Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kantor-internetowy.eu     Kantor 0.00 z 5 0
Kantor - http://kantor-internetowy.eu
ID w katalogu 10044
Tytuł Kantor
Url http://kantor-internetowy.eu
Opis Jeżeli potrzebujesz szybkiej wymiany waluty bez opuszczania domu to nasz system internetowy oferuje Ci to, czego szukasz. Trzeba zalogować się na naszym portalu, stworzyć formularz wymiany i załatwione. Dysponujemy bardzo korzystnym kursem wymiany walut. Nasi stali klienci mogą liczyć na specjalne oferty kursów. Czas dostępności danego kursu to 20 sekund. Jeśli klient nie zdąży w tym czasie dokonać wymiany, może pobrać kolejny, który być może będzie dla niego atrakcyjniejszy. Kursy walut ulegają ciągłej zmianie. Wszystkie przeprowadzane w kantorze transakcje są monitorowane, dzięki czemu użytkownik może w każdej chwili zobaczyć historię swoich wymian. Kantor jest w pełni bezpieczny. Gwarantujemy pełną poufność i bezpieczeństwo wymian.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe internetowy kantor   kantor   kantor internetowy   kantory internetowe
Data Aug 2, 2013
Imię kontaktowe Maciej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. Natropie.pl
  Finanse, styl życia? Odwiedź koniecznie bloga Natropie, w którym dowiesz się dosłownie wszystkiego na temat sposobów na codzienne trudności. Nasi użytkownicy mogą liczyć na bogate, a także sprawdzone metody, które z pewnością ułatwia życie każdej kobiety, jaki i mężczyzny. To artykuły, w których znajdziesz informacje, dzięki którym zapobiegniesz dolegliwościom, które kolidują nasze życie. Szerokie zainteresowanie naszych czytelników to efekt bogatej oferty, która stale urozmaicamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. Lokaty bankowe
  Właściwie wyselekcjonowane lokaty bankowe pozwalają na wysoki zarobek w relatywnie krótkim okresie czasu. Zobacz, które banki oferują najwyższe oprocentowanie na proponowanych depozytach. W serwisie dostępny jest ranking lokat z podziałem na długość okresu deponowania kapitału w banku. Stale monitorujemy działania instytucji finansowych w zakresie wprowadzonych nowych promocji i dokonujemy ich szczegółowej charakterystyki i porównania z pozostałymi ofertami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


3. Zkredytu.pl - o finansach z przymrużeniem oka
  Kredyty bankowe, to w dzisiejszych czasach powszechna sprawa dla wielu ludzi. Kto jeszcze nie miał do czynienia z kredytem, nie wie, co to życie. Dla wielu Polaków wzięcie kredytu jest przykrą koniecznością, dla nas przeciwnie. Jesteśmy młodymi ludźmi, lubiącymi korzystać z życia. Dobra praca, wysokie pensje, luksusowe samochody, modne ubrania, apartamenty, karty kredytowe, debety w rachunkach, to jest to, w czym czujemy się najlepiej. Dowcip opiera się na sprytnym zarządzaniu finansami. O finansach wiemy sporo, zwłaszcza z własnych doświadczeń. Piszemy porady o tym jak zadłużać się z głową oraz, co zrobić, żeby tej głowy nie stracić w razie problemów ze spłatą zadłużenia. I właśnie tą wiedzą chcemy się podzielić z innymi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty


4. Biuro Rachunkowe w Krakowie, Księgowość - Krakow, Abix Consultant, Stare Miasto
  Biuro Rachunkowe Kraków Stare Miasto. Kompleksowa księgowość oraz obsługa kadrowo-płacowa dla firm. Biuro księgowe Abix Consultant w Krakowie z wieloletnim doświadczeniem w usługach rachunkowych i rzetelnym prowadzeniu księgowości specjalizujące się w podatkach, doradztwie finansowym pozyskiwaniu dotacji Unijnych, outsourcingu. Nasi doradcy podatkowi umożliwia optymalizację podatkową aby niższe podatki i koszty pozwoliły osiągnąć lepszy wynik finansowy. Głównie prowadzimy księgowość firm transportowych i budowlanych. Specjalizujemy się w corocznych bilansach oraz tanie rozliczeniach pit. VAT, PIT, CIT
, ZUS
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Kasa fiskalna w Polsce - kasyfiskalne2020.pl
  Jesteś przedsiębiorcą i stawiasz na sprzedaż za pomocą kas fiskalnych? Jeżeli tak na pewno nie zawiedziesz się na stronie kasyfiskalne2020.pl. W jednym miejscu umieściliśmy bowiem wszystkie najważniejsze informacje dotyczące kas fiskalnych. Odnieśliśmy się tutaj do wszystkich najważniejszych kwestii, zarówno tych prawnych, jak i technicznych. Nie mamy wątpliwości, że każdy z Was znajdzie tutaj informacje, które będą mu przydatne. O kasach fiskalnych wiemy bowiem wszystko. Nic nie umknie naszej uwadze.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0