Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Nauka
Wpisy
Sortuj wg :
61. Korepetycje ogłoszenia


Twoje dziecko potrzebuje korepetycji? Widzisz, ze trzeba mu pomóc w opanowaniu bieżącego lub zaległego materiału? Na naszej stronie internetowej znajdziesz oferty wielu doświadczonych korepetytorów z wielu dziedzin nauki. Nie wahaj się, wybrałeś doskonały sposób na poprawienie wyników w nauce Twojego dziecka. Istnieje również możliwość zamieszczenia taniej reklamy w naszym serwisie. Zapraszamy do odwiedzin oraz dodawania storn do serwisu www.korepetycje-edu.pl.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Mar 13, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

62. lektury


Odwiedzając serwis internetowy polski.edu.pl już w ogóle nie powinieneś bać się egzaminu maturalnego z polskiego. Z nami przygotowanie do ustnej matury z języka polskiego i przygotowanie prezentacji staje jest dużo przyjemniejsze. Pamiętaj, że sami dobrze zdaliśmy już dawno temu. Na naszej stronie www znajduje się wiele omówień i opracowań obowiązkowych lektur. Tym sposobem poznasz w wystarczającym zakresie obowiązującą książkę, jaka będzie tematem twojej prezentacji maturalnej.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Mar 14, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

63. Kurs Parwa Jady kat. B


Licencję o numerze 01090663 upoważniającą nas do założenia własnego ośrodka szkolenia kierowców otrzymaliśmy dnia 04.10.2006r.

Od tego dnia dajemy wszystkim, którzy obdarzą nas zaufaniem, szansę na odbycie kursu dla kandydatów na prawo jazdy kat. B oraz zdobycie upragnionego prawa jazdy.

Jesteśmy szkołą, w której na co dzień pracują starannie dobrani najlepsi instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem.
Wiemy jak bardzo chcecie jeździć i jednocześnie zdajemy sobie sprawę jak stesujące są dla Was pierwsze kroki za kierownicą. Każdy z nas był kiedyś w Waszej sytuacji.

Rozumiemy to, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić Was do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej dla Was stresujący.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Mar 22, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

64. PITWIN - Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce


PITWIN - Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizowany jest na podstawie umowy o dofinansowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, nr UDA-POKL.04.02.00-00-049/08-00 z dnia 16 kwietnia 2009 r, zawartej pomiędzy Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 1/3 a Wyższą Szkołą Handlową im. B. Markowskiego w Kielcach, ul. Peryferyjna 15, Priorytet IV - Szkolnictwo wyższe i nauka, Działanie 4.2 Rozwój kwalifikacji kadr systemu B + R i wzrost świadomości roli nauki w rozwoju gospodarczym.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Mar 30, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

65. Kursy maturalne z matematyki w Lublinie - Silnia.eu. Strona główna


Silnia - kursy maturalne i korepetycje z matematyki w Lublinie. Prowadzimy kursy dla maturzystów - poziom podstawowy i rozszerzony - i korepetycje indywidualne dla uczniów szkół średnich i gimnazjów. Uczymy profesjonalnie w małych grupach i po atrakcyjnych cenach. Zajęcia są prowadzone przez magister matematyki i odbywają się dwa razy w tygodniu. Jeśli masz kłopoty z matematyką i obawy co do matury, albo po prostu chcesz zdać ją jak najlepiej, zajrzyj do nas! Z nami dobrze przygotujesz się do matury! Zapraszamy.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Mar 30, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

66. Baza prac dyplomowych


Witryna zawiera bardzo rozbudowaną bazę danych prac magisterskich i licencjackich, choć publikujemy również materiały zaliczeniowe. Materiały publikowane w ramach naszej strony są doskonałym źródłem wiedzy, ale również mogą przydać się jako przykład podczas pisania własnej pracy. Każdy materiał zamieszczony w ramach naszej strony jest przygotowany zgodnie z wymogami formalnymi związanymi z opracowaniami tego typu. Obecnie w bazie danych znajduje się blisko 300 prac.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Apr 7, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

