Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://bezrobotni.net     Bezpłatne szkolenia unijne | praca dla bezrobotnych 4.50 z 5 2
Bezpłatne szkolenia unijne | praca dla bezrobotnych - http://bezrobotni.net
ID w katalogu 1000
Tytuł Bezpłatne szkolenia unijne | praca dla bezrobotnych
Url http://bezrobotni.net
Opis Strona została specjalnie przygotowana dla bezrobotnych z kujawsko-pomorskiego a także całego kraju. Oferuje bezpłatne porady dla bezrobotnych oraz szkolenia europejskie podnoszące kwalifikacje zawodowe. Znaleźć na niej można również oferty pracy dla bezrobotnych.

Strona bezrobotni.net jest skierowana do osób poszukujących pracy. Oferuje darmowe szkolenia dla bezrobotnych oraz fachowe doradztwo dla bezrobotnych. Bezrobotni mogą znaleźć na niej porady a także zapisać się na bezpłatne szkolenia i kursy unijne.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Słowa kluczowe szkolenia dla bezrobotnych   darmowe szkolenia   szkolenia unijne
Data Dec 5, 2008
Imię kontaktowe Kedzior
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.50 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Szkolenia pracowników - J.G.Training
  Działalnością firmy J.G. Training są szkolenia otwarte i zamknięte. Firma posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę szkoleniową składającą się z najlepszych trenerów oraz coachów. Oferta szkoleniowa obejmuje między innymi takie kręgi zagadnień, jak chociażby ochrona środowiska, fundusze unijne, prawo pracy, czy wiele innych. Szkolenia organizowane są także w takich miastach, jak Katowice, Poznań oraz Wrocław. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Gry szkoleniowe
  Profesjonalne przedsiębiorstwo Kontrakt OSH zatrudnia specjalistów z dziedzin zarządzania, przywództwa, sprzedaży oraz współpracy i rozwiązywania konfliktów. Oprócz szkoleń, opisywana firma zajmuje się tworzeniem i wydawaniem książek oraz filmów o podobnej tematyce. Dzięki nim można polepszyć swoje umiejętności managerskie. Firma prowadzi również dwie szkoły zajmujące się kształceniem trenerów biznesu. Zapraszamy na naszą witrynę gdzie znajdziecie Państwo dokładniejszy opis naszych działań.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Neurogra.pl - treningi mózgu
  W serwisie Neurogra.pl znajdziesz gry online, dzięki którym następuje poprawa pamięci, a także treningi poprawiające koncentracje i inne ćwiczenia dla mózgu. Chcesz wiedzieć jak szybko się uczyć i jak szybko poprawić pamięć, spróbuj treningów na naszym serwisie.Treningi pamięci to doskonały sposób na fitness dla mózgu. Oferujemy ćwiczenia logiki i szybkości dla każdego. Wejdź na serwis Neurogra.pl i trenuj swój mózg grając w gry online a będziesz miał bystry umysł. Doskonała pamięć, koncentracja i logiczne myślenie to podstawa sukcesu zawodowego.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Gimnazja


4. Skuteczna Nauka Jazdy Stalowa Wola - StalMobil
  Łącząc nowoczesną technologię druku, doświadczenie i pasję, staramy się usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów. Nasz oferta to przede wszystkim druk ulotek i gazetek promocyjnych, teczek ofertowych, plakaty, foldery, książki i gazety. Drukarnia Steiner oferuje również druk akcydensowy, opakowania i etykiety.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Biznesowy angielski
  Wyróżniającą cechą treningów jest ich ścisły związek z profilem danej firmy. Program zajęć zgodny jest z charakterem i zakresem obowiązków na konkretnych stanowiskach. Dzięki temu uczestnicy kursów otrzymują wiedzę i umiejętności potrzebne im do prowadzenia aktywności w ich specjalizacji.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0