Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Oferty związane z ośrodkami służby zdrowia.
Wpisy
Sortuj wg :
61. Witamy na stronie głównej serwisu twojadieta.net!


Nasz serwis w całości poświęcony jest zagadnieniom związanym z dietetyką. Naszym celem jest dostarczenie jak najpełniejszych informacji o zdrowym odżywianiu.
Zapraszamy do bogatego w informacje działu diety, w którym każdy znajdzie odpowiednio dobraną dla siebie dietę. W naszym portalu znajdziesz zarówno informacje dotyczące dziennego sugerowanego spożycia kalorii, jak i tabele kaloryczną, na której można sprawdzić wartość energetyczną większości najbardziej popularnych produktów spożywczych dostępnych na naszym rynku. Nasz serwis to także bogate źródło informacji o zapotrzebowaniu organizmu na witaminy i składniki mineralne.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Hobby i rozrywka > Gotowanie

Data dodania: Oct 12, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

62. Profesjonalne usługi stomatologiczne M-Dent Zbigniew Michałek.


Klinika dentystyczna M-Dent świadczy usługi na najwyższym poziomie wykorzystując najnowsze technologie stomatologiczne. Nasi specjaliści służą pomocą w zakresie chirurgii dentystycznej, stomatologii zachowawczej, implantologii, endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej i in. W M-Dent gwarantujemy przyjazną atmosferę. Zapraszamy.
Nasza placówka dysponuje czteroma gabinetami. Do dyspozycji mamy wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny. Pracujemy na materiałach najwyższej jakości co nam sprawia przyjemność, a naszym pacjentom gwarantuje wysoką jakość wykonywanych zabiegów.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Oct 12, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

63. Badania kierowców Katowice


Pracownia psychologiczna Psychotrend oferuje wymagane prawem badania psychotechniczne dla kierowców zawodowych, operatorów wózków widłowych, pracowników wysokościowych, górników, zawodów wymagających spejcalnych zdolnoci psychomotorycznych oraz osób używających w pracy samochodów służbowych. Pracownia ulokowana jest w centrum Katowic (darmowy parking przed budynkiem lub w podwórzu) i wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Firmy mają możliwość negocjowania cen.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Oct 16, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

64. Stomatologia Re-Dent Renata Piszczek


Specjalistyczny gabinet stomatologiczny, specjalizujący się w leczeniu endodontycznym zębów za pomocą najnowocześniejszych urządzeń, rtg, mikroskopu, radiografii cyfrowej. Proponujemy też protetykę wykonywaną na nowoczesnymi technologiami i materiałami. Gabinet zajmuje się również wszczepianiem implantów i protetyką na implantach. Wykonujemy pełen zakres usług związanych ze stomatologią estetyczną łącznie z wybielaniem zębów. Zapewniamy domową, kameralną atmosferę i wysoki poziom kwalifikacji pracowników.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Oct 21, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

65. Baja-Fit - Fitness Club częstochowa


STUIO MODELOWANIA SYLWETKI – BAJA FIT zaprasza każdego, kto w przyjemnej i przyjaznej atmosferze chciałby zadbać o swoje zdrowie, kształty i samopoczucie. Zapraszamy do magicznego miejsca jakim jest BAJA-FIT Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy profesjonalne i najlepsze na rynku urządzenia, które w szybkim czasie i bez wysiłku wymodelują TWOJĄ sylwetkę.
oferta:
WIBROTRENING
VACU BIEŻNIA
ROLLMASAŻ
ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNI
WYSZCZUPLAJĄCA
LIMFODRENAŻ
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie

Data dodania: Oct 23, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

66. SALON FRYZJERSKO - KOSMETYCZNY


Nasz salon powstał z myślą , aby stworzyć miejsce gdzie klient będzie mógł poczuć się komfortowo i i spokojnie , otoczony miłą i profesjonalną obsługą. Gdzie z filiżanką dobrej kawy otrzyma wysoką jakość usług.

Nie bez znaczenia jest , że nie wychodząc z salonu ma możliwość skorzystania z usług fryzjerskich , kosmetycznych , solarium, a nawet spędzić czas rozkoszując się walorami łaźni parowej.
W codziennym zgiełku i szybkim stylu życia wizyta u Nas da chwilę wytchnienia i wyciszenia.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Oct 23, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

