Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://bezrobotni.net    
Bezpłatne szkolenia unijne | praca dla bezrobotnych
OCENA : 4.50 z maksymalnej 5 oparta na 2 głosach
Bezpłatne szkolenia unijne | praca dla bezrobotnych - http://bezrobotni.net
ID w katalogu 1000
Tytuł Bezpłatne szkolenia unijne | praca dla bezrobotnych
Url http://bezrobotni.net
Opis Strona została specjalnie przygotowana dla bezrobotnych z kujawsko-pomorskiego a także całego kraju. Oferuje bezpłatne porady dla bezrobotnych oraz szkolenia europejskie podnoszące kwalifikacje zawodowe. Znaleźć na niej można również oferty pracy dla bezrobotnych.

Strona bezrobotni.net jest skierowana do osób poszukujących pracy. Oferuje darmowe szkolenia dla bezrobotnych oraz fachowe doradztwo dla bezrobotnych. Bezrobotni mogą znaleźć na niej porady a także zapisać się na bezpłatne szkolenia i kursy unijne.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Słowa kluczowe szkolenia dla bezrobotnych   darmowe szkolenia   szkolenia unijne
Data Dec 5, 2008
Imię kontaktowe Kedzior
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.50 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Nauka programowania - akademia108.pl
  Firma AKADEMIA 108 prowadzi szkołę programowania. Kooperujemy tylko z wykwalifikowanymi programistami, co sprawia, że możemy zapewnić wszystkim klientom świetną klasę oferowanych usług. Gwarantujemy szybkie oraz skuteczne metody nauczania. Skupiamy się na aspektach praktycznych. Proponujemy klientom kursy w Krakowie a także w Warszawie. W przypadku zainteresowania ofertą, zachęcamy klientów do kontaktu telefonicznego albo mailowego w celu omówienia szczegółów dotyczących konkretnych usług.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Szkoła języka francuskiego l'atelier de francais Warszawa – nauka, kursy języka francuskiego
  Nauka języka francuskiego dla dorosłych, studentów, maturzystów i gimnazjalistów. Kursy francuskiego przygotowujące do egzaminów DELF i DALF. Język francuski dla dzieci - szkoła języka francuskiego l'atelier de francais Warszawa. Zapraszamy. - szkoła języka francuskiego - l'atelier de français
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Emiro.pl
  Firma Emiro.pl realizuje kompleksowe usługi z zakresu BHP. Propozycja przedsiębiorstwa obejmuje między innymi prowadzenie przeglądów z bezpieczeństwa i higieny oraz PPOŻ, planowanie treści przepisów wewnętrznych, sporządzania dokumentów powypadkowych, robienia warsztatów BHP. Emiro.pl cechuje głównie konkurencyjność cen jaka jest osiągana poprzez racjonalizację wydatków indywidualnych i także terminowość i najwyższy poziom oferowanych usług. Działania przedsiębiorstwa z pewnością są zawsze bezproblemowe oraz skuteczne, przez co w bardzo dobry sposób rozwiązuje kłopoty ogromnych korporacji jak i mniejszych, paru osobowych firm. Klienci firmy to podmioty prywatne, majątku państwa, fundacje, stowarzyszenia i także przedsiębiorstwa zagraniczne.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Lenax kurs rusztowania
  Wiele kursów i szkoleń, których jesteśmy pomysłodawcami, cieszy się dużą wziętością i pomogło nam zdobyć bezcenne kwalifikacje i poszerzyć dotychczasową wiedzę. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax jest wprowadzone do rejestru niepublicznych szkół kształcenia ustawicznego. W naszej jednostce uczą wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani profesorowie, jacy wiedzą, jak sprawnie i skutecznie przekazać nabytą wiedzę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktywnością i wybrania odpowiedniego dla Państwa kursu, na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. NAUKA JAZDY DrivingSchool Radom | Prawo Jazdy w Radomiu
  Ośrodek Szkolenia Kierowców Driving School Radom, nauka jazdy w Radomiu. Jazdy i kursy doszkalające, promocyjne kursy na prawo jazdy dla studentów i uczniów. OSK Radom ul. Wałowa 1
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0