Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Oferty związane z ośrodkami służby zdrowia.
Wpisy
Sortuj wg :
71. Implanty zębów


Prywatna Klinika Stomatologiczno-Implantologiczna Artdent oferuje implanty zębów, protetykę, chirurgię stomatologiczną, stomatologię zachowawczą. Artdent dysponuje szeroką ofertą implantów dzięki czemu można dostosować rodzaj implantu stomatologicznego indywidualnie dla każdego pacjenta. Streamline Bränemark System, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, czyni firmę Nobel Biocare atrakcyjnym partnerem w dziedzinie implantologii stomatologicznej.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Nov 13, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

72. Gimnastyka korekcyjna Warszawa - zajecia ruchowe dla dzieci


Przylądek Zdrowia i Sportu. Oferujemy zajęcia ruchowe dla dzieci takie jak: gimnastyka korekcyjna, integracja sensoryczna Warszawa. Ponadto wzmacnianie mięśni posturalnych, zabawy stymulujące rozwój dziecka, terapię ruchową, poznawanie świata przez ruch, zabawę i dotyk.Każde dziecko w wieku od 4 do 9 lat może uczestniczyć w naszych zajęciach. Stosujemy również metodę Dennisona, czyli gimnastykę mózgu. Zajęcia indywidualne w szczególności przeznaczone są dla dzieci zdiagnozowanych i z opiniami
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Nov 17, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

73. PlastyczneOperacje.pl - Chirurgia plastyczna, Operacje plastyczne - serwis informacyjny na temat c


PlastyczneOperacje.pl to portal informacyjny traktujący o operacjach plastycznych i chirurgii plastycznej. Na naszych stronach znajdziecie Państwo listę chirurgów plastycznych i klinik świadczących usługi operacji plastycznych w Polsce. Na stronach naszej strony znajdziecie Państwo artykuły, zdjęcia ( w tym efekty przed- i po operacji plastycznej) i wideo prezentujące fachowe informacje jak i newsy na temat operacji plastycznych, chirurgii plastycznej i chirurgii estetycznej. Główne tematy, które poruszamy to powiększanie Biust, Modeling ciała przy użyciu preparatu Macrolane, liposukcja i odchudzanie, wygładzanie zmarszczek za pomocą botoksu .
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Nov 22, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

74. PIJAWKI KRAKÓW,leczenie pijawkami,stawianie pijawek,żylaki leczenie,miażdżyca


PIJAWKI - medycyna naturalna. Leczenie żylaków, leczenie miażdzycy, naturalne leczenie. Hirudoterapia - leczenie pijawkami (hirudo medicinalis). Pijawka lekarska, pijawki lecznicze, stawianie pijawek. Dodatkowo w ofercie - poradnia psychologiczna (psycholog, psychoterapeuta, psycholog dziecięcy), poradnia dietetyczne (dietetyk, food detective, analiza pierwiastkowa włosa), poradnia terapii uzależnień (leczenie uzależnień, terapia uzależnień i współuzależnień), poradnia naturoterapii (leczenie ziołami, naturalne sposoby leczenie, bioenergoterapia, świecowanie uszu)
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Nov 26, 2009 Trafień: 54 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

75. fototerapia


Niepubliczny zakład opieki medycznej DAM-MED Sp z o.o. Wielospecjalistyczne gabinety lekarskie. Oferujemy opiekę ginekologiczna, onkologiczną oraz zabieg fototerapia fotodynamiczna (PDT), psychoterapię indywidualną lub małżeńską oraz porady psychologiczne dla chorych na choroby nowotworowe oraz Dorosłych Dzieci Alkoholików. Najlepsze wielospecjalistyczne gabinety lekarskie w Zabrzu. Zapewniamy kompletną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny. Serdecznie zaproszamy
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Nov 29, 2009 Trafień: 9 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

76. Gabinety Psychoterapii - Kraków Ul. Czarnowiejska 8


Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Zajmuję się leczeniem w nurcie psychoterapii psychodynamicznej oraz pomocą psychologiczną z zachowaniem zasad interwencji kryzysowej. Od 2008 roku uczestniczę w kursie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, prowadzonym przez Krakowskie Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej, przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP. Pracuję pod superwizją. Oferta gabinetu: psychoterapia indywidualna depresji, nerwicy, zaburzeń osobowości, interwencja kryzysowa i poradnictwo psychologiczne w problemach: kryzysów i trudnych sytuacji życiowych wydarzeń traumatycznych utraty, żałoby
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Dec 4, 2009 Trafień: 10 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

77. Centrum Stomatologii i Protetyki OMEGA


Jeżeli wiesz gdzie szukać dobrego dentystę, stomatologa nie zaglądaj dalej. Nie zainteresuje Cię że centrum Omega posiada najlepszych dentystów, pracujących na najnowocześniejszym sprzęcie i wykonujących bezbolesne i bezstresowe zabiegi.
Ponadto oferujemy wykoananie protez z zastosowaniem unikalnej technologi LAVA.
Zajrzyj też na www.1dent.pl oraz na www.marrodent.pl
Zabiegi przeprowadzane są z najwyższą troską o zdrowie i dobro pacjenta. Czynności stomatologiczne odbywają się z jak najmniejszą inwazyjnością oraz zawsze bezstresowo i bezboleśnie. Szczególnie zapraszamy dzieci, pragniemy aby w ich pamięci wspomnienie wizyty u dentysty utrwaliło się jako odwiedziny u miłej cioci lub wujka.

Jeżeli nie jesteś jeszcze pacjentem naszego centrum, umów się na bezpłatne badania profilaktyczne - sprawdź nas i swoje zdrowie.

Kierownik placówki
Patrycja Paluch-Macura
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Dec 15, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

78. USG Piersi - zapobieganie i leczenie raka piersi, guza piersi - Marek Janisz


Wykonaj bezpieczne i miarodajne badanie swoich piersi na nowoczesnym aparacie USG Color

Doppler


Wyczułaś sobie guz w piersi? Boisz się raka piersi? USG piersi jest najszybszym i

najłatwiejszym sposobem, aby rozwikłać Twoje wątpliwości. Badanie wykonujemy na aparacie

USG Color Doppler najwyższej jakości.

Gabinety Lekarskie o profilu:

* Diagnostyka i Leczenie Chorób Piersi,
* USG Piersi,
* Gabinet Chirurgiczny,
* Gabinet Chirurgii Krótkoterminowej.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie

Data dodania: Dec 23, 2009 Trafień: 23 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

79. Alldent - Hurtownia Medyczna ; Gabinet Logopedyczny


Hurtownia Medyczna.

Specjalizujemy się w zaopatrzeniu gabinetów ginekologicznych, stomatologicznych, oraz przychodni lekarskich w materiały medyczne i sprzęt specjalistyczny.

Gabinet Logopedyczny.

Oferujemy fachowe porady, konsultacje i terapie mowy, oraz indywidualne podejście do problemów każdego pacjenta.
Prowadzimy lekcje nauki czytania metodą sylabową.

Logopeda pomaga dzieciom i dorosłym przez:


- kształtowanie prawidłowej mowy u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, czyli dbanie o jak najlepszy prawidłowy jej rozwój pod względem fonetycznym, gramatycznym i leksykalnym
- doskonalenie mowy już ukształtowanej
- usuwanie wad mowy
- nauczanie mowy (mówienia i rozumienia) w wypadku jej utraty lub braku
- usuwanie zaburzeń głosu
- usuwanie trudności w czytaniu i pisaniu
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Dec 23, 2009 Trafień: 6 Ocena: 4.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

80. Swissdent - dentysta w Krakowie


Szukasz dentysty w Krakowie? Skorzystaj z usług nowoczesnej kliniki dentystycznej Swissdent. Swissdent to pełna oferta stomatologiczna: wybielanie, implanty, abrazja powietrzna, laser, scaling, protezy, protetyka, ortodoncja, komputerowe znieczulenie. Doświadczeni stomatolodzy, endodonci, chirurdzy stomatologiczni i inni specjaliści. Doskonale wyposażone gabinety. Umów się na wizytę w Swissdent poprzez Skype.

Swissdent to nowoczesna i prężnie rozwijająca się klinika stomatologiczna w Krakowie. Dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia naszym klientom maksymalnego komfortu, miłej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa. Dlatego bardzo starannie dobrana została lokalizacja naszej kliniki oraz rozmaite udogodnienia i ułatwienia dla naszych pacjentów. Bezpłatny parking, wyposażenie obiektu w monitoring wideo oraz klimatyzację to tylko niektóre atuty naszej kliniki.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Dec 30, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Jak wyjść z długów
Osoby mieszkające i zatrudnione w Wielkiej Brytanii, na których ciążą zadłużenia w Polsce, mogą skorzystać z profesjonalnych usług oddłużeniowych świadczonych przez przedsiębiorstwo usługowe J&R Partners. Firma opierając się na specjalnych przepisach obowiązujących w Wielkiej Brytanii oraz w Unii Europejskiej jest w stanie przeprowadzić w imieniu klientów upadłość konsumencką transgraniczną. Upadłości mogą być podległe zadłużenia do ZUS-u oraz Urzędu Skarbowego. Firma świadczy usługi na wysokim poziomie oraz oferuje atrakcyjne ceny.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Hotpromocja.pl - Kup Twoje produkty w najlepszych cenach
Hotpromocja.pl jest zbiorem produktów z największych sklepów online. Publikujemy historyczne ceny każdego z produktów, tak abyś miał możliwość osiągnięcia pełnej satysfakcji z zakupów. Gwarantujemy częste aktualizacje promocji oraz oferty dopasowane do potrzeb rynku.Szeroka gama produktów gwarantuje znalezienie potrzebnych produktów dla konsumenta.Doskoanła jakość oferowanych rzeczy gwarantuje zadowolenie klienta. W przejrzysty sposób znajdziesz u nas renomowane marki, więc nie zwlekaj i odwiedź nas już teraz!
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Ubranka dziecięce, ubranka dla dzieci
W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu ubranka dla dzieci i niemowląt. Oferowane przez nas ubrania dziecięce pochodzą od sprawdzonych dostawców - wiemy, jak ważna jest jakość i wygoda, pamiętając jednocześnie o atrakcyjnych cenach i promocjach.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Portale komputerowe > SklepyCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0