Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kantor-internetowy.eu     Kantor 0.00 z 5 0
Kantor - http://kantor-internetowy.eu
ID w katalogu 10044
Tytuł Kantor
Url http://kantor-internetowy.eu
Opis Jeżeli potrzebujesz szybkiej wymiany waluty bez opuszczania domu to nasz system internetowy oferuje Ci to, czego szukasz. Trzeba zalogować się na naszym portalu, stworzyć formularz wymiany i załatwione. Dysponujemy bardzo korzystnym kursem wymiany walut. Nasi stali klienci mogą liczyć na specjalne oferty kursów. Czas dostępności danego kursu to 20 sekund. Jeśli klient nie zdąży w tym czasie dokonać wymiany, może pobrać kolejny, który być może będzie dla niego atrakcyjniejszy. Kursy walut ulegają ciągłej zmianie. Wszystkie przeprowadzane w kantorze transakcje są monitorowane, dzięki czemu użytkownik może w każdej chwili zobaczyć historię swoich wymian. Kantor jest w pełni bezpieczny. Gwarantujemy pełną poufność i bezpieczeństwo wymian.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe internetowy kantor   kantor   kantor internetowy   kantory internetowe
Data Aug 2, 2013
Imię kontaktowe Maciej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. T. Szczepuła odszkodowanie
  Wszystkie osoby poszkodowane w przeróżnego typu wypadkach zapraszamy do skorzystania z usług Europejskiej Kancelarii Brokerskiej Tomasza Szczepuły. Proponuje ona pomoc wszystkim osobom poszkodowanym w przeróżnego typu wypadkach, przejmuje na siebie reprezentację klienta we wszelkich sporach z ubezpieczycielami. Prezentowana Kancelaria gwarantuje swoim klientom stuprocentową skuteczność, zrozumienie oraz profesjonalne i rzetelne podejście do każdej sprawy. Pracownicy Kancelarii przejmują na siebie wszelkie obowiązki, a rolą klienta jest jedynie powierzenie sprawy tej jednostce i dostarczenie dokumentacji. Szczegóły na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. tele kredyt info-najszersza oferta kredytów
  Finanse kredyty najszersza oferta, kredyty online- wystarczy wypełnić wniosek a my zajmiemy się resztą. Wysoka przyznawalność również dla osób ze złą historią kredytową. Oferujemy kredyty na dowolny cel, ponadto fundusze, ubezpieczenia, leasing.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty


3. Kim Jesteśmy Biuro Rachunkowe Paweł Bąkowski
  Biuro Rachunkowe Formtax z siedzibą w Czempiniu powstało w 2010 roku. Początkowo prowadziliśmy działalność głównie w branży finansowo-audytorskiej. Rozwiązane problemy jak i wykonane projekty pozwalają świadczyć świadczyć dopasowane usługi do potrzeb każdego klienta. Obecnie Biuro Rachunkowe Formtax oferuje usługi ksiegowe dla klientów w takich miastach jak: Czempiń, Kościan, Śrem, Stęszew, Mosina i Poznań.
Biuro Rachunkowe Formtax świadczy usługi księgowe i finansowe – w tym w szczególności w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów oraz kadr i płac wraz z doradztwem podatkowym, doradztwa gospodarczego oraz w zakresie sporządzania różnego rodzaju raportów i analiz związanych z audytami finansowymi i wewnętrznymi. Biuro rachunkowe, finanse, kadry i pł‚ace, poznań„, Formtax
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Księgowość Rzeszów
  Biuro Rachunkowe świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego. Udzielamy porad w zakresie prowadzonej działalności, weryfikujemy księgi, pomagamy w redagowaniu podań i odwołań, doradzamy w zakresie wyboru najlepszej formy opodatkowania, rejestrujemy podmioty gospodarcze w urzędach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Baza księgowych
  Istotą działania portalu http://www.ksiegowi.nf.pl jest udostępnianie informacji o biurach rachunkowych działających w Polsce. Udostępniona została tam wyszukiwarka, biura rachunkowe mogą być też znajdowane za pomocą znajdującej się w portalu mapki. Wizytówki biur rachunkowych opatrzone zostały też informacją o profilu działalności, wyróżnione zostały także w czytelny sposób specjalizacje każdego reklamującego się w portalu biura zajmującego się rachunkowością.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0