Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Zdrowie i medycyna > Apteki

Lekarstwa , apteki
Wpisy
Sortuj wg :
71. Apteka-Familia.pl - internetowa apteka


Apteka-familia.pl to apteka wysyłkowa, w której są dostępne produkty takie jak tabletki alergiczne, jak również leki przeciwwirusowe bez recepty. Proponujemy ponadto preparaty na odchudzanie i obszerny zakres suplementów diety. Proponujemy jedynie produkty sprawdzonych producentów. W asortymencie znajdują się ponadto minerały i znacząco więcej. Kupujący w naszej e-aptece mogą uzyskać wsparcie przy dokonywaniu zakupu. Gwarantujemy ponadto o nowoczesne metody dokonywania płatności oraz wysyłki. W rezultacie zakupy w Aptece Familia są szybkie oraz wygodne. Dodatkowe informacje możesz otrzymać, nawiązując połączenie z numerem infolinii albo przesyłając wiadomość elektroniczną.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Apteki

Data dodania: Nov 24, 2020 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8

 Losowe wpisy
Worki raszlowe
Worki polipropylenowe są dziś szeroko stosowanym rodzajem opakowania dla materiałów sypkich. Szczególnie Trwałe worki z obrębkiem, oraz big-bagi sprawdziły się w przemyśle budowlanym. Korzystają z nich producenci granitu, ale również piaskarnie czy kopalnie drobnych kruszyw. W detalicznej sprzedaży są niezastąpione przy konfekcjonowaniu węgla drewna kominkowego czy Eko-groszku. Worki na węgiel dają możliwość czystego transportu nawet w kabinie samochodu nie narażając jej na zabrudzenia i pył.
W katalogu:   Sklepy > Spożywcze
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Salon i Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego ORTMEDIC w Białymstoku
Witamy w Salonie i Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego ORTMEDIC w Białymstoku.Zajmujemy się sprzedażą i wypożyczaniem wszelkiego rodzaju sprzętu do opieki nad ludźmi starszymi i niepełnosprawnymi.W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka rehabilitacyjne, łóżka ortopedyczne, wózki inwalidzkie pokojowe i elektryczne, pionizatory, podnośniki, materace przeciwodleżynowe, koncentratory tlenu, ssaki medyczne, ortezy, gorsety i wiele innych.Posiadamy umowę z NFZ.Zakupiony przez Państwa sprzęt dowieziemy pod wskazany adres.
W katalogu:   Internet > Katalogi stron internetowych
Lek generyczny
Co do leku generycznego dość często pojawiają się nieporozumienia oraz fałszywe opinie, które nieco będę umniejszać jego znaczenie i wartość. To zjawisko najczęściej wynikać będzie z konkurencyjności cenowej w stosunku do oryginalnych leków. Tymczasem wobec stale rosnących kosztów opieki zdrowotnej i jeszcze szybciej rosnących nakładów na leki zarówno publicznych jak i tez prywatnych stosowanie leków generycznych będzie uzasadnione we wszystkich przypadkach. Pozwala to na redukcję tych kosztów i objęcie refundacją leków oryginalnych, o ile są one bardziej skuteczne i bezpieczne niż te, jakie mogliśmy do tej pory stosować. Komisja europejska dostrzegając zróżnicowane w zakresie ich wykorzystywania oraz wahające się zachowania niektórych krajów wspólnoty zdecydowała się swoimi postanowieniami zmienić prawo farmaceutyczne na tyle, by wejście leków generycznych stało się za jakiś czas łatwiejsze. Można więc liczyć się z tym, że obrót tymi właśnie produktami może się w dłuższej perspektywie zmienić.
W katalogu:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Internet > BlogiCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0