Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Portale komputerowe > Oprogramowanie

Oprogramowanie
Wpisy
Sortuj wg :
81. KlasterIT.pl


Klasterit.pl jest to strona prezentująca projekt powołany przez Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, który ma na celu realizacje przedsięwzięć sprzyjających rozwojowi informatyki regionalnej, która oparta jest o wiedzę i innowacyjność, co zwiększa atrakcyjność regionu. Dodatkowo decydując się na udział w projekcie otrzymasz profesjonalne wsparcie marketingowe, poznasz inne firmy z branży ICT, które również działają na tym samym terenie, a oprócz tego weźmiesz udział w wielu bezpłatnych szkoleniach branżowych. Dodatkowo na stronie można znaleźć terminy, w których odbywać się będą szkolenia informatyczne, a także firmy informatyczne w Rzeszowie, Przemyślu czy innych miastach na terenie Polski Wschodniej.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Portale komputerowe > Oprogramowanie

Data dodania: Dec 19, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

82. Glob-proc.pl


Osoby prowadzące firmy mają świadomość, jak niezwykle istotną kwestią jest zachowanie ładu w dokumentacji. Platforma Globproc umożliwia użytkownikom prowadzenie czytelnego katalogu elektronicznego, w którym uwzględnione będą wszystkie zamówienia na towary i usługi dokonywane przez firmę. System wzbogacono także w szereg przydatnych narzędzi dodatkowych. Prognozowanie przyszłych zamówień, relacje z dostawcami, operatywne i oszczędne kupowanie towarów – z nami to wszystko okaże się prostym i szybkim procesem.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Internet

Data dodania: Jan 20, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

83. Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka


Informatyka w Rzeszowie w 2006 roku otrzymała wsparcie w postaci Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka. Firmy informatyczne z Rzeszowa, które w swojej ofercie posiadają takie narzędzia jak: oprogramowanie, aplikacje mobilne, lub hurtownie danych, dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem mogą rozwinąć swoją działalność. Stowarzyszenie organizuje szkolenia informatyczne, na których głównymi tematami są integracje IT, zaawansowane zarządzanie zasobami - ERP, oraz analiza biznesowa. Stowarzyszenie swoją działalnością pragnie rozwijać podkarpacką branżę IT, budując klaster informatyczny tego rejonu Polski.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Usługi
Portale komputerowe > Oprogramowanie

Data dodania: Jan 20, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

84. Program SeoLight


Pozycjonujesz swoją firmową stronę? Twoja konkurencja już na pewno korzysta z programu, który w jakimś stopniu automatyzuje tą czynność. Dodawanie stron do katalogów i precli jest wciąż bardzo efektywną metodą pozycjonowania, dlatego warto zapoznać się z oprogramowaniem do katalogowania SeoLight. Program SeoLight z pewnością spełni wszystkie Twoje wymagania. Za pomocą tego narzędzia nie tylko dodasz stronę do katalogów i precli, ale też sprawdzisz backlinki oraz swoją pozycję na wybrane słowa kluczowe w Google. Ponadto będziesz miał możliwość pingowania oraz wyszukiwania wpisów, automatycznej rejestracji w WordPress'ach itd.
Warto dodać, że praca z SeoLight wymaga interakcji z użytkownikiem, co daje pewność, że pozycjonowanie za jego pomocą jest bezpieczne.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Oprogramowanie

Data dodania: Feb 17, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

85. Oprogramowanie Streamsoft


Firma Streamsoft, obsługująca serwis internetowy streamsoft.pl, specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu oprogramowania komputerowego dla firm z takich branż, jak m. in. produkcja, handel, usługi i serwis, budownictwo, służba zdrowia i administracja publiczna. Posiadamy 25 lat doświadczenia na rynku IT, a swoim kontrahentom zapewniamy usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do poznania szczegółów, a w przypadku pytań prosimy o kontakt pod podanym numerem telefonu lub adresem mailowym.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Oprogramowanie

Data dodania: Apr 2, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

86. Programy do pobrania


Strona internetowa mojeprogramy.com została stworzona z myślą o osobach, które poszukują informacji na temat programów komputerowych spełniających różne zadania. W bogatej bazie można więc znaleźć między innymi programy internetowe, antywirusowe, multimedialne oraz wiele innych. Strona umożliwia legalne pobieranie darmowych i testowych wersji aplikacji, a także wystawianie im ocen, dzięki czemu inni użytkownicy znają mocne i słabe strony każdej aplikacji.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Oprogramowanie

Data dodania: Apr 24, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

87. Pobieranie z youtube plików


Zapraszamy na stronę downtube która umożliwia pobierania plików z portalu youtube zupełnie za friko. Wystarczy wejść na portal youtube i wybrać plik który chcecie pobrać w naszym serwisie. Link do wybranego filmiku lub teledysku należy przekleić do naszego serwisu. W późniejszym etapie wybieramy rodzaj formatu w jakim ma zostać pobrani plik na dysk twojego pc. Najczęściej wybieranym formatem przez naszych użytkowników jest format pliku flv z którym radzą sobie wszystkie odtwarzacze. Wejdź już teraz i korzystaj z naszego serwisu kiedy tylko zechcesz zupełnie za darmo.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Oprogramowanie

Data dodania: Jun 30, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

88. Program do faktur vat


Za pośrednictwem platformy internetowej Aserti.pl klienci mogą szybko wystawić fakturę, czy też monitorować stan należności zobowiązań. W przypadku tego drugiego klienci mają ponadto możliwość zaliczeń wpłaty w sposób najbardziej korzystny dla wierzyciela. System dostępny jest przez cały czas z każdego miejsca na świecie, co pozwala na skuteczne zarządzanie dokumentami oraz optymalizację kosztów prowadzonej działalności. Za jego pomocą klienci mogą wygenerować między innymi pozwy sądowe oraz wezwania do zapłaty.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Oprogramowanie

Data dodania: Jul 2, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

89. ZAMAT - obsługa informatyczna firm


W poszukiwaniu specjalistów branży IT warto zwrócić uwagę na firmę ZAMAT. Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne z zakresu zarządzania systemami informatycznymi, w których skład wchodzą komputery, urządzenia sieciowe oraz platformy serwerowe. Jesteśmy przygotowani do współpracy z większością systemów operacyjnych na większości platform. Promujemy model pracy zdalnej, który znacznie przyspiesza usuwanie awarii. Firma ZAMAT zajmuje się również projektowaniem stron www, opartych o autorski system CMS. Nasze produkty spełniają standardy W3C oraz wybrane przy projekcie standardy dodatkowe. Ponadto projektowane przez nas strony oraz aplikacje charakteryzuje responsywność – zgodność widoku w różnych rozdzielczościach.
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Usługi
Portale komputerowe > Oprogramowanie

Data dodania: Jul 10, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

90. Programy windows


Vortal zawiera gry, sterowniki, spolszczenia i inne programy. W bazie niezbędne pliki na licencjach freeware, demo, tria i shareware, do pobrania z bezpiecznych serwerów. Zbiór setek aplikacji różnych kategorii często uzupełniany. Dodatkowo na stronie znajduje się ranking najczęściej pobieranych, a więc najlepszych programów w kategorii. Wszystkie zainteresowane osoby całkowicie legalnymi programami na system Windows zapraszamy na nasz vortal już dziś!
Grupa w katalogu:   Portale komputerowe > Oprogramowanie

Data dodania: Jul 15, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

 Losowe wpisy
Darmowy hosting
Darmowy hosting stron www. Darmowa poczta. Wszystko co możesz potrzebować do uruchomienia własnej strony. Dodatkowo przygotowane pakiety z oprogramowaniem, do szybkiego zainstalowania - listy dyskusyjne , fora , blogi.
W katalogu:   Internet > Hosting
kulka silikonowa
Firma "Pol-Mar" Marcin Boćkowski zajmuje się produkcja wszelkiego rodzaju wkładów kołdrowych.

W naszym asortymencie znajdą państwo wypełnienia najwyższej klasy ze sztucznych jak i naturalnych wółknin takich jak poliester, silikon i wełna owcza. Wysokiej klasy park maszynowy i dbałość o klienta czynią nasza firmę bardzo konkurencyjną.

Najważniejszą rzeczą jest zadowolenie, dlatego dostosowujemy ceny do potrzeb klienta.
W katalogu:   Portale komputerowe > Sklepy
Druk Wielkoformatowy
Nasze balony wykonane są z tkanin odpornych na warunki atmosferyczne i standardowo posiadają oświetlenie. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania aparatu zmierzchowego. Wentylator zamontowany w balonie, może pracować w temperaturze do -15*C.
W katalogu:   Internet > Reklama i marketing
Biznes, pieniądze, ekonomia > LeasingCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0