Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Nauka
Wpisy
Sortuj wg :
71. Testy dla przewoźników


Zapraszam wszystkich przewoźników, którzy właśnie przygotowują się do egzaminów na certyfikat kompetencji zawodowych w Instytucie Transportu Samochodowego. Oferuję Państwu 1095 rzetelnie przygotowanych pytań wraz z odpowiedziami, które pomogą przygotować się Państwu do końcowego egzaminu. Testy dotyczą przewozu krajowego oraz międzynarodowego - przewóz osób oraz rzeczy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się jak najdokładniej spełnić Państwa oczekiwania i zapotrzebowania.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Apr 27, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

72. Badania kompetencji


Pretester S.C. jest pracownią badań dydaktycznych zajmującą się wewnętrzną ewaluacją wyników nauczania w publicznych i niepublicznych szkołach gimnazjalnych. Ewaluację przeprowadzamy w ramach badań kompetencji na podstawie testów humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych i językowych. 3 razy do roku przeprowadzamy kompleksowe badania gimnazjalistów w zakresie posiadanej przez nich wiedzy humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej oraz znajomości języka angielskiego.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: May 18, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

73. Klub malucha Warszawa


Klub Malucha jest prywatnym żłobkiem, który przyjmuje dzieci w wieku do pięciu lat. Dzieci mają możliwość nauki języka polskiego i angielskiego. Uczymy dzieci języków poprzez zabawę. Dzieci śpiewają piosenki w obu językach oraz uczą się słówek.
W naszym żłobku jest naprawdę bezpiecznie - żadna niepożądana osoba nie wtargnie na teren żłobka. Dziećmi zajmują się wyspecjalizowani opiekunowie, zatrudniamy dodatkowo logopedę, psychologa dziecięcego oraz plastyka. Zapraszamy do odwiedzin naszego klubiku.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Aug 11, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

74. Mentes - szkoła językowa w Grójcu


Szkoła Mentes przygotowałai kursy dla dzieci prowadzone w formie gier i zabaw. Przyjmuje także przedszkolaków. Młodzież przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Dorośli mają do wyboru szereg opcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia prowadzi native speaker z USA bądź Wielkiej Brytanii. W naszej szkole pracują tylko doświadczeni lektorzy. Oferujemy szereg zniżek w tym dla dzieci i młodzieży. Uczymy w małych grupach. Zapewniamy bardzo niskie ceny i wspaniałe warunki.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Sep 10, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

75. Materiały na kierunek: Zarządzanie


Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdziesz ogromną ilość materiałów dydaktycznych dla studentów będących na kierunku Zarządzanie. Teoria, skany, ściągi i obszerny dział download. Wszystko to znajdziesz na naszej stronie internetowej. Materiały na niej się znajdujące dotyczą takich przedmiotów jak matematyka, makroekonomia, mikroekonomia, bilansoznawstwo, finanse oraz wiele wiele innych. Baza wiedzy zgromadzonej w naszym serwisie jest systematycznie powiększana, również przez internautów odwiedzających naszą stronę. Serdecznie zapraszam do odwiedzin.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Dec 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

76. Stosowane techniki najnowsze technologie


Przedstawiamy Państwu nową stronę, której tematyką są najnowsze technologie w różnych kategoriach: motoryzacja, sport, budownictwo, komputery. Staramy się w unikalny sposób przedstawić informacje na temat najnowszych technik, które są lub będą wprowadzane w niedalekiej przyszłości w życie. Jeśli szukasz artykułów na temat nowinek technicznych, nowoczesnej technologii lub rozwiązaniach technologicznych użytych np w samochodach. Już teraz wejdź na naszą stronę i znajdź interesujące Cię ciekawostki. Serdecznie zapraszamy.
Grupa w katalogu:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Dec 28, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

77. Baza wiedzy i informacji


Strona powstała ponieważ jest potrzeba rozwoju Polskiego internetu. Witryna pierwszyportal.pl jest bazą wiedzy na każdy temat. Można znaleźć na niej informacje na temat ekonomi przedsiębiorstw, finansów publicznych, wszystko co jest związane z finansami i bankowością. Oprócz tego znajdziesz informacje na temat zachowań społecznych, między innymi socjologi, psychologi w tym psychologi fantazji, psychologi pracy, psychologi muzyki. Posiadamy dość duży dział z przepisami kulinarnymi w tym przepisy na marynaty, przepisy na marynowane mięso i marynowane grzyby. Innym dość obszernym działem jest historia, a w niej historia państwa wielkomorawskiego, historia wynalezienia penicyliny przez Fleminga, historia wynalezienia samolotu, historie wynalezienia poszczególnych marek samochodów wraz z ich opisami i danymi technicznymi. Historia działań wojennych w czasie drugiej wojny światowej, w tym działania związane z pancernikami (np. King George V). Na naszej stronie są jedyne w Polskim internecie informacje jak się produkuje wkłady parafinowe, lampiony zniczowe i znicze. Można poczytać o ekskomunice w kościele katolickim, biotechnice i biotechnologi w życiu codziennym, biofeedbacku jako nowatorskiej metodzie leczenia problemów psychicznych za pomocą gier komputerowych, szkodnikach roślin i naturalnych metodach zwalczania szkodników roślin. Sporo artykułów jest na temat zwierząt, ptaków żyjących dziko wraz z ich opisami i ptaków hodowlanych jak kanarki, nimfy, kakadu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wiedzy serwisu.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Hobby i rozrywka > Zwierzęta

Data dodania: Dec 28, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

78. Księgarnia podręczniki


Internetowa i stacjonarna księgarnia edukacyjna oferuje książki szkolne do szkoły podstawowej,gimnazjum i liceum.Prowadzimy sprzedaż podręczników nowych i używanych w bardzo dobrym stanie technicznym.Umożliwiamy naszym klientom odbiór osobisty zakupionych książek w centrum Warszawy.W sezonie podręcznikowym od czerwca do września mamy liczne promocje na podręczniki do kształcenia zintegrowanego z serii: Wesoła szkoła i przyjaciele,Gra w kolory,Razem w szkole i inne.Przy zakupach na kwotę ponad 300 zł wysyłamy książki na własny koszt kurierem.Serdecznie zapraszamy do naszej księgarni po podręczniki szkolne.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka > Książki
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Jan 3, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

79. Paznokcie


Szkoła stylizacji paznokci NEW NAILS w Warszawie organizuje profesjonalne kursy i szkolenia kosmetyczne o tematyce stylizacja paznokci, paznokcie, przedłużanie paznokci, zdobienie paznokci. Oferujemy bogate szkolenia zawodowe: kursy stylizacji paznokci 120 godzin, kursy stylizacji paznokci 80 godzin oraz kursy stylizacji paznokci 40 godzin. Dla profesjonalistów mamy program podnoszenia kwalifikacji z nowości w stylizacji paznokci: paznokcie Russian Style, paznokcie EDGE, manicure hybrydowy i manicure japoński (nowość roku 2010). Zapraszamy do zapoznania się i zapisu na kurs.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Jan 24, 2011 Trafień: 4 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

80. Songin English Szkoła Języków Obcych w Gliwicach


SONGin ENGLISH Szkoła Języków Obcych w Gliwicach zaprasza na kursy językowe z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Proponujemy kursy w centrum Gliwic, gwarantujemy konkurencyjne ceny, grupy do 8 osób, nowoczesne sale. Proponujemy szeroką ofertę kursów na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych, w tym również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego i międzynarodowych egzaminów certyfikatowych. Proponujemy dogodne godziny spotkań, również wieczorami. Lekcje odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach ze sprzętem audiowizualnym, w małych grupach, co umożliwia nauczanie języków na najwyższym poziomie, jednocześnie zapewniając ich atrakcyjność. Zapraszamy na coroczny, wakacyjny kurs języka angielskiego „Minimal English Survival Course” który oferujemy za darmo. Sprawdź nasz kanał Youtube, odwiedź na nasz fanpage na Facebook’u, odwiedź naszą stronę internetową.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony

Data dodania: Mar 15, 2011 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Młody Mistrz
Młody Mistrz to kompleksowy program dla uczniów, pomagający w rozpoznaniu własnego stylu uczenia się oraz dopasowaniu odpowiednich technik uczenia się, aby uczyć się szybko i skutecznie we własnym stylu!Z uczeniem się jest jak z preferencjami kulinarnymi, ubieraniem się czy wybieraniem sposobu spędzenia wolnego czasu - każdy z nas ma swoje osobiste, ulubione menu. Jedne rzeczy lubimy bardziej, inne mniej, jeszcze innych - nie znosimy.
Z uczeniem jest dokładnie tak samo: każdy ma swoje osobiste menu uczenia się, którego podstawę tworzy przede wszystkim neurologiczna baza, osobnicza konstrukcja naszych zmysłów i mózgu.
Poznanie własnego menu uczenia się równa się posiadaniu klucza do sukcesu w uczeniu się!
W katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Zdrowie i uroda - packaging-design.net
Dajemy Państwu inspiracje związane z pakowaniem różnych grup produktów. Dajemy nie tylko interesujące pomysły na prezent, ale też pomysły na opakowania dla właścicieli sklepów internetowych zainteresowanych znacznie lepszą obsługą klienta. Pokazujemy, jak precyzyjnie zapakować kosmetyki, książki, akcesoria wykorzystywane w domu, czy ogrodzie. Monitorujemy trendy w sztuce pakowania. Stawiamy głównie na minimalizm, czy na ekologiczne publikacje. Wszystkimi materiałami o efektywnym pakowaniu dzielimy się bezpłatnie.
W katalogu:   Internet > Blogi
azs bydgoszcz
Oficjalna strona piłkarzy ręcznych AZS UKW Bydgoszcz. Terminarz, wyniki, relacje z meczy, newsy, zdjęcia i aktualności. Serdecznie zapraszamy!
W katalogu:   Hobby i rozrywka > SportCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0