Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja > Przedszkola

Oferty przedszkoli.
Wpisy
Sortuj wg :
61. Sala zabaw w Krakowie


Fantazja to placówka prowadząca żłobek i przedszkole Montessori w Bolechowicach. Nasza oferta obejmuje troskliwą opiekę w godzinach 6:30-18:00 oraz wiele zajęć dodatkowych wpierających rozwój ruchowy, artystyczny, techniczny. Codzienne zajęcia skupiają się na przygotowaniu do nauki czytania i pisania, zajęciach plastyczno-technicznych, umuzykalniających, matematycznych. Dla dzieci przygotowana została przestronna sala i plac zabaw. Zapewniamy opiekę logopedy i psychologa, zajęcia z j. angielskim, zajęcia z komputerem, gimnastykę korekcyjną oraz wiele zajęć dodatkowych.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Jan 3, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

62. Przedszkole niepubliczne


Wybór przedszkola to zawsze spory zawrót głowy. Jeśli mieszkacie na terenie stolicy, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi prywatnymi przedszkolami. Prowadzimy trzy takie placówki i dwie z nich znajdują się w stolicy. Kładziemy ogromny nacisk na prawidłową drogę rozwoju dziecka oraz jego dietę. Zapewniamy opiekę najlepszych pedagogów, dlatego cieszymy się sporym uznaniem w tej branży. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam poznacie nasze placówki oraz wychowawców.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Jan 17, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

63. Prywatne Przedszkole Safari w Krakowie


Serdecznie witamy na łamach strony naszego niepublicznego przedszkola w Krakowie. Nasza placówka dla najmłodszych ma profil przyrodniczo-geograficzny. Naszym priorytetem jest edukowanie oparte o interakcję z przyrodą. Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia naszej propozycji dydaktycznej oraz dokonywania zapisów. Wiemy, że nasza misja będzie wspomagać dynamiczny i wielopłaszczyznowy rozwój Państwa dzieci. Zapraszamy do nas, a także do dokładnego zapoznania się z naszą stroną www. Tam czekają wszystkie najważniejsze informacje.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Aug 15, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

64. Przedszkole w Gdańsku - sokrates.gda.pl


Myślisz o przedszkolu prywatnym? Jeżeli zdecydujesz się na przedszkole prywatne Gdańsk, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie, na co stawiamy? Odpowiedzi na to pytanie mogą być różne, można wymienić choćby kameralność i bezpieczeństwo czy odkrywanie mocnych stron oraz ich rozwijanie.
Co do szczegółów naszych działań, dbałość o rozwój maluchów następuje poprzez zajęcia z rytmiki, taniec, warsztaty plastyczne, język angielski, gimnastykę, bajkoterapię oraz zajęcia piłki nożnej.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Przedszkola

Data dodania: Jan 29, 2019 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7

 Losowe wpisy
Kurs Excel - langolian.pl
Szkolenia i zdobywanie wiedzy, to najlepsza droga do podnoszenia swoich kwalifikacji i do zdobywania nowych umiejętności. W naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości szkolenia, które umożliwią wam zdobycie ciekawej i dobrze płatnej pracy. Organizujemy między innymi szkolenie sql, szkolenie excel, szkolenie vba, szkolenie python, szkolenie javascript i wiele więcej. Dzięki dużemu doświadczeniu organizowane przez nas szkolenia, to gwarancja najwyższej jakości. Więcej informacji oraz pełna oferta dostępne jest na naszej stronie internetowej.
W katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Wczasy first minute
Wczasy first minute wakacyjne kurorty wypoczynkowe oferty renomowanego biura podróży z Koszalina. Wakacyjne wyjazdy na wczasy w promocji first minute albo last minute czyli imprezy wykupione w biurze podróży na ostatnią chwilę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertami biura turystycznego do wstępnych rezerwacji ofert ze strony internetowej. Biuro podróży posiada ubezpieczenie - gwarancję turystyczną, pozwolenie uprawniające do organizacji imprez turystycznych. W ofercie także kolonie tematyczne dla małych dzieci, zagraniczne obozy młodzieżowe.
W katalogu:   Podróże i wypoczynek > Biura podróży
GABINET MEDYCYNY PRACY i NATUROTERAPII
Gabinet Medycyny Pracy i Naturoterapii wykonuje badania kwalifikacyjne kierowców,pracownicze wstępne,okresowe,wysokościowe ,maszyny w ruchu,książeczki zdrowia,orzeczenia lekarskie dla uczniów i inne,sanitarno-epidemiologiczne.Wykonujemy diagnozę z tęczówki oka pulsu i języka.Zabiegi akupunktury,akupresury,masaże.Przeprowadzamy terapie odwykowe,również zabieg antynikotynowy i odchudzania
W katalogu:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Biznes, pieniądze, ekonomia > UsługiCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0