Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Oferty związane z ośrodkami służby zdrowia.
Wpisy
Sortuj wg :
81. Lekarze, placówki medyczne, artykuły


Portal Medlist.pl to typowy portal usług medycznych, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają wiarygodnych specjalistów lub placówek, którym można powierzyć zdrowie własne i swoich bliskich. Katalog lekarzy i placówek został podzielony tematycznie ze względu na specjalizację, gdzie można znaleźć chirurgów, pediatrów, dermatologów, stomatologów i wiele innych specjalizacji. Drugi podział to podział na lokalizacje: województwa, następnie miejscowości. Poza katalogiem usług medycznych, na Medlist.pl zawarto bardzo dużo informacji na temat popularnych chorób oraz ciekawe artykuły tematyczne.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Jan 20, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

82. Warsztaty psychologiczne Szczecin


Jesteśmy zespołem psychoterapeutów i psychologów, oferujemy profesjonalną pomoc w przypadku zaburzeń psychologicznych i psychosomatycznych. Pracujemy również z osobami, którym zależy na samopoznaniu, rozwoju osobistym, poprawie relacji z bliskimi.

Oferta naszego ośrodka to także psychoterapia grupowa. Udział w terapii grupowej pozwala pokonać własne trudności w atmosferze bezpieczeństwa i wsparcia ze strony innych osób. Organizujemy grupy rozwoju osobistego. Na zajęciach poznasz jak budować zadowalające relacje z ludźmi, doświadczysz pracy z ciałem i swojego kreatywnego Ja.

Miasto w którym znajduje się ośrodek to Szczecin. Jeżeli odczuwasz potrzebę spotkania z psychoterapeutą, to zapraszamy na konsultacje. Dostępna jest rejestracja telefoniczna. Numery telefonów znajdują się na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie

Data dodania: Jan 22, 2010 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

83. Katalog stron o zdrowiu


Zdrowie-Publiczne.info to katalog stron poświeconych tematyce zdrowotnej. Tu znajdzesz kliniki medyczne, strony dla kobiet, kosmetyki. Jeżeli szukasz konferencji medycznej lub szkolenia medycznego portal zdrowie-publiczne.info posiada zbiór stron o tematyce konferencji i szkoleń medycznych. Sprawdź sam czy znajdzesz u nas strone medyczną, której szukasz. Portal Zdrowie Publiczne to źródło szkoleń medycznych o zdrowiu rozpatrywanym z punktu widzenia różnych dyscyplin nauki. Zdrowie Publiczne, bowiem skupia w sobie szereg nauk ścisłych i humanistycznych.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Jan 25, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

84. Chirurgia plastyczna


PlastyczneOperacje.pl to portal informacyjny traktujący o operacjach plastycznych i chirurgii plastycznej. Na naszych stronach znajdziecie Państwo listę chirurgów plastycznych i klinik świadczących usługi operacji plastycznych w Polsce. Na stronach naszej strony znajdziecie Państwo artykuły, zdjęcia ( w tym efekty przed- i po operacji plastycznej) i wideo prezentujące fachowe informacje jak i newsy na temat operacji plastycznych, chirurgii plastycznej i chirurgii estetycznej. Główne tematy, które poruszamy to powiększanie Biust, Modeling ciała przy użyciu preparatu Macrolane, liposukcja i odchudzanie, wygładzanie zmarszczek za pomocą botoksu .
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Jan 29, 2010 Trafień: 2 Ocena: 4.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

85. Sklep Medyczny Fizjo-Med Prudnik


Sklep Medyczny Fizjo-Med Prudnik oferuje: sprzęt ortopedyczny, wózki, balkoniki, pionizatory, materace przeciwodleżynowe, wyroby przeciwżylakowe, sprzęt stomijny, bezpłatny dowóz sprzętu do domu. Refundacja Narodowego Funduszu Zdrowia - Zapraszamy do naszego sklepu.
Fizjo-Med to gwarancja najwyższej jakości usług i materiałów, wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany personel o profesjonalnym podejściu do klienta. Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z oferty naszej firmy!
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Portale komputerowe > Usługi

Data dodania: Feb 3, 2010 Trafień: 6 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

86. Psychoterapia Warszawa, psycholog Warszawa, pomoc psychologiczna Warszawa


Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii - PRZEMIANY. Oferujemy: psychoterapia indywidualna, par, rodzin i grupowa - Warszawa. Rozwiązywanie problemów i pomoc psychologiczna - Warszawa. Psychoterapia Warszawa, psycholog Warszawa. Psychoterapia, psycholog i pomoc psychologiczna. Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii - Warszawa. Zaburzenia psychiczne takie jak depresja, nerwica, psychoza. Praca z problemami społecznymi. Pomoc w związkach i rodzinie. Psycholog psychoterapia Warszawa.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Feb 7, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

87. Filozofia zdrowia, Filozofia życia - Anna Ciesielska


Filozofia zdrowia i filozofia życia - książki o żywieniu metodami jin-jang oraz Pięciu Przemian. Książki, które napisała Anna Ciesielska. Traktują one o zdrowym żywieniu metodą jin-jang oraz wykorzystujące Teorię Pięciu Przemian. W książkach zawarte są przepisy, diety oraz filozofia żywienia pochodząca ze Wschodu. Autorka doszła do szokujących wniosków: że na stan naszego zdrowia mają wpływ nie witaminy, sole mineralne, ale natura pożywienia. Na stronie znajdują się książki wielu znanych specjalistów, np. Pierre Dukan, Michel Montignac, Michał Tombak, Giennadij Małachow, czy Maria Treben
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Feb 14, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

88. Serwis e-spawellness.pl : Spa, Wellness


[url=http://e-spawellness.pl/]e-SpaWellness.pl[/url]: Internetowy serwis o [url=http://e-spawellness.pl/]SPA[/url]. Znajdziecie w nim wszystkie informacje dotyczące spa, wellness i odnowy biologicznej. Nazwa SPA wywodzi się z języka łacińskiego i oznacza Sanus Per Aquam, czyli Zdrowie przez Wodę. Filozofia SPA opiera się na założeniu, że woda jest tym dla ciała, czym marzenia dla duszy - może ukoić lub pobudzić do aktywności, może relaksować lub stymulować do działania. SPA to spokój ciała i ducha - odpowiednie zabiegi pomagają zrelaksować zarówno zmęczone ciało, jak i ukoić zmysły. Idea SPA łączy rozmaite sposoby pielęgnacji poprzez odpowiednio dobrane zabiegi, najczęściej oparte na terapiach wodnych i masażach. Programy pielęgnacyjne SPA dbają nie tylko o właściwą kondycję całego ciała (nawilżanie, odżywianie i ujędrnianie skóry), ale i umysłu (relaks, odstresowywanie, pobudzenie lub spokój) Filozofię Wellness stworzył lekarz, amerykanin Dr. Halbert Dunn w 1959r. Połączył on w swojej teorii dwa pojęcia: fitness i dobre samopoczucia Wg jego teorii ciało i umysł powinny pozostać w równowadze. Z biegiem czasu atrakcyjny wygląd i dobra kondycja fizyczna stały się synonimem sukcesu. Życie pod presją pośpiech, stres oraz ciągłe dokonywanie wyboru pomiędzy życiem prywatnym a pracą, zmusiły ludzi, głównie kobiety, do poszukiwania równowagi. Dziś wellness to już nie tylko fitness lecz styl życa zapewniający dobre samopoczucie i harmonię pomiędzy ciałem, duchem i umysłem. Wellness uwzględnia psychologiczne, emocjonalne, intelektualne, towarzyskie, finansowe i fizyczne potrzeby człowieka. W Europie Zachodniej przeprowadzono badania, które wykazały iż, Wellness kojarzy się głównie ze zdrowym trybem życia, który zapewnia gimnastyka, relaks i odpowiednia dieta.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna

Data dodania: Feb 22, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

89. Zabiegi masaż Warszawa Bemowo


Serdecznie zapraszamy do MarchewkaStudio.pl. Oferujemy Państwu m.in. zabiegi kosmetyczne, zabiegi masażu, manicure. Prowadzimy także profesjonalne zajęcia fitness. W swojej ofercie posiadamy również nowoczesne metody usuwania cellulitu i tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia Vacu Well. Dzięki naszej pomocy zapewnisz sobie harmonijnie ukształtowaną sylwetkę, pozbędziesz się cellulitu i zbędnych kilogramów, Twoja skóra stanie się jędrna i gładka, a do tego poprawisz swoją kondycję. Serdecznie zapraszamy!!! Warszawa – Bemowo ul. Słomiana 10.
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Feb 24, 2010 Trafień: 29 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

90. sklep medyczny


Firma Awindent zajmuje się zaopatrzeniem ośrodków,przychodni,gabinetów i innych placówek służby zdrowia .Polecamy:cementy,dezynfekcję,endodoncję,materiały jednorazowe,materiały pomocnicze,materiały wyciskowe,obuwie medyczne,profilaktyke,protetykę,sprzęt stomatologiczny,sterylizację,systemy wiążące,wiertła,wybielanie zębów,wypełnienia,wytrawiacze,zęby akrylowe.Przy stałej współpracy oferujemy liczne promocje i rabaty.do pełnego zapoznania z naszą ofertą zapraszamy do naszego sklepu.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Sklepy
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Feb 28, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Maty gumowe
Wyposażamy firmy w artykuły związane z bezpieczeństwem pracy. Główną grupą produktów są maty gumowe antypoślizgowe przeznaczone na stanowiska pracy. Posiadamy w ofercie maty gumowe przeznaczone na stanowiska w środowisku suchym oraz maty na stanowiska pracy, na których występują woda, oleje, chłodziwo, tłuszcze oraz różne substancje chemiczne. Aby maty gumowe były odporne na powyższe czynniki muszą być wykonane z odpowiedniego gatunku gumy. Posiadamy w ofercie maty antypoślizgowe wykonane z gumy naturalnej, gumy SBR, gumy nitrylowej oraz z różnych mieszanek tych gum. Łącznie mamy w ofercie kilkadziesiąt rodzajów mat gumowych antypoślizgowych oraz przeciw-zmęczeniowych. Ponadto do stanowisk pracy w środowisku suchym polecamy maty antypoślizgowe wykonane z pianki PVC o zamkniętych komórkach o doskonałych właściwościach przeciw-zmęczeniowych. Kolejna grupa mat to maty wykonane z PVC o strukturze kratki. Mają one doskonałe właściwości antypoślizgowe, są olejoodporne, ognioodporne i nadają się do środowiska mokrego. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie maty wejściowe, których zadaniem jest zatrzymywanie brudu, błota i wody. Posiadamy maty wejściowe wewnętrzne oraz zewnętrzne, maty przeznaczone do dużych obciążeń – nawet zapraszamy do współpracy.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz
Pożyczki od osób prywatnych
Oferujemy Państwu całkowicie bezpieczne kredyty prywatne. Jesteśmy instytucją chcącą pomagać innym i zapewniającą swoim klientom dodatkowe środki pieniężne. Nasze pożyczki prywatne brane już były przez tysiące osób. Państwo także mogą do tego grona dołączyć, przeznaczając zdobytą sumę na dowolne wydatki. Nie weryfikujemy baz dłużników ani Państwa historii kredytowej, nie wymagamy zaświadczeń o zatrudnieniu. Pożyczki załatwiamy szybko, sprawnie i uczciwie. Serdecznie zapraszamy!
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
GEMMI Windykacja
Firma GEMMI specjalizuje się w obsłudze należności małych i średnich przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiadamy narzędzia, które pomogą Państwu skutecznie zarządzać finansami firmy. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa firm w zakresie spływu wierzytelności. Proponujemy współpracę począwszy od prewencji w powstawaniu przeterminowanych należności (monitoring, pieczątka), poprzez windykację polubowną i sądową, na egzekucji komorniczej kończąc. W oparciu o analizę usług windykacyjnych, a także wykorzystując swą wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy procedury umożliwiające skuteczne odzyskiwanie należności. W każdym przypadku nasze działania prowadzone są w sposób dający gwarancję szybkiego i efektywnego wyegzekwowania należnych kwot od dłużnika-klienta, z jednoczesnym utrzymaniem przyjaznych kontaktów handlowych.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > PrawoCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0