Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://rotszyld.pl     Finanse osobiste 0.00 z 5 0
Finanse osobiste - http://rotszyld.pl
ID w katalogu 10051
Tytuł Finanse osobiste
Url http://rotszyld.pl
Opis Rotszyld to dziennik internetowy, na którym przede wszystkim są publikowane teksty o tematyce koncentrującej się wokół finansów osobistych, jakkolwiek nie tylko. Nie brakuje tu bowiem również artykułów skrupulatnie opisujących i poddających ocenie poszczególne produkty finansowe, które znajdują się w ofercie polskich banków. Można tu znaleźć także aktualności ze świata ekonomii oraz finansów (decyzje o obniżeniu stóp procentowych przez RPP, dane GUS- na temat inflacji, itp). Zapraszamy serdecznie i życzymy miłej lektury!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Internet > Blogi
Słowa kluczowe finanse   finanse osobiste   blog o finansach osobistych
Data Aug 5, 2013
Imię kontaktowe Rotszyld
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. Serwis Informacyjny - Wiadomości
  Portal informacyjny u nas zawsze znajdziesz najświeższe wiadomości: kraj, świat, polityka, gospodarka, sport, kultura, nauka, banki, giełda, pieniądze, fundusze, podatki, ubezpieczenia, komputery, internet, oprogramowanie, domeny, programy, motoryzacja, porady, ciekawostki.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. MCI Management SA - Fundusze VC
  MCI Management SA jest wiodącą grupą inwestycyjną , zarządzającą funduszami typu Venture Capital/Private Equity, do któtych należą subfundusze: MCI.TechVentures 1.0, MCI.BioVentures 1.0, MCI.EuroVentures 1.0. MCI specjalizuje się w inwestycjach w regionie Europy Centralnej i Wschodniej w innowacyjne spółki działające w następujących sektorach : TMT, Usługi Finansowe, Usługi Medyczne i Biotechnologia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje


3. TORELL przenośne kasy fiskalne
  Wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość wszystkich oferowanych produktów to cechy wyróżniające firmę Torell na tle konkurencji. Prowadzimy naszą aktywność od początku lat dziewięćdziesiątych, dzięki czemu zyskaliśmy duże grono zadowolonych odbiorców. Proponujemy kasy i drukarki fiskalne, a dodatkowo systemy automatycznej identyfikacji, które są niezbędne w pracy wielu firm handlowych. U nas odkryjesz również urządzenia klimatyzacyjne renomowanych producentów, których zaletą jest ekonomiczne oraz przyjazne środowisku użytkowanie. Nasi pracownicy każdemu z klientów pomogą wybrać z oferty interesujące go produkty. Więcej wiadomości znajdziesz na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. Najlepsze obligacje korporacyjne 2017
  Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługa finansów firmowych i osobistych naszych klientów. Nasza spółka holdingowa swoje usługi opiera na wysoko wykwalifikowanej kadrze menadżerskiej oraz na najwyższych standardach profesjonalizmu i wiedzy eksperckiej. Oferty skierowane są zarówno do klientów indywidualnych rozpoczynających gromadzenie kapitału, do doświadczonych inwestorów, jak i firm średniej wielkości szukających optymalnych form finansowania własnej działalności i planów rozwojowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Kim Jesteśmy Biuro Rachunkowe Paweł Bąkowski
  Biuro Rachunkowe Formtax z siedzibą w Czempiniu powstało w 2010 roku. Początkowo prowadziliśmy działalność głównie w branży finansowo-audytorskiej. Rozwiązane problemy jak i wykonane projekty pozwalają świadczyć świadczyć dopasowane usługi do potrzeb każdego klienta. Obecnie Biuro Rachunkowe Formtax oferuje usługi ksiegowe dla klientów w takich miastach jak: Czempiń, Kościan, Śrem, Stęszew, Mosina i Poznań.
Biuro Rachunkowe Formtax świadczy usługi księgowe i finansowe – w tym w szczególności w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów oraz kadr i płac wraz z doradztwem podatkowym, doradztwa gospodarczego oraz w zakresie sporządzania różnego rodzaju raportów i analiz związanych z audytami finansowymi i wewnętrznymi. Biuro rachunkowe, finanse, kadry i pł‚ace, poznań„, Formtax
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0