Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.cherubino.pl    
Restauracja, catering, organizacja imprez Kraków.
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Restauracja, catering, organizacja imprez Kraków. - http://www.cherubino.pl
ID w katalogu 1003
Tytuł Restauracja, catering, organizacja imprez Kraków.
Url http://www.cherubino.pl
Opis Masz dylemat w której krakowskiej restauracji zorganizować imprezę? Idealnym miejscem jest restauracja Cherubino oferująca kuchnię polską i włoską. Ponadto posiada kącik pełen kredek, kolorowanek i książeczek z bajkami dla dziecie, w którym znudzone siedzeniem przy stole maluchy mogą miło spędzić czas. Zapraszamy!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Gotowanie
Słowa kluczowe
Data Dec 5, 2008
Imię kontaktowe Michalina
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Grawerton
  Introligator Pod Filarami to blisko 50letnie doświadczenie zawodowe. Wykonujemy: oprawa prac, grawerton, oprawa dokumentów. Ponadto, posiadamy unikalną ofertę typu laminowania znaczących dla Państwa dokumentów. Służymy szybką i miłą obsługą oraz konkurencyjną ceną! Serdecznie zapraszamy do zwiedzania naszej strony internetowej introligator-podfilarami.pl i do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszej firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. ZCO Odszkodowania za błąd w sztuce - Szczecin
  Gdy byłeś uczestnikiem wypadku i potrzebujesz pomocy w uzyskaniu należnego odszkodowania, wtenczas zachęcamy do skorzystania z działań Zachodniopomorskiego Centrum Odszkodowań. Pomagamy zleceniodawcom z całego kraju. Gwarantujemy przejrzyste warunki kooperacyj oraz pobranie wynagrodzenia za nią dopiero po wygranej sprawie. Nie bierzemy opłat wstępnych. Zajmujemy się m.in. zbieraniem dokumentacji, ustalaniem odpowiedzialnego za szkodę podmiotu, windykację należności, reprezentację przed towarzystwami ubezpieczeniowymi, instytucjami oraz urzędami. Dokładne informacje opublikowaliśmy na naszej witrynie internetowej i już dziś zapraszamy do jej odwiedzin.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Stal Impex - wyroby stalowe
  Firma Stal Impex Sp. z o. o. jest uznanym na polskim rynku wyrobów stalowych producentem wysoko przetworzonych rur i profili stalowych z blachy zimnowalcowanej. W swojej ofercie Stal Impex posiada takie wyroby stalowe jak kształtowniki - rury, profile kwadratowe, profile prostokątne, profile trójkątne, kątowniki, ceowniki, owale, półowale, elipsy i rury z usuniętą wypływką wewnętrzną. Trzy linie technologiczne do produkcji rur i profili oraz agregat cięcia wzdłużnego pozwalają firmie na profesjonalny proces produkcyjny i co za tym idzie świadczenie najwyższej jakości usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Drukarnia cyfrowa BMQ Polska - Druk Cyfrowy
  Opis Drukarnia BMQ Polska, Częstochowa, oferuje druk cyfrowy, solwentowy, ploter fotograficzny, wycinanie kształtów ploterem, laminator oraz introligatornia.
Drukarnia znajduje się w Częstochowie, oferuje bardzo atrakcyjne ceny, doskonałą jakość druku oraz szybki termin realizacji.
Drukarnia cyfrowa BMQ Polska oferuje również: drukowanie ulotek, kalendarzy, pocztówek, wizytówek, zaproszeń personalizowanych, naklejek, laminowaniewydruków, katalogów, pudełek, opakowań, kalendarzy oraz inne usługi poligraficzne. Specjalizujemy się również w reklamie zewnętrznej oferując szyldy reklamowe, bannery, kasetony, reklamę na samochód.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Internet > Reklama i marketing


5. BILANS biuro rachunkowe w Zielonej Górze
  Znajdujące się w Zielonej Górze biuro rachunkowe „Bilans” działa na podstawie Licencji Ministerstwa Finansów od 2009 roku. W ramach swojej działalności świadczymy usługi rachunkowe oraz księgowe dla firm. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, wykonujemy ewidencje ryczałtu oraz oferujemy całościową obsługę kadr i płac. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oceniając jego potrzeby ustalamy zakres naszych obowiązków oraz ich wycenę. Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjne zniżki finansowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną propozycją biura rachunkowego „Bilans” dostępną na naszej stronie internetowej bądź kontaktu z nami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0