Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.ogrodycorylus.pl/    
CORYLUS Projektowanie zieleni we Wrocławiu
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
CORYLUS Projektowanie zieleni we Wrocławiu - http://www.ogrodycorylus.pl/
ID w katalogu 10016
Tytuł CORYLUS Projektowanie zieleni we Wrocławiu
Url http://www.ogrodycorylus.pl/
Opis Corylus Barbara Bogacz, to bardzo zaznana jednostka, która zaświadcza zaawansowane usługi botaniczne. Z tego względu jesteśmy niesłychanie wszechstronni i nie boimy się żadnych pomysłów. Obsługujemy również kontrahentów osobistych, a również marki, dzięki czemu dostarczamy ładne zieleńce w wszelkich okolicznościach przyrody. posiadamy ogromną informację na temat roślin, jakie umiemy należycie pielęgnować, ażeby syciły oczy właścicieli ogrodów. Kooperujemy z różnymi ekspertami w aspekcie pielęgnacji i wystroju ogrodów takimi jak brukarze czy stolarze, żeby przynieść wszechstronną obsługę. Zapraszamy do poznania detalów współpracy na naszej stronie WWW.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe Ogrody wrocław   Pielęgnacja ogrodów wrocław   Projekty ogrodów wrocław   Projekt ogrodu wrocław   Projektowanie zieleni wrocław   Zakładanie ogrodów wrocław
Data Jul 29, 2013
Imię kontaktowe konrad
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów
1. Projektowanie ogrodów Poznań, zakładanie ogrodów Poznań
  Prezentuję firmę usługową, specjalizującą się w zakresie: projektowania i urządzanie ogrodów, projektowania i instalacji systemów nawadniających, całorocznej kompleksowej pielęgnacji ogrodów. Oferujemy wykonawstwo oczek wodnych, strumieni, kaskad, mostów, kładek, ogrodów skalnych. Rozszerzeniem tych usług ogrodniczych jest wykonywanie prac związane z wodnymi pracami brukarskimi, pracami stolarskimi i kowalskimi. Oferujemy też tak zwaną małą architekturę ogrodową, sadzenie i przesadzanie dużych drzew, prace porządkowe, karczowanie i odśnieżanie. Firma działa na terenie Poznania i okolic.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów


2. Ogrody Olsztyn GARDENIA Projektowanie i zakładanie ogrodów Olsztyn, Projekty ogrodu
  Firma świadczy usługi w zakresie kompleksowego urządzania ogrodów i terenów zieleni, głównie projektowanie, zakładanie, pielęgnacja, inwenatryzacje, usługi ogrodnicze. Nasza specjalność to oczka wodne, kaskady, strumienie, fontanny, mała architektura, oświetlenie, nawierzchnie ogrodowe, nawodnienia. Prace nadzoruje inż. architekt krajobrazu. Firma udziela gwaracji na wykonane usługi.

PROJEKTY
Tworzymy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i jego rodziny. Nie ograniczamy ilości konsultacji do 3-4 spotkań. Pracujemy do momentu pełnego zadowolenia z pracy. Wiemy, że tworzymy coś co zostanie z Tobą na lata.
Projektujemy zarówno zieleń jak i nawierzchnie ogrodowe, nawodnienia czy oświetlenie.
ZAKŁADANIE OGRODÓW
Każdorazowo opuszczamy miejsce realizacji dopiero przy pełnej satysfakcji klienta. Zajmujemy się zarówno niewielkimi ogródkami przydomowymi jak i zakładaniem ogrodów rezydencjonalnych. Urządzamy również zieleń przy firmach, hotelach i innych budynkach użyteczności publicznej. Prowadzimy rewaloryzację parków i założeń zabytkowych.
Urządzamy ogrody kompleksowo, od formowania terenu, rozłożenia czarnoziemu i ułożenia kostki brukowej, przez nasadzenia roślinne i montaż architektury ogrodowej, aż po strzyżenie soczyście zielonego trawnika.
PIELĘGNACJA
Doskonale rozumiemy, że czas jest najważniejszy dlatego nasza oferta obejmuje także zabiegi pielęgnacyjne zieleni. Zajmujemy się pielęgnacją pojedyńczych roślin (cięcia, opryski, nawożenie itd) jak i kompleksową pielęgnacją całego ogrodu.
USŁUGI OGRODNICZE
Świadczymy również usługi ogrodnicze takie jak np. usługi glebogryzarką, optymalizacja pH gleby czy odchwaszczanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Flower nordica
  Florahurt profesjonalna hurtownia kwiatów oferuje: hurt kwiatów, import kwiatów, export kwiatów, kwiaty cięte, kwiaty doniczkowe. Nasze kwiaty dostarczamy bezpośrednio z holandii.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów


4. Projektowanie ogrodów - INSPIRACJE
  Firma "Inspiracje" jest nowoczesną pracownią architektury krajobrazu, specjalizującą się w sporządzaniu i realizacji projektów, związanych z terenami zieleni dla inwestorów prywatnych i publicznych.
W celu osiągnięcia najwyższej jakości usług współpracujemy z profesjonalistami, tworząc interdyscyplinarny zespół , składający się z architektów krajobrazu, architektów oraz ogrodników.
Promujemy nowatorskie rozwiązania w dziedzinie architektury krajobrazu oraz wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały .
Nasze podejście do przedmiotu wynika z pragnienia, aby projektowanie przestrzeni było sztuką . Dlatego ciągle uczymy się i rozwijamy, poszukując własnego, niepowtarzalnego stylu.
W projektowaniu poszukujemy harmonii, piękna i estetyki . Staramy się, aby projektowana przestrzeń była integralną częścią najbliższego otoczenia, podkreślając jego walory i w pełni oddając niepowtarzalny charakter projektowanego miejsca.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów


5. ogrody bielsko
  Strona firmy prowadzącej działalność na terenie Bielska-Białej i okolic, oferującej szeroki wachlarz usług w zakresie urządzania i pielęgnacji terenów zieleni, a także zajmującej się sprzedażą hurtową i detaliczną drzew i krzewów liściastych, iglastych, pnączy, roślin wrzosowatych, róż oraz materiału szczepionego najwyższej jakości.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0