67. Serwis medyczny Zdrowiedlawszystkich.pl


Pacjentom oddajemy do dyspozycji portal z wyjątkowo szeroką bazę, ponad 15 000 placówek medycznych, z danymi teleadresowymi, zakresem świadczonych usług medycznych i profilaktycznych. W znalezieniu pożądanych informacji wspiera nas kompletny system wyszukiwania. Decyzję o wyborze placówki możemy podjąć min. na podstawie certyfikatu Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, którym może pochwalić się szpital czy przychodnia, ale także komforcie pobytu, doświadczonym personelu lekarskim, pielęgniarskim, bardzo dobrej lokalizacji, godzinach otwarcia lub opiniach pacjentów. Placówki medyczne w portalu 'ZdrowiedlaWszystkich.pl' dysponują efektywną formą przekazu informacji poprzez coraz bardziej popularny kanał informacyjny - Internet. Decyzja co do zawartości merytorycznej prezentacji, tj. zamieszczenia tekstów, galerii zdjęć, informacji o personelu pozostaje w gestii dyrekcji placówki. Zespół 'ZdrowiedlaWszystkich.pl' opracował i zaproponował dla każdej placówki listę usług zdrowotnych, leczonych schorzeń, specjalizacji medycznych. Ten obszar danych poza przekazem pakietu informacji, ułatwia pacjentowi odnalezienie placówki, która wykonuje np. szczególny zabieg, w akceptowalnej cenie/zakresie ubezpieczenia, w wybranym przez pacjenta województwie, powiecie, mieście. Poprzez portal internetowy 'ZdrowiedlaWszystkich.pl' przekazujemy informacje o dostępie do podstawowych i specjalistycznych świadczeń zdrowotnych oraz usług w innych obszarach zdrowia publicznego w Polsce. Jednocześnie, w ramach publicznej debaty, poddajemy subiektywnej ocenie pacjentów obszar jakości świadczonych usług zdrowotnych w poszczególnych placówkach. Jakość działań placówek medycznych poparta jest informacją o uzyskaniu certyfikatu instytucji akredytującej w obszarze medycznym.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 1 Ocena: 4.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

68. Terapie małżeńskie , leczenie alkoholizmu


Polana zatrudnia samych wykwalifikowanych pracowników - psychoanalityków, terapeutów od uzależnień, doktorów psychiatrii z wieloletnią praktyką zawodową i sporym doświadczeniem w tej dziedzinie. Udzielamy pomocy uzależnionym a także innym osobom z problemami psychologicznymi w wychodzeniu z aktualnych trudności a także pewniejszym podejściem do różnych sytuacjach życiowych w bliskiej i odległej przyszłości. Organizujemy także terapie rodzinne i dla dorosłych dzieci alkoholików.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Nov 8, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

69. Leczenie alkoholizmu


Strona kampanii której generalnym celem jest przeciwdziałanie zjawiskom szkodliwych społecznie, a w szczególności pokazanie osobom uzależnionym i najbliższym osób uzależnionych, czym jest alkoholizm oraz jak postępuje. Strona pokazuje jakie mogą być skutki nadmiernego spożywania alkoholu oraz jakiej i gdzie powinno się szukać pomocy, prezentując dodatkowo parę sposobów mających pomóc w samodzielnym zmaganiu z uzależnieniem czy też skłonienie odwiedzającego do zapoznania się z terapią
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Nov 8, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

70. Implanty Doktora Borczyka - Katowice


Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Katowicach, kierowana przez uznanego stomatologa Romana Borczyka - wykladowce z zakresu implantologii i endodoncji. W ofercie kliniki znajduje sie: implantologia, stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, endodoncja, protetyka, leczenie chorób przyzebia - paradontozy, ozonoterapia, usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zebow. Osrodek zapewnia bezbolesne leczenie zebow na najwyzszym poziomie przy uzyciu mikroskopow Zeiss. Klinika posiada 800 m2, 13 gabinetow, komfortowa poczekalnie oraz bajkowy kacik dla dzieci. Jest to jeden z najwiekszych i najnowoczesniejszych osrodkow leczenia stomatologicznego w Polsce. Katowice, ul. Czajek 5
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie

Data dodania: Nov 10, 2009 Trafień: 6 Ocena: 4.75 Głosów: 4
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Naturalne suplementy diety - SanaVita - sklep internetowy
Sklep internetowy SanaVita oferuje bardzo dobrej jakości naturalne suplementy diety i kosmetyki. Tutaj kupisz kwasy omega 3, nutraceutyki, preparaty na robaki i grzyby, witaminy, minerały, proszek zasadowy, oleje, sok noni, krzem organiczny oraz wiele innych naturalnych suplementów. Ofertę uzupełniają produkty z naturalnych surowców do pielęgnacji skóry i włosów takie jak szampon z amlą, farba do włosów henna, olejki do włosów.
Nasze motto to: Bądź zdrowy. Doceń życie.
W katalogu:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Domy na sprzedaż w Radwanicach – ARBET DEWELOPER
ARBET oferuję państwo domu na sprzedaż w dogodnej lokalizacji. Oferowane przez nas domy są przestronne oraz posiadają garaż. Są wykonane z najlepszych materiałów budowlanych. Domy zostały tak zaprojektowane aby było funkcjonalne oraz zapewniały wygodę dla domownika. Wokoło domów znajdziemy dużo terenów zielonych. Zapraszamy do nas ARBET DEWELOPER ul. Kwiatkowskiego 24 55-011 Siechnice strona: http://arbetdeweloper.pl/ tel: 660800777 Zapraszamy serdecznie.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Projektowanie stron www Poznań
Nasz zakres działalności ogranicza się tylko do projektowania i promocji profesjonalnych serwisów internetowych. Wąska specjalizacja pozwala na perfekcyjne opanowanie zagadnienia. Główne cechy jakimi opisują nas klienci to rzetelność, świetna obsługa klienta i uczciwość. Realizacje sklepów, portali i stron www wykonujemy w oparciu o najnowsze technologie: Ruby on Rails, AJAX, jQuery i wiele więcej. Zapraszamy do biura w Poznaniu na miłą rozmowę przy smacznej kawie.
W katalogu:   Internet > Reklama i marketingCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0