Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Portale komputerowe

Promujemy strony internetowe o tematyce komputerowej.
Wpisy
Sortuj wg :
71. Komputer Ekspert


Ciesząca się dużą popularnością oraz zainteresowaniem firma pełniąca rolę pogotowia komputerowego świadczy najwyższą jakość swoich usług. Dynamicznie się rozwija i uatrakcyjnia swoją ofertę chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiada długoletnie doświadczenie jak również praktykę w branży. Firma ta oferuje ze zswej strony profesjonalne i atrakcyjne cenowo usługi przez 24 godziny na dobę. Warto stawiać na fachowców komputerowych.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe

Data dodania: Feb 9, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

72. Portal Kadrowy - Kadry, Płace, Zus


Interesują Cię porady prawne, akty prawne, stanowiska urzędowe, komentarze do orzeczeń, w zakresie polityki kadrowo płacowej? Portal kadrowy www.portalkadrowy.pl jest to zbiór informacji na ten temat. W naszym serwisie znajdują się przede wszystkim wzory dokumentów, filmy szkoleniowe, artykuły sporządzone przez ekspertów od kadr i płac, akty prawne z tematycznymi poradami. Jeśli masz jakieś wątpliwości w ważnych dla Ciebie kwestiach z zakresu kadrowo - płacowego, nasi specjaliści z pewnością prędko je rozwieją.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe

Data dodania: Feb 15, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

73. Portal zamówień publicznych - portalzp.pl


Nowy portal o zamówieniach publicznych www.portalzp.pl jest to miejsce, gdzie możesz zasięgnąć informacji na wiele różnych tematów od przetargów oraz prawa z tym związanego aż po postępowania przetargowe. Gwarantujemy porady eksperckie, rady prawników, wzory dokumentów przetargowych, orzeczenia KIO, ogłoszenia o przetargach publicznych i prywatnych. Staramy się by nasz serwis był narzędziem do pracy dla osób, które poszukują wyczerpujących informacji na różne tematy. Z nami unikniesz błędów i zyskasz pewność, co do odpowiednich przepisów prawnych.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe

Data dodania: Feb 15, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

74. Portal BHP - Przepisy i BHP Pracy


Tematyka BHP jest bardzo szeroka, dlatego postanowiliśmy w jednym miejscu zebrać najważniejsze akty prawne w tym zakresie oraz programy szkoleń czy instrukcje BHP. Serwis www.portalbhp.pl stworzony został, aby dostarczać informacji z tej dziedziny. Staramy się stale publikować nowe artykuły w zakresie: szkoleń BHP, filmów szkoleniowych, prezentacji szkoleniowych czy najnowszych orzeczeń z tej tematyki. U nas możesz także zadać nurtujące Cię pytania ekspertom są to fachowcy z długoletnim, rzetelnym doświadczeniem z dziedziny.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe

Data dodania: Feb 15, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

75. Serwis dla księgowych - PortalFK.pl


Korzystając z usług naszego portalu internetowego - Portal FK dla księgowych otrzymują Państwo dostęp do wielu aktualnych artykułów i najświeższych informacji dotyczących finansów, księgowości, kadr i płac. Piszemy i udzielamy porad eksperckich w takich obszarach jak: podatki, akcyzy, księgi rachunkowe, podróże służbowe, zwalnianie, zatrudnianie, urlopy, rozliczanie wynagrodzeń, czas pracy, windykacja należności, spółki i sporo innych. Zapraszamy do korzystania z pełnych możliwości Portalu FK.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe

Data dodania: Feb 21, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

76. Portal Oświatowy - rozwiązania dla placówki oświatowej


Portal oświatowy to miejsce, które powinien znać każdy uczeń, każda nauczycieli każdy rodzic. Która witryna oświatowa jest obecnie najbardziej wartościowa? Nasza! Zapraszamy na PortalOswiatowy.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawych informacji z zakresu szkolnictwa. Codziennie aktualizujemy nasz portal i piszemy o tym, co jest naprawdę bardzo ważne. Odwiedźcie naszą stronę już dziś i do woli czerpcie z informacji, które dla Was przygotowaliśmy. Zapraszamy.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe

Data dodania: Feb 21, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

77. Portal sportowy - sportportal.pl


SportPortal to serwis internetowy przeznaczony dla osób pasjonujących się sportem. Inspiracją do stworzenia www.sportportal.pl była różnego rodzaju aktywność fizyczna oraz sporty zespołowe czy indywidualne. Naszym celem jest dostarczyć czytelnikom pożytecznych informacji w odniesieniu do różnych dziedzin, takich jak: zdrowie, suplementy, odzież sportowa, dieta, buty, bluzy. Opisujemy najmodniejsze gadżety dla sportowców amatorów oraz profesjonalistów. Naszym celem jest zachęcenie wielu osób do sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe

Data dodania: Apr 11, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

78. Naprawa-Laptopow.com - płyty główne, matryce, karty graficzne, gniazda


Prowadzimy firmę, która zajmuje się diagnozowaniem i naprawą sprzętu komputerowego. Wykonujemy takie usługi jak wymiana karty graficznej w laptopie, naprawa matryc, gniazd czy czyszczenie. Zajmujemy się nie tylko laptopami, ale również netbookami, tabletami, monitorami itp. Nasz serwis specjalizuje się w naprawach laptopów światowych marek takich jak Dell, Sony, Toshiba, Asus, Samsung, Lenovo, HP, Acer. Laptop działa, ale chcesz go przyspieszyć? Wymienimy w nim dla Ciebie kartę graficzną, dysk twardy czy procesor. Skontaktuj się z nami!
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe

Data dodania: Apr 30, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

79. Fajne książki


Przygotowywana przez nas oferta została zrealizowana z myślą o miłośnikach czytania. Znajdziecie u nas między innymi ciekawe informacje o nowościach w księgarniach. Możemy również podpowiedzieć Wam po jakie książki obecnie warto sięgać. Mamy naprawdę wiele interesujących artykułów i recenzji, które odnoszą się do sprzedawanych najliczniej książek. Każdy kto będzie do nas zaglądał na pewno będzie w stanie wybrać coś ciekawego dla siebie. Z nami szukanie idealnej książki stanie się zdecydowanie łatwiejsze.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe

Data dodania: Jun 2, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

80. Portal e-Sochaczew.pl - praca


Na stronie internetowej http://www.e-sochaczew.pl/ znajdziemy informacje bezpośrednio związane z miastem Sochaczew. Na stronie opisano między innymi atrakcje turystyczne dostępne w mieście oraz aktualne oferty pracy. Opisywane są tutaj także liczne wydarzenia sportowe związane z miastem lub jego okolicą (przykładowo VI Mistrzostwa Polski Weteranów w Rugby Sochaczew 2016, czy też Turniej o Puchar Wójta Gminy Rybno w piłce nożnej juniorów młodszych).
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe

Data dodania: Jun 17, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

 Losowe wpisy
Firmy finansowe
Katalog firm finansowych Finanslandia jest zbiorem zawierającym wizytówki firm działających w branży finansowej, jak np. banki, biura rachunkowe, komornicy itd. Zgłoszenie własnej firmy do katalogu nie wymaga uiszczania jakiejkolwiek opłaty - przez pierwszy rok działalności będziemy promować Państwa wizytówkę zupełnie za darmo. Po tym czasie zgłaszanie nowych wpisów stanie się płatne. Finanslandia została skonstruowana na nowoczesnym silniku oraz autorskiej grafice, co świadczy o zaangażowaniu z jakim podchodzimy do tego projektu.
W katalogu:   Internet > Katalogi stron internetowych
Artystyczna Pracownia Mozaiki M
Szanowni Państwo,

Nasza pracownia mozaiki była jedną z pierwszych, które powstały w Polsce.
W naszych realizacjach staramy się kontynuować tradycje pracowni włoskich. Dla potrzeb naszych projektów często korzystamy z malarstwa włoskiego i hiszpańskiego. Nasze projekty są przez to piękne i nastrojowe. Są niepowtarzalne. Mają swój klimat i czar.
Odtworzenie w technice mozaiki malarstwa starych mistrzów wymaga najwyższego kunsztu artystycznego i pełnego opanowania technik dotyczących tworzenia mozaiki i późniejszego jej posadowienia.
W tym zakresie pracownia nasza ma bardzo duże doświadczenie praktyczne.
Z pasją podchodzimy do każdego projektu. Chętnie podejmujemy się projektowania wystroju całego wnętrza nowo budowanych obiektów. Jest to rozwiązanie najlepsze. W ten sposób proces realizacji projektu można rozłożyć na wiele lat, utrzymać spójność jego wizualizacji i zaplanować z dużym wyprzedzeniem związane z tym wydatki.
Do takiej współpracy jesteśmy przyzwyczajeni. Często jesteśmy zapraszani do wykonywania w naszych obiektach kolejnych realizacji. Odbieramy to bardzo miło, jako dowód szczególnego uznania dla naszej sztuki.
Projekty przez nas wykonywane są w sposób malarski, z pełnym uwypukleniem każdego detalu przyszłej realizacji.
Mozaika dla potrzeb każdego projektu układana jest w całości w pracowni – w zależności od uzgodnionego rozwiązania technicznego – na desce lub siatce. Planujemy naszą pracę tak, aby ograniczyć do minimum czas potrzebny do montażu mozaiki u klienta i tym samym naszą tam obecność.
W naszej pracowni zatrudniamy wykształconych młodych artystów, całkowicie oddanych tej sztuce. Ich talent i zaangażowanie gwarantują najwyższy artystyczny poziom wykonywanych obrazów.
Do wykonywanych obrazów korzystamy z mozaiki klasycznej, złotej (24 k.), mozaiki weneckiej i szkła witrażowego, które bezpośrednio sprowadzamy od włoskich i amerykańskich wytwórców.
Odpowiadamy za inwestycję od koncepcji do momentu ostatecznego posadowienia
i dokonania odbioru przez inwestora.
Wykonujemy autorskie projekty ozdobienia każdego wnętrza lub uczestniczymy w procesie projektowania.
Wyceniamy każdą pracę indywidualnie. Cena zależy od stopnia złożoności
projektu, kolorystyki szkieł, ilości złota oraz od wielkości projektu.

Wykonujemy:
- Odwzorowania malarstwa lub innych projektów nam powierzonych - posadowione bezpośrednio w ścianie lub - oprawione w ramę - zawieszone w formie obrazu,
- Portrety – na podstawie zdjęć,
- Odwzorowania starych map – do wyposażenia gabinetów i sal konferencyjnych,
- Herby miast i elementy zdobiące ściany instytucji publicznych,
- Projekty i wykonawstwo ozdobienia niecek basenów, SPA, hali i pokojów
kąpielowych,
- Realizacje sakralne – w tym pełne projekty aranżacji wnętrz kościołów nowo budowanych i uczestnictwo w procesie renowacji kościołów zabytkowych,
- Kobierce z mozaiki (dywany) - z daleka do złudzenia wyglądające jak
ręcznie tkane, pięknie wyglądające na tle każdej posadzki, bardzo odporne na wilgoć, ścieranie i niezmienne w kolorystyce,
- Dowolne projekty – do posadowienia w posadzce.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz
Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz
Fotobudka na wesele
Imprezowe fotografie stają się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki wykorzystaniu fotobudki CrazyFocia. Budka fotograficzna umożliwia szybkie zrobienie śmiesznego zdjęcia, które już po upływie piętnastu sekund zostaje wydrukowane w wysokiej jakości. Oprócz tego budka fotograficzna wykorzystuje technologię Green Screen, która umożliwia robienie zdjęć w różnych sceneriach. Budka fotograficzna umożliwia też synchronizację zdjęć z zewnętrznymi urządzeniami.
W katalogu:   Hobby i rozrywka > FotografiaCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0