Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pimpmybar.pl    
PIMP MY BAR - Barman na wesele I Obsługa barmańska I Pokaz barmański
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
PIMP MY BAR - Barman na wesele I Obsługa barmańska I Pokaz barmański - http://www.pimpmybar.pl
ID w katalogu 10081
Tytuł PIMP MY BAR - Barman na wesele I Obsługa barmańska I Pokaz barmański
Url http://www.pimpmybar.pl
Opis Agencja Barmańska - Pimp My Bar Poznań - Profesjonalne usługi barmańskie, pokazy barmańskie, barmani na wesele oraz Weselny Drink Bar. To wasz ślub każda sekunda się liczy! Bar consulting z międzynarodowym doświadczeniem! W 2012 odbyliśmy 2 zagraniczne kontrakty w Indiach oraz na Wyspach Kanaryjskich. W swojej ofercie mamy również: Warsztaty barmańskie dla grup zorganizowanych. Idealny pomysł na integrację pracowników. Warsztaty flair dla studentów i czynnych barmanów.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Barman na wesele   Barmani na wesele   Bar na wesele   Pokaz barmański   Pokazy barmańskie   Warsztaty barmańskie   Kurs flair   Wedding bar   Bar consulting   Event bar
Data Aug 20, 2013
Imię kontaktowe Tomasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. http://www.vibank.pl/
  Inwestowanie pieniędzy nie jest rzeczą prostą i przyjemną. Wbrew pozorom takie operacje nie należą wcale do łatwych i nie każdy jest w stanie obracać gotówką. Dlatego powstaje coraz więcej nowych podmiotów gospodarczych, które zajmują się pomnażaniem naszych zasobów finansowych w sposób bezpieczny i nie rzadko gwarantujący spory zysk. Na stronie vibank.pl znajdują się właśnie oferty najbardziej cenionych i doświadczonych doradców inwestycyjnych, którzy mają zarówno wiedzę jak i możliwości, aby pomnażać nasze oszczędności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. Adresy dla firm - Wirtualne biuro w Krakowie
  Adresy dla firm w prestiżowej lokalizacji to "łakomy kąsek" dla nowopowstałych firm, którym zależy na tym, by ich oferta trafiła "pod strzechy" jak największego grona odbiorców. W tym celu wirtualne biuro Kraków stworzyło kompleksowy pakiet usług zorientowany na redukcję kosztów obsługi biurowej oraz promocję wizerunkową dla firm. Prestiżowy adres firmy na Rynku Głównym wraz z wynajętą dedykowaną linią telefoniczną, faksem i adresem e-mail - to propozycja, którą udostępnia Klientom wirtualne biuro Kraków. Największym atutem takiego sposobu prowadzenia firmy jest podniesienie jej wiarygodności i obniżenie kosztów wynajęcia i utrzymania lokalu. Mobilni przedsiębiorcy cenią również wygodę prowadzenia firmy, dzięki delegowaniu zadań administracyjnych i księgowych wykwalifikowanej kadrze pracowników. W imieniu klientów wirtualny sekretariat zajmuje się odbieraniem, wysyłką i archiwizacją korespondencji i połączeń telefonicznych. Bez dodatkowych opłat, w ramach abonamentu, wirtualne biuro Kraków wysyła naszym Klientom skany bieżącej korespondencji i udziela bezpłatnych porad prawnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całościową propozycją na stronie. Jeśli jeszcze nie słyszeli Państwo o usłudze wirtualne biuro, najwyższy czas to zmienić i dać swojej firmie szansę na trafienie do szerokiego gremium odbiorców.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Wózki Widłowe
  Centrum Wózków Widłowych Blum - wiarygodny partner w sprzedaży, serwisie i wynajmie wózków widłowych

Oferujemy sprzęt dla specjalistów od załadunku i logistyki. Dobrze rozumiemy ideał obsługi w tej branży — powinna być ona niezauważalna. Korzystając z produktów Centrum Blum możesz zapomnieć, gdzie mieści się nasz serwis — dołożymy starań, by był potrzebny tak rzadko.

Oferowane przez nas wózki i części Toyota (i inne marki) zapewniają wzorową niezawodność, komfort i rezultaty w pracy — tak, że przez lata ślady ich użytkowania widać głównie we wzrastających wynikach firmy. Wierzymy, że właśnie w ten sposób spełniają swoją rolę najlepiej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. katalizatorychrzanow.pl
  Nasz zespół tworzony jest przez fachowych i doświadczonych pracowników. Skupujemy i przerabiamy: monolit ceramiczny (może mieć obudowę lub być bez niej, w kawałkach i w proszku), metalowe katalizatory samochodowe oraz ceramiczne katalizatory samochodowe. Na początku firma była niewielka a jej zasięg lokalny. Wtedy też usługi dotyczyły skupowania i przerabiania katalizatorów. Teraz, jeżeli weźmiemy pod uwagę tę część Europy, jesteśmy leaderem. Wybierając nas, postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, dokładność, ułatwienie sprzedaży i oszczędność czasu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. 4biznes pomysły na biznes
  4biznes.eu to strona internetowa, na której zamieszczane są artykuły przydatne przedsiębiorcom oraz osobom, które mają w planach założenie własnej firmy. Na stronie znaleźć można między innymi informacje o ciekawych pomysłach na biznes, porady ekspertów oraz nowości rynkowe. Prowadzącym stronę jest firma 4biznes, która oferuje marketing internetowy. Możliwe jest chociażby prowadzenie kampanii Google AdWords. Firma oferuje również projektowanie stron www oraz szeroki wachlarz usług marketingu internetowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0