67. Temida i Klio - Historia Prawa


Temida i Klio – Historia Prawa. Prezentowana strona poświęcona historii prawa w szerokim rozumieniu tego pojęcia, obejmującym historię ustroju państwowego, administracji, ustroju sądów, historię prawa sądowego (karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, handlowego i gospodarczego, pracy oraz procesu), dzieje prawa międzynarodowego, dyplomacji i stosunków międzynarodowych oraz przeszłość nauki prawa (jurysprudencji), a także historię doktryn politycznych i prawnych. Zamiarem autorów jest, by pełniła ona rolę naukowej bazy danych - swoistej biblioteki historyczno - prawnej. Główną intencją twórców jest ułatwienie poszukiwań książek i artykułów traktujących o wybranych problemach objętych wskazaną wyżej tematyką. W tym celu na stronie zamieszczono bibliografię historyczno - prawną zawierającą tysiące tytułów książek i artykułów naukowych oraz wyszukiwarkę umożliwiającą jej sortowanie. W przypadku wielu spośród zaprezentowanych publikacji odnotowano także tyczące ich recenzje opublikowane w polskich i zagranicznych periodykach naukowych. Możliwości kwerendy rozszerza stworzony na stronie dział Linki mieszczący w sobie odnośniki tematyczne do szerokiego spektrum polskich i zagranicznych stron o tematyce prawniczej, prawnej i historycznej. Serwis zawiera także dział Księgozbiór, w którym zgromadzono kolekcję e-booków. Opublikowano tu przede wszystkim wydawnictwa starsze, do których dostęp jest utrudniony i które nie są już chronione majątkowymi prawami autorskimi, albo nigdy takowymi prawami chronione nie były. Witryna ma pomóc przede wszystkim studentom historii i prawa w wyszukiwaniu oraz docieraniu do literatury niezbędnej do pisania prac seminaryjnych, licencjackich i magisterskich.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Apr 11, 2010 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

68. Academy of New York - kurs angielskiego - szkoła językowa Warszawa


Academy of New York to prestiżowa akademia językowo-szkoleniowa bazująca na amerykańskim systemie i metodach nauczania języka angielskiego jako języka obcego „ESL” – English as a Second Language. Jesteśmy pierwszą amerykańską szkołą języka angielskiego w Warszawie.

To, co wyróżnia naszą szkołę językową i kursy języka angielskiego, to idealna lokalizacja w centrum Warszawy, doskonała jakość oferowanych usług, wyjątkowy poziom obsługi klienta oraz program w którym kładziemy nacisk na żywy język angielski tj. związki frazeologiczne, idiomy, poprawną fonetykę i akcent. Chcemy abyś nie tylko mówił po angielsku, ale także perfekcyjnie brzmiał i był rozumiany przez swoich zagranicznych rozmówców. Dlatego wykładowcami w naszej szkole językowej są wyłącznie amerykańscy trenerzy (American Native Speaker with CELTA/TESOL degree) - doświadczeni i dyplomowani. Poprzez niekonwencjonalną strukturę kursów języka angielskiego, skuteczne materiały dydaktyczne (amerykańskie podręczniki, magazyny, DVD, gry itp.) oraz program nie tylko poprawisz swoje praktyczne umiejętności językowe i powiększysz zasób słownictwa ale zauważysz, że przełamałeś barierę i nareszcie nie boisz się posługiwać językiem angielskim.

Wszystkie kursy języka angielskiego odbywają się w komfortowych wnętrzach i ciepłej atmosferze odnoszącej się do realiów amerykańskich. „The Big Apple”, czyli potoczna nazwa Nowego Jorku, to państwo w państwie, stolica świata, gdzie wszystko może się zdarzyć. Metropolia ta fascynuje swoim kosmopolitycznym charakterem, wspaniałą architekturą, różnorodnością kultur, otwartością, dlatego część tego nowojorskiego klimatu przenieśliśmy do Polski. I tym wybranym miejscem, gdzie propagujemy amerykański angielski Warszawa jest właśnie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Apr 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

69. ALFA- Pomoce Dydaktyczne,Szkolne, Mikrofony Bezprzewodowe,Nagłośnienie,


Witamy Państwa na internetowej platformie zaopatrzenia instytucji edukacyjnych. Naszym celem jest stworzenie kupującemu luksusu wyboru kilku opcji zakupu. Pragniemy zgromadzić w jednym miejscu najbardziej konkurencyjne oferty zarówno producentów i dostawców. Nasza oferta skierowana jest głównie do szkół i placówek oświatowych. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i dostosowujemy ją do potrzeb nowoczesnej szkoły.

Dzięki licznym kontaktom z czołowymi producentami pomocy dydaktycznych możemy Państwu zaoferować produkty najwyższej jakości w cenach bezpośredniego producenta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy w stanie dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb i rozszerzyć katalog o dowolnie wybrane przez Państwa produkty. Udzielamy wszelkich porad i informacji dotyczących kupowanych produktów.

Istnieje możliwość negocjacji cen. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Kultura i sztuka > Muzyka

Data dodania: Apr 20, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

70. PORTAL EDUKACYJNY - PORTAL WIEDZY PRAKTYCZNEJ, MATEMATYKA


Darmowy portal edukacyjny. Programy matematyczne online (jest ich ponad dwieście), które pomagają na każdym poziomie nauki, od szkoły podstawowej, przez gimnazjum aż do liceum. Materiały z języka angielskiego oraz z języka niemieckiego. Oferty szkół wyższych (ponad sto uczelni z całej Polski umieściło u nas swoją ofertę). Ponadto m.in.: oferty korepetycji, gry online (jest ich ponad dziesięć tysięcy), darmowe skrypty na stronę, darmowy katalog, certyfikat dla stron, które są przyjazne dla młodzieży. Portal ten jest całkowicie darmowy, nie wymaga rejestracji, loginów itp. Każdy uczeń może znaleźć coś dla siebie, może też przesłać swój materiał, który zostanie opublikowany na łamach serwisu.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Apr 20, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Czarter jachtów
Dla wszystkich tych, którzy chcą wygodnie i szybko znaleźć jacht do wyczarterowania w Polsce, powstał serwis internetowy Zegluj.pl. To właśnie tutaj można już teraz znaleźć interesujące oferty czarteru jachtów żaglowych, łodzi motorowych, houseboatów oraz barek nie tylko na Mazurach, ale także nad Morzem Bałtyckim, na Kaszubach i w innych regionach kraju. W jednym miejscu czeka ponad trzysta ofert kilkudziesięciu firm czarterowych i armatorów. Zegluj.pl umożliwia rezerwację internetową. Zapraszamy!
W katalogu:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo
Allianz - ubezpieczenia OC i AC
Allianz jest specjalistyczną agencją, która specjalizuje się w ubezpieczeniach. W jej ofercie znaleźć można bardzo szeroki wachlarz atrakcyjnych produktów, takich jak ubezpieczenia dla domu i mieszkania czy ubezpieczenia samochodowe, w tym ubezpieczenie OC, AC, Assistance i NNW. W ofercie dostępne są też ubezpieczenia przeznaczone dla taksówek. Doradcy agencji są w stanie pomóc klientom w wyborze najbardziej odpowiedniej dla nich propozycji. Wycena ubezpieczenia jest bezpłatna.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
Prince2
Nowatorski serwis tematyczny opisujący zyskującą popularność dziedzinę zarządzania jaką jest zarządzanie projektami. W witrynie serwisu przedstawiono w bardzo ciekawy sposób najpopularniejsze metodyki zarządzania projektami takie jak Prince2, Project Institute Managemen oraz Project Cycle Management. Artykuły i case studies w portalu zostały opracowane na bazie własnych materiałów i publikacje jak również na bazie najpopularniejszych opracowań dostępnych w branży takich jak Project Management Body of Knowledge.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Nauka i EdukacjaCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0