Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja

Wszystko czego można się nauczyć.
Wpisy
Sortuj wg :
71. Genealogia


Czy zastanawiałeś się kiedyś nad swoim pochodzeniem? Znasz dokładne dane swoich pradziadków, albo prapradziadków. Teraz dzięki internetowi możesz odnaleźć informacje o swoich przodkach nawet z XVII wieku. Specjalnie dla państwa zeskanowaliśmy setki tysięcy dokumentów z różnych archiwów i diecezji w Polsce. Dzięki naszej bezpłatnej usłudze znajdą państwo informacje o swoich przodkach oraz pobiorą skan oryginalnego aktu. Zacznij swoją przygodę z genealogią już dzisiaj!
Grupa w katalogu:   Regiony , miasta > Mazowieckie
Nauka i Edukacja

Data dodania: Dec 3, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

72. Szkoła francuskiego w Poznaniu


Szkoła języka francuskiego Le Reve oferuje naukę języka poprzez nauczanie zdecydowanie odbiegające od tradycyjnego schematu zajęć. U nas podstawa to aktywność i komunikacja. Nauka odbywa się w efektywnych, małych 4-osobowych grupach co zdecydowanie wpływa również na świetną atmosferę w trakcie zajęć. Lektorzy Le Reve to ludzie z pasja, chętni dzielący się wiedzą i posiadający doskonałe umiejętności pedagogiczne. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, a także dla osób chcących podszlifować język organizujemy zajęcia w grupach konwersacyjnych.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja

Data dodania: Dec 28, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

73. Kurs Chińskiego w Warszawie


Instytut Języka Chińskiego w Warszawie organizuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Kursy prowadzone są od rana do wieczora dając możliwość doboru dogodnych dla państwa terminów zajęć. Kursy prowadzone są przez kadrę która posiada oficjalne uprawnienia nadane przez urzędy chińskie. W zakresie czesnego student otrzymuje także podręczniki zgodnie z wymogami unii europejskiej, które są stosowane także w środowisku akademickim, a także dostęp do materiałów dodatkowych przygotowanych przez prowadzących.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Dec 28, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

74. Kurs rysunku Kraków- Szkoła rysunku w Krakowie


Szkoła rysunku MDK kurs w Krakowie zaprasza na zajęcia z rysunku odręcznego prowadzone w formie całorocznego kursu rysunku. Lekcje rysunku odbywają się w pracowni w centum Krakowa i prowadzone są przez architektów z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Zajęcia z rysunku odręcznego prowadzone są z myślą o przyszłych studentach wydziału architektury oraz architektury krajobrazu. Rysunek odręczny zwany rysunkiem architektonicznym niezbędny jest podczas rekrutacji na studia architektoniczne podczas egzaminu z predyspozycji do wykonywania zawodu architekta organizowane przez wydziały architektury na uczelniach: Politechnika Krakowska, Politechnika Śląska, Politechnika Świętokrzyska, Politechnika Rzeszowska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Łódzka i innych. Kurs realizuje wszystkie zagadnienia poruszane podczas egzaminów wstępnych na wydziały architektury. Poza zajęciami w roku szkolnym szkoła organizuje również kursu wakacyjne rysunku.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Apr 9, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

75. Prawo jazdy w Gdyni


Szkoła OSK L-ka Gdynia - kursy prawa jazdy kategorii B. Swoim kursantom oferujemy szeroki wybór kursów na prawo jazdy: kurs podstawowy, ekspresowy, indywidualny, rozszerzony. Nasi kursanci:
- otrzymują materiały szkoleniowe
- zdają teoretyczny i praktyczny egzamin wewnętrzny
- mają możliwość opłaty ratalnej bez odsetek
- dostosowany grafik jazd do potrzeb osób, którym zależy na czasie
Nasi kursanci zdają egzaminy śpiewająco a OSK L-ka Gdynia notuje najwyższą zdawalność egzaminów w regionie
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja

Data dodania: Jun 21, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

76. E-DobrePrace: Pomoc w pisaniu prac magisterskich


Nie masz pomysłu na temat? Każdemu z nas zdarza się brak jakiejś ogólnej koncepcji struktury pracy czy problem z uporządkowaniem zgromadzonych materiałów. Dlatego zdaj się na nas. Masz do napisania ważną dla Ciebie pracę? Chętnie Ci w niej pomożemy. Naszą dewizą jest szybkość, profesjonalizm, terminowość, poprawność merytoryczna, sumienność i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z propozycjami przez nas oferowanymi na www.pomoc-dobreprace.eu. Przekonaj się, iż warto na nas postawić!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Jun 25, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

77. Studia Podyplomowe - Nawigatorzy Jutra


Studia Podyplomowe edukatorów społecznych to jedyne w swoim rodzaju interdyscyplinarne studia społeczno-ekonomiczne w Warszawie. Ich celem jest kształcenie ludzi myślących, wątpiących, tych którzy nie boją się zadawać pytania i podważać autorytety. Absolwenci uczelni powinni w przyszłości wyznaczać nowe ścieżki rozwoju swoich społeczności, dlatego też program nauczania został skonstruowany tak aby pozwolić na zrozumienie rzeczywistych mechanizmów funkcjonowania obecnego systemu gospodarczego, poznanie alternatywnych sposobów gospodarowania, uzyskanie możliwie szerokiego, holistycznego, syntetycznego, bardziej świadomego widzenia rzeczywistości, poznanie centralnych problemów współczesnego świata wraz z przykładami proponowanych rozwiązań.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Aug 2, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

78. Niemiecki w Częstochowie


Oferta naszej szkoły językowej przeznaczona jest dla dzieci, które ukończyły pięć lat, młodzieży oraz dorosłych. Nie ważne czy dopiero zaczynasz naukę swojego wymarzonego języka obcego, znasz podstawowe aspekty i pragniesz głebszej wiedzy czy też potrzebujesz jedynie szlifować swe umiejętności – zapraszamy. Dla nas nie jest ważne, na jakim poziomie masz opanowany dany język – jesteśmy w stanie nauczyć Państwa angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego praktycznie od podstaw. Odwiedź nas na www.college.com.pl i przekonaj się że w kwestii nauki języków warto zdać się właśnie na nas.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja

Data dodania: Sep 2, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

79. Lekcje śpiewu w Warszawie


Potrzebujesz popracować nad skalą swojego głosu bądź też jego wokalną interpretacją? Daj sobie pomóc! Rola trenera polega przede wszystkim na stabilizacji nabytych dotychczas przez ucznia zdolności wokalnych, pokazania mu prawidłowej drogi rozwoju i zwracania uwagi na popełniane przez niego błędy wokalne. Nauka śpiewu z naszym doradcą przynosi wiele dobrego, od poszerzenia swej skali wokalu na jego wzmocnieniu i ogólnym rozwoju kończąc. Studio Stage Voice znajduje się na Alejach Jerozolimskich 57 w Warszawie.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Nauka i Edukacja

Data dodania: Oct 3, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

80. Tłumacz angielski – rzetelność z biurem tłumaczeń Transpolis w Toruniu


Potrzebujesz tłumaczenia filmu, tekstu literackiego bądź handlowej korespondencji? Nic prostszego! Do grupy tłumaczeń przysięgłych naszej firmy zaliczają się między innymi dyplomy, certyfikaty czy róznej maści akty notarialne i prawne. Umożliwiliśmy potencjalnie zainteresowanym osobom złożenie zamówienia na tłumaczenie za pośrednictwem stosownego formularza – wystarczy w przypadku słownego przełożenia podać czas i godzinę tłumaczenia, swoje dane osobowe oraz ewentualnie uwagi lub materiały pomocnicze.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Nauka i Edukacja

Data dodania: Oct 14, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Forum pokerowe
FORUM obejmujące swą tematyką grę w pokera online, "live". Pokerowe FORUM - poker online. Turnieje, freeroll-e, bonusy bez i z depozytem, porady dla początkujących. Pacific i Titan Poker. Wstąp, rozpocznij swoją przygodę z pokerem i powiększ stan konta.
W katalogu:   Hobby i rozrywka > Gry
Motocorner.pl - Portal motoryzacyjny
Na naszej stornie internetowej specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych artykułów, które mają na celu zapewnienie naszym użytkownikom porad dotyczących rynku motoryzacyjnego. Na naszej stronie specjalizujemy się między innymi w prezentowaniu informacji, które dotyczą wyboru opon czy części zamiennych. Na naszej stronie przedstawiane są informacje w sposób regularny oraz przez doświadczonych specjalistów, co zapewnia niezwykle rzetelne informacje.
W katalogu:   Motoryzacja
http://magdalena-wasilewska.pl
Nasza krakowska kancelaria prawna jest niezwykle fachowo przygotowana do reprezentowania Państwa w postępowaniu administracyjnym oraz sądowo -administracyjnym. Reprezentujemy strony zarówno przed sądami administracyjnymi i innymi organami. Dla naszych klientów sporządzamy wnioski, skargi, odwołania od wydanych decyzji. Na co dzień współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie prawa administracyjnego. Jeżeli zaintrygowała cię zaprezentowana oferta, to wielce zachęcamy do jak najszybszego zaznajomienia się z jej szczegółami na naszej stronie internetowej, gdzie znajdą Państwo drobiazgowe informacje.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > PrawoCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0