Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja

Wszystko czego można się nauczyć.
Wpisy
Sortuj wg :
61. Global Inspiration szkolenia coaching


Jest to strona przedstawiająca firmę Global Inspiration s.c. Firma zajmuje się coachingiem, szkoelniami oraz doradztwem w zakresie bankowości i branży farmaceutycznej, biotechnologicznej.
Global Inspiration jest jedynym na Polskę przedstawicielem firmy szkoleniowo-doradczej z Atlanty Right Path Resources. USA. Jesteśmy dystrybutorem szkoleń oraz narzędzi psychometrycznych tej firmy. Między innymi oferujemy Złożony Profil Osobowości Right Path 4.
Zatrudniamy tylko coachów z międzynarodowymi certyfikatami coacha. Firma jest prowadzona przez dwóch właścicieli: Monikę Wikiera, Artura Tołłoczko
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja

Data dodania: Jul 6, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

62. MIGAN


Organizujemy kursy w Józefowie koło Otwocka z Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), Adobe Photoshop, Corel Draw, Podstawy Komputera, Tworzenie stron WWW, Linux, Auto Cad, Joomla, Wf-Mag, Pozycjonowanie stron, Systemy CMS, Flash i inne. Prowadzimy szkolenia na wszystkich poziomach w trybie wieczorowym lub weekendowym. Wszystkie kursy organizujemy w Józefowie lub w Twojej firmie. Kurs organizowane są w grupach trzy do dziesięciu osób. Każde szkolenie jest prowadzone przez osobę kompetentną i dobrze obeznaną z tematem. Na zakończenie każdego kursu wystawiamy certyfikaty jego ukończenia. Połowa opłaty za kurs jest pobierana z góry (przed rozpoczęciem kursu). Na kurs wystawiamy rachunek / lub fakturę VAT. Ceny kursu są cenami brutto.
Grupa w katalogu:   Internet > Katalogi stron internetowych
Nauka i Edukacja

Data dodania: Nov 8, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

63. Kursy BHP w Warszawie


Kursy i szkolenia bhp oraz pełna obsługa bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie miast Lublin, Warszawa i na terenie całego kraju. Pracodawca, zgodnie z art. 207 § 2 jest zobowiązany chronić zdrowie i życie pracowników, poprzez zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki. To wszystko otrzymasz w postaci usług naszej firmy. Zapewniamy w ramach obsługi bhp i ppoż. m.in. pomoc w organizacji pracy w sposób zapewniający bezpieczne i higieniczne warunki pracy, wprowadzenie systemy reagowania na potrzeby w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dostosowujemy środki podejmowane w celu doskonalenia, istniejące go poziomu ochrony zdrowia i życia pracowników, biorąc pod uwagę zmieniające się warunki wykonywania pracy.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Jan 18, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

64. Prezentacja maturalna


Na stronie epoki-literackie.pl znajdziesz wiele interesujących informacji z działów omawianych na lekcjach języka polskiego w szkołach średnich. Znajdują się tu opracowania epok literackich, streszczenia wielu lektur, dużo motywów literackich, np. motyw anioła, ikara, wędrówek czy też motyw szatana. Na stronie umieszczona została też przykładowa prezentacja maturalna. Jeśli to nie wystarczy, masz możliwość zamówienia wzorcowej prezentacji maturalnej na każdy temat. Każda prezentacja maturalna przygotowywana jest przez doświadczonego polonistę. W skład każdej prezentacji wchodzi tekst prezentacji, plan ramowy jak też literaturę podmiotu i przedmiotu. Każdą prezentację wyróżnia interesujący język i ciekawe podejście do realizowanego tematu.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Feb 27, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

65. Pytania i Odpowiedzi -- Seolight


Pytania i odpowiedzi na Pyt-Odp.pl. Zadaj pytanie otrzymasz odpowiedzi. W naszym serwisie możesz odnaleźć odpowiedz na dowolne pytanie. Jeżeli nie istnieje taka odpowiedz jeszcze w naszym serwisie to możesz je dodać a otrzymasz odpowiedz. Odpowiedzi zamieszczone na Pyt-Odp.pl są podparte doświadczeniem w danym obszarze. Wejdz na naszą stronę i tam znajdziesz listę nowych odpowiedzi, kliknij na odpowiedz która cię interesuję. Użytkownicy mogą również odpowiadać na pytania. Wystarczy że zalogujesz się na stronie i możesz dzielić się swoją wiedzą z innymi.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Biznes, pieniądze, ekonomia

Data dodania: Apr 23, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

66. Pisanie Prac


Pisanie prac to działalność, którą zajmujemy się od dłuższego czasu. Mamy niemałe doświadczenie ponieważ pomoc w pisaniu prac licencjackich realizujemy na wielu obszarach wiedzowych. W ofercie mamy prace magisterskie, zaliczeniowe, streszczenia, a także wszystkie inne teksty, które mogą być przydatne w pracy i w szkole. Zlecając nam pisanie prac licencjackich masz pewność, że w krótkim czasie otrzymasz naprawdę wartościową pracę. Nasza oferta pisanie referatów to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które mają niewiele wolnego czasu, a także słabo radzą sobie z pisaniem prac. W czasie gdy my zrealizujemy takie zadanie w zastępstwie ciebie, będziesz miał możliwość zająć się tym, co daje ci satysfakcję.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Jul 16, 2012 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

67. Baltikum


Niepaństwowa szkoła wyższa Collegium Balticum w Szczecinie z radością zaprasza do siebie wszystkie osoby chcące podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe, uzyskać wyższe wykształcenie odbywając innowacyjne kursy przeprowadzane z wykorzystaniem najnowszych metod pedagogicznych a także po prostu wszystkich głodnych wiedzy. Collegium Balticum oferuje dwuletnie oraz jednoroczne studia. Nauczamy na poziomie licencjackim, magisterskim oraz podyplomowym. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej witryny.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie

Data dodania: Sep 12, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

68. Korepetycje dla uczniów z programu Matury Międzynarodowej - Home Tutors


W XXI wieku nauka, a zwłaszcza wyniki egzaminu maturalnego, warunkują przyszłość każdej osoby. By pomóc w uzyskaniu dobrego rezultatu na egzaminie dojrzałości i dobrych wyników w nauce w liceum, powstała firma - Home Tutors. Udziela ona korepetycji w domach uczniów i przez internet, wszystkim tym, którzy uczęszczają do programu Matury Międzynarodowej, GCSE i IGCSE ze wszystkich przedmiotów. Na naszej stronie www znajdują się szczegółowe informacje dotyczące formy działalności firmy Home Tutors. Jeżeli będą Państwo zainteresowani naszymi usługami, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, w celu ustalenia wszelkich niezbędnych szczegółów.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja

Data dodania: Sep 12, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

69. Zabawki wspomagające rozwój motoryczny.


Istniejący od 2009 serwis i sklep Ruszglowa.pl - zabawki dla całej rodziny to specjaliści od rozrywki edukacyjnej. Doceniamy zabawki nie tylko za wzornictwo, lecz za to, co rozwijają i ćwiczą w maluchu. Wykreowaliśmy witryny o rozwoju dzieci poprzez rozrywkę. Codziennie eksplorujemy ojczysty rynek markowych gier. Ruszglowa.pl, to nie tylko oferta w internecie. Posiadamy magazyn, który systematycznie powiększamy. Współpracujemy z największymi dystrybutorami i hurtowniami w Polsce. Jeśli zamówione zabawki nie znajdują się aktualnie na stanie, zobowiązujemy się do krótkiego czasu realizacji.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Portale komputerowe > Sklepy

Data dodania: Sep 12, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

70. Kurs języka hiszpańskiego we Wrocławiu


Interesujesz Cię Hiszpanią, od dawna chciałeś uczyć się języka hiszpańskiego ale nie znalazłeś odpowiedniej szkoły językowej, to sprawdź El-sueno. Przeprowadzamy zajęcia w małych grupach, przyjdź do nas ze znajomymi i stworzycie własna grupę a otrzymacie przy tym rabat. Staramy się aby zajęcia były ciekawe a przy tym prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Sprawdź naszych lektorów, zobacz kim są. Dla nich pasją jest przekazywanie swojej wiedzy innym, już po kilku zajęciach możesz budować proste zdania.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja

Data dodania: Dec 3, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
AMIPOL KONTENERY
Szukasz firmy zajmującej się wypożyczaniem kontenerów? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowana przez firmę Amipol. Wypożyczamy i sprzedajemy kontenery: biurowe, sanitarne, socjalne oraz morskie. Wszystkie kontenery spełniają normy dla obiektów użyteczności publicznej. Są zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi. Można je bez trudu złożyć, przenieść oraz przetransportować. W celu omówienia współpracy zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszej firmy w miejscowości Łysiec na Śląsku. Więcej informacji zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
LumaDruk - dobra drukarnia
Firma Luma-Druk z siedzibą w Radomsku to jedna z najpopularniejszych agencji, od lat zajmujących się najwyższej jakości drukiem cyfrowym oraz offsetowym. W jej ofercie znaleźć można druk wszelakiego rodzaju publikacji, materiały marketingowe, takie jak książki, ulotki, foldery, plakaty, katalogi, wizytówki i bezlik innych. Możesz liczyć na niskie ceny oraz bezapelacyjnie najwyższą jakość wydruku oraz wykonania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
W katalogu:   Portale komputerowe > Usługi
Tkaniny filtracyjne - pabiantex.com.pl
PABIANTEX (pabiantex.com.pl) swoją ofertę kieruje do klientów, których interesują m.in.: tkaniny szklane ECST i rowingowe, tkaniny i włókniny filtracyjne, brezentowe (lniane, bawełniane), taśmy techniczne, konfekcja filtracyjna, artykuły BHP czy welony z włókna szklanego. Oferta skupia w sobie wyroby najwyższej jakości, które powstają na nowoczesnych taśmach produkcyjnych, z uwzględnieniem najnowszych i najlepszych rozwiązań technologicznych. Firma swoje wyroby oferuje już od ponad 30 lat.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > BudowlaneCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0