Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.college.com.pl/     Niemiecki w Częstochowie 0.00 z 5 0
Niemiecki w Częstochowie - http://www.college.com.pl/
ID w katalogu 10118
Tytuł Niemiecki w Częstochowie
Url http://www.college.com.pl/
Opis Oferta naszej szkoły językowej przeznaczona jest dla dzieci, które ukończyły pięć lat, młodzieży oraz dorosłych. Nie ważne czy dopiero zaczynasz naukę swojego wymarzonego języka obcego, znasz podstawowe aspekty i pragniesz głebszej wiedzy czy też potrzebujesz jedynie szlifować swe umiejętności – zapraszamy. Dla nas nie jest ważne, na jakim poziomie masz opanowany dany język – jesteśmy w stanie nauczyć Państwa angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego praktycznie od podstaw. Odwiedź nas na www.college.com.pl i przekonaj się że w kwestii nauki języków warto zdać się właśnie na nas.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe angielski częstochowa   hiszpański częstochowa   kursy językowe częstochowa   niemiecki częstochowa   szkoły językowe częstochowa   callan częstochowa
Data Sep 2, 2013
Imię kontaktowe College
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Angielski dla firm
  Bel Kraków oferuje kursy języka angielskiego dla firm i instytucji. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego od 20 lat czerpiemy z ponad 60 lat tradycji Bell na świecie. Podchodzimy indywidualnie do klienta przygotowując specjalne kursy języka angielskiego dla lekarzy farmaceutów czy tez medyków. Oferujemy ponadto kursy dla dzieci i młodzieży. Zapewne widziałeś nasze programy telewizyjne dotyczące nauki języka angielskiego. Zapraszamy już dziś na wszystkie poziomy zaawansowania.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja


2. Kursy angielskiego na Malcie
  Wyjazdy na kursy jekowe (angielskiego) za granice: j. angielski w Anglii (Londyn), Irlandii, Kanadzie, USA, Nowej Zelandii, Australii, RPA, na Malcie i Cyprze.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Podróże i wypoczynek > Za granicą


3. Terapia - profesjonalne szkolenia w Poznaniu
  Stworzyłem firmę coachingową i prowadzę profesjonalne szkolenia oraz warsztaty z zakresu rozwoju osobistego. Do współpracy indywidualnej oraz sesji grupowych zapraszam osoby, które nie do końca są usatysfakcjonowane ze swojego życia, pracy, kariery. Razem możemy zdziałać wiele. Podczas współpracy gwarantujemy pełne wsparcie, doświadczenie i zrozumienie. Dzięki szkoleniom zdobędą Państwo więcej odwagi odkryją swoje marzenia, sięgną po sukces zawodowy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Http://discoverteam.pl/
  Discovery Team jest firmą szkoleniową założoną w 1995 roku. Zapraszamy wszystkie korporacje, uczelnie i instytucje państwowe, które chcą budować zespół przez szkolenia i mądrą integrację. Opracowujemy szkolenia oparte na analizie konkretnego problemu i sposobach jego rozwiązania. Opracowaliśmy także szereg gier biznesowych, które wplatamy w nasze spotkania. Dostępne szkolenia tematyką obejmują np. coaching zespołowy, kreatywność, mądrą integrację, myślenie strategiczne, przywództwo w zespole, zarządzanie przez cele, miękkie umiejętności w zarządzaniu projektem, efektywność zespołową.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Salsa w Krakowie
  Salsa kubańska, bachata, afro, rumba, czy też cuban bodymovement - właśnie tego można nauczyć się w krakowskiej szkole tańca Latin Project Moves. Szkoła zatrudnia najlepszych w Polsce instruktorów salsy kubańskiej, dodatkowo prowadzi też kursy tańca rumby kubańskiej, czy też popularnego reggaeton. Ponadto ośrodek organizuje też specjalistyczne szkolenia na instruktorów tanecznych. Organizowane są także imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0