalającą na łączenie obu stron transakcji. Nasz serwis służy w tym zakresie pomocą dla wszystkich.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty

Data dodania: Mar 30, 2010 Trafień: 23 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

64. IBAN


IBAN i Swift polskich banków potrzebne do przelewów bankowych międzynarodowych i krajowych. Tu znajdziesz spis SWIFT i IBAN wszystkich polskich banków. W transakcjach elektronicznych kod IBAN powinien być przechowywany w jednym ciągu, bez spacji, jednakże w przypadku dokumentów na papierze powinien być zapisywany w grupach po cztery znaki, przy czym ostatnia grupa może mieć ich dowolną liczbę (ze względu na różną liczbę cyfr w poszczególnych krajach).
Kod IBAN został utworzony, by wspomóc obsługę płatności w Unii Europejskiej. Klienci, zwłaszcza osoby fizyczne oraz małe i średnie firmy często napotykają na problemy, związane z różnymi standardami bankowości na świecie. Decyzja o długości tego bloku należy do poszczególnych krajów, z tym, że dany kraj musi posiadać jedną, określoną długość. W BBAN musi się zawierać unikatowy kod identyfikujący bank, o określonej długości i określonej cyfrze od której się on rozpoczyna. Jego pozycja i długość również zależy od danego kraju.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: May 4, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

65. Najlepsze konta osobiste


Konto osobiste jest w dzisiejszych czasach czymś, co powinien posiadać każdy. Na nie właśnie wpływają nasze wypłaty, z tego konta robimy nasze osobiste przelewy i z tego rachunku płacimy nawet za zakupy dla swojej rodziny. Każdy kto ceni sobie wygodę, powinien posiadać taki rachunek. Na stronie opisane są oferty banków w zakresie kont osobistych, a także innych rodzajów kont, takich jak oszczędnościowe, internetowe, czy walutowe. Te rachunki również są bardzo przydatne w życiu.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Nov 15, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

66. Jakie konto dla studenta


Konto bankowe to podstawowe narzędzie codziennego użytku dla zdecydowanej większości studentów w Polsce. Dlatego właśnie, będąc studentem, warto zadbać o to, żeby nasze konto w banku spełniało wszystkie najważniejsze kryteria. Powinno być przede wszystkim tanie w użytkowaniu, oferować wygodny dostęp przez internet oraz w pełni funkcjonalną kartę debetową.
Po więcej informacji zapraszamy do naszego poradnika poświęconego studenckim kontom bankowym.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Dec 10, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

67. Lokaty


Serwis powstał dla amatorów inwestowania, którzy zainteresowani są założeniem lokat bankowych. Zawiera najświeższe aktualności związane z tematyką inwestycji i oszczędności, a także definicje i rady niezbędne dla osób zakładających depozyty terminowe. Prezentuje również porównanie najkorzystniejszych ofert lokat bankowych, występujących w danym okresie na polskim rynku, które zawiera wysokość oprocentowania i inne najważniejsze cechy każdej lokaty bankowej. Wybór oferty dopasowanej do własnych potrzeb wymaga zdobycia istotnych informacji, dlatego warto odwiedzić poniższy serwis.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Jan 7, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

68. FitFinance- centrum finansowe- poradnik, opinie, produkty online


FitFinance centrum finansowe to połączenie pasażu finansowego oraz poradnika. Daje Państwu możliwość opiniowania wielu różnych produktów finansowych tworząc bazę wiedzy dla przyszłych klientów. Jeśli szukają Państwo kredytu gotówkowego, konta osobistego czy też innych produktów. Nie wiedzą Państwo na co zwrócić uwagę podejmując decyzję. Ta strona jest właśnie Dla Państwa! Dostępne online są tutaj produkty wielu czołowych instytucji działających w Polsce! Zapraszamy!
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki

Data dodania: Apr 8, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

69. Ranking lokat


Prezentowany portal przedstawia sposoby inwestowania własnych środków finansowych. Znajdziecie tu Państwo informacje odnoszące się do lokat terminowych. Najważniejszą częścią tej witryny jest profesjonalny ranking popularnych ofert lokat bankowych, który zawiera najważniejsze właściwości poszczególnej propozycji.

Depozyty bankowe to formy inwestycji, które posiadają znaczące zalety, w tym między innymi: duża stopa zwrotu z zainwestowanych środków, praktyczny brak ryzyka utraty własnych funduszy, możliwość dopasowania lokaty do swoich potrzeb, możliwość wyboru oprocentowania zmiennego w czasie, 100% gwarancja wypłaty całkowitych, zainwestowanych środków, różnorodne okresy lokowania funduszy.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje
Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki

Data dodania: Apr 18, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

70. Kalkulator Kredytowy


Wzięcie pożyczki gotówkowej to wielu przypadkach zupełnie drobna sprawa da większości ludzi. Jednak nadmierne korzystanie z pożyczonych pieniędzy może doprowadzić do problemów. Szczególnie łatwo o to przy poważniejszych zakupach. Dobrym sposobem na uniknięcie stresów finansowych jest stałe kontrolowanie swojego zadłużenia i używanie kalkulatorów kredytowych do obliczania rat. Naszym portalu udostępniliśmy dla wszystkich prosty kalkulator kredytowy pozwalający szybko ustalić jak wysoka będzie rata przy zadanych parametrach.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki
Internet > Blogi

Data dodania: Jun 2, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Salony Optyczne Świat Okularów
Jesteśmy uczciwą, rzetelną, a także doświadczoną firmą, która rozumie potrzeby swoich klientów. Oprócz okularów i soczewek kontaktowych, mogą Państwo liczyć u nas na profesjonalną pomoc związaną zarówno z badaniem wzroku, jak również z doborem odpowiednich produktów dostosowanych do Państwa potrzeb. Współpracujemy z lekarzami okulistami i optometrystami, a także zapewniamy badanie wzroku, często organizujemy sprawdzenie wady wzroku bez ponoszenia opłat. Zapraszamy!
W katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Deski snowboardowe
P.F.H Alda Wilkowice od 1993r zajmuje się sprzedażą sprzętu sportowego. W ofercie rowery górskie znanych firm: rowery Giant ( rowery z zawieszeniem maestro ), rowery Haro, bmx Haro, rowery górskie KTM, narty Blizzard, kaski rowerowe, kaski narciarskie, buty Dalbello, części rowerowe, akcesoria rowerowe Earthworks, części NS bikes, części Shimano, okulary Arctica, gogle UVEX oraz wiele innych. Oddajemy do Państwa dyspozycji dwa sklepy stacjonarne znajdujące się w Wilkowicach na trasie Bielsko-Żywiec oraz w Bystrej na trasie Bielsko-Szczyrk oraz sklep rowerowy on-line. W okresie zimowym prowadzimy sprzedaż komisową sprzętu narciarskiego oraz wypożyczalnię. Oferujemy preferencyjne warunki wypożyczania sprzętu narciarskiego dla osób dokonujących wcześniejszej jego rezerwacji.
W katalogu:   Sklepy > Inne oferty sklepów
busdohagi.pl
Firma busdohagi.pl oferuje bezpieczne i punktualne przewozy osobowe z Polski Południowej do Holandii, Niemiec, Belgii.
Obsługujemy województwa: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie. Jeździmy codziennie, z adresu pod adres, bez przesiadek, nie ciągniemy lawet, nie zabieramy paczek. Dbamy o to aby Twoja podróż trwała jak najkrócej. Jeździmy bezpiecznie, nasi kierowcy do doświadczeni specjaliści doskonale znający topografię Europy Zachodniej. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 533 123 456 i przekonaj się , że Ty jesteś najważniejszy.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Regiony , miasta > MałopolskieCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0