Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Informacje o tym jak najlepiej pomnażać swoje pieniądze.
Wpisy
Sortuj wg :
81. optymalizacja składek zus


Mały zus, nowy sposób na optymalizację składek zus przedsiębiorców ! Firmę masz w Polsce, ale zus płacony w Anglii po angielskich małych stawkach. 430 zł zamiast 830 zł. Skuteczny, rewelacyjny sposób. ROZPORZĄDZENIE RADY EWG NR 1408/71 z dnia 14 czerwca 1971 roku daje każdemu przedsiębiorcy z Polski gwarantowane, całkowite wyłączenie z krajowego systemu ubezpieczenia w ZUS po podjęciu pracy na etacie na rzecz spółki w UK. Dokonujemy na tej podstawie skutecznego zmniejszenia składek.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Sep 2, 2009 Trafień: 9 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

82. BiznesExpert -portal wiedzy dla biznesu


Portal biznesu poświęcony dla ludzi którzy chcą pogłębiać wiedzę w dziedzinie biznesu i osiągnąć sukces w życiu zawodowym. Porady cenne wskazówki tylko w naszym serwisie. Pomysły na nowy biznes dla początkujących ,jak zacząć i jak prowadzić własn
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Sep 8, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

83. Pożyczka na dowód


Kredytowy poradnik internetowy. Pożyczka na dowód - jak ją dostać szybko i bez zaświadczeń: gotówka do ręki. Szybko i profesjonalnie.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Sep 8, 2009 Trafień: 66 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

84. konto oszczędnościowe


Strona poświęcona tematyce kont oszczędnościowych.. Na stronie znajdziesz oferty banków, informacje i aktualności ze świata kont oszczędnościowych Konto oszczędnościowe oferują pewny zysk bez znajomości rynku finansowego. Konta oszczędnościowe w przeciwieństwie do lokat bankowych nie zamrażają twoich pieniędzy na ściśle określony czas, lecz pozwalają na wypłatę środków w każdym momencie bez utraty zgromadzonych pieniędzy. Na stronie znajdziesz ranking kont oszczędnościowych, najnowsze informacje, oraz szczegółowy opis najciekawszych ofert banków.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Sep 8, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

85. Pożyczka bez zaświadczeń


Dobra pożyczka to głównie pożyczka bez zaświadczeń oraz pozostałych niepotrzebnych formalności, otrzymywana niemalże od razu. Taką właśnie ofertę posiada promowana firma, mająca długoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze klientów. Zapraszamy.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Sep 10, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

86. Konto w banku


Potrzebujesz otworzyć rachunek bankowy? Idealnie trafiłeś! Na naszych łamach wyszukasz prawie wszystkie potrzebne wiadomości na temat rachunku bankowego. Nasza strona jest obiektywnym źródłem informacji o kontach bankowych. Dzięki naszemu portalowi możesz porównać rachunki bankowe, oprocentowanie, koszty utrzymania jak również znajdziesz inne niezbędne informacje. Możesz również otworzyć konto nie ruszając się z domu.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Sep 10, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

87. Aviva Commercial Union OFE


Strona specjalisty ubezpieczeniowego Zbigniewa S. Ciszka. Proponuję profesjonalne doradztwo w zakresie OFE , funduszy emerytalnych, emerytury, ubezpieczeń na życie, fumduszy inwestycyjnych , ubezpieczeń majątkowych, emerytalnych , podróżnych i ubezpieczeń dla firm.Jesteśmy największym funduszem emerytalnym OFE na rynku - zaufało nam już ponad 2,9 mln osób, zarządzamy aktywami o wartości ponad 42 mld złotych. Fundusz emerytalny Aviva Commercial Union systematycznie osiąga wyniki inwestycyjne znacznie przekraczające poziom inflacji, przy niskim poziomie ryzyka. W 2007 roku Aviva OFE wypracował dla klientów najwyższą stopę zwrotu ze wszystkich funduszy emerytalnych (+7,18 proc.). Fundusz oferuje klientom korzystny system opłat od składki i za zarządzanie aktywami. Klienci, którzy przystąpili do Aviva OFE do 31 marca 2004 roku, po dwóch latach płacą opłatę od składki w bardzo korzystnej wysokości 4 proc., co w sposób istotny przyspiesza przyrost kapitału na rachunku. Aviva OFE jest liderem rynku pod względem liczby rachunków, na których są składki (97,86 proc. na koniec 2007 roku). Również średnia kwota zgromadzona na rachunku należy do najwyższych na rynku.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Sep 21, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

88. Portal finansowy - newsy gospodarcze i produkty finansowe


Portal finansowy24.com to najświeższe informacje gospodarcze,
finansowe i ze świata banków. Przedstawiamy notowania akcji papierów
wartościowych z GPW oraz średnie kursy walut NBP. Użytkownik znajdzie
artykuły i poradniki finansowe. Strona oferuje wiele produktów
finansowych: konta bankowe, fundusze, kredyty i pożyczki na różne
cele, ubezpieczenia, leasing, windykacje oraz wiele innych. Chcesz
oszczędzać, inwestować lub po prostu szukasz konta, kredytu czy
pożyczki ? - Zajrzyj do Finansowy24.com. Polecamy szczególnie kredyty
samochodowe, mieszkaniowe i hipoteczne oraz ubezpieczenia, konta
osobiste i wiele usług dla firm i instytucji. Szukasz porad
finansowych? Już znalazłeś, posiadamy wyczerpujące informacje na
temat inwestowania i oszczędzania.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Sep 21, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

89. wieczne pióro


Jesteśmy firmą, która w swoim sklepie sprzedaje najwyższej klasy artykuły piśmiennicze - przede wszystkim wieczne pióra, pióra kulkowe, długopisy takich firm jak Parker, Waterman, Pelikan, Sheaffer, Cross czy Aurora. Nasza oferta jest stale rozwijana o nowe marki i produkty, tak aby móc spełniać oczekiwania wszystkich odwiedzających nas Klientów. Na stronie oferujemy zarówno pojedyncze pióra jak i całe zestawy doskonale nadające się na prezent. Zapraszamy do Naszego sklepu!
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Sep 21, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

90. Księgowość Kraków


Kancelaria Podatkowa MKM sp. z o.o. Kraków proponuje usługi z zakresu prowadzenia Ksiąg Handlowych jak również Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów, a także usług kadrowo-płacowych. Jest to kompetentna firma, która posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników wraz z wieloletnią praktyką. Współpraca z Kancelarią Podatkową MKM oznacza: zaangażowanie w sprawy Klientów, solidność oraz usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Sep 23, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Szkolenia narciarskie na tyczkach, wyjazdy na narty - NaTyczki.pl
Wszystkich ambitnych narciarzy o różnym stopniu zaawansowania zapraszamy na nasze wyjazdy. Przeprowadzamy szkolenia głównie w austriackich Alpach, na lodowcach: Kaunertal, Stubai, Hintertux, Pitztal, Soelden, Molltaler. Nasze zajęcia dzielą się na bloki. Poranki spędzamy na tyczkach, trenując slalom gigant oraz slalom, zaś przedpołudnia poświęcamy na korektę sylwetki, czyli zajęcia techniczne. Zachęcamy do sumiennego przygotowania fizycznego, bo na naszych wyjazdach jest niezły wicisk! Mieszkamy zwykle w niedrogich apartamentach, dojazd i żywienie są we własnym zakresie. Mamy wieloletnie doświadczenie. Byliśmy zawodnikami, następnie instruktorami i trenerami. Potrafimy prowadzić zajęcia na różnych etapach narciarskiego zaawansowania. Szkolimy również dzieci. Staramy się, aby grupy nie przekraczały 6-7 osób.
W katalogu:   Podróże i wypoczynek > Za granicą
Hobby i rozrywka > Sport
Narzędzia pneumatyczne dla profesjonalistów w Pneumaticon.
Pneumatyka przemysłowa to wiele specjalistycznych narzędzi i urządzeń bez których wiele miejsc pracy czy zakładów produkcyjnych nie ma racji bytu. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla firm i osób prywatnych. Nasza oferta skupia się nie tylko na kompresorach czy siłownikach znanych firm, ale także elektronarzędziach czy akcesoriach do montażu systemu pneumatycznego. Wierzymy, że każdy znajdzie u nas artykuły spełniające jego oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu i na stronę.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
videcracovia
Strona firmy videcracovia - licencjonowanego przewodnika po Krakowie. Na stronie znajduje się szczegółowy opis wycieczek i muzeów, których wspólne zwiedzanie oferuję. Na życzenie klienta, każda z proponowanych tras może zostać odpowiednio zmodyfikowana. Oprowadzam w językach polskim lub niemieckim. Na stronie znajduje się również informacja dotycząca samego przewodnika, cennik, dane kontaktowe oraz krótka historia Krakowa. Na życzenie klienta zajmuję się również organizacją posiłku oraz rezerwacją wszystkich wymaganych biletów wstępu.
W katalogu:   Podróże i wypoczynek > Biura podróżyCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0