Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pimpmybar.pl     PIMP MY BAR - Barman na wesele I Obsługa barmańska I Pokaz barmański 0.00 z 5 0
PIMP MY BAR - Barman na wesele I Obsługa barmańska I Pokaz barmański - http://www.pimpmybar.pl
ID w katalogu 10081
Tytuł PIMP MY BAR - Barman na wesele I Obsługa barmańska I Pokaz barmański
Url http://www.pimpmybar.pl
Opis Agencja Barmańska - Pimp My Bar Poznań - Profesjonalne usługi barmańskie, pokazy barmańskie, barmani na wesele oraz Weselny Drink Bar. To wasz ślub każda sekunda się liczy! Bar consulting z międzynarodowym doświadczeniem! W 2012 odbyliśmy 2 zagraniczne kontrakty w Indiach oraz na Wyspach Kanaryjskich. W swojej ofercie mamy również: Warsztaty barmańskie dla grup zorganizowanych. Idealny pomysł na integrację pracowników. Warsztaty flair dla studentów i czynnych barmanów.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Barman na wesele   Barmani na wesele   Bar na wesele   Pokaz barmański   Pokazy barmańskie   Warsztaty barmańskie   Kurs flair   Wedding bar   Bar consulting   Event bar
Data Aug 20, 2013
Imię kontaktowe Tomasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Schody szklane
  Galeria zdjęć schodów szklanych. Oglądaj i dodaj swoje schody szklane do galerii za darmo
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Biuro tłumaczeń Studio Tekst
  Biuro tłumaczeń Studio Tekst działające od 1993 r. wykonuje: tłumaczenia tekstów technicznych i innych tekstów specjalistycznych, tekstów zwykłych oraz przysięgłych z głównych języków europejskich.
Oferta biura tłumaczeń Studio Tekst obejmuje m.in.: tłumaczenie dokumentacji technicznej, norm, standardów, ofert handlowych, kontraktów, dokumentów szkoleniowych.
W ramach profilu specjalistycznego oferujemy tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski: artykułów naukowych, dokumentacji QA, ustawodawstwa UE, tekstów do stron WWW.
Świadczymy usługi w pełnym zakresie przez poprzez własną stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Styl Agrabla, czyli przyjemny styl zarabiania
  Jest to strona, na której opisywana jest działalność firmy Agrabla, czyli firmy marketingu partnerskiego. Marketing partnerski to nowy styl zarabiania, który osobom fizycznym umożliwia wypracowanie prowizji pieniężnych poprzez rozbudowę sieci konsumenckiej agrabla, firmom zaś umożliwia trafienie z produktami i usługami do stale powiększającego się grona zadowolonych odbiorców. Na stronie tej umieszczane są informacje o rzeczach, które wyróżniają firmę Agrabla na tle konkurencji oraz wskazówki ułatwiające efektywną pracę we współpracy z tą firmą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


4. Soft Group. Profesjonalne wsparcie informatyczne.
  Profesjonalna obsługa informatyczna. Zapewniamy naszym Klientom zdecydowaną pomoc w przypadku awarii oprogramowania . Serwisujemy zarówno sprzęt jak i programy . Jesteśmy partnerem handlowym największych producentów sprzętu i programów komputerowych . Naszym celem jest pełna satysfakcja Klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. rymarmeble.pl
  Firma Rymar - producent mebli tapicerowanych. Oferujemy kanapy, sofy, fotele pufy, narożniki, sofki, tapczany i inne meble tapicerowane, solidnie wykonane z najlepszych materiałów, przez fachowców w branży. Różne rodzaje i wzory materiałów. Wszystkie nasze wyroby projektowane są przez nasze biuro projektowe. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Firma Rymar realizuje również zamówienia według indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, a także do kontaktu za pomocą naszej strony.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Dom, mieszkanie , ogród > Meble
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0