Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Nauka i Edukacja

Wszystko czego można się nauczyć.
Wpisy
Sortuj wg :
81. Społeczne Szkoły Muzyczne w Szczecinie


Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych gry na pianinie, gitarze, skrzypcach, saksofonie, kontrabasie i śpiewu. Społeczne Szkoły Muzyczne Artmuzyka prowadzą w Szczecinie Szkołę Muzyczną I stopnia, Szkołę Muzyczną II stopnia i Szkołę Muzyki Preludium. Zajęcia są indywidualne, popołudniowe. Szkoła Muzyczna ma siatkę godzin i program taki sam jak w państwowych szkołach. W Szkole Muzyki nauka jest dopasowana do możliwości ucznia. Dla najmłodszych proponujemy zajęcia rytmiki i tańca.
Grupa w katalogu:   Kultura i sztuka > Muzyka
Nauka i Edukacja

Data dodania: Nov 25, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

82. Baza gotowych prac naukowych – Pracemagisterskie.pl


Nasza firma zajmuje się skupowaniem i sprzedawaniem gotowych prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych i referatów. Możecie znaleźć tutaj zarówno gotowe prace, jak również osoby, które mogą Wam pomóc w ich pisaniu. Z naszej bazy gotowych prac korzystają osoby indywidualne oraz firmy i korporacje. Autorzy prac mogą dzięki naszej bazę zyskać nowe kontakty, a nawet nawiązać możliwość współpracy z dużymi firmami i korporacjami. Już ponad 1000 studentów zaufało naszemu serwisowi i przesłało swoje prace! Jeżeli chcecie podzielić się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem, to zapraszamy do współpracy!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Jan 14, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

83. Pisanie prac


Nasza firma specjalizuje się w pisaniu prac zaliczeniowych, magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktorskich, jak również referatów, wypowiedzi maturalnych i innych tego typu tekstów. Oferujemy bardzo rzetelne wzory, bez plagiatów i niesprawdzonych źródeł, a przede wszystkim krótki czas realizacji każdego zlecenia, nawet na wczoraj. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów - pomożemy Ci z każdą pracą. Szczegóły na naszej stronie www już teraz.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Jan 20, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

84. Szkolenia dla nauczycieli


Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oferuje wiele propozycji w ramach swojej działalności – szeroki wachlarz kursów doskonalących i kwalifikacyjnych, warsztatów, konwersatoriów, konsultacji indywidualnych i zespołowych oraz wiele, wiele więcej. RODN dokłada wszelkich starań w utrzymaniu wysokiego poziomu nauczania, co osiągane jest przez profesjonalną kadrę dydaktyczną, kompleksową organizacje szkoleń oraz w pełni wyposażone i nowoczesne sale dydaktyczne. Odwiedź www.rodn.pl po więcej informacji!
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Jan 20, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

85. Badanie kierowców w Trzebnicy


Odwiedź stronę internetową www.psychocentr.pl zawierającą propozycję usług z zakresu psychologii pracy. W ofercie znalazły się badania dla zawodowych kierowców, instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy czy motorniczych kierujących tramwajami. Psycho-Centr posiada nowoczesny sprzęt do diagnostyki psychotechnicznej, umożliwiający działanie zarówno stacjonarne, jak i również w terenie. Wielu klientom odpowiada bowiem pozostawienie pracowników w swoim zakładzie pracy. Liczymy na nawiązanie korzystnej dla obu stron współpracy!
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia
Nauka i Edukacja

Data dodania: Jan 20, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

86. Studia podyplomowe


Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu to idealne miejsce do studiowania dla wszystkich, którzy chcą zrobić karierę w logistyce. Oferujemy szeroki wybór specjalności związanych z najbardziej atrakcyjnymi dziedzinami logistyki - zarówno ramach studiów podyplomowych, jak i magisterskich, licencjackich, czy też inżynierskich. Nasza kadra to doskonali fachowcy w swojej dziedzinie, a studentom oferujemy bogaty program praktyk w największych firmach logistycznych w kraju i na świecie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Jan 30, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

87. Oprogramowanie edukacyjne


Dzięki firmie Young Digital Planet nauka może być przyjemna a zdobywanie wiedzy radosne. Nasza firma od ponad 20 lat oferuje Państwu innowacyjne rozwiązania w zakresie programów i gier edukacyjnych a także programów terapeutycznych i językowych. Oprócz wysokiej wartości merytorycznej naszych produktów oferujemy Państwu atrakcyjną i innowacyjną formę. Nasze cyfrowe produkty wyróżniają się wysoką efektywnością w procesie nauki i rozwoju Państwa dzieci.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Feb 10, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

88. Edgard angielski


Jeśli chcą się Państwo samodzielnie nauczyć języka obcego? Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych lekcji, oferowanych przez istniejący od 2005 roku serwisu angielski.slowka.pl. Swoim użytkownikom udostępniamy artykuły, testy językowe, informacje gramatyczne, filmy i ciekawe ćwiczenia. Organizujemy tez konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Mar 4, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

89. DENTAL SERVICE SP.ZO.O. asystentka stomatologiczna, szkolenia w Szczecinie


Jeśli przewidujesz naukę na kierunku technik farmaceutyczny lub opiekun medyczny to koniecznie sprawdź naszą ofertę dydaktyczną. Jesteśmy Pierwszym Niepublicznym Policealnym Studium Medycznym w Szczecinie. Realizujemy rekrutację między innymi na technika dentystycznego i farmaceutycznego oraz technika sterylizacji medycznej. Poza tym szkolimy słuchaczy na kierunku opiekuna medycznego, opiekunki dla osoby starszej również opiekunki dziecięcej. Świadczmy kompetentne również całościowe szkolenia również seminaria dla lekarzy dentystów oraz personelu medycznego. Nowocześnie wyposażyliśmy pracownie wykładowe Dental Service. Szczegóły zamieściliśmy na stronie.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Mar 6, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

90. Prace licencjackie


Odwiedzając stroną internetową SzybkiePisaniePrac.pl użytkownicy znajdą rozbudowaną ofertę firmy zajmującej się pisaniem prac zaliczeniowych i dyplomowych. W okresie dwunastoletniej już działalności, firma obsłużyła aż 17 000 zadowolonych klientów, napisała również ponad 5000 prac magisterskich oraz 7000 prac licencjackich. Firma współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi specjalizującymi się często w wąskich zakresach naukowych, jest też w stanie zagwarantować stuprocentowe unikalne prace dyplomowe.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja

Data dodania: Mar 10, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Cardin || Sklep internetowy z odzieżą luksusową
Jesteśmy licencjonowanym sklepem sprzedającym produkty dla klientów z wyprofilowanym gustem. Służymy także pomocą zainteresowanym z mniejszą wiedzą dotyczącą uznanych marek. Oferujemy Państwu odzież renomowanych firm - w pierwszej kolejności zamieszczamy do sprzedaży ubrania z Pierre Cardin, Jupiter, Park, Quest i innych. Codzienna aktualizacja serwisu pozwala nam na sukcesywne rozbudowywanie asortymentu.
W katalogu:   Sklepy > Odzież
Coach Inspiration strona Artura Tołłoczko
Strona coacha Artura Tołłoczko, oferująca informacje na temat coachingu, coachingu w polsce oraz fragmenty twórczości. Autor jest współwłaścicielem firmy Global Inspiration s.c. oferującej coaching, doradztwo i szkolenia oraz będącej jedynym na Polskę przedstawicielem szkoleń i narzędzi psychometrycznych jak np. profile osobowości, profile zespołowe, profile krzyżowe szef - podwładny itp. firmy szkoleniowo - doradczej z Atlanty US Right Path Resources.
W katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biura coworkingowe w Warszawie
Jeżeli praca w domu znudziła się Państwu, nie pozostaje nic innego jak zapoznać się z pojęciem coworkingu. W przypadku rozglądania się za takim biurem w Warszawie, strzałem w dziesiątkę jest przynajmniej zwrócenie uwagi na Cowork Centralny. Jest to świetne miejsce dla wszystkich osób, które są zainteresowane pracą w doskonałych warunkach, które sprzyjają prowadzeniu nawet bardzo poważnych interesów. Jeśli zainteresowała cię zaprezentowana propozycja, to szczerze zapraszamy do prędkiego wejścia na naszą stronę internetową, gdzie przeczytasz rzetelne dane.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomiaCